Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5792/30248 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

63. Kongres Bałtycki
63rd Bridge Baltic Congress
OTP* - VI kongresowy o Puchar Prezesa PWZBS Krzysztofa Czapczyka
poniedziałek, 31 lipca 2023r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.04531
04783
Marek Barylewski
Michał Górski
MA
PM
18
9
65.367337III
III
2.03064
01865
Michał Błach
Andrzej Pawlak
MA
SW
7
17
63.087136III
III
3.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
61.316834 
 
4. 
 
Liga Brikmane
Adrians Imsa
LVA
LVA
6
6
60.916533 
 
5.13616
06706
Arunas Jankauskas
Apolinary Kowalski
WM
WM
5
24
60.756332 
 
6.04922
14885
Piotr Busse
Marcin Dobrowolski
ZP
WP
19
11
60.726131 
 
7.07777
01661
Ewa Banaszkiewicz
Włodzimierz Starkowski
MA
PM
15
24
60.675930 
 
8.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
7
21
59.945729 
 
9.08769
05400
Sławomir Piechocki
Maciej Sobieralski
WP
WP
11
17
59.935427 
 
10. 
 
Tor Holm
Hans Melby
NOR
NOR
6
6
59.895226 
 
11.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
13
15
59.155025 
 
12.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LD
LD
15
9
58.844824 
 
13.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
21
19
58.444623 
 
14.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
21
21
57.984322 
 
15.04628
04737
Marcin Kut
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
7
9
57.924121 
 
16.18063
 
Robert Grisdale
Steve Rayner
PM
-
1
6
57.773920 
 
17.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
56.733719 
 
18.16140
09785
Andrzej Szepczyński
Tomasz Twaróg
PK
PK
5
5
56.503518 
 
19.04143
16829
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
7
56.473317 
 
20.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
19
17
56.423015 
 
21.04581
04712
Kazimierz Gralak
Leszek Szkudlarek
PM
PM
18
9
56.392814 
 
22.06923
15477
Jacek Sikora
Krzysztof Żak
PM
PM
7
9
56.342613 
 
23.08087
08115
Jan Maciejewski
Mirosław Wiśniewski
PM
PM
9
2.5
56.142412 
 
24.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
PM
PM
19
21
56.122211 
 
25.02013
04665
Andrzej Jeleniewski
Kazimierz Omernik
WM
PM
18
21
56.041910 
 
26.19770
13028
Martyna Smoleń
Piotr Suchodolski
PM
PM
2.5
7
56.02179 
 
27.04852
07849
Marta Sikora
Bogdan Szulejewski
PM
MA
5
21
55.75158 
 
28.12634
04015
Monika Sautaux
Tomasz Woźniak
KP
KP
5
7
55.43158 
 
29.09006
21060
Adam Peszke
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
5
2.5
55.30147 
 
30.09138
11550
Danuta Kazmucha
Piotr Marcinowski
MA
DS
21
17
54.95147 
 
31.04198
07221
Adolf Bocheński
Andrei Kavalenka
WM
WM
15
7
54.66147 
 
32.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
11
54.56137 
 
33.04551
15802
Robert Czarnecki
Adam Suchodolski
PM
PM
5
5
54.51137 
 
34.06556
02057
Sylwester Cieślak
Radosław Liskowiak
MA
LB
12
5
54.48126 
 
35.21578
21582
Erik Klems
David Vozabal
SL
SL
2
1.5
54.16126 
 
36. 
 
Philip Calder
Udo Petersen
-
-
6
6
54.13126 
 
37.01297
09768
Mirosław Fechner
Sebastian Piepióra
DS
PM
7
9
53.97116 
 
38.08166
02157
Renata Dancewicz
Paweł Szymonik
MA
LU
7
7
53.78116 
 
39.08563
04745
Andrzej Osiński
Kazimierz Wołowiec
PM
PM
3
5
53.70116 
 
40.02219
02666
Beata Bojarska
Andrzej Hycnar
WP
PK
5
13
53.48105 
 
41.06795
07869
Ewa Miszewska
Sławomir Zawiślak
PK
SL
19
21
53.40105 
 
42.17544
21408
Łukasz Kasperczyk
Krzysztof Świątkowski
MP
SL
3
2.5
53.4095 
 
43.04242
04588
Andrzej Fronczak
Sławomir Henclik
PM
PM
18
19
53.2995 
 
44.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
4
4
53.2595 
 
45. 
 
