Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C3181/14599 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Turniej im. Jana Chojankowskiego
II Memoriał Jana Chojankowskiego
Stargard Szczeciński
niedziela, 22 czerwca 2014r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04944
05527
Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
WP
WP
5
7
62.72100II
II
2.05900
06112
Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
9
59.7191III
III
3.04920
05017
Marek Bukowski
Józef Grewling
WP
WP
4
5
58.6584III
III
4.05939
09387
Stanisław Grzyb
Cezary Jarmuł
ZP
ZP
5
5
58.5977 
 
5.02262
02395
Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
12
12
58.2070 
 
6.05084
02121
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Sakowicz
WP
LB
19
12
57.9163 
 
7.08341
05989
Jan Chmielewski
Jerzy Kullass
ZP
ZP
5
5
57.6656 
 
8.05354
05403
Zdzisław Romaniszyn
Piotr Solecki
WP
WP
7
7
57.6449 
 
9.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
2
3
57.4342 
 
10.06113
06125
Kazimierz Szlachta
Ryszard Urbański
ZP
ZP
7
5
57.1435 
 
11.04943
05049
Sławomir Czapliński
Jarosław Hilbrecht
WP
WP
5
7
57.0328 
 
12.08825
09410
Cezary Kawiak
Marek Kwiatkowski
ZP
ZP
3
3
55.1420 
 
13.05988
06101
Stanisław Kulesza
Paweł Stężała
ZP
ZP
7
4
54.8119 
 
14.05890
06051
Marek Banach
Marek Ostrowski
ZP
ZP
4
5
54.6618 
 
15.05135
06074
Włodzimierz Kozicki
Mieczysław Rogowski
WP
ZP
5
5
53.3717 
 
16.15055
08839
Jerzy Dziemidowicz
Jan Rusin
ZP
ZP
2
3
53.0816 
 
17.14175
06131
Andrzej Jabłoński
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
3
4
52.8714 
 
18.02040
02087
Skarbimir Kozar
Marian Nieznański
LB
LB
5
5
52.5713 
 
19.14940
06151
Roman Gazduła
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
1.5
7
51.9412 
 
20.05941
06156
Tadeusz Gutowski
Aleksander Żakowicz
ZP
ZP
2
5
51.8411 
 
21.16116
11785
Zbigniew Cholewiński
Tadeusz Grewling
WP
WP
1.5
1.5
51.7610 
 
22.15633
02163
Bogusław Drozd
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
2
4
51.768 
 
23.08343
08336
Andrzej Gil
Stanisław Jackowski
ZP
ZP
3
3
51.407 
 
24.05944
17100
Adam Hintertan
Andrzej Waszyński
LB
ZP
9
1
51.196 
 
25.12007
06115
Henryk Cieśla
Radosław Szopiński
ZP
ZP
2
7
50.865 
 
26.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
50.624 
 
27.13029
02184
Dominik Jarmocik
Sławomir Wrona
ZP
ZP
3
4
50.502 
 
28.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
1.5
1.5
50.131 
 
29.06274
08350
Ryszard Kiełczewski
Władysław Tomasiak
LD
ZP
18
13
49.91  
 
30.05920
06097
Andrzej Dębowski
Jerzy Stańczyk
ZP
ZP
12
5
49.89  
 
31.06093
06157
Marian Siwy
Aleksander Żakowicz
ZP
ZP
7
12
49.86  
 
32.06042
06079
Zbigniew Nowak
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
3
5
49.71  
 
33.14565
06014
Daniel Fira
Adam Małdyk
ZP
ZP
2.5
2.5
49.62  
 
34.05973
06152
Ryszard Kłosiński
Maciej Zembrzuski
ZP
ZP
7
7
49.42  
 
35.10386
06066
Jarosław Kuźba
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
2.5
7
48.96  
 
36.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
7
5
48.64  
 
37.15227
16179
Piotr Kalinowski
Rafał Kowalczyk
ZP
ZP
1
1
48.25  
 
38.06026
06103
Eugeniusz Meyer
Wacław Stupnicki
ZP
ZP
3
3
47.90  
 
39.12327
12328
Anna Kondyjowska
Zygmunt Kondyjowski
ZP
ZP
2.5
2.5
47.44  
 
40.07891
02046
Piotr Klimacki
Ryszard Kubacki
ZP
ZP
18
4
47.21  
 
41.05966
05996
Grzegorz Kaźmierczak
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
9
47.08  
 
42.12872
07656
Stefan Samól
Jerzy Stypiński
WP
WP
2.5
2.5
47.07  
 
43.15816
 
Włodzimierz Abkowicz
Jerzy Dutczak
ZP
NZ
1.5
0
47.02  
 
44.08819
08991
Marek Goraj
Grzegorz Seweryn
ZP
ZP
3
2
46.13  
 
45.05118
05326
Cezary Kmiecik
Robert Pogorzelski
WP
WP
3
4
45.71  
 
46.13715
08855
Piotr Jankowski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
3
4
45.35  
 
47.03135
03134
Andrzej Filas
Halina Jabłońska-Filas
ZP
ZP
2
2
45.30  
 
48.06021
12694
Witold Mateńko
Tadeusz Mediuch
ZP
ZP
3
0.5
44.93  
 
49.08833
09427
Zdzisław Michalski
Mariusz Wierzchowski
ZP
ZP
3
1.5
41.64  
 
50.05912
08335
Stefan Cichy
Kazimierz Jordan
ZP
ZP
3
4
41.39  
 
51.08814
16823
Czesław Dalecki
Jan Włoszek
ZP
ZP
3
0
40.65  
 
52.06528
12176
Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik
MA
ZP
18
4
40.01  
 
53. 
 
Adam Dąbrowski
Bogdan Stelter
NZ
NZ
0
0
37.82  
 
54.06023
10651
Andrzej Matysek
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
2.5
1.5
36.78  
 
55.05951
06136
Tadeusz Janiak
Kazimierz Wiliński
ZP
ZP
3
7
36.51  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1756 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.zzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-28 g.16:39:36 (0.2616/122) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.