Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6379/31480 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2023/2024
III Liga Dolnośląska
niedziela, 30 czerwca 2024r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.07588Grzegorz AdamekDS2.5175Progress Ostrzeszów
2.01222Maciej BałazińskiDS7240KBS Kolejarz II Wrocław
3.15878Piotr BanaśDS2170AZS XI Wratislavia
4.01234Kazimierz BednarekDS9182NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
5.01005Andrzej BilińskiDS2.5155KBS Kolejarz III Wrocław
6.01243Jan BiniewskiDS5117KBS Kolejarz III Wrocław
7.15769Piotr BirowskiDS3186KBS Miłkowice 1
8.18925Andrzej BojdaDS2.5142NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław IV
9.20150Marta BojdaDS2116NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław IV
10.14051Joanna BrandtDS2170AZS XI Wratislavia
11.12870Maks BrandtDS1.5170AZS XI Wratislavia
12.21731Marek BroschDS2.560NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III
13.16213Dariusz BudnikDS4155NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław IV
14.18493Jarosław ChłądowiczDS2158AZS XI Wratislavia
15.12383Andrzej ChodowskiDS4140NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III
16.01260Maciej ChojnackiDS555Klub Brydżowy ZABOBRZE I
17.13779Andrzej ChomiczewskiDS4200KBS Miłkowice II
18.06559Tadeusz CymbalistaDS5189Jaworski Klub Brydża Sportowego
19.01270Grzegorz CzapulakDS5185BKB II POGROM Bolesławiec
20.08165Marek CzerniawskiDS5220Jaworski Klub Brydża Sportowego
21.01277Krzysztof ĆwikDS5240KBS Kolejarz II Wrocław
22.09558Waldemar DębiczakDS5123Klub Brydżowy ZABOBRZE I
23.15217Zofia DiakowskaDS580BKB II POGROM Bolesławiec
24.04958Tomasz DorobekDS4175Progress Ostrzeszów
25.02899Mariusz DziechDS2200KBS Miłkowice 1
26.11541Janusz DzielendziakDS2.5158AZS XI Wratislavia
27.07080Tomasz FreitagDS5190Klub Brydżowy ZABOBRZE I
28.13603Paweł GalubaDS150Progress Ostrzeszów
29.10482Adam GarcarekDS4220Jaworski Klub Brydża Sportowego
30.11758Eugeniusz GąskaDS4173Jaworski Klub Brydża Sportowego
31.01314Gerard GodlewskiDS7240KBS Kolejarz II Wrocław
32.14511Elżbieta GołdynDS2158AZS XI Wratislavia
33.10488Krzysztof GrelaDS591STRACHOTA AZS WRATISLAVIA
34.13118Andrzej JaniakDS4186KBS Miłkowice 1
35.13065Anna JankowskaDS5165AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW
36.12418Artur JanośDS4230BKS Miles Milicz
37.01369Piotr KalinowskiDS7240KBS Kolejarz II Wrocław
38.01370Jan KamionkaDS4130NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
39.05115Tomasz KlimczakDS4210STRACHOTA AZS WRATISLAVIA
40.11521Kazimierz KomorowiczDS580NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III
41.17313Stanisław KoronaDS3140NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III
42.01402Lech KosteckiDS5182NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
43.15756Joanna KotwicaDS2170AZS XI Wratislavia
44.01409Jarosław KowalikDS5193Jaworski Klub Brydża Sportowego
45.17019Janusz KowalskiDS220NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III
46.10483Jan KrakowskiDS2.5189Jaworski Klub Brydża Sportowego
47.13450Konrad KrysteckiDS2170AZS XI Wratislavia
48.08177Wiesław KubińskiDS5155KBS Kolejarz III Wrocław
49.13828Kamila KukułaDS7155NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław IV
50.01436Stanisław KulpaczyńskiDS559KBS Kolejarz I Wrocław
51.01831Marian KupnickiDS17300BKB I Bolesławiec
52.10484Ludwik KurzejaDS3189Jaworski Klub Brydża Sportowego
53.01455Roland LippikDS5185BKB II POGROM Bolesławiec
54.18251Elżbieta LisDS3190Klub Brydżowy ZABOBRZE I
55.13143Karol LisDS2170AZS XI Wratislavia
56.01456Andrzej LitwińskiDS5260NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
57.01462Tadeusz ŁukasiewiczDS4124AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW
58.01464Leon ŁukaszewiczDS572KBS Miłkowice 1
59.01465Robert ŁukomskiDS3165AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW
60.01474Ryszard MakuchDS5172BKB II POGROM Bolesławiec
61.01478Zdzisław MalkiewiczDS5124AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW
62.09595Jan MarcinkowskiDS5130NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
63.18189Marcin MarcinkowskiDS226NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
64.01483Adam MarcinowskiDS9210STRACHOTA AZS WRATISLAVIA
65.01484Dariusz MarczakDS5124AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW
66.01495Ryszard MenzfeldDS5177Klub Brydżowy ZABOBRZE I
67.01499Dominik MichniewskiDS2160NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III
68.17872Remigiusz MincgerDS3100KBS Miłkowice 1
