Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5733/29447 turniej par

szczegóły imprezy

Krakowska Wiosna Brydżowa 65. Drewniane Głowy 12. Memoriał Andrzeja Wilkosza
Dodatkowy Turniej Par
sobota, 18 marca 2023r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
63.4337
2.01865
18890
Andrzej Pawlak
Vasil Valchev
SW
SL
17
7
62.8935
3.20186
05670
Anna Górska
Andrzej Kozikowski
DS
LD
1.5
15
62.5333
4.06795
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
PK
PK
19
5
62.4032
5.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
13
13
62.3930
6.04212
04405
Mirosław Cichocki
Krzysztof Pikus
WM
WM
19
19
60.3928
7.12999
09357
Adam Krysa
Arkadiusz Majcher
MP
MA
13
13
59.7327
8.11358
12123
Aleksander Krych
Mateusz Stępiński
MA
MA
7
11
59.5625
9.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
59.4323
10.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
58.9222
11.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
SL
PK
2
4
58.8720
12.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
WP
MA
7
19
58.5218
13.02671
07614
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Kiepura
MP
MP
11
7
58.4217
14.16903
17935
Roman Madej
Ryszard Rosikiewicz
MP
DS
3
4
58.3415
15.18645
15259
Ewa Morawska
Dominika Ocylok
WP
SL
4
3
58.0913
16.01097
14688
Dariusz Kulpiński
Jacek Szczerba
PK
PK
9
5
56.8612
17.05678
05876
Adam Krysiak
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
7
7
56.0810
18.15519
16585
Piotr Kulesza
Adam Pigulski
ZP
DS
9
4
55.918
19.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
55.828
20.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
55.497
21.01054
02823
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
MP
MP
15
12
55.227
22.02666
11471
Andrzej Hycnar
Maciej Rodzaj
PK
MP
13
9
55.117
23.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
WM
WM
17
15
54.977
24.07371
07725
Piotr Mądry
Grzegorz Superson
MP
MP
12
15
54.456
25.07849
11319
Bogdan Szulejewski
Przemysław Zawada
MA
SW
21
21
54.326
26.14586
12629
Magdalena Chmielewska
Tomasz Magryś
MP
PK
2.5
3
54.206
27.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
11
13
54.155
28.17916
20655
Kajetan Gościański
Dominika Lucka
WP
SL
2.5
2.5
54.065
29.15414
02533
Wojciech Okuniewski
Tomasz Pawluk
LU
LU
5
7
53.785
30.09387
02185
Cezary Jarmuł
Damian Wroński
ZP
ZP
7
11
53.625
31.18392
12899
Anna Stelmach
Michał Wróbel
SL
MA
2.5
9
53.574
32.05675
06802
Mariusz Kraśnicki
Tomasz Modrzejewski
LD
WM
9
13
53.284
33.12006
07617
Danuta Krupnik
Mirosław Sady
MA
MP
7
12
53.154
34.02114
02131
Sebastian Rawlik
Ryszard Smejda
LB
LB
7
7
52.563
35.19482
19483
Magda Urbańska
Piotr Urbański
MA
MA
1.5
2
52.523
36.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
52.513
37.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
13
24
52.153
38.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
52.132
39.16380
16875
Jakub Andruszkiewicz
Edward Sucharda
MA
MA
4
7
52.032
40.07221
 
Andrei Kavalenka
Henryk Mach
WM
-
7
0
52.012
41.05111
11296
Wit Klapper
Artur Pomarański
MP
OP
21
9
51.481
42.18644
20797
Szymon Graś
Jakub Piłat
WP
WP
2.5
2.5
51.221
43.19724
01152
Bartosz Bejenka
Grzegorz Rewer
PD
LU
2.5
11
51.201
44.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
11
50.471
45.06556
11320
Sylwester Cieślak
Robert Kwiatkowski
MA
PK
12
4
50.421
46.03206
 
