Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6050/29895 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** II Memoriał Andrzeja Modrzejewskiego
Szczecinek
niedziela, 4 czerwca 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.10324
11296
Filip Piotrowski
Artur Pomarański
ZP
OP
3
9
63.59100II
II
2.11356
06105
Janusz Linkiewicz
Lech Sulżycki
ZP
ZP
5
7
61.5591III
III
3.04772
04797
Bogusław Dyk
Ryszard Konopka
PM
PM
12
12
60.2584III
III
4.05210
05508
Przemysław Maliszewski
Robert Włodkowski
WP
WP
5
7
59.5576 
 
5.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
7
7
58.4669 
 
6.18859
18826
Sławomir Jamka
Wiesław Sirman
ZP
ZP
3
3
58.2762 
 
7.10809
04820
Ryszard Leśniewski
Wiesław Mączkowski
PM
PM
9
12
56.0354 
 
8.07906
02143
Andrzej Parmonik
Mieczysław Stefański
LB
LB
7
9
56.0247 
 
9.04813
04848
Wojciech Majchrowski
Maria Tomczewska
PM
PM
4
7
55.8040 
 
10.06103
10401
Wacław Stupnicki
Marek Szabałowski
ZP
ZP
4
3
53.9132 
 
11.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
7
53.6725 
 
12.05920
06112
Andrzej Dębowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
53.6420 
 
13.08127
08064
Marek Baczyński
Jan Rakowski
KP
PM
1.5
3
53.5919 
 
14.11355
06080
Władysław Korbutowicz
Jerzy Sadowski
ZP
ZP
5
12
53.5317 
 
15.04798
06131
Mirosław Kopowski
Marek Wawrzyniak
PM
ZP
12
9
53.3816 
 
16.05921
19432
Paweł Dickert
Andrzej Gierczyński
ZP
ZP
3
2
53.3615 
 
17.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
7
52.9814 
 
18.05935
11518
Longin Graczkowski
Marcin Graczkowski
ZP
ZP
5
1.5
52.6712 
 
19.14374
14375
Czesław Socha
Bogusław Zieliński
ZP
ZP
4
5
52.3311 
 
20.21756
22119
Stanisław Heimrath
Antoni Krawiecki
WP
WP
1
1
52.2110 
 
21.14885
01455
Marcin Dobrowolski
Roland Lippik
WP
DS
11
5
52.199 
 
22.05918
09387
Tomasz Derba
Cezary Jarmuł
ZP
ZP
11
7
51.847 
 
23.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
7
7
51.826 
 
24. 
 
Tadeusz Bucholz
Maria Dąbek-Biedrzycka
-
ZP
0
0
51.815 
 
25.01923
02037
Maciej Arnold
Tadeusz Kowalicki
LB
LB
7
7
51.634 
 
26.05574
08549
Przemysław Błaszczyk
Anna Maduzia
LD
WP
15
11
51.312 
 
27.11444
09555
Grzegorz Adamski
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
5
5
50.711 
 
28.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
5
7
50.501 
 
29.06055
06144
Henryk Pakuła
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
5
7
50.381 
 
30.05118
05403
Cezary Kmiecik
Piotr Solecki
WP
WP
7
7
50.331 
 
31.05950
19580
Tadeusz Janczurewicz
Andrzej Kryń
WP
ZP
5
1.5
50.311 
 
32.05996
06086
Zbigniew Lasocki
Ryszard Sawicki
ZP
WP
12
7
50.301 
 
33.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
49.991 
 
34.18048
05376
Łukasz Józkowiak
Jan Sibilski
WP
WP
2.5
5
49.641 
 
35.18642
16585
Maria Niklaus
Adam Pigulski
MA
DS
3
5
49.101 
 
36.05049
09094
Jarosław Hilbrecht
Paweł Kierszka
WP
KP
7
3
48.161 
 
37.19780
15840
Tomasz Kuchta
Patryk Szczuczko
ZP
ZP
2
1.5
47.941 
 
38. 
 
Sławomir Lebiecki
Andrzej Wojciuszkiewicz
-
LB
0
0
47.581 
 
39.20454
20450
Maja Skowrońska
Maria Tytyk
WP
WP
1.5
2
47.341 
 
40.08825
06148
Cezary Kawiak
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
5
7
46.991 
 
41.08833
09427
Zdzisław Michalski
Mariusz Wierzchowski
ZP
LB
4
3
46.881 
 
42.05890
06051
Marek Banach
Marek Ostrowski
ZP
ZP
5
7
46.651 
 
43.13089
20294
Henryk Semeniuk
Radosław Sokołowski
ZP
ZP
3
1.5
46.641 
 
44.21257
16660
Ireneusz Łukaszewicz
Marek Sajko
WP
ZP
0.5
0.5
46.511 
 
45.05983
06093
Marian Kryger
Marian Siwy
ZP
ZP
4
11
44.361 
 
46.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2.5
2.5
43.171 
 
47.15906
06140
Dariusz Głowiński
Franciszek Wnęk
ZP
ZP
4
2.5
43.011 
 
48.21752
21743
Wiktoria Glura-Karasiewicz
Anna Gorwa
WP
WP
1
1
42.961 
 
49.21754
21753
Kinga Maćkowiak
Maria Ślebzak
WP
WP
1
1
39.281 
 
50.21478
21501
Katarzyna Rzepka
Kazimierz Woliński
WP
WP
1
1
38.301 
 
51. 
 
Zbigniew Harbaszewski
Ilwicki Wiktor
WM
-
0
0
38.181 
 
52.14175
14835
Andrzej Jabłoński
Andrzej Pożerski
ZP
ZP
5
5
37.691 
 
53. 
 
Zdzisława Kroker
Ilwicki Wiktor
-
-
0
0
32.161 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1748 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.08:26:50 (0.2044/116) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.