Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6011/30340 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

36. Mistrzostwa Polski Teamów BAM OTT*** Grand Prix Polski Teamów (8)
MP Teamów BAM (GPPT)
sobota, 12 sierpnia 2023r.

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.09822
06658
12197
08158
10085
Zdzisław Ingielewicz
Jacek Kalita
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
Justyna Żmuda
POL
POL
POL
POL
POL
9
24
24
21
21
111.60355M
M
M
M
M
2.07099
11550
06815
05732
14728
04740
Jerzy Olczyk
Piotr Marcinowski
Piotr Nawrocki
Paweł Niedzielski
Kamil Nowak
Piotr Wiankowski
POL
POL
POL
POL
POL
POL
9
17
21
19
17
21
106.00313M
M
M
M
M
M
3.01345
04762
08203
05056
04111
05423
Maciej Hutyra
Konrad Araszkiewicz
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
Krzysztof Kotorowicz
Jeremi Stępiński
POL
POL
POL
POL
POL
POL
9
21
21
21
21
19
105.20279I
I
I
I
I
I
4. 
13438
 
09550
Ioana Pagu
Rafał Marks
Marius Moraru
Jakub Wojcieszek
ROU
POL
ROU
POL
6
15
6
19
105.00244 
I
 
I
5.06540
14420
15259
06909
Bartosz Chmurski
Igor Chalupec
Dominika Ocylok
Anna Sarniak
POL
POL
POL
POL
24
7
4
21
102.00210II
II
II
II
6.02515
16898
07809
14286
01739
Piotr Lutek
Maciej Kędzierski
Piotr Kołuda
Błażej Krawczyk
Rafał Wolański
POL
POL
POL
POL
POL
11
7
18
7
11
100.00175II
II
II
II
II
7.02533
02468
18128
01152
Tomasz Pawluk
Jerzy Brzustowski
Wojciech Kurkowski
Grzegorz Rewer
POL
POL
POL
POL
7
7
5
11
92.40141II
II
II
II
8.06370
02921
02990
03020
Jacek Bors
Tadeusz Kowalczewski
Adam Strzelecki
Grzegorz Zakrzewski
POL
POL
POL
POL
5
12
7
11
90.00106III
III
III
III
9.06973
05574
10450
02121
Piotr Tuszyński
Przemysław Błaszczyk
Jacek Dmowski
Ryszard Sakowicz
POL
POL
POL
POL
24
15
15
19
89.4071III
III
III
III
10.12629
14586
02681
20033
07312
Tomasz Magryś
Magdalena Chmielewska
Mariusz Kita
Dominik Magryś
Dariusz Sosin
POL
POL
POL
POL
POL
4
2.5
12
3
7
87.0066III
III
III
III
III
11.07291
 
06336
05341
Krzysztof Buras
Andrzej Jaszczak
Piotr Lutostański
Jacek Pszczoła
POL
BGR
POL
USA
24
6
24
24
58.6060 
 
 
 
12.05675
17495
02489
05678
Mariusz Kraśnicki
Robert Barankiewicz
Jarosław Kaczorowski
Adam Krysiak
POL
POL
POL
POL
9
5
12
7
58.5054 
 
 
 
13.07242
04250
06706
01539
05363
04451
Vytautas Vainikonis
Bogusław Gierulski
Apolinary Kowalski
Wojciech Olański
Jerzy Russyan
Jerzy Skrzypczak
LTU
LTU
POL
LTU
POL
LTU
19
21
24
21
21
21
57.0048 
 
 
 
 
 
14.02460
02495
15414
02976
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
Wojciech Okuniewski
Tomasz Raczkiewicz
POL
POL
POL
POL
13
11
5
12
57.0042 
 
 
 
15.09303
05670
05701
05822
05876
Jarosław Łaszczuk
Andrzej Kozikowski
Marta Maj-Rudnicka
Tomasz Spodenkiewicz
Piotr Wulkiewicz
POL
POL
POL
POL
POL
7
15
13
13
9
56.6036 
 
 
 
 
16.02666
02723
11471
07642
Andrzej Hycnar
Bogusław Lesiecki
Maciej Rodzaj
Witold Stachnik
POL
POL
POL
POL
13
12
9
9
56.0030 
 
 
 
17.07729
16140
06978
01208
Wojciech Paszko
Andrzej Szepczyński
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
POL
POL
POL
POL
9
5
12
12
55.0024 
 
 
 
18.01030
03186
01090
03351
01207
Marek Cyrkiel
Sebastian Gumula
Bogusław Kruczek
Marek Michalski
Stanisław Zych
POL
POL
POL
POL
POL
12
4
11
5
5
48.2518 
 
 
 
 
19.01154
01066
18018
01137
Bogdan Rojkowicz
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
Robert Piechota
POL
POL
POL
POL
5
5
4
7
44.0012 
 
