Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6074/29935 turniej teamów

szczegóły imprezy

Regionalne Internetowe Rozgrywki Ligowe
Podlaska Liga Internetowa 2023
niedziela, 30 kwietnia 2023r.

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.17675
02601
10105
18774
Janusz Królikowski
Rudolf Borusiewicz
Robert Głowacki
Ewa Orłowska
MA
MA
MA
MA
5
5
13
2.5
29.0054
2.16829
04067
20076
09763
Tomasz Zaleski
Tomasz Bliński
Marek Nazarko
Adam Wszeborowski
PD
PD
PD
PD
7
7
3
7
28.0050
3.03375
02025
15336
02143
Jerzy Mojżesz
Roman Klejny
Andrzej Starzyk
Mieczysław Stefański
SL
LB
SL
LB
4
11
5
9
27.0046
4.12854
14882
02660
07690
Rafał Śmiałek
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
Waldemar Rybka
MP
MP
MP
MP
5
5
5
5
26.0042
5.20153
14441
19422
01691
Wiesława Mirosław
Maksymilian Karpierz
Jerzy Pieszczuch
Grzegorz Tarka
DS
DS
DS
DS
3
2.5
2
5
25.0039
6.09424
04762
04111
04319
07563
Stefan Szenberg
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
Dariusz Kozłowski
Radosław Kozłowski
DS
SW
SW
WM
WM
13
21
21
12
9
24.0035
7.08565
04601
04621
03829
04660
04755
Lechosław Suszka
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
Bogumił Macierzyński
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
PM
PM
PM
PM
5
12
5
9
7
7
23.0032
8.04061
04157
14276
04077
04063
04097
Jan Bojaryn
Sławomir Bolesta
Pavel Klebanovich
Mirosław Morchat
Andrzej Prasalski
Andrzej Raczkowski
PD
PD
PD
PD
PD
PD
7
9
5
5
7
7
22.0028
9.18625
04781
04798
10809
04820
04829
Krzysztof Boniek
Andrzej Garstka
Mirosław Kopowski
Ryszard Leśniewski
Wiesław Mączkowski
Marek Pietrzak
PM
PM
PM
PM
PM
PM
2.5
9
12
9
12
5
21.0024
10.04350
04187
04435
12303
Jarosław Łosiak
Tadeusz Banach
Jan Romot
Przemysław Zyśk
WM
WM
WM
MA
11
7
11
4
20.0021
11.15183
15198
08370
07568
15184
Jakub Szulgit
Dariusz Jarzębski
Bartłomiej Kamelski
Marek Kamelski
Kamil Urbański
MA
MA
KP
KP
MA
2.5
1
7
3
2
18.0017
12.07209
19724
08605
04143
04160
07239
Krzysztof Krajewski
Bartosz Bejenka
Krzysztof Dach
Stanisław Gawryszczak
Mirosław Hanusz
Bogdan Zakrzewski
PD
PD
PD
PD
PD
PD
7
2.5
4
7
9
7
17.0013
13.07130
07327
01893
09201
Eugeniusz Konik
Andrzej Huńka
Janusz Środa
Tomasz Walania
OP
OP
OP
OP
5
4
4
5
16.0011
14.04404
07605
04808
04494
Wiesław Pietrzak
Zdzisław Godlewski
Krzysztof Pękała
Zenon Wawer
WM
WM
WM
WM
5
5
4
5
15.0010
15.06539
22657
18479
06982
Robert Chmielak
Wiesław Bratoszewski
Magdalena Czajkowska
Marcin Walczak
MA
MA
MA
MA
7
0
2.5
5
14.0010
16.07928
06332
09774
07901
06940
13591
Mariusz Łasiewicki
Michał Kilanowski
Krzysztof Kwiatkowski
Rafał Łuczak
Sylwester Sommer
Konrad Stenzel
MA
MA
MA
MA
MA
MA
5
5
4
4
7
5
13.009
17.05405
05950
05134
06086
Paweł Sosnowski
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
Ryszard Sawicki
WP
WP
WP
WP
5
5
7
7
12.009
18.14965
08929
04161
07061
07063
07065
Marta Wójcik
Jan Mazurkiewicz
Bartosz Mer
Marek Różański
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
WP
MA
MA
MA
MA
MA
5
9
5
9
7
7
11.008
19.12009
13342
04066
09332
14252
16317
Mirosław Hryszko
Krzysztof Baranowski
Zbigniew Gadek
Janusz Galewski
Stefan Kopyt
Marian Krasowski
PD
PD
PD
PD
PD
PD
5
4
3
5
5
7
10.007
20.06813
09734
10571
15023
06837
09702
Krzysztof Najda
Krzysztof Kowalczyk
Marek Kubicki
Rafał Łangowski
Marek Osiecki
Sławomir Sierocki
MA
MA
MA
MA
MA
MA
7
4
5
5
11
5
9.507
21.09623
11802
04780
04793
09679
12802
Zenon Banach
Marek Banasiński
Grzegorz Gan
Krzysztof Kluf
Krzysztof Meyer
Mariusz Pankiewicz
PM
PM
PM
PM
PM
PM
0.5
12
4
12
4
4
9.006
22.01068
01071
01097
01146
14688
01183
Janusz Jarząbek
Jan Kadula
Dariusz Kulpiński
Robert Przybyło
Jacek Szczerba
Tadeusz Szemraj
PK
PK
PK
PK
PK
PK
5
12
9
7
5
5
8.005
23.10709
14529
07965
14530
12224
Piotr Frankowski
Ireneusz Cybulski
Zdzisław Herbut
Anna Michniewicz
Aleksander Waślicki
MA
MA
MA
MA
MA
5
4
5
2.5
4
7.005
24.19723
19722
19662
19637
19080
19725
Adam Rogowski
Michał Korwek
Kuba Mierzwiński
Piotr Okonek
Jan Szewczyk
Jakub Wierzbowski
MA
MA
MA
MA
MA
MA
2.5
2
1.5
2
2.5
2
6.004
25.11588
13253
04030
04017
11595
Jacek Gajda
Wojciech Marcinkiewicz
Marek Nasiłowski
Iwona Puczyłowska
Dariusz Wojna
MA
MA
WM
WM
MA
3
2.5
3
3
4
5.004
26.04043
04035
17766
04039
06186
08271
Mirosław Liszewski
Andrzej Balunowski
Yuliy Chumak
Andrzej Głowacki
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
PD
PD
PD
PD
PD
PD
11
7
4
5
7
7
4.003
27.16140
10548
06795
06801
09785
Andrzej Szepczyński
Tadeusz Filaber
Ewa Miszewska
Maciej Modrzejewski
Tomasz Twaróg
PK
MA
PK
MA
PK
5
7
19
12
5
3.002
28.21219
15086
20634
19625
20944
21510
Michał Krok
Patryk Kośla
Fabian Loyzance
Tomasz Stawowy
Julia Strużyńska
Kamil Szewczyk
DS
ZP
MA
DS
DS
SL
1.5
2
1
0
0.5
1
2.002
29.21337
18493
20822
11666
Anna Napierajczyk
Jarosław Chłądowicz
Roman Rutyna
Zbigniew Stachniuk
DS
DS
MA
MA
1
1.5
1
1.5
1.001

Łącznie 2375 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://podlaskizbs.pl/media/turnieje/PLI/Liga23/index.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:28:33 (0.4333/157) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.