Roy Olsen
Erik Saelensminde
NOR
NOR
6
6
53.1284 
 
46.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
5
5
52.9784 
 
47.01318
01731
Stanisław Gołębiowski
Paweł Wittenbeck
DS
PM
24
12
52.8984 
 
48. 
 
Ulrike Koeppchen
Ralph Vitters
-
-
6
6
52.8174 
 
49.18119
16729
Bożena Budnik
Barbara Podgórska
WP
WP
2
5
52.7674 
 
50.19384
17291
Leszek Ekert
Marek Piętak
PM
PM
4
2.5
52.7463 
 
51.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
11
5
52.6063 
 
52.19724
06822
Bartosz Bejenka
Anna Nosalska
PD
PM
3
7
52.4763 
 
53.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
52.4453 
 
54.05708
10533
Janusz Makaruk
Ryszard Pałasz
LD
ZP
18
13
52.3853 
 
55.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
13
12
51.8953 
 
56.05111
11296
Wit Klapper
Artur Pomarański
MP
OP
21
9
51.4542 
 
57.14845
04399
Robert Krawczyk
Tomasz Patalan
PM
WM
7
7
51.4042 
 
58.07052
06817
Edmund Czubak
Renata Neronowicz
MA
MA
12
12
51.3032 
 
59.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
SL
9
11
51.2832 
 
60.08485
08549
Grażyna Busse
Anna Maduzia
ZP
WP
17
11
51.1232 
 
61.07710
01054
Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
MP
MP
13
15
50.8821 
 
62.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
21
21
50.8821 
 
63.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
50.8721 
 
64.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
9
50.7411 
 
65.20138
06909
Mariusz Kraszewski
Anna Sarniak
MA
MA
0.5
21
50.6611 
 
66.04303
17231
Roman Kierznowski
Stanisław Król
WM
WM
21
2.5
50.6511 
 
67.02382
05378
Sławomir Polak
Jerzy Sieracki
LB
WP
7
12
50.4211 
 
68. 
 
Steinar Ovrid
Geir Skar
NOR
NOR
6
6
50.1011 
 
69.17221
04063
Halina Perkowska
Andrzej Prasalski
PD
PD
2
7
50.0511 
 
70.11246
10118
Aleksander Gruca
Jarosław Pęski
PM
PM
5
5
50.0311 
 
71.08104
08122
Zbigniew Kamiński
Tomasz Tarasiuk
PM
PM
4
4
49.8111 
 
72.13018
18482
Rafał Szafranek
Piotr Zalcman
KP
KP
5
3
49.6211 
 
73.06488
04731
Wiesław Andruk
Sylwester Walerowicz
WM
PM
9
15
49.6211 
 
74.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
3
4
49.3611 
 
75.21502
21538
Alex Cimr
Jan Luber
SL
SL
2.5
2
49.0511 
 
76.08859
04848
Krzysztof Lewandowski
Maria Tomczewska
DS
PM
7
7
49.0011 
 
77.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
48.9711 
 
78.12220
 
Kazimierz Konefał
Sachko Romanov
WM
-
5
6
48.8411 
 
79.20787
18166
Tomasz Kalinowski
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
3
48.7711 
 
80. 
 
