Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5879/30871 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** XLVI Wawelski Smok
OTP** XLVI Wawelski Smok
niedziela, 26 listopada 2023r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.02672
07473
Stanisław Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
MP
MP
7
12
61.68124II
II
2.06795
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
PK
PK
19
5
59.67120III
III
3.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
15
59.36116III
III
4.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
59.35112 
 
5.06512
06513
Jerzy Boczar
Maria Boczar
MA
MA
7
5
59.15109 
 
6.01128
11319
Roman Opaliński
Przemysław Zawada
PK
PK
18
21
59.12105 
 
7.01807
06659
Roman Grzelak
Maciej Kalita
OP
OP
15
7
58.82102 
 
8.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
58.7099 
 
9.06802
10561
Tomasz Modrzejewski
Tadeusz Więckiewicz
WM
WM
13
7
58.5596 
 
10.02495
02976
Andrzej Kokoryka
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
11
13
58.4092 
 
11.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
58.3789 
 
12.05624
12253
Jacek Grzelczak
Jerzy Kozyczkowski
LD
LD
15
11
58.3086 
 
13.07130
12714
Eugeniusz Konik
Wacław Mizera
OP
MP
5
4
58.1882 
 
14.15715
15814
Robert Podsiadły
Piotr Stefanów
MP
MP
5
2.5
57.4279 
 
15.02685
02831
Jacek Klimczak
Włodzimierz Wala
MP
MP
7
21
57.4076 
 
16.11358
12123
Aleksander Krych
Mateusz Stępiński
MA
MA
7
11
57.1873 
 
17.21920
16908
Paweł Skrzypek
Mateusz Słuszniak
MP
MP
1.5
3
56.9769 
 
18.02663
02673
Jacek Herman
Marek Jaworski
MP
MP
12
13
56.9766 
 
19.02507
02519
Grzegorz Kułak
Bartosz Matras
LU
WM
13
9
56.9263 
 
20.03170
05307
Cezary Góra
Zbigniew Papierniak
SL
SL
9
13
56.8759 
 
21.01318
01643
Stanisław Gołębiowski
Ewa Sobolewska
DS
OP
24
15
56.3956 
 
22.03345
03588
Zbigniew Mącior
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
18
5
56.2153 
 
23.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
55.9250 
 
24.04077
04063
Mirosław Morchat
Andrzej Prasalski
PD
PD
7
7
55.9146 
 
25.20168
03370
Bogusław Jarosz
Jerzy Miś
SL
SL
3
5
55.7743 
 
26.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
WP
13
13
55.6240 
 
27.08526
18187
Artur Bobołowicz
Janusz Skrzypek
MP
MP
5
5
55.5636 
 
28.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
7
55.5533 
 
29.16898
14286
Maciej Kędzierski
Błażej Krawczyk
LU
LU
7
9
55.5430 
 
30.06370
15916
Jacek Bors
Grzegorz Wieczorkiewicz
MA
MA
7
5
55.5027 
 
31.07221
22990
Andrei Kavalenka
Henryk Mach
WM
MP
7
1
55.2825 
 
32.13709
02806
Grzegorz Głasek
Wojciech Strzemecki
SW
DS
11
21
55.1524 
 
33.02703
11769
Marcin Krawczyk
Tomasz Stryszawski
MP
MP
12
9
55.1124 
 
34.12108
17030
Aleksandra Jarosz
Anna Zaręba
PM
MA
7
5
54.9623 
 
35.20260
20261
Anna Diakun
Roger Szarek
DS
DS
2.5
2.5
54.9423 
 
36.15519
01617
Piotr Kulesza
Przemysław Saliński
ZP
DS
9
11
54.8922 
 
37.17539
20680
Kacper Kuflowski
Wojciech Okrzesik
MA
MA
5
4
54.8622 
 
38.19830
17545
Wojciech Bąk
Franciszek Kurlit
MP
MP
4
4
54.8621 
 
39.06551
02515
Jacek Ciechomski
Piotr Lutek
LU
LU
19
11
54.7220 
 
40.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
11
13
54.6920 
 
41.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
12
12
54.3219 
 
42.16317
04052
Marian Krasowski
Adam Szempliński
PD
PD
7
5
54.2419 
 
43.09418
22882
Piotr Kuc-Dzierżawski
Giorgi Zedginidze
MP
MP
9
2
54.2118 
 
44.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
54.1718 
 
45.19899
18890
Milena Klimiuk
Vasil Valchev
MP
LU
3
7
54.1417 
 
46.03464
07431
Adam Robak
Marek Witek
SL
PM
13
21
53.9017 
 
47.12272
06822
Anna Makarewicz
Anna Nosalska
MA
PD
7
7
53.8716 
 
48.07729
01208
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
PK
PK
9
12
53.8515 
 
