Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5768/30174 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

6. Memoriał Andrzeja Żurka
OTP** Memoriał Andrzeja Żurka
niedziela, 21 maja 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.13709
05341
Grzegorz Głasek
Jacek Pszczoła
SW
SW
11
24
64.98128II
II
2.16898
20680
Maciej Kędzierski
Wojciech Okrzesik
MA
MP
7
3
62.82122III
III
3.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
13
24
61.23116III
III
4.05111
11296
Wit Klapper
Artur Pomarański
MP
OP
21
9
60.60111 
 
5.08312
12474
Piotr Bizoń
Marek Blat
PM
SL
21
13
58.90106 
 
6.17911
21920
Łukasz Baniak
Paweł Skrzypek
MP
MP
2.5
1
58.38101 
 
7.07687
02723
Mirosław Kołton
Bogusław Lesiecki
MP
MP
9
12
57.9896 
 
8.02809
07939
Rafał Synowiec
Elżbieta Waniurska
MP
LU
11
7
57.7791 
 
9.19899
18890
Milena Klimiuk
Vasil Valchev
MP
SL
3
7
57.7187 
 
10.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
7
5
57.6782 
 
11.01054
02823
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
MP
MP
15
12
57.5477 
 
12.02678
07617
Jacek Kalinowski
Mirosław Sady
MP
MP
7
12
57.3672 
 
13.02597
07614
Tadeusz Biernat
Marek Kiepura
MP
MP
12
7
57.3167 
 
14.02676
12999
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
MP
MP
13
13
56.6562 
 
15.02671
11471
Ryszard Jaśkiewicz
Maciej Rodzaj
MP
MP
11
9
56.5057 
 
16.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
PM
15
9
56.4952 
 
17.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
13
13
55.8248 
 
18.03186
03351
Sebastian Gumula
Marek Michalski
MP
PK
4
5
55.6243 
 
19.01030
01207
Marek Cyrkiel
Stanisław Zych
PK
PK
12
5
55.5938 
 
20.02934
07827
Krzysztof Kujawa
Lech Ohrysko
SL
SL
19
18
55.4233 
 
21.12108
10043
Aleksandra Jarosz
Łukasz Kalbarczyk
MA
MA
7
7
55.4028 
 
22.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
55.2026 
 
23.04360
02519
Mirosław Makatrewicz
Bartosz Matras
WM
WM
13
9
55.1125 
 
24.07729
01208
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
PK
PK
9
12
55.0424 
 
25.08117
15595
Grażyna Brewiak
Maciej Dąbrowski
PM
OP
19
13
54.7623 
 
26.02672
07473
Stanisław Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
MP
MP
7
12
54.7522 
 
27.14882
02660
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
MP
MP
5
5
54.4821 
 
28.12154
03512
Mateusz Sobczak
Wojciech Sołtysik
DS
DS
15
5
54.1121 
 
29.03345
03464
Zbigniew Mącior
Adam Robak
SL
SL
18
13
53.9320 
 
30.08388
06802
Tomasz Kuś
Tomasz Modrzejewski
WM
WM
5
13
53.7519 
 
31.14728
09755
Kamil Nowak
Łukasz Witkowski
SW
SW
15
17
53.7118 
 
32.14286
01115
Błażej Krawczyk
Krzysztof Martens
MA
MA
7
24
53.6617 
 
33.14584
16341
Marek Heichel
Mateusz Krzemyk
MP
MP
5
2
53.2416 
 
34.14971
17214
Bartosz Ćwiek
Karol Konopko
MA
MA
4
3
53.0816 
 
35.21584
03170
Jacek Fidler
Cezary Góra
SL
SL
1.5
9
52.9215 
 
36.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
MA
MA
19
18
52.6314 
 
37.16903
16908
Roman Madej
Mateusz Słuszniak
MP
MP
3
3
52.5713 
 
38.20076
16829
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
3
7
52.4612 
 
39.13899
14250
Grzegorz Jędrzejewski
Marcin Szymański
WP
MP
5
7
52.3811 
 
40.19724
04067
Bartosz Bejenka
Tomasz Bliński
PD
PD
3
7
52.2011 
 
41.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
9
51.9410 
 
42.14226
22882
Zbigniew Przeginiak
Giorgi Zedginidze
MP
MP
5
0.5
51.849 
 
42.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
51.848 
 
44.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
11
12
51.807 
 
45.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
3
3
51.436 
 
46.02580
08785
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
MP
MP
7
5
51.356 
 
