Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C2329/11653 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (15)
2. Memoriałowy TP - GPPP
sobota, 10 listopada 2012r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01318
01749
Stanisław Gołębiowski
Maciej Wręczycki
DS
DS
18
13
63.57200I
I
2.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
18
18
62.80191II
II
3.10570
12197
Wojciech Kaźmierczak
Michał Klukowski
MA
DS
7
7
61.73182II
II
4.04699
04731
Krzysztof Sikorski
Sylwester Walerowicz
PM
WP
18
13
61.58174III
III
5.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
7
12
60.97167III
III
6.04665
04842
Kazimierz Omernik
Leszek Sztyrak
PM
WM
18
18
60.94160III
III
7.04535
04242
Dariusz Bogucki
Andrzej Fronczak
PM
WM
12
18
59.90152 
 
8.08979
03844
Krzysztof Jassem
Marcin Mazurkiewicz
DS
KP
24
2.5
59.60145 
 
9.01865
02121
Andrzej Pawlak
Ryszard Sakowicz
WP
LB
12
12
58.62138 
 
10.02103
06120
Zdzisław Pleskot
Jerzy Taźbierski
ZP
ZP
7
4
57.76131 
 
11.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
12
7
57.13123 
 
12.05739
05830
Robert Nowicki
Robert Stoliński
WP
MA
13
13
56.90116 
 
13.08326
06093
Leszek Konieczny
Marian Siwy
ZP
ZP
4
7
56.67109 
 
14.05900
06067
Lechosław Błaziński
Julian Pisarek
ZP
ZP
12
12
56.12102 
 
15.06028
06030
Ewa Mikucka
Waldemar Mikucki
ZP
ZP
7
7
55.9994 
 
16.07595
06129
Jerzy Razik
Piotr Wasylko
ZP
ZP
13
7
55.6587 
 
17.09549
11104
Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
DS
ZP
4
7
55.6180 
 
18.14885
15839
Marcin Dobrowolski
Adrian Górka
ZP
ZP
1
0.5
55.5172 
 
19.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
4
18
55.4465 
 
20.06973
07869
Piotr Tuszyński
Sławomir Zawiślak
MA
MA
24
19
55.2258 
 
21.04762
13768
Konrad Araszkiewicz
Rafał Przybylski
ZP
ZP
19
1
55.0751 
 
22.10104
05939
Ryszard Gaca
Stanisław Grzyb
ZP
ZP
2.5
4
55.0543 
 
23.05111
02727
Wit Klapper
Andrzej Lubojemski
MP
MP
19
12
55.0440 
 
24.06526
06883
Waldemar Burakowski
Sławomir Rokicki
MA
MA
13
7
54.7439 
 
25.07190
06877
Paweł Chindelewicz
Waldemar Radziak
MA
MA
12
12
54.6737 
 
26.04588
04593
Sławomir Henclik
Wacław Janicki
PM
WP
18
13
54.5736 
 
27.10043
10217
Łukasz Kalbarczyk
Urszula Kędzierska
MA
MA
4
4
54.4435 
 
28.09393
06077
Damian Ćwirko
Tomasz Rusiecki
ZP
ZP
4
7
54.1034 
 
29.05651
10534
Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
WP
WP
13
4
53.8932 
 
30.09550
13601
Jakub Wojcieszek
Mirosław Wojcieszek
WP
ZP
7
1.5
53.5731 
 
31.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
4
4
53.3230 
 
32.04797
11809
Ryszard Konopka
Krzysztof Mielnik
PM
PM
12
4
53.3129 
 
33.13029
02185
Dominik Jarmocik
Damian Wroński
ZP
ZP
2.5
7
53.2427 
 
34.05059
05504
Stanisław Janik
Andrzej Witkowski
WP
WP
12
18
53.2326 
 
35.07591
05534
Aleksander Nowakowski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
7
12
53.1725 
 