49.03064
04111
Michał Błach
Krzysztof Kotorowicz
MA
SW
7
21
53.6915 
 
50.12139
01826
Remigiusz Kaźmierczak
Janusz Kościelny
DS
WP
5
11
53.4414 
 
51.09422
07536
Marek Adamczyk
Andrzej Borek
MP
MP
7
5
53.3114 
 
52.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
53.2613 
 
53.02683
07617
Krzysztof Kleinrok
Mirosław Sady
MP
MP
13
12
53.2013 
 
54.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
52.9812 
 
55.17082
01054
Maciej Boczar
Tadeusz Garbacik
MA
MP
7
15
52.8011 
 
56.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
SW
SL
17
9
52.3711 
 
57.13156
03006
Paweł Szymański
Krzysztof Warzocha
LU
LU
3
12
52.3210 
 
58.02775
07550
Małgorzata Praszałowicz
Krzysztof Zając
MP
MP
5
4
52.0910 
 
59.02460
09491
Marek Atalski
Rafał Niedzielski
LU
LU
13
9
52.039 
 
60.09763
16829
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
7
52.019 
 
61.15340
03498
Aleksander Drabczyk
Zbigniew Słaby
SL
SL
4
7
51.928 
 
62.23038
23037
Stefan Georgiev
Draganka Georgieva
KP
KP
0.5
0.5
51.838 
 
63.07809
05856
Piotr Kołuda
Piotr Walczak
LU
WP
18
21
51.807 
 
64.07079
05615
Zbigniew Frank
Jarosław Gąsiorowski
LD
LD
5
13
51.426 
 
65.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
LU
19
7
51.376 
 
66.13411
15414
Michał Kaleta
Wojciech Okuniewski
LU
LU
7
5
51.265 
 
67.06629
10148
Włodzimierz Ilnicki
Paulina Klimentowska
MA
MA
17
9
51.095 
 
68.02580
08785
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
MP
MP
7
5
51.024 
 
69.03155
07337
Mariusz Gawłowski
Aleksandra Świątkowska
SL
SL
3
4
50.924 
 
70.21731
01381
Marek Brosch
Piotr Klubiński
DS
DS
2.5
11
50.843 
 
71.12154
09424
Mateusz Sobczak
Stefan Szenberg
DS
DS
15
13
50.592 
 
72.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
15
9
50.532 
 
73.14226
02846
Zbigniew Przeginiak
Ryszard Woliński
MP
MP
5
13
50.071 
 
74.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
9
7
49.821 
 
75.02921
03020
Tadeusz Kowalczewski
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
12
11
49.761 
 
76.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
11
49.661 
 
77.19105
15757
Piotr Dziedzic
Marcin Wilczyński
MP
MP
2
7
49.661 
 
78.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
15
24
49.601 
 
79. 
21408
Przemek Jęczalik
Krzysztof Świątkowski
-
SL
0
2.5
49.551 
 
80.21821
06697
Antoni Danek
Jarosław Kostrzewa
WP
MA
1
11
49.541 
 
81.06556
10893
Sylwester Cieślak
Mariusz Tatarczuk
MA
PD
12
4
49.401 
 
82.03356
17176
Katarzyna Michałek
Dariusz Motyl
MP
MP
7
2.5
49.301 
 
83.17975
07422
Edward Iwański
Stanisław Waliczek
SL
SL
1.5
4
49.291 
 
84.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
49.211 
 
85.02681
07312
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
PK
PK
12
7
49.161 
 
86.16724
10937
Adam Grobler
Jacek Stasica
MP
MP
5
13
49.041 
 
87.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
DS
11
19
48.981 
 
88.21272
16252
Łukasz Czajkowski
Patryk Lewandowski
MP
MP
1.5
1.5
48.851 
 
89.07209
16217
Krzysztof Krajewski
Patrycja Krupnik
PD
PD
7
2
48.801 
 
90.06707
06813
Maciej Kowalski
Krzysztof Najda
MA
MA
12
7
48.681 
 
91.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
7
48.611 
 
92.07271
03206
Adrian Bakalarz
Maciej Janeczko
SL
SL
9
9
48.541 
 
93.08783
21383
Piotr Leszczyński
Łukasz Lichota
MP
MP
1
1
48.441 
 
94.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
48.421 
 
95.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
5
3
48.411 
 
96.16903
16585
Roman Madej
Adam Pigulski
DS
DS
4
5
48.301 
 
97. 
 
