Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6102/30789 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** "O Podkowę Kasztanki Marszałka" - punktacja łączna 4 ośrodki
OTP** Wielkopolska Kasztanka
sobota, 11 listopada 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
13
68.01100II
II
2.05935
10401
Longin Graczkowski
Marek Szabałowski
ZP
ZP
5
3
63.9194III
III
3.05045
05357
Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
WP
WP
9
9
61.3689III
III
4.21060
05534
Katarzyna Stachowiak
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
2.5
17
60.4984 
 
5.08769
09126
Sławomir Piechocki
Jacek Zalewski
WP
WP
13
9
60.3979 
 
6.05572
09096
Bogdan Białoszyński
Piotr Kobyłka
WP
WP
5
5
59.6974 
 
7.05314
05483
Marcin Pędziński
Tomasz Wasilewski
WP
WP
15
9
59.5769 
 
8.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
9
13
58.7765 
 
9.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
KP
KP
7
7
57.9260 
 
10.09006
05350
Adam Peszke
Wojciech Robiński
WP
WP
5
5
57.4155 
 
11.14789
16585
Bartosz Kaczmarek
Adam Pigulski
WP
DS
5
5
57.3150 
 
12.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
WP
17
19
57.2645 
 
13.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
5
4
56.7041 
 
14. 
 
Elżbieta Dąbek
Maria Dąbek-Biedrzycka
-
-
0
0
56.6936 
 
15.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
56.5731 
 
16.16728
12093
Paweł Biś
Jarosław Marczewski
WP
WP
3
3
56.2626 
 
17.04885
05367
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
WP
WP
5
12
56.1421 
 
18.19926
04958
Jacek Barski
Tomasz Dorobek
DS
DS
3
4
56.0820 
 
19.05611
07695
Dominik Filipowicz
Czesław Kościelak
DS
WP
21
4
56.0219 
 
20.17254
05438
Krzysztof Jordan
Witold Szczepaniak
WP
WP
4
5
55.3918 
 
21.19840
05282
Małgorzata Konkiewicz
Jerzy Nowak
WP
WP
2
13
54.7517 
 
22.10324
11296
Filip Piotrowski
Artur Pomarański
ZP
OP
3
9
54.6917 
 
23.19346
19403
Andrzej Dachtera
Andrzej Grześko
WP
WP
2
2
54.2516 
 
24.10534
10536
Waldemar Sroczyński
Mirosław Witek
MA
WP
11
3
53.5215 
 
25.23418
20308
Mieczysław Kozak
Marek Stawujak
WP
WP
0
1.5
53.4014 
 
26.04876
12298
Romuald Bartoszko
Marek Pęcherzewski
WP
WP
5
4
53.1913 
 
27.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
5
52.9812 
 
28.18842
21558
Rafał Milinkiewicz
Radosław Spychalski
WP
WP
2.5
2
52.8712 
 
29.05400
05446
Maciej Sobieralski
Marek Szukała
WP
WP
17
19
52.5611 
 
30.05021
10393
Tadeusz Grobys
Włodzimierz Grobys
WP
WP
4
2
52.5210 
 
31.17151
17787
Kamila Kiraga
Tymoteusz Zaborowski
MA
DS
2
2
52.459 
 
32.16846
23304
Stanisław Babiak
Jerzy Ciesielski
WP
WP
1
0.5
52.238 
 
33.07656
10413
Jerzy Stypiński
Stanisław Wańkiewicz
WP
WP
4
2
52.087 
 
34.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
52.067 
 
35.20193
20192
Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
WP
WP
2
2
51.886 
 