36.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
2
2
53.0924 
 
37.12275
05314
Michał Gulczyński
Marcin Pędziński
WP
WP
4
13
53.0522 
 
38.08825
06074
Cezary Kawiak
Mieczysław Rogowski
ZP
ZP
2.5
4
52.8221 
 
39.05932
05953
Remigiusz Góralczyk
Wojciech Jarząbek
ZP
ZP
4
4
52.7320 
 
40.09387
06130
Cezary Jarmuł
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
4
4
52.4419 
 
41.11296
06085
Artur Pomarański
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
2
7
52.3617 
 
42.04360
04396
Mirosław Makatrewicz
Krzysztof Pakuła
WM
WM
7
7
52.3216 
 
43.05966
06113
Grzegorz Kaźmierczak
Kazimierz Szlachta
ZP
ZP
7
7
52.1515 
 
44.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
7
7
52.0214 
 
45.12007
08345
Henryk Cieśla
Piotr Czechowicz
ZP
ZP
1.5
1.5
51.7312 
 
46.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
7
4
51.6511 
 
47. 
06079
Bogdan Kleft
Grzegorz Rybacki
NZ
ZP
0
4
51.5910 
 
48. 
04848
Mark Schuhmann
Maria Tomczewska
GER
PM
5
7
51.429 
 
49.06010
06099
Jan Majkut
Wacław Stefluk
ZP
ZP
7
2.5
51.207 
 
50.06119
06151
Alina Talaga-Drabik
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
4
7
50.946 
 
51.06551
07052
Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
MA
MA
18
7
50.465 
 
52.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
0.5
0.5
49.944 
 
53.05920
06080
Andrzej Dębowski
Jerzy Sadowski
ZP
ZP
12
12
49.902 
 
54.09828
03529
Waldemar Jaworski
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
4
49.841 
 
55.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
LB
LB
18
18
49.81  
 
56.05989
10386
Jerzy Kullass
Jarosław Kuźba
ZP
ZP
4
1.5
49.33  
 
57.11489
14145
Wojciech Abratkiewicz
Katarzyna Kubasik
ZP
ZP
2
1.5
49.23  
 
58.11371
14565
Maciej Chrobot
Daniel Fira
ZP
ZP
1.5
1.5
49.13  
 
59.15614
15615
Bernd Gahntz
Waldemar Pietrasiewicz
LB
LB
0.5
2
49.12  
 
60.06033
05348
Włodzimierz Mysłek
Włodzimierz Reszelski
ZP
ZP
4
7
49.02  
 
61.05983
11378
Marian Kryger
Mirosław Zieliński
ZP
ZP
4
1
48.80  
 
62.11477
13717
Ryszard Kirkowski
Roman Makaruk
ZP
ZP
2.5
2
48.60  
 
63.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
7
4
48.60  
 
64.05135
06097
Włodzimierz Kozicki
Jerzy Stańczyk
WP
ZP
4
4
48.55  
 
65.05403
05508
Piotr Solecki
Robert Włodkowski
WP
WP
4
4
48.46  
 
66.06086
05405
Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
WP
WP
4
4
48.32  
 