Maciej Janeczko
Przemysław Jęczalik
MP
-
9
0
50.401
47.01239
01433
Robert Biel
Aleksander Kud
DS
PK
11
12
50.291
48.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
3
3
49.861
49.21057
11940
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
LU
LU
2
4
49.721
50.14965
17030
Marta Wójcik
Anna Zaręba
WP
WP
5
5
49.531
51.17539
18642
Kacper Kuflowski
Maria Niklaus
MP
MA
4
2.5
49.491
52.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
9
49.401
53.12383
13065
Andrzej Chodowski
Anna Jankowska
DS
DS
3
5
48.971
54.02775
02819
Małgorzata Praszałowicz
Halina Święch
MP
MP
5
7
48.761
55.01502
09424
Mirosław Miłaszewski
Stefan Szenberg
DS
DS
19
13
48.701
56.17643
14195
Michał Powałka
Jarosław Skibiński
MA
MA
2
2.5
48.491
57.01297
01617
Mirosław Fechner
Przemysław Saliński
DS
DS
7
11
48.191
58.13602
07401
Ewa Kwiecień
Janusz Wrześniak
MP
MP
4
4
47.451
59.19718
19720
Ignacy Kotewicz
Antoni Wójtowicz
MP
MP
2
2
47.311
60.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
46.581
61.11244
22393
Tomasz Kierepka
Sara Maryniok
SL
SL
1.5
0
46.321
62.04807
04848
Tomasz Lasota
Maria Tomczewska
PM
PM
4
7
46.161
63.14584
16341
Marek Heichel
Mateusz Krzemyk
MP
MP
5
2
45.671
64.18479
09734
Magdalena Czajkowska
Krzysztof Kowalczyk
MA
MA
2.5
4
45.661
65.16217
02519
Patrycja Krupnik
Bartosz Matras
DS
WM
2
9
45.471
66.20078
19769
Kaja Kowal
Ada Żbik
MP
MP
1.5
1
45.191
67.10362
08797
Damian Bober
Michał Tuszyński
MP
MP
2.5
5
45.161
68.04198
07642
Adolf Bocheński
Witold Stachnik
WM
MP
13
9
44.971
69.14226
22882
Zbigniew Przeginiak
Giorgi Zadginidze
MP
MP
5
0
44.941
70.03221
10954
Paweł Jończyk
Stanisław Makuch
SL
SL
5
3
44.741
71.22397
22377
Jakub Bździuch
Piotr Flaga
SL
SL
0.5
0
44.741
72.21272
16252
Łukasz Czajkowski
Patryk Lewandowski
MP
MP
1
1
44.301
73.17495
21337
Robert Barankiewicz
Anna Napierajczyk
LD
DS
4
1
43.661
74.17775
17544
Maciej Betliński
Łukasz Kasperczyk
DS
MP
2.5
3
43.011
75.22395
22372
Małgorzata Adamczyk
Antonina Smyła
SL
SL
0
0
42.701
76.20167
21124
Magdalena Judek
Katarzyna Pogłód
MA
MA
2
1.5
41.911
77.01455
09763
Roland Lippik
Adam Wszeborowski
DS
PD
5
7
41.131
78.21880
21879
Błażej Mróz
Wojciech Mróz
MP
MP
1
0.5
39.701
79.06382
02977
Maciej Dobrzyński
Mirosław Rafalski
SW
SW
9
18
39.491
80.21210
22419
Franciszek Kierepka
Mieszko Szmigel
SL
SL
1.5
0.5
35.751
81.22374
21510
Justyna Kulińska
Kamil Szewczyk
SL
SL
0.5
1
35.271
82.21601
21536
Natalia Fręchowicz
Milena Gryzło
SL
SL
1.5
1.5
35.221
83.21122
21123
Ewa Cieśla
Magdalena Zasiewska
MA
MA
1
0.5
34.211
84.22420
22378
Maja Modlibóg
Karol Złocki
SL
SL
0.5
0
33.261
85.17230
20201
Krzysztof Bonowicz
Piotr Mizak
KP
KP
3
2
29.561
86.22371
21211
Kosma Grzesik
Jakub Kierepka
SL
SL
0
0.5
27.311

Łącznie 1110 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:19:07 (0.2893/182) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.