69.01508Jarosław MolendaDS9267BKB I Bolesławiec
70.14454Marcin MotykiewiczDS5234NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
71.11524Cezary MroczekDS4210STRACHOTA AZS WRATISLAVIA
72.01511Robert MroczekDS459KBS Kolejarz I Wrocław
73.17483Daniel MrugałaDS176Progress Ostrzeszów
74.09599Stanisław NadkiernicznyDS426NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
75.16775Elżbieta NiewiadomskaDS2.5155NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław IV
76.16776Szymon NiewiadomskiDS3155NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław IV
77.01533Marek NowotarskiDS5240KBS Kolejarz II Wrocław
78.05289Jerzy OfierskiDS450Progress Ostrzeszów
79.01537Wiesław OgrodnikDS5185BKB II POGROM Bolesławiec
80.11512Dariusz PannekDS2.588Progress Ostrzeszów
81.07759Marcin PaplaczykDS3260NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
82.12374Zdzisław PatreuhaDS5284BKB I Bolesławiec
83.15122Wojciech PeisertDS3155NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław IV
84.11527Andrzej PękalaDS4210STRACHOTA AZS WRATISLAVIA
85.10493Janusz PękalaDS4104AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW
86.01559Sławomir PękalskiDS3158AZS XI Wratislavia
87.09452Maciej PileckiDS3175Progress Ostrzeszów
88.01571Tadeusz PogwizdDS5185BKB II POGROM Bolesławiec
89.05333Mirosław PowązkaDS4175Progress Ostrzeszów
90.01576Jerzy PoznarDS572KBS Miłkowice 1
91.01592Ryszard RączkowskiDS5200KBS Miłkowice 1
92.01598Sławomir RobelDS5129NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław IV
93.15260Zbigniew RoguszDS2.586KBS Miłkowice II
94.10495Łukasz RokitaDS5230BKS Miles Milicz
95.01604Jerzy RomańczykDS5190Klub Brydżowy ZABOBRZE I
96.21390Tomasz RomańczykDS255Klub Brydżowy ZABOBRZE I
97.01615Jan SadowskiDS4165AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW
98.22574Wojciech SadowskiDS2142NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław IV
99.20173Maciej SchmidtDS2155KBS Kolejarz III Wrocław
100.01620Robert SekulskiDS13240KBS Kolejarz II Wrocław
101.01621Wojciech SękowskiDS5284BKB I Bolesławiec
102.20166Krzysztof SinieckiDS1170AZS XI Wratislavia
103.01628Roman SiwiecDS4143KBS Miłkowice 1
104.01631Wojciech SkoniecznyDS5142NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław IV
105.01632Aleksander SkorupaDS5234NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
106.01633Grzegorz SkowronekDS4100KBS Miłkowice 1
107.01635Jolanta SławentaDS5230BKS Miles Milicz
108.01636Józef SławentaDS5230BKS Miles Milicz
109.01641Zbigniew SobczykDS12201BKB I Bolesławiec
110.10301Andrzej SobinaDS340NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III
111.01645Bogdan SokółDS4117KBS Kolejarz III Wrocław
112.01648Zbigniew SosnaDS5117KBS Kolejarz III Wrocław
113.01662Tomasz StruzikDS591STRACHOTA AZS WRATISLAVIA
114.05426Andrzej StypczyńskiDS5190Klub Brydżowy ZABOBRZE I
115.01664Andrzej SuchodolskiDS5155KBS Kolejarz III Wrocław
116.11572Wojciech SzałapakDS4160NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III
117.01670Jan SzamkołowiczDS7240KBS Kolejarz II Wrocław
118.09654Lilianna SzatańskaDS4165AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW
119.15770Adam SzewczakDS2.5189Jaworski Klub Brydża Sportowego
120.10501Ireneusz SzulcDS5230BKS Miles Milicz
121.01679Jacek SzwedDS5210STRACHOTA AZS WRATISLAVIA
122.01684Jacek SzymuraDS4260NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
123.01688Piotr ŚwieściakDS140NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III
124.10503Bronisław TabiszDS4133BKB II POGROM Bolesławiec
125.10494Krzysztof TokarDS4230BKS Miles Milicz
126.01705Małgorzata Turska-MarcinowskaDS9210STRACHOTA AZS WRATISLAVIA
127.01707Stanisław WachelDS7260NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
128.01711Lech WarężakDS11201BKB I Bolesławiec
129.01720Ryszard WiącekDS2.5160NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III
130.16777Tomasz WiącekDS2160NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III
131.01724Jerzy WięcławskiDS540NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III
132.01727Artur WinklerDS9300BKB I Bolesławiec
133.10497Ryszard WojtalaDS4155BKS Miles Milicz
134.01755Roman WyszowskiDS5193Jaworski Klub Brydża Sportowego
135.05531Zdzisława ZabłockaDS338Progress Ostrzeszów
136.05532Włodzimierz ZabłockiWP1.513Progress Ostrzeszów
137.01772Sławomir ZimniakDS7267BKB I Bolesławiec
138.01779Roman ŻytoDS4155BKS Miles Milicz

Łącznie 22403 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-05-25 g.15:52:45 (0.4050/148) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.