Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5826/30484 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

29. Bolesławiecka Trzydniówka
III Turniej Par im. Waldemara Siudy o Puchar Prezydenta Miasta Bolesławiec
sobota, 2 września 2023r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06802
12923
Tomasz Modrzejewski
Maciej Szalewicz
WM
LD
13
5
68.306734III
III
2.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
19
18
64.776432III
III
3.02460
15414
Marek Atalski
Wojciech Okuniewski
LU
LU
13
5
64.296131 
 
4.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
63.455829 
 
5.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
61.145528 
 
6.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
21
21
60.895226 
 
7.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
DS
DS
19
9
60.865025 
 
8.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
9
13
60.864724 
 
9.14782
12374
Jakub Patreuha
Zdzisław Patreuha
DS
DS
11
5
59.824422 
 
10.01381
01711
Piotr Klubiński
Lech Warężak
DS
DS
11
11
59.744221 
 
11.07290
03497
Jacek Cholewik
Jerzy Skwark
SL
SL
9
15
59.633920 
 
12.01840
05534
Leszek Majdański
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
17
57.903618 
 
13.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
15
19
57.743317 
 
14.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
15
57.373116 
 
15.16213
15122
Dariusz Budnik
Wojciech Peisert
DS
DS
4
3
57.302814 
 
16.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
57.222513 
 
17.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
KP
KP
12
12
56.862312 
 
18.05708
10533
Janusz Makaruk
Ryszard Pałasz
LD
ZP
18
13
56.462010 
 
19.01508
01727
Jarosław Molenda
Artur Winkler
DS
DS
9
9
56.03179 
 
20.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
7
7
55.91147 
 
21.05400
05446
Maciej Sobieralski
Marek Szukała
WP
WP
17
19
55.61147 
 
22.08978
09126
Jacek Leśniczak
Jacek Zalewski
WP
WP
17
7
55.46137 
 
23.01455
05282
Roland Lippik
Jerzy Nowak
DS
WP
5
13
55.43137 
 
24.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
54.96126 
 
25.05670
05678
Andrzej Kozikowski
Adam Krysiak
LD
LD
15
7
54.89126 
 
26.10401
13718
Marek Szabałowski
Marek Szumowicz
WP
WP
3
2.5
54.16116 
 
27.16717
02831
Aleksander Swatler
Włodzimierz Wala
ZP
MP
13
21
53.87116 
 
28.07080
18251
Tomasz Freitag
Elżbieta Lis
DS
DS
5
3
53.37105 
 
29.18088
03498
Józef Kowalik
Zbigniew Słaby
SL
SL
2
7
52.95105 
 
30.09549
10045
Maciej Bielawski
Jacek Krystecki
DS
DS
13
5
52.8595 
 
31.03430
05797
Janusz Pisarek
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
7
7
52.7595 
 
32.21731
22574
Marek Brosch
Wojciech Sadowski
DS
DS
2.5
1.5
52.7484 
 
33.07271
17539
Adrian Bakalarz
Kacper Kuflowski
SL
MP
9
4
52.0084 
 
34.01321
01713
Jarosław Grabek
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
3
7
51.9874 
 
35. 
 
Petr Bahnik
Eva Bahnikova
CZE
CZE
0
0
51.8374 
 
36.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
9
13
51.6174 
 
37.18128
21057
Wojciech Kurkowski
Dariusz Sarzyński
LU
LU
7
2.5
51.5463 
 
38.08165
11758
Marek Czerniawski
Eugeniusz Gąska
DS
DS
5
4
50.9763 
 
39.06079
06112
Grzegorz Rybacki
Roman Szlachetka
ZP
ZP
7
12
50.8453 
 
40.11769
02809
Tomasz Stryszawski
Rafał Synowiec
MP
MP
9
11
50.5853 
 
41.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
4
4
50.3542 
 
42.15217
01571
Zofia Diakowska
Tadeusz Pogwizd
DS
DS
5
5
50.3342 
 
43.10479
01608
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
DS
DS
5
5
50.1832 
 
44.18645
15259
Ewa Morawska
Dominika Ocylok
WP
SL
4
4
50.0532 
 
45.13709
02806
Grzegorz Głasek
Wojciech Strzemecki
SW
SW
11
21
50.0121 
 
46.02934
11319
Krzysztof Kujawa
Przemysław Zawada
SL
SW
19
21
49.7821 
 
47.05059
05483
Stanisław Janik
Tomasz Wasilewski
WP
WP
13
9
49.6111 
 
48.18284
05856
Aleks Bukat
Piotr Walczak
DS
WP
4
21
49.4511 
 
49.05010
18488
Andrzej Góźdź
Zbigniew Zalesiński
LB
LB
3
1.5
49.4411 
 
50.18925
20150
Andrzej Bojda
Marta Bojda
DS
DS
2.5
2
49.3711 
 
51.12691
01725
Stanisław Borowiec
Dariusz Wincenty
DS
DS
5
11
49.1211 
 
52.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
9
11
49.0811 
 
53.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
13
48.9511 
 
54.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
48.6911 
 
55.01822
11296
Andrzej Jurkiewicz
Artur Pomarański
OP
OP
5
9
48.6811 
 
56.19926
20028
Jacek Barski
Anna Kołodziejczyk
DS
LD
3
1.5
48.5811 
 
57.08859
17935
Krzysztof Lewandowski
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
7
4
48.5411 
 