Maris Matisons
Natalija Vekša
LVA
LVA
6
6
48.6911 
 
81.07815
05374
Lena Leszczyńska
Cezary Serek
ZP
WP
9
17
48.5611 
 
82.10209
01726
Igor Łosiewicz
Tomasz Winciorek
MA
MA
9
19
48.4911 
 
83.05989
06116
Jerzy Kullass
Radosław Szymczak
ZP
ZP
9
7
48.4211 
 
84.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
13
13
48.1811 
 
85.04434
13882
Wojciech Romaszko
Agnieszka Wiankowska
PM
PM
4
5
48.1111 
 
86.04601
04660
Witold Kaliński
Marek Niesłuchowski
PM
PM
12
7
47.9211 
 
87.20010
15044
Aneta Klaczyńska
Piotr Surdyk
WP
WP
2
4
47.8811 
 
88.05242
05246
Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
5
4
47.8511 
 
89.08097
04719
Włodzimierz Kocoń
Artur Toeplitz
PM
PM
5
7
47.7911 
 
90.06551
09550
Jacek Ciechomski
Jakub Wojcieszek
MA
MA
19
19
47.7111 
 
91.04341
04437
Jan Lech
Marek Ruszczyk
PM
WM
5
5
47.6811 
 
92.16145
 
Andrzej Proczkowski
Piotr Żółtowski
PK
-
4
0
47.5011 
 
93.11726
04609
Ryszard Kamiński
Roman Kmieciak
PM
PM
4
5
47.4011 
 
94.04696
04710
Antoni Sękowski
Stanisław Szejko
PM
PM
18
7
47.3511 
 
95.05282
21642
Jerzy Nowak
Lidia Nowak
WP
WP
13
1
46.8411 
 
96.04540
16784
Rafał Bownik
Władysław Łobacz
PM
PM
7
4
46.7811 
 
97.02671
15916
Ryszard Jaśkiewicz
Grzegorz Wieczorkiewicz
MP
MA
11
5
46.6111 
 
98.05615
18128
Jarosław Gąsiorowski
Wojciech Kurkowski
LD
LU
13
5
46.5411 
 
99.23138
14728
Jacek Latomski
Kamil Nowak
MA
SW
0
17
46.4811 
 
100. 
 
Arild Holdaas
Martin Holdaas
NOR
NOR
6
6
46.2411 
 
101.05678
05876
Adam Krysiak
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
7
9
46.2311 
 
102.17495
05635
Robert Barankiewicz
Bogusław Jakóbczyk
LD
LB
5
5
46.0111 
 
103.05059
05508
Stanisław Janik
Robert Włodkowski
WP
WP
13
7
45.5111 
 
104.03650
12229
Tomasz Borucki
Robert Rychlicki
KP
KP
7
7
45.4411 
 
105.16187
11730
Krzysztof Czapczyk
Piotr Darznik
PM
PM
5
2.5
45.4111 
 
106.21391
19463
Jan Druch
Bogdan Kowalczyk
MA
KP
2.5
4
45.3011 
 
107.18699
05670
Piotr Ciszak
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2.5
15
45.1911 
 
108.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
3
44.8211 
 
109.17810
14282
Tomasz Czekała
Mirosław Giełczyński
PM
PM
2.5
2
44.4411 
 
110. 
05023
Alec Fettes
Paweł Gruszczyński
CHE
WP
6
9
43.9311 
 
111.02000
02109
Janusz Hliwa
Jerzy Poślednik
LB
LB
7
5
43.5811 
 
112.19450
19383
Janusz Karczewski
Jacek Liszewski
PM
PM
2
1.5
43.2211 
 
113.12263
12503
Anna Jaguszewska
Wojciech Uszyński
MA
MA
4
13
42.9711 
 
114. 
 
Jerzy Bilski
Witold Chylewski
-
-
0
0
42.5011 
 
115.20985
22250
Marcin Bohdziewicz
Tomasz Kostrzewski
PM
PM
1.5
0.5
41.9411 
 
116.21114
20436
Jakub Ciura
Jan Lorkowski
DS
DS
0.5
0.5
41.2511 
 
117.18625
04829
Krzysztof Boniek
Marek Pietrzak
PM
PM
3
7
41.2411 
 
118.17001
23155
Jakub Lenkiewicz
Oliwia Żmuda
MP
MP
3
0.5
40.8411 
 
119.02775
02819
Małgorzata Praszałowicz
Halina Święch
MP
MP
5
7
40.4411 
 
120.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
3
38.5511 
 
121.04949
09135
Michał Dembiński
Aleksandra Górska
WP
WP
12
3
37.3811 
 
122.05634
05765
Włodzimierz Jakowicki
Rafał Pietrzyk
LD
LD
7
5
36.9711 
 
123.20067
13800
Ewa Jaworska
Jarosław Jaworski
PM
PM
1
2.5
36.1811 
 
124.04008
04535
Aniela Bocheńska
Dariusz Bogucki
WM
PM
2
18
35.9011 
 
125.20171
20548
Agnieszka Łuczak
Marta Walczyk
DS
DS
1.5
1.5
33.9111 
 
126. 
16146
Dag Stokkvik
Frank Svindahl
NOR
MA
6
7
33.1111 
 
127.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
11
7
30.4111 
 
128.19388
20978
Andrzej Jarząbkowski
Cyprian Morawski
PM
PM
2
2
28.5511 
 
129.22102
20635
Jolanta Maślanka
Anna Tańska
DS
DS
0.5
0
25.5011 
 
130.17082
10148
Maciej Boczar
Paulina Klimentowska
MA
MA
7
9
21.8811 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3072 punkty PKL, w tym 1636 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:42:03 (0.3058/270) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.