Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6056/30486 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

24. Mistrzostwa Polski Teamów Patton OTT*** Grand Prix Polski Teamów (10)
Mistrzostwa Polski Teamów systemem Pattona
piątek, 1 września 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.03644
04250
04451
04022
Adam Błachnio
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
Adam Wujków
KP
WM
WM
KP
15
21
21
17
110.75398M
M
M
M
2.07242
06706
01539
05363
Vytautas Vainikonis
Apolinary Kowalski
Wojciech Olański
Jerzy Russyan
WM
WM
WM
WM
19
24
21
21
109.00349M
M
M
M
3.08950
08294
04842
07849
Iwona Czajka
Mariusz Bartkowski
Leszek Sztyrak
Bogdan Szulejewski
MA
LU
WM
MA
11
18
19
21
93.75308I
I
I
I
4.02013
04163
07221
10370
Andrzej Jeleniewski
Andrei Arlovich
Andrei Kavalenka
Erikas Vainikonis
WM
WM
WM
WM
18
17
7
15
91.75267I
I
I
I
5.02934
01865
02121
06973
11319
Krzysztof Kujawa
Andrzej Pawlak
Ryszard Sakowicz (brak aPKL)*
Piotr Tuszyński
Przemysław Zawada
SL
SW
LU
MA
SW
19
17
19
24
21
95.25227II
II
 
II
II
6.04535
05574
13364
11809
Dariusz Bogucki
Przemysław Błaszczyk
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
LD
PM
PM
18
15
9
11
84.70186II
II
II
II
7.04922
08485
14885
08549
Piotr Busse
Grażyna Busse
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
ZP
ZP
WP
WP
19
17
11
11
79.00145II
II
II
II
8.18284
01347
07809
01840
05856
05534
Aleks Bukat
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
Leszek Majdański
Piotr Walczak
Stanisław Zakrzewski
DS
LU
LU
WP
WP
WP
4
19
18
15
21
17
78.50108III
III
III
III
III
III
9.18890
06795
05352
05353
Vasil Valchev
Ewa Miszewska
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
SL
PK
WP
WP
7
19
9
13
75.5077III
III
III
III
10.05732
09357
11550
13438
07099
09550
Paweł Niedzielski
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
Rafał Marks
Jerzy Olczyk
Jakub Wojcieszek
DS
MA
DS
MA
DS
MA
19
15
17
15
9
19
75.0070III
III
III
III
III
III
11.02806
13709
06341
06815
04740
Wojciech Strzemecki
Grzegorz Głasek
Grzegorz Narkiewicz
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
SW
SW
MA
MA
MA
21
11
24
21
21
72.5063 
 
 
 
 
12.02533
02460
02468
13411
15414
02976
Tomasz Pawluk
Marek Atalski
Jerzy Brzustowski
Michał Kaleta
Wojciech Okuniewski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
LU
LU
LU
LU
7
13
7
7
5
12
71.5056 
 
 
 
 
 
13.03512
01318
14782
14783
12154
Wojciech Sołtysik
Stanisław Gołębiowski
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
Mateusz Sobczak
DS
DS
DS
DS
DS
5
24
11
13
15
69.5049 
 
 
 
 
14.05893
05996
06079
06112
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
Grzegorz Rybacki
Roman Szlachetka
ZP
ZP
ZP
ZP
7
12
7
12
66.5042 
 
 
 
15.07710
02727
02774
07617
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
MP
MP
MP
MP
13
13
12
12
65.1035 
 
 
 
16.09491
10721
01483
01705
Rafał Niedzielski
Sławomir Czech
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
LU
LU
DS
DS
9
9
9
9
61.5028 
 
 
 
17.07327
07130
01893
09201
Andrzej Huńka
Eugeniusz Konik
Janusz Środa
Tomasz Walania
OP
OP
OP
OP
4
5
4
5
55.8021 
 
 
 
18.02114
01952
02000
07902
Sebastian Rawlik
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
Damian Mazurak
LB
LB
LB
LB
7
13
7
7
55.0014 
 
 
 
19.05708
10533
16717
02831
Janusz Makaruk
Ryszard Pałasz
Aleksander Swatler
Włodzimierz Wala
LD
ZP
ZP
MP
18
13
13
21
55.007 
 
 
 
20.05670
09303
05822
05876
Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
Tomasz Spodenkiewicz
Piotr Wulkiewicz
LD
WP
LD
PD
15
7
13
9
55.001 
 