67.08833
09427
Zdzisław Michalski
Mariusz Wierzchowski
ZP
ZP
2.5
0.5
48.20  
 
68.06042
16139
Zbigniew Nowak
Dorota Sosinowicz
ZP
ZP
2.5
0
48.08  
 
69.05990
06049
Zbigniew Kułaczkowski
Krzysztof Orzechowski
ZP
ZP
7
4
48.03  
 
70.05038
05326
Jerzy Gurzęda
Robert Pogorzelski
WP
WP
7
4
47.44  
 
71.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
18
47.40  
 
72.06274
07891
Ryszard Kiełczewski
Piotr Klimacki
SL
MA
18
18
47.35  
 
73.06112
10314
Roman Szlachetka
Bogdan Zieliński
ZP
KP
7
4
47.20  
 
74.09464
15226
Bartosz Gajewski
Ryszard Szkwarek
LB
LB
2.5
1
47.04  
 
75.01958
05951
Andrzej Czernow
Tadeusz Janiak
ZP
ZP
2.5
2
46.79  
 
76.15081
13767
Jarosław Baran
Robert Zaciura
ZP
ZP
1
1
46.74  
 
77.02262
02395
Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
12
12
46.31  
 
78.08843
06124
Jan Socha
Tadeusz Tyszkiewicz
ZP
ZP
4
4
46.27  
 
79.05961
08847
Stanisław Kamiński
Marek Tuziemski
ZP
ZP
4
2
46.20  
 
80.02099
02163
Stanisław Pietrzak
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
4
4
46.12  
 
81.05910
05956
Marian Chromy
Tadeusz Joniec
ZP
ZP
2
4
45.95  
 
82.15633
06126
Bogusław Drozd
Krzysztof Walerowski
ZP
ZP
2
4
45.92  
 
83.13715
08855
Piotr Jankowski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
2
4
45.89  
 
84.13359
11198
Dominika Gierczyńska
Krzysztof Lipowski
PM
ZP
1.5
1.5
45.79  
 
85.06023
06125
Andrzej Matysek
Ryszard Urbański
ZP
ZP
2
4
45.71  
 
86.02094
06157
Romuald Paszkowski
Marek Żakowicz
ZP
ZP
4
12
45.35  
 
87.14940
12177
Roman Gazduła
Michał Szelągowski
ZP
ZP
1
1.5
45.33  
 
88.14370
14369
Marek Figurski
Józef Klimowski
ZP
ZP
1.5
2
45.23  
 
89.02372
02116
Wiesław Pastuszko
Andrzej Rękosiak
LB
LB
4
7
44.91  
 
90.03135
03134
Andrzej Filas
Halina Jabłońska-Filas
SL
SL
2
2
44.12  
 
91.03651
15557
Dariusz Borysow
Wiesław Rafalski
KP
KP
4
1
43.65  
 
92.05899
11355
Janusz Błaszczyk
Władysław Korbutowicz
ZP
ZP
7
4
43.35  
 
93.06528
12176
Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik
MA
ZP
18
2.5
43.33  
 
94.11563
08363
Andrzej Popinigis
Marian Rosenbajger
ZP
ZP
2
2
43.12  
 
95.08814
08335
Czesław Dalecki
Kazimierz Jordan
ZP
ZP
2.5
2.5
42.76  
 
96.08343
08880
Andrzej Gil
Alina Zaręba
ZP
ZP
2.5
2
42.53  
 
97.08990
06088
Ryszard Sałata
Zbigniew Sękowski
ZP
ZP
2.5
2
42.19  
 
98.08337
06115
Jarosław Nawrot
Radosław Szopiński
ZP
ZP
4
4
42.02  
 
99.15055
08841
Jerzy Dziemidowicz
Mirosław Sankiewicz
ZP
ZP
1.5
4
41.31  
 
100.06019
09262
Jolanta Maryńczak
Barbara Zacharzewska
ZP
MA
4
0
41.04  
 
101. 
 
Witold Matenko
Tadeusz Meduch
NZ
NZ
0
0
40.53  
 
102.15082
15084
Krzysztof Lubkowski
Mirosław Stelmaszyk
ZP
ZP
1
1
40.22  
 
103.05912
06027
Stefan Cichy
Zbigniew Michałek
ZP
ZP
2.5
2.5
40.21  
 
104.08819
08838
Marek Goraj
Dżemil Półtorzycki
ZP
ZP
2.5
2.5
39.93  
 
105.06056
08346
Andrzej Paluch
Piotr Węgrzyn
ZP
ZP
1.5
2.5
39.86  
 
106.07208
06092
Robert Lubowicki
Piotr Siemaszko
PD
ZP
1.5
4
39.63  
 
107.02258
07906
Stanisław Gromulski
Andrzej Parmonik
LB
LB
2.5
4
27.61  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 6592 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-21 g.19:24:54 (0.3223/230) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.