Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3517/19761 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

26. OTP** o Puchar Wójta Gminy Bielsk
I Memoriał Jacka Iwańskiego
sobota, 25 marca 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
LU
LU
18
18
63.35100II
II
2.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
11
9
60.0990III
III
3.10056
06352
Piotr Nowicki
Leszek Szeląg
LD
LD
5
5
58.5382III
III
4.15352
05517
Michał Maszenda
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
2.5
5
57.5774 
 
5.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
2.5
57.0567 
 
6.06689
06903
Andrzej Kondeja
Józef Rzepka
MA
MA
13
5
56.8059 
 
7.17155
16859
Sławomir Bąk
Ireneusz Grynczewski
MA
MA
3
2.5
56.6451 
 
8.06904
07018
Lech Sadoś
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
12
9
55.6243 
 
9.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
3
5
55.2735 
 
10.06325
10022
Ireneusz Głowacki
Piotr Urbański
MA
MA
3
3
54.9827 
 
11.06526
08271
Waldemar Burakowski
Adam Karczmarz
MA
MA
15
5
54.8120 
 
12.07053
07555
Krzysztof Gołaś
Stanisław Stachlewski
MA
MA
5
9
54.3119 
 
13.03724
03867
Leszek Hejne
Jan Nawrocki
KP
KP
7
9
54.3018 
 
14.10458
06363
Ryszard Maras
Andrzej Tybura
LD
LD
4
5
54.0716 
 
15.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
MA
MA
7
5
52.9715 
 
16.16229
18514
Anna Leśniewska
Zbigniew Leśniewski
KP
KP
3
0
52.4413 
 
17.17214
12123
Karol Konopko
Mateusz Stępiński
MA
MA
2
7
52.2212 
 
18.06313
06335
Adam Amrozy
Bolesław Krzewski
LD
LD
3
9
52.0911 
 
19.10023
15032
Leszek Łuniewski
Rafał Maszenda
LD
MA
12
3
51.619 
 
20.08299
15351
Tadeusz Gawroński
Jerzy Maszenda
MA
MA
4
2
51.598 
 
21.13920
06181
Wojciech Adamkiewicz
Zbigniew Garlej
MA
MA
3
4
51.077 
 
22.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
1.5
2
51.055 
 
23.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
50.954 
 
24.03892
03927
Marcin Piotrowski
Zbigniew Rychlik
KP
KP
5
4
50.943 
 
25.08301
08297
Adam Cybulski
Leszek Pęcherzewski
LD
LD
7
7
50.871 
 
26.17082
17083
Maciej Boczar
Paweł Płocki
MA
MA
2.5
2.5
50.58  
 
27.10191
06721
Artur Duczmalewski
Edward Krusiewicz
MA
MA
4
7
49.76  
 
28.13908
18027
Jerzy Cichowski
Jerzy Pałysa
MA
MA
1.5
1.5
49.73  
 
29.06846
17453
Jerzy Pęczkowski
Ireneusz Saturski
MA
PD
5
1.5
49.64  
 
30.16817
16885
Kazimierz Buchalski
Dariusz Jagodziński
KP
MA
1.5
1.5
49.58  
 
31.10017
03834
Paweł Babecki
Krzysztof Majkowski
LD
LD
4
5
48.68  
 
32.16803
16707
Dariusz Kosiorek
Piotr Trębski
LD
LD
1.5
2
47.70  
 
33.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
3
3
47.40  
 
34.06225
06249
Wojciech Palmowski
Przemysław Ślesicki
MA
MA
9
7
47.00  
 
35.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2
12
46.93  
 
36.09607
12264
Henryk Przybysławski
Paweł Rokoszyński
MA
MA
5
4
46.70  
 
37.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1
4
46.35  
 
38.08296
10020
Wiesław Skupiński
Jerzy Słomski
MA
MA
3
2.5
45.81  
 
39.06322
06898
Kazimierz Falkowski
Włodzimierz Rutkowski
MA
MA
5
3
45.75  
 
40.03790
16886
Andrzej Kretkowski
Dariusz Piotrkiewicz
MA
MA
3
2
45.34  
 
41.16655
16455
Tadeusz Szczepański
Jerzy Znajdek
LD
LD
2
1.5
44.32  
 
42.16461
07020
Sławomir Rokicki
Jan Zabrocki
MA
MA
2
7
43.84  
 
43.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
1.5
3
43.63  
 
44.10674
16477
Grzegorz Górecki
Sławomir Malanowski
MA
MA
4
2
43.11  
 
45.06331
06339
Roman Kiełkiewicz
Janusz Maruszewski
MA
MA
4
4
42.88  
 
46.16526
16377
Kinga Kiraga
Karolina Kupczyk
MA
MA
2
2
42.82  
 
47.13906
13905
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
MA
MA
2
2
42.74  
 
48.18186
18171
Irena Kaca
Wiesław Kaca
MA
MA
1
1
40.18  
 
49.18028
18029
Andrzej Mazur
Jan Milewski
MA
MA
1
1
38.33  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1578 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2017/bielsk/W-bielsk.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-19 g.17:08:08 (0.2780/108) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.