Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5855/30740 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

32. Memoriał Janiny Wielkoszewskiej
OTP* Memoriał Zbigniewa Kułaczkowskiego (maxy)
niedziela, 5 listopada 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.05918
02131
Tomasz Derba
Ryszard Smejda
ZP
LB
11
7
66.787136III
III
2.06697
19938
Jarosław Kostrzewa
Miłosz Polak
MA
MA
11
2
60.786131III
III
3.12327
12328
Anna Kondyjowska
Zygmunt Kondyjowski
ZP
ZP
4
4
58.785327 
 
4.02966
07849
Stanisław Pająk
Bogdan Szulejewski
SW
KP
15
21
58.224422 
 
5.04535
11296
Dariusz Bogucki
Artur Pomarański
PM
OP
18
9
56.783518 
 
6.04563
15477
Ireneusz Dzikowski
Krzysztof Żak
PM
PM
18
9
56.442714 
 
7.12575
05084
Wojciech Bondarewicz
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
7
19
55.56189 
 
8.02013
04665
Andrzej Jeleniewski
Kazimierz Omernik
KP
PM
18
21
54.44147 
 
9.10095
11319
Paweł Miechowicz
Przemysław Zawada
KP
PK
17
21
53.89126 
 
10.11355
06136
Władysław Korbutowicz
Kazimierz Wiliński
ZP
ZP
5
7
53.22116 
 
11.02103
13693
Zdzisław Pleskot
Curt Sjolin
ZP
LB
11
2.5
52.8995 
 
12.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
5
5
52.6774 
 
12.06021
06093
Witold Mateńko
Marian Siwy
ZP
ZP
4
11
52.6774 
 
14.04823
06085
Małgorzata Sawicka
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
18
11
52.2253 
 
15.05708
16717
Janusz Makaruk
Aleksander Swatler
ZP
ZP
18
13
52.1132 
 
16.05574
05670
Przemysław Błaszczyk
Andrzej Kozikowski
LD
LD
15
15
52.0021 
 
17.08117
05907
Grażyna Brewiak
Roman Chmielnicki
PM
ZP
19
3
51.7811 
 
17.09735
06144
Czesław Majewski
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
4
7
51.7811 
 
19.06090
05996
Robert Cylwik
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
51.2211 
 
20.08343
06042
Andrzej Gil
Zbigniew Nowak
ZP
ZP
5
5
49.3311 
 
21.06648
13028
Piotr Jurek
Piotr Suchodolski
LU
PM
18
7
48.8911 
 
22.06014
06112
Adam Małdyk
Roman Szlachetka
ZP
ZP
5
12
47.7811 
 
23.11356
06018
Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
ZP
ZP
5
5
46.5611 
 
24.21220
06101
Jadwiga Stężała
Paweł Stężała
ZP
ZP
2
5
45.3311 
 
25.05900
05957
Lechosław Błaziński
Edward Kaczmarek
ZP
ZP
12
11
44.5611 
 
26.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
9
44.3311 
 
27.04242
03861
Andrzej Fronczak
Leszek Moszczyński
PM
LB
18
7
43.7811 
 
28.06080
06120
Jerzy Sadowski
Jerzy Taźbierski
ZP
ZP
12
5
42.1111 
 
29.04198
15621
Adolf Bocheński
Tomasz Gotard
WM
PM
15
21
41.3311 
 
30.23525
23524
Mykola Mits
Sergiy Zabuga
ZP
ZP
0
0
35.1111 
 
31.22107
 
Halina Błaszczyk
Zbigniew Ryngwelski
ZP
ZP
1
0
33.6711 
 
32.19399
15625
Bogumiła Kuryj
Maryla Nakoneczna
ZP
ZP
1.5
2
33.0011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 790 punktów PKL, w tym 422 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/wyniki/2023/wielko/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.06:24:09 (0.2132/74) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.