58.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
13
17
48.4211 
 
59.17775
14060
Maciej Betliński
Adam Szuszkiewicz
DS
MA
3
4
48.0411 
 
60.01005
20173
Andrzej Biliński
Maciej Schmidt
DS
DS
2.5
2
47.7411 
 
61.02013
07221
Andrzej Jeleniewski
Andrei Kavalenka
WM
WM
18
7
47.6111 
 
62.03345
10219
Zbigniew Mącior
Jacek Stokowacki
SL
SL
18
5
47.5611 
 
63.01270
10503
Grzegorz Czapulak
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
4
47.4411 
 
64.13638
22099
Włodzimierz Biernacki
Witold Dobroszek
LD
LD
3
1.5
47.2811 
 
65.06795
18890
Ewa Miszewska
Vasil Valchev
PK
SL
19
7
47.1311 
 
66.01576
01718
Jerzy Poznar
Bogumił Wegner
DS
DS
5
12
47.1211 
 
67.16699
16586
Arkadiusz Poziemski
Maciej Racewicz
DS
DS
5
4
46.9711 
 
68.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
46.7211 
 
69.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
7
7
46.6911 
 
70. 
01942
Joey Deutsch
Ewa Neumann
GER
WM
0
2
46.6711 
 
71.02774
07617
Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
MP
MP
12
12
46.4011 
 
72.10721
09491
Sławomir Czech
Rafał Niedzielski
LU
LU
9
9
46.2911 
 
73.21222
15324
Barbara Czarnecka
Henryk Gayny
DS
DS
1.5
2.5
46.2111 
 
74.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
MA
0.5
7
45.5211 
 
75.12006
10056
Danuta Krupnik
Piotr Nowicki
MA
MA
7
7
45.2111 
 
76.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
45.1811 
 
77.07130
09201
Eugeniusz Konik
Tomasz Walania
OP
OP
5
5
44.9411 
 
78.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
7
44.8311 
 
79.01882
01643
Andrzej Skotniczny
Ewa Sobolewska
OP
OP
9
15
44.7311 
 
80.04887
05374
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
WP
WP
17
17
44.4511 
 
81.01450
01613
Bogdan Leśniak
Marek Rzeszutek
DS
DS
5
7
44.4311 
 
82.01720
16777
Ryszard Wiącek
Tomasz Wiącek
DS
DS
2.5
2
43.8311 
 
83.12139
21337
Remigiusz Kaźmierczak
Anna Napierajczyk
DS
DS
5
1.5
43.4211 
 
84.08574
08194
Mariusz Szumski
Leszek Urbańczyk
DS
DS
2.5
5
42.7311 
 
85.01438
01668
Jerzy Kurianowicz
Edward Szafraniec
DS
DS
5
11
42.3511 
 
86.05574
20171
Przemysław Błaszczyk
Agnieszka Łuczak
LD
DS
15
1.5
42.1211 
 
87.06697
19938
Jarosław Kostrzewa
Miłosz Polak
MA
MA
11
2
41.7511 
 
88.05055
01621
Jolanta Jacoszek
Wojciech Sękowski
WP
DS
4
5
40.6911 
 
89.03920
03992
Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
KP
KP
13
18
40.2811 
 
90.12376
18265
Dorota Kwintkiewicz
Ewa Sokolińska
DS
DS
3
2
38.5611 
 
91.15751
16233
Jan Kulczycki
Eugeniusz Swendrowski
DS
DS
2.5
2.5
38.3511 
 
92.21756
22119
Stanisław Heimrath
Antoni Krawiecki
WP
WP
1.5
1.5
37.8011 
 
93.18896
19189
Jakub Franczak
Zofia Trojan
DS
DS
2.5
2.5
37.2311 
 
94.12377
08148
Albina Suder
Ryszard Suder
DS
DS
3
3
35.5911 
 
95.14585
15988
Anna Burda
Ryszard Cieślik
MP
MP
3
4
34.1311 
 
96.22038
22911
Krzysztof Deberny
Yaroslav Saienko
DS
DS
0.5
0
31.1111 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2114 punktów PKL, w tym 1130 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://mzbskarkonosze.internetdsl.pl/trzydniowka/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:15:50 (0.3791/202) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.