Valentin Ivanov
Milena Ruscheva
-
-
0
0
48.101 
 
98.14882
02678
Jacek Brózda
Jacek Kalinowski
MP
MP
5
7
48.101 
 
99.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
47.971 
 
100.12006
21057
Danuta Krupnik
Dariusz Sarzyński
MA
SL
7
3
47.921 
 
101.18417
16373
Robert Czernecki
Krzysztof Pietruszka
LD
LD
3
3
47.831 
 
102.07371
02739
Piotr Mądry
Tomasz Mądry
MP
MP
12
4
47.831 
 
103.19197
20706
Jakub Gawron
Jakub Michalski
MP
MP
3
2.5
47.731 
 
104.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
3
3
47.671 
 
105.06612
06733
Jerzy Góralczyk
Grzegorz Kula
PK
MA
5
11
47.521 
 
106.22169
13622
Romuald Kąkiel
Mirosław Łopaciuk
PD
MA
2
5
47.481 
 
107.16456
06355
Sylwester Sokół
Lech Warwocki
LD
LD
5
9
47.211 
 
108.15988
13970
Ryszard Cieślik
Leszek Faber
MP
MP
4
4
47.121 
 
109.08294
07849
Mariusz Bartkowski
Bogdan Szulejewski
LU
KP
18
21
47.001 
 
110.18284
18066
Aleks Bukat
Michał Stasik
DS
DS
4
4
46.981 
 
111.10219
03621
Jacek Stokowacki
Krzysztof Zieliński
SL
SL
5
7
46.621 
 
112.07102
12777
Jacek Omelańczuk
Piotr Piotrowski
LD
LD
5
5
46.581 
 
113.16716
16616
Lena Ostrowska
Paweł Sankowski
MA
MA
4
3
46.481 
 
114.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
46.311 
 
115.15111
14360
Marek Szczudło
Jan Warchoł
PK
PK
3
3
45.981 
 
116.07405
02804
Piotr Radzikowski
Piotr Stopa
MP
MP
9
13
45.901 
 
117.21880
23209
Błażej Mróz
Marcel Prokopowicz
MP
MP
2
1
45.841 
 
118.11949
11953
Piotr Dobrzyński
Piotr Wójtowicz
MP
MP
1.5
1.5
45.541 
 
119.01220
01668
Grzegorz Bajek
Edward Szafraniec
DS
DS
13
11
45.441 
 
120.07618
07620
Andrzej Liwoch
Leszek Matusik
MP
MP
3
4
45.101 
 
121.07636
07639
Adam Lenda
Kazimierz Lenda
MP
MP
4
4
44.901 
 
122.13520
14000
Przemysław Picheta
Łukasz Pląder
MP
MP
4
4
44.861 
 
123.21893
18933
Nadia Berut
Tomasz Jaworski
KP
KP
1.5
2.5
44.511 
 
124.22755
07401
Urszula Kociaba
Janusz Wrześniak
MP
MP
1
5
44.331 
 
125.19488
23155
Aleksander Barylak
Oliwia Żmuda
MP
MP
2
1
43.911 
 
126.16504
14650
Alena Hallakh
Dmitry Kamlyuk
PD
PD
0
2
42.511 
 
127.14584
16341
Marek Heichel
Mateusz Krzemyk
MP
MP
5
2.5
42.281 
 
128.11092
22237
Tytus Bisping
Jerzy Szałas
MP
MP
7
1
42.041 
 
129.22397
21538
Jakub Bździuch
Jan Luber
SL
SL
1.5
2
41.821 
 
130.20186
20171
Anna Kozikowska
Agnieszka Łuczak
DS
DS
2
1.5
41.391 
 
131.15647
09332
Jan Ciulkin
Janusz Galewski
PD
PD
5
5
41.111 
 
132.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
4
41.061 
 
133.22077
21908
Paweł Godula
Magdalena Podgórczyk
MP
MP
1.5
1.5
40.961 
 
134.18788
20794
Adam Brodowski
Małgorzata Madej
MP
MP
2.5
1.5
40.331 
 
135.21847
20170
Antonina Chmielewska
Adam Stachura
MP
MP
2
2
40.281 
 
136.15989
16294
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
MP
MP
2.5
2.5
40.231 
 
137.04001
04509
Adam Wróblewski
Janusz Wróblewski
WM
WM
2.5
9
40.071 
 
138.19119
19118
Robert Czeryna
Elżbieta Powązka
MP
MP
1.5
1.5
39.111 
 
139.20944
21219
Julia Krok
Michał Krok
DS
ZP
1
2
38.851 
 
140.19440
19442
Przemysław Ciosek
Andrzej Miazga
MP
MP
2
1.5
38.831 
 
141.16528
12629
Piotr Kruczek
Tomasz Magryś
PK
PK
3
4
38.081 
 
142.02593
02819
Jerzy Batko
Halina Święch
MP
MP
5
7
37.531 
 
143.10612
02629
Ryszard Calik
Stanisław Dynowski
MP
MP
4
4
37.431 
 
144.20806
20641
Mateusz Bakalarski
Maximilian Szemik
SL
MP
2.5
2.5
36.961 
 
145.14586
21405
Magdalena Chmielewska
Mikołaj Chmielewski
PK
MP
2.5
1.5
36.011 
 
146.22260
23460
Anna Kurzeja
Elżbieta Pytlarz
MP
MP
0
0
35.271 
 
147.22259
17596
Alicja Jasińska
Jerzy Jasiński
MP
MP
0
2
33.661 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 5740 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-21 g.12:51:17 (2.3990/304) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.