Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5781/30003 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

66. Kongres "Sława"
OTP* - 8. Kongresowy
środa, 28 czerwca 2023r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.09357
14783
Arkadiusz Majcher
Patryk Patreuha
MA
DS
15
11
67.286834III
III
2.02460
02489
Marek Atalski
Jarosław Kaczorowski
LU
LU
13
12
62.496432III
III
3.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
13
13
62.206131 
 
4.17167
18890
Tomasz Kiełbasa
Vasil Valchev
MA
SL
9
7
59.225829 
 
5.17539
13438
Kacper Kuflowski
Rafał Marks
MP
MA
4
15
59.205427 
 
6.14782
12154
Jakub Patreuha
Mateusz Sobczak
DS
DS
11
15
58.865126 
 
7.19830
16898
Wojciech Bąk
Maciej Kędzierski
MA
MA
4
7
58.694824 
 
8.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
9
11
58.614523 
 
9.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
58.104221 
 
10.03422
21057
Andrzej Piecuch
Dariusz Sarzyński
SL
LU
9
2.5
57.513920 
 
11.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
7
13
57.513618 
 
12.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
57.083216 
 
13.01433
01727
Aleksander Kud
Artur Winkler
PK
DS
12
9
56.942915 
 
14.05221
21408
Tadeusz Masłowski
Krzysztof Świątkowski
LB
SL
9
2.5
56.412613 
 
15.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
56.212312 
 
16.02262
13693
Zbigniew Halat
Curt Sjolin
LB
LB
12
2.5
56.012010 
 
17.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
55.57179 
 
18.18011
11903
Filip Parol
Paweł Szymaszczyk
MA
OP
4
11
55.25147 
 
19.12320
05611
Sophia Bałdysz
Dominik Filipowicz
DS
DS
11
21
55.08137 
 
20.12999
08978
Adam Krysa
Jacek Leśniczak
MP
WP
13
17
54.71137 
 
21.04906
05340
Jan Borychowski
Janusz Przybysz
WP
WP
13
9
54.71126 
 
22.08165
09575
Marek Czerniawski
Krzysztof Komenda
DS
DS
5
5
54.68126 
 
23.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
WP
WP
7
7
53.91116 
 
24.11551
16616
Grzegorz Jarząbek
Paweł Sankowski
MA
MA
7
3
53.61116 
 
25.06540
08166
Bartosz Chmurski
Renata Dancewicz
MA
MA
24
7
53.45105 
 
26.03345
03423
Zbigniew Mącior
Marek Pieczka
SL
SL
18
13
53.21105 
 
27.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
MA
MA
7
13
53.1895 
 
28.02806
07545
Wojciech Strzemecki
Aleksander Wład
SW
PK
21
5
53.0195 
 
29.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
7
52.2584 
 
30.02324
15615
Andrzej Łagosz
Waldemar Pietrasiewicz
LB
LB
11
2.5
52.0284 
 
31.04921
05378
Cezary Bura
Jerzy Sieracki
WP
WP
9
12
51.9474 
 
32.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
9
51.9363 
 
33.17951
06990
Jakub Bojanowski
Urszula Górecka-Wideryńska
MA
MA
2.5
3
51.4463 
 
34.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
3
3
51.3653 
 
35.17935
17008
Ryszard Rosikiewicz
Filip Trojański
DS
MA
4
4
50.3453 
 
36.05282
05856
Jerzy Nowak
Piotr Walczak
WP
WP
13
21
50.2442 
 
37.05059
05400
Stanisław Janik
Maciej Sobieralski
WP
WP
13
17
50.2042 
 
38.18699
05670
Piotr Ciszak
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2
15
50.0232 
 