47.05574
06795
Przemysław Błaszczyk
Ewa Miszewska
LD
PK
15
19
51.355 
 
48.02673
07431
Marek Jaworski
Marek Witek
MP
PM
13
21
51.144 
 
49.16315
02831
Łukasz Lebioda
Włodzimierz Wala
MP
MP
19
21
51.013 
 
50.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
4
50.872 
 
51.02775
07550
Małgorzata Praszałowicz
Krzysztof Zając
MP
MP
5
4
50.801 
 
52.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
3
3
50.751 
 
53.02663
07691
Jacek Herman
Janusz Natorski
MP
MP
12
7
50.741 
 
54.15715
15815
Robert Podsiadły
Eugenia Stefanów
MP
MP
5
3
50.611 
 
55.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
50.581 
 
56.13602
11769
Ewa Kwiecień
Tomasz Stryszawski
MP
MP
4
9
50.561 
 
57.18622
07422
Zdzisław Jentys
Stanisław Waliczek
MP
SL
2
4
50.071 
 
58.04535
07221
Dariusz Bogucki
Andrei Kavalenka
PM
WM
18
7
50.051 
 
59.12320
09138
Sophia Bałdysz
Danuta Kazmucha
DS
MA
11
19
49.931 
 
60.07642
12123
Witold Stachnik
Mateusz Stępiński
MP
MA
9
11
49.731 
 
61.09791
18555
Jan Baster
Leszek Wieliński
SL
MP
2.5
2
49.421 
 
62.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
SL
PK
2
4
49.311 
 
63.16724
10937
Adam Grobler
Jacek Stasica
MP
MP
5
13
49.021 
 
64.17544
18392
Łukasz Kasperczyk
Anna Stelmach
MP
SL
3
2.5
48.681 
 
65.16134
14428
Dominik Caus
Wiktor Pantak
MP
MP
2.5
3
48.601 
 
66.02590
13970
Józef Barczyk
Leszek Faber
MP
MP
7
4
48.601 
 
67.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
MA
MA
7
13
48.501 
 
68.21272
16252
Łukasz Czajkowski
Patryk Lewandowski
MP
MP
1
1
47.941 
 
69.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
SW
SW
21
21
47.851 
 
70.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
47.751 
 
71.03221
10954
Paweł Jończyk
Stanisław Makuch
SL
SL
5
3
47.721 
 
72.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
5
47.651 
 
73.16528
21921
Piotr Kruczek
Marta Ziętal
PK
MP
2.5
0.5
47.531 
 
74.20922
07405
Janusz Lekki
Piotr Radzikowski
MP
MP
2
9
47.501 
 
75.14522
14525
Aleksandra Byra
Przemysław Kurzak
MP
MP
3
4
47.471 
 
76.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
7
7
47.221 
 
77.10362
07401
Damian Bober
Janusz Wrześniak
MP
MP
2.5
4
47.001 
 
78.12714
13285
Wacław Mizera
Halina Samborek
MP
MP
4
3
46.611 
 
79.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
45.441 
 
80.08526
18187
Artur Bobołowicz
Janusz Skrzypek
MP
MP
5
5
44.931 
 
81.07352
02793
Marek Orłowicz
Paweł Skałacki
MP
MP
3
7
44.611 
 
82.11770
20794
Piotr Kuciara
Małgorzata Madej
MP
MP
5
0.5
44.431 
 
83.17596
19601
Jerzy Jasiński
Jan Surdej
MP
MP
2
2
44.341 
 
84.02836
02846
Stanisław Waśko
Ryszard Woliński
MP
MP
9
13
44.291 
 
85.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
43.181 
 
86.03234
12261
Krzysztof Kalita
Krystian Wonchała
SL
SL
5
2.5
43.091 
 
87.16716
12362
Lena Ostrowska
Justyna Stachowiak-Kluz
MA
WP
4
7
42.991 
 
88.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
4
5
42.851 
 
89.06923
04852
Jacek Sikora
Marta Sikora
PM
PM
7
5
42.771 
 
90.23201
23202
Barbara Komala
Włodzimierz Komala
MP
MP
0
0
41.541 
 
91.11092
22237
Tytus Bisping
Jerzy Szałas
MP
MP
7
0.5
40.701 
 
92.02703
07940
Marcin Krawczyk
Piotr Waniurski
MP
MP
12
12
40.391 
 
93.19119
15992
Robert Czeryna
Jerzy Piekarski
MP
MP
1
1
40.331 
 
94.07623
07619
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
MP
MP
3
4
39.861 
 
95.02786
02819
Janusz Rżewski
Halina Święch
MP
MP
5
7
39.791 
 
96.11949
11953
Piotr Dobrzyński
Piotr Wójtowicz
MP
MP
1.5
1.5
39.501 
 
97.02646
03356
Wacław Gąssowski
Katarzyna Michałek
MP
MP
12
7
38.021 
 
98.21880
20170
Błażej Mróz
Adam Stachura
MP
MP
1.5
1.5
36.601 
 
99.19718
19720
Ignacy Kotewicz
Antoni Wójtowicz
MP
MP
2
2
36.221 
 
100.16137
15056
Eugeniusz Cieśla
Piotr Turczynowicz
MP
MP
2
3
36.051 
 
101.22155
22156
Marek Dzierżawa
Marta Kreis
MP
MP
1
0.5
34.281 
 
102.21879
10486
Wojciech Mróz
Artur Stachura
MP
MP
0.5
0.5
33.831 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 4146 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.17:14:00 (0.7793/214) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.