Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5781/29990 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

66. Kongres "Sława"
OTP* - 3. Kongresowy Miksty
sobota, 24 czerwca 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.05611
09138
Dominik Filipowicz
Danuta Kazmucha
DS
MA
21
19
64.045528III
III
2.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
9
13
60.705126III
III
3.12999
21921
Adam Krysa
Marta Ziętal
MP
MP
13
0.5
60.624824 
 
4.14783
19485
Patryk Patreuha
Adrianna Staniszewska
DS
MA
11
1.5
60.284422 
 
5.16585
19189
Adam Pigulski
Zofia Trojan
DS
DS
5
2.5
60.274121 
 
6.06909
04842
Anna Sarniak
Leszek Sztyrak
MA
WM
21
19
59.683819 
 
7.15259
11903
Dominika Ocylok
Paweł Szymaszczyk
SL
OP
4
11
59.443417 
 
8.12154
17030
Mateusz Sobczak
Anna Zaręba
DS
WP
15
5
59.153116 
 
9.21920
23155
Paweł Skrzypek
Oliwia Żmuda
MP
MP
1
0
57.902814 
 
10.12320
03960
Sophia Bałdysz
Radosław Szczepański
DS
MA
11
19
57.782412 
 
11.02219
05298
Beata Bojarska
Michał Pabich
WP
WP
5
4
57.122111 
 
12.03170
04848
Cezary Góra
Maria Tomczewska
SL
PM
9
7
56.82189 
 
13.06540
09135
Bartosz Chmurski
Aleksandra Górska
MA
WP
24
3
56.74147 
 
14.04922
07815
Piotr Busse
Lena Leszczyńska
ZP
ZP
19
9
56.59116 
 
15.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
11
13
56.38116 
 
16.20186
05670
Anna Kozikowska
Andrzej Kozikowski
DS
LD
2
15
55.63105 
 
17.12139
21337
Remigiusz Kaźmierczak
Anna Napierajczyk
DS
DS
5
1
55.13105 
 
18.18645
05374
Ewa Morawska
Cezary Serek
WP
WP
4
17
55.0795 
 
19.19484
09146
Urszula Staniszewska
Piotr Tuczyński
MA
WP
2
24
54.9495 
 
20.16716
07849
Lena Ostrowska
Bogdan Szulejewski
MA
MA
4
21
53.8784 
 
21.06795
18890
Ewa Miszewska
Vasil Valchev
PK
SL
19
7
53.7174 
 
22.06551
12362
Jacek Ciechomski
Justyna Stachowiak-Kluz
MA
WP
19
7
53.5674 
 
23.05282
21642
Jerzy Nowak
Lidia Nowak
WP
WP
13
0.5
53.0763 
 
24.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
52.9663 
 
25.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
3
4
52.7053 
 
26.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
MA
MA
7
13
52.4653 
 
27.02460
17361
Marek Atalski
Marta Makarewicz
LU
MA
13
5
52.3142 
 
28.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
MA
0
7
52.0532 
 
29.07725
18996
Grzegorz Superson
Natalia Węgleńska
MP
MA
15
2
51.8032 
 
30.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
51.6521 
 
31.18699
20548
Piotr Ciszak
Marta Walczyk
LD
DS
2
1.5
51.4621 
 
32.05242
19780
Ewa Knapik
Tomasz Kuchta
WP
ZP
5
2
51.3911 
 
33.20187
20261
Agnieszka Drobnik
Roger Szarek
DS
DS
1.5
2.5
51.3311 
 
34.09360
12123
Monika Maksymiuk
Mateusz Stępiński
MA
MA
3
11
51.2511 
 
35.22155
22156
Marek Dzierżawa
Marta Kreis
MP
MP
0
0.5
50.8311 
 
36.21141
19830
Aleksandra Bąk
Wojciech Bąk
MP
MA
1.5
4
50.3811 
 
37.13438
18642
Rafał Marks
Maria Niklaus
MA
MA
15
3
50.0411 
 
38.10056
10019
Piotr Nowicki
Maryla Zdrojewska
MA
MA
7
2
49.5911 
 
39.05246
07591
Zofia Mikołajczyk
Aleksander Nowakowski
WP
WP
4
11
48.6611 
 
40.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
47.7611 
 
41.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
13
47.4011 
 
42.17167
16637
Tomasz Kiełbasa
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
9
2.5
47.0811 
 
43.02013
20140
Andrzej Jeleniewski
Małgorzata Żychlińska
WM
LB
18
1.5
46.5011 
 
44.16544
18011
Hanna Ciuńczyk
Filip Parol
MA
MA
4
4
46.2211 
 
45.12780
12779
Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
LB
LB
2.5
4
45.9111 
 
46.18119
04958
Bożena Budnik
Tomasz Dorobek
WP
DS
2
4
45.3311 
 
47.17951
18860
Jakub Bojanowski
Karolina Matraszek
MA
MA
2.5
2
44.7911 
 
48.07090
06348
Anna Kowalska
Tomasz Radwański
LD
LD
13
5
44.5711 
 
49.07221
16729
Andrei Kavalenka
Barbara Podgórska
WM
WP
7
5
44.2711 
 
50.20183
20182
Marcel Kasprzak
Małgorzata Zakrzewska
DS
DS
1
1
43.5811 
 
51.18846
10403
Ewa Bargłowska
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
2
5
43.5211 
 
52.12176
02114
Aneta Buze
Sebastian Rawlik
ZP
LB
5
7
43.4711 
 
53.17155
06990
Sławomir Bąk
Urszula Górecka-Wideryńska
MA
MA
5
3
43.1911 
 
54.17544
18392
Łukasz Kasperczyk
Anna Stelmach
MP
SL
3
2.5
42.6011 
 
55.12376
01772
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
DS
DS
3
7
41.6611 
 
56.20167
12899
Magdalena Judek
Michał Wróbel
MA
MA
2
9
41.6111 
 
57.12383
13065
Andrzej Chodowski
Anna Jankowska
DS
DS
3
5
41.4611 
 
58.08854
07061
Joanna Przytycka
Marek Różański
MA
MA
4
9
39.6411 
 
59.05574
20171
Przemysław Błaszczyk
Agnieszka Łuczak
LD
DS
15
1
39.5811 
 
60.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1.5
2
39.0111 
 
61.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
2.5
37.0511 
 
62.02269
02268
Irena Hugiel
Lesław Hugiel
LB
LB
7
9
36.1411 
 
63.09988
02228
Barbara Chmielewska
Olgierd Chmielewski
LB
LB
2
2.5
35.4511 
 
64.21646
22102
Kamil Grzybek
Jolanta Maślanka
DS
DS
0.5
0.5
32.9811 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1196 punktów PKL, w tym 646 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2023

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.17:24:58 (1.5409/138) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.