36.09094
05405
Paweł Kierszka
Paweł Sosnowski
WP
WP
3
5
51.675 
 
37.05055
05210
Jolanta Jacoszek
Przemysław Maliszewski
WP
WP
4
5
50.964 
 
38.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
7
50.753 
 
39.16986
16987
Jerzy Dubanowicz
Henryk Urbański
WP
WP
0.5
1
50.433 
 
40.05050
05211
Wiesław Hilbrecht
Andrzej Małdziński
WP
WP
5
5
50.292 
 
41.05017
05049
Józef Grewling
Jarosław Hilbrecht
WP
WP
7
7
50.051 
 
42.20223
20038
Piotr Cieśliński
Robert Kempka
WP
WP
2.5
2.5
49.551 
 
43.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2.5
2.5
49.521 
 
44.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
49.521 
 
45.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
5
5
49.481 
 
46.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
3
4
49.221 
 
47.23028
22935
Janusz Pietrzak
Jolanta Salamon
WP
WP
0.5
0
48.711 
 
48.05136
01910
Adam Kozłowski
Roman Zabłocki
WP
OP
3
5
48.321 
 
49.21586
22625
Tadeusz Kasperek
Leszek Kłopocki
WP
WP
1.5
0
47.781 
 
50. 
05145
Remigiusz Broczek
Lechosław Krawczyk
WP
WP
3
3
47.751 
 
51.20454
20450
Maja Skowrońska
Maria Tytyk
WP
WP
2
2
47.661 
 
52.05333
05531
Mirosław Powązka
Zdzisława Zabłocka
DS
DS
4
3
47.501 
 
53.15596
22572
Grzegorz Silny
Marek Tymoszyk
WP
WP
1.5
0
47.321 
 
54.11514
15768
Henryk Wielgucki
Krzysztof Wiesiołek
WP
WP
1.5
3
47.261 
 
55.21548
21478
Agnieszka Kwacz
Katarzyna Rzepka
WP
WP
1.5
1.5
47.191 
 
56.21821
22844
Antoni Danek
Wojciech Dańczak
WP
WP
1
0.5
47.161 
 
57.21489
17771
Grzegorz Horak
Jacek Piechowiak
WP
WP
1
2
46.881 
 
58.21257
16660
Ireneusz Łukaszewicz
Marek Sajko
WP
ZP
0.5
0.5
46.621 
 
59.02219
05298
Beata Bojarska
Michał Pabich
WP
WP
5
5
46.451 
 
60.19780
15840
Tomasz Kuchta
Patryk Szczuczko
ZP
ZP
2
2
46.341 
 
61.13089
 
Henryk Semeniuk
Jolanta Stanek
ZP
-
3
0
46.301 
 
62.21747
22119
Antoine Farine
Antoni Krawiecki
WP
WP
1.5
1.5
46.281 
 
63.20068
20043
Alina Dobosz-Sztuba
Hanna Kempka
LB
LB
2
2
46.241 
 
64.05096
05186
Jan Kalicki
Łukasz Lis
WP
WP
4
4
46.131 
 
65.09138
20010
Danuta Kazmucha
Aneta Klaczyńska
MA
WP
21
2.5
45.911 
 
66.20225
19644
Maciej Cieślukowski
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
1.5
3
45.581 
 
67. 
17467
Rafał Bujeniewicz
Krzysztof Doman
-
WP
0
0.5
45.501 
 
68.21131
05244
Maciej Kwacz
Bogna Latowska
WP
WP
1.5
2.5
45.091 
 
69.21644
22784
Mateusz Kopaszewski
Stanisław Radziej
WP
WP
1
0.5
44.161 
 
70.22926
22991
Robert Górka
Bohdan Paszkiewicz
WP
WP
0.5
0
43.441 
 
71. 
 
Jerzy Karwowski
Grzegorz Żyliński
-
-
0
0
43.291 
 
72.05118
05403
Cezary Kmiecik
Piotr Solecki
WP
WP
7
7
41.641 
 
73. 
 
Henryk Grotowski
Andrzej Olefirowicz
-
-
0
0
41.351 
 
74.22313
23407
Marzena Bartel
Dariusz Szymkowiak
WP
WP
1
0
39.641 
 
75.21642
23275
Lidia Nowak
Maciej Ropelewski
WP
WP
1
0
38.701 
 
76.22527
22529
Karolina Garbarczyk
Martyna Sędziak
WP
WP
0
0
38.631 
 
77.21752
21743
Wiktoria Glura-Karasiewicz
Anna Gorwa
WP
WP
1
1
37.391 
 
78.23162
23452
Małgorzata Borowiak-Koppe
Aleksandra Królikiewicz
WP
WP
0.5
0
37.131 
 
79.21739
21754
Michał Grabowski
Kinga Maćkowiak
WP
WP
1.5
1
36.121 
 
80.21750
21741
Karolina Kaczmarek
Marta Wojszel
WP
WP
1
1
36.071 
 
81.22198
23458
Ewa Antoniewicz
Mirosława Kwaśnik
WP
WP
1
0
35.581 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2616 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://rebid.com.pl/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-01 g.06:23:07 (1.5763/172) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.