Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6179/30273 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* o puchar Burmistrza Białogardu
OTP* o puchar Burmistrza Białogardu
sobota, 5 sierpnia 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.10385
08344
Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
ZP
ZP
4
5
71.895025III
III
2.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
5
7
61.114322III
III
3.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
59.673719 
 
4.14175
07717
Andrzej Jabłoński
Halina Mikołajczak
ZP
ZP
5
3
57.783116 
 
5.05920
06112
Andrzej Dębowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
57.562513 
 
6.05890
06051
Marek Banach
Marek Ostrowski
ZP
ZP
5
7
55.441910 
 
7.06066
14835
Ludwik Piotrowski
Andrzej Pożerski
ZP
ZP
9
5
55.00137 
 
8.05921
19432
Paweł Dickert
Andrzej Gierczyński
ZP
ZP
3
2
54.89105 
 
9.18859
18826
Sławomir Jamka
Wiesław Sirman
ZP
ZP
3
3
54.7895 
 
10.05924
19579
Cezary Engel
Kazimierz Kłys
ZP
ZP
3
2.5
54.3384 
 
11.07891
10651
Piotr Klimacki
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
18
2.5
53.7874 
 
12.13661
08821
Adam Harasimowicz
Wojciech Harasimowicz
MP
ZP
4
4
53.3363 
 
13.08343
06042
Andrzej Gil
Zbigniew Nowak
ZP
ZP
5
5
53.2253 
 
14.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
7
7
52.7842 
 
15.04829
11296
Marek Pietrzak
Artur Pomarański
PM
OP
7
9
51.8932 
 
16.08833
09427
Zdzisław Michalski
Mariusz Wierzchowski
ZP
LB
4
3
49.7821 
 
17. 
18878
Klara Gamrat
Bogdan Lipiński
-
ZP
0
2
49.2211 
 
18.08341
06121
Jan Chmielewski
Bogdan Trun
ZP
ZP
7
5
48.0011 
 
19.09387
06131
Cezary Jarmuł
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
9
47.4411 
 
20.05988
06108
Stanisław Kulesza
Sławomir Szczełkun
ZP
ZP
11
5
47.3311 
 
21.11355
11356
Władysław Korbutowicz
Janusz Linkiewicz
ZP
ZP
5
5
47.1111 
 
21.18880
18881
Roman Chmielecki
Tadeusz Rodak
ZP
ZP
2.5
2
47.1111 
 
23.18882
19580
Wiesław Jarmułowicz
Andrzej Kryń
ZP
ZP
2
1.5
46.4411 
 
24.22667
20896
Andrzej Doliński
Aniela Jarnutowska
ZP
ZP
0.5
0.5
46.2211 
 
25.15906
14836
Dariusz Głowiński
Tomasz Izydorek
ZP
ZP
4
5
45.4411 
 
26.22107
 
Halina Błaszczyk
Zbigniew Ryngwelski
ZP
-
1
0
43.2211 
 
27.20969
19461
Genowefa Grenik
Kazimierz Kocik
ZP
ZP
1
1.5
43.0011 
 
28.15003
15004
Hanna Kalotka-Kręglewska
Tomasz Kręglewski
MA
MA
2.5
2.5
41.4411 
 
29.22994
 
Robert Kirlejza
Zdzisław Sewruk
ZP
0
0.5
0
40.6711 
 
30. 
 
Krzysztof Czernicki
Jerzy Rakocy
-
-
0
0
39.3311 
 
31. 
 
Zygmunt Adamczyk
Leszek Kawa
-
-
0
0
37.2211 
 
32.18877
22795
Bolesław Aleksandrowicz
Elżbieta Zart
ZP
ZP
2
0.5
33.5611 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 576 punktów PKL, w tym 314 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.12:32:33 (0.2075/74) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.