 
 
21.09549
10045
01502
07431
Maciej Bielawski
Jacek Krystecki
Mirosław Miłaszewski
Marek Witek
DS
DS
DS
PM
13
5
19
21
54.001 
 
 
 
22.06845
05059
02673
05282
07725
05483
Tomasz Paluchowski
Stanisław Janik
Marek Jaworski
Jerzy Nowak
Grzegorz Superson
Tomasz Wasilewski
MA
WP
MP
WP
MP
WP
13
13
13
13
15
9
53.001 
 
 
 
 
 
23.03920
03787
03815
03992
Grzegorz Rojewski
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
Roman Wachowiak
KP
KP
KP
KP
13
12
12
18
52.001 
 
 
 
24.01508
01831
12374
01621
01727
Jarosław Molenda
Marian Kupnicki
Zdzisław Patreuha
Wojciech Sękowski
Artur Winkler
DS
WP
DS
DS
DS
9
17
5
5
9
50.001 
 
 
 
 
25.01220
06554
05611
01749
Grzegorz Bajek
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Maciej Wręczycki
DS
DS
DS
DS
13
21
21
17
50.001 
 
 
 
26.12139
18896
16699
16586
19189
Remigiusz Kaźmierczak
Jakub Franczak
Arkadiusz Poziemski
Maciej Racewicz
Zofia Trojan
DS
DS
DS
DS
DS
5
2.5
5
4
2.5
49.001 
 
 
 
 
27.08769
05023
05400
05446
Sławomir Piechocki
Paweł Gruszczyński
Maciej Sobieralski
Marek Szukała
WP
WP
WP
WP
13
9
17
19
49.001 
 
 
 
28.18645
03293
15259
03496
Ewa Morawska
Patryk Kuczera-Dyga
Dominika Ocylok
Marek Skulimowski
WP
SL
SL
SL
4
9
4
9
46.001 
 
 
 
29.03529
07271
17539
13174
Jacek Szczerbowski
Adrian Bakalarz
Kacper Kuflowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
MP
SL
9
9
4
5
45.701 
 
 
 
30.05374
04887
08978
09126
Cezary Serek
Olech Bestrzyński
Jacek Leśniczak
Jacek Zalewski
WP
WP
WP
WP
17
17
17
7
44.001 
 
 
 
31.11296
01822
01882
01643
Artur Pomarański
Andrzej Jurkiewicz
Andrzej Skotniczny
Ewa Sobolewska
OP
OP
OP
OP
9
5
9
15
44.001 
 
 
 
32.07080
01005
18251
18521
20173
Tomasz Freitag
Andrzej Biliński
Elżbieta Lis
Jan Maczyński
Maciej Schmidt
DS
DS
DS
SL
DS
5
2.5
3
0
2
42.001 
 
 
 
 
33.12006
01005
18128
10056
21057
Danuta Krupnik
Andrzej Biliński
Wojciech Kurkowski
Piotr Nowicki
Dariusz Sarzyński
MA
DS
LU
MA
LU
7
2.5
7
7
2.5
41.001 
 
 
 
 
34.15122
21731
16213
22574
Wojciech Peisert
Marek Brosch
Dariusz Budnik
Wojciech Sadowski
DS
DS
DS
DS
3
2.5
4
1.5
39.001 
 
 
 
35.22119
21756
06697
19938
Antoni Krawiecki
Stanisław Heimrath
Jarosław Kostrzewa
Miłosz Polak
WP
WP
MA
MA
1.5
1.5
11
2
37.001 
 
 
 
36.21222
14125
01644
10500
Barbara Czarnecka
Walery Czarnecki
Eugeniusz Soiński
Janusz Zajączkowski
DS
DS
DS
DS
1.5
2.5
5
4
36.001 
 
 
 
37.01291
09594
01321
01713
Krzysztof Dziekański
Ewa Dziekańska
Jarosław Grabek
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
DS
DS
13
9
3
7
34.001 
 
 
 
38.12377
15751
08148
16233
Albina Suder
Jan Kulczycki
Ryszard Suder
Eugeniusz Swendrowski
DS
DS
DS
DS
3
2.5
3
2.5
31.001 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

* brak lub inna wartość aPKL z uwagi na kwestie regulaminowe, np. brak frekwencji

Łącznie 10689 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://mzbskarkonosze.internetdsl.pl/trzydniowka/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:14:26 (0.2864/177) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.