39.01508
01711
Jarosław Molenda
Lech Warężak
DS
DS
9
11
49.9532 
 
40.16544
17001
Hanna Ciuńczyk
Jakub Lenkiewicz
MA
MP
4
3
49.9321 
 
41.07102
10893
Jacek Omelańczuk
Mariusz Tatarczuk
LD
PD
4
4
49.6921 
 
42.20240
21538
Bernard Kula
Jan Luber
MA
SL
2.5
2
49.5111 
 
43.13065
01381
Anna Jankowska
Piotr Klubiński
DS
DS
5
11
49.4911 
 
44.21601
18536
Natalia Fręchowicz
Jakub Marekwica
SL
SL
1.5
2
49.2611 
 
45.17872
01592
Remigiusz Mincger
Ryszard Rączkowski
DS
DS
2.5
5
48.7711 
 
46.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
MA
MA
11
24
48.7211 
 
47.04797
03562
Ryszard Konopka
Jerzy Ujma
PM
SL
12
12
48.6211 
 
48.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1.5
1.5
48.4111 
 
49.01361
15519
Tomasz Jaworski
Piotr Kulesza
DS
ZP
9
9
48.3011 
 
50.18684
19065
Grzegorz Wasiak
Jacek Zubiel
LD
LD
2.5
1.5
47.9811 
 
51.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
47.9611 
 
52.19840
21642
Małgorzata Konkiewicz
Lidia Nowak
WP
WP
2
0.5
47.8811 
 
53.12374
01772
Zdzisław Patreuha
Sławomir Zimniak
DS
DS
5
7
47.5411 
 
54.03472
03588
Kazimierz Róg
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
9
5
47.3711 
 
55.07090
05691
Anna Kowalska
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
13
18
47.3411 
 
56.05574
08549
Przemysław Błaszczyk
Anna Maduzia
LD
WP
15
11
46.9711 
 
57.02387
02402
Stanisław Pryputniewicz
Zygmunt Sanocki
LB
LB
5
5
46.1311 
 
58.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
WP
WP
13
13
46.1311 
 
59.11550
14728
Piotr Marcinowski
Kamil Nowak
DS
SW
15
17
46.1011 
 
60.05064
05243
Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
WP
WP
7
4
46.0411 
 
61.01718
01905
Bogumił Wegner
Andrzej Wojnarowski
DS
OP
12
7
45.9111 
 
62.14885
01502
Marcin Dobrowolski
Mirosław Miłaszewski
WP
DS
11
19
45.8911 
 
63.01239
22495
Robert Biel
Marta Haszkiewicz
DS
LB
11
1
45.5311 
 
64.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
1.5
13
45.1011 
 
65.20680
21512
Wojciech Okrzesik
Kaja Pustułka
MP
SL
3
1.5
44.8811 
 
66.06556
02057
Sylwester Cieślak
Radosław Liskowiak
MA
LB
12
5
44.8111 
 
67.12985
07849
Eugeniusz Strzyż
Bogdan Szulejewski
PK
MA
5
21
44.7211 
 
68.16875
19189
Edward Sucharda
Zofia Trojan
MA
DS
7
2.5
44.6511 
 
69.18392
23155
Anna Stelmach
Oliwia Żmuda
SL
MP
2.5
0
44.5411 
 
70.21114
20436
Jakub Ciura
Jan Lorkowski
DS
DS
0
0.5
44.2911 
 
71.17544
17545
Łukasz Kasperczyk
Franciszek Kurlit
MP
MP
3
4
44.1411 
 
72.01416
01493
Marek Kozłowski
Bohdan Mazur
SL
DS
5
13
43.8911 
 
73.09138
21558
Danuta Kazmucha
Radosław Spychalski
MA
WP
19
2
43.7111 
 
74.20186
20548
Anna Kozikowska
Marta Walczyk
DS
DS
2
1.5
43.0011 
 
75.05822
07431
Tomasz Spodenkiewicz
Marek Witek
LD
PM
13
21
42.7211 
 
76.21367
21368
Jakub Bereza
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
2.5
2
42.6411 
 
77.02673
02580
Marek Jaworski
Agata Kowal
MP
MP
13
7
42.6411 
 
78.12376
18265
Dorota Kwintkiewicz
Ewa Sokolińska
DS
DS
3
2
42.3911 
 
79.17912
18642
Alicja Kaczmarek
Maria Niklaus
WP
MA
1.5
3
41.8211 
 
80.17254
21060
Krzysztof Jordan
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
4
2.5
41.7511 
 
81.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
LD
LD
15
5
41.6011 
 
82.01397
09146
Piotr Korecki
Piotr Tuczyński
LD
WP
9
24
41.3911 
 
83.17775
21502
Maciej Betliński
Alex Cimr
DS
SL
2.5
2
40.1211 
 
84.19780
15840
Tomasz Kuchta
Patryk Szczuczko
ZP
ZP
2
1.5
21.0111 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1886 punktów PKL, w tym 1004 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2023

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.17:09:31 (0.5112/178) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.