 
 
20.02831
07190
10533
02827
Włodzimierz Wala
Paweł Chindelewicz
Ryszard Pałasz
Marek Urbański
POL
POL
POL
POL
21
13
13
15
57.006 
 
 
 
21. 
21338
 
19366
Alica Simonova
Patryk Leszczak
Tibor Menyhert
Piotr Szewczyk
SVK
POL
SVK
POL
6
2
6
3
56.001 
 
 
 
22.01220
06554
05611
01115
01749
Grzegorz Bajek
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Krzysztof Martens
Maciej Wręczycki
POL
POL
POL
POL
POL
13
21
21
24
17
56.001 
 
 
 
 
23.11319
01318
04108
02806
Przemysław Zawada
Stanisław Gołębiowski
Przemysław Janiszewski
Wojciech Strzemecki
POL
POL
POL
POL
21
24
21
21
55.751 
 
 
 
24.01138
06795
01128
01206
Marek Pietraszek
Ewa Miszewska
Roman Opaliński
Jacek Znamirowski
POL
POL
POL
POL
18
19
18
15
54.331 
 
 
 
25.10370
04163
18197
13037
Erikas Vainikonis
Andrei Arlovich
Andrzej Knap
Artur Wasik
LTU
LTU
ESP
ESP
15
17
19
19
54.001 
 
 
 
26.02673
01807
06659
01865
07725
07431
Marek Jaworski
Roman Grzelak
Maciej Kalita
Andrzej Pawlak
Grzegorz Superson
Marek Witek
POL
POL
POL
POL
POL
POL
13
15
7
17
15
21
54.001 
 
 
 
 
 
27.11320
02013
02934
16145
Robert Kwiatkowski
Andrzej Jeleniewski
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
POL
POL
POL
POL
5
18
19
4
53.001 
 
 
 
28.05880
09228
09736
07941
Marcin Zbroja
Karol Kałuziński
Adam Motyka
Jacek Zając
POL
POL
POL
POL
7
7
7
4
52.201 
 
 
 
29.02736
15601
01189
01195
Stanisław Malinowski
Tomasz Mazur
Tadeusz Urbanek
Zbigniew Wilisowski
POL
POL
POL
POL
5
5
7
5
52.001 
 
 
 
30.01058
07712
07704
06612
13845
01126
Marian Górecki
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
Jerzy Góralczyk
Jerzy Madera
Bogusław Nidecki
POL
POL
POL
POL
POL
POL
5
5
5
5
4
5
50.001 
 
 
 
 
 
31.03085
03168
03529
13174
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
POL
POL
POL
POL
7
5
9
5
50.001 
 
 
 
32.01072
01097
01147
12985
Waldemar Kaszuba
Dariusz Kulpiński
Tadeusz Przybyło
Eugeniusz Strzyż
POL
POL
POL
POL
5
9
9
5
49.001 
 
 
 
33.14179
13170
07732
08516
01168
Ryszard Pisarczyk
Wojciech Burek
Jan Kowal
Zbigniew Niezgoda
Wiesław Siek
POL
POL
POL
POL
POL
5
2.5
3
4
9
49.001 
 
 
 
 
34.07221
02727
02519
07617
Andrei Kavalenka
Andrzej Lubojemski
Bartosz Matras
Mirosław Sady
LTU
POL
POL
POL
7
13
9
12
49.001 
 
 
 
35.01067
01006
01053
11299
Leszek Jarosz
Zdzisław Baryła
Leszek Garbacik
Wacław Gruszczyński
POL
POL
POL
POL
5
5
7
4
49.001 
 
 
 
36. 
 
 
 
Pilar Rocabert
Raquel Biritos
José Luis Garcia Larrouy
Rodrigo Valderrama
ESP
ESP
ESP
ESP
6
6
6
6
48.001 
 
 
 
37.13371
22435
22174
13372
22175
Łukasz Witkowski
Marcin Tryba
Mirosław Tryba
Piotr Tryba
Mirosław Witkowski
POL
POL
POL
POL
POL
1.5
0
0
1
0
43.671 
 
 
 
 
38. 
 
 
 
José León Lasarte
Myriam Aguado
Dolores de Aviles
Paz Sainz
ESP
ESP
ESP
ESP
6
6
6
6
40.001 
 
 
 
39. 
 
 
 
Beatriz Rosety Blanco
Lucía Espinosa
María Gómez de las Cortinas
Antonio Sacristán
ESP
ESP
ESP
ESP
6
6
6
6
37.001 
 
 
 
40. 
 
 
 
Jesus Garcia Lecuona
Francisca Arboli
Araceli Huici
Aixa Reyes Wajsman
ESP
ESP
ESP
ESP
6
6
6
6
31.001 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 11177 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/pmb/230811T/2/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.15:22:44 (0.3570/188) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.