Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3576/19793 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

18. Mityng "Hotel Senator"**
4. Mityngowy Turniej Par
sobota, 1 kwietnia 2017r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
24
24
69.009146II
II
2.02496
02934
Cezary Komajda
Krzysztof Kujawa
LU
LU
11
19
65.008543III
III
3.08203
14728
Wojciech Gaweł
Kamil Nowak
MA
MA
19
9
62.008040III
III
4.02703
07940
Marcin Krawczyk
Piotr Waniurski
MP
MP
12
11
57.007538 
 
5.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
7
47.007136 
 
6.07989
07937
Wiesław Skubisz
Michał Świdziński
LU
LU
9
5
46.006432 
 
7.02519
02559
Bartosz Matras
Jerzy Tarajko
LU
LU
5
4
46.006432 
 
8.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
11
45.005628 
 
9.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
19
41.005226 
 
10.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
LB
4
18
36.004523 
 
11.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
LB
5
21
36.004523 
 
12.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
9
24
35.003819 
 
13.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
KP
KP
12
7
30.003116 
 
14.13420
07431
Adam Cichoń
Marek Witek
MP
PK
2
21
30.003116 
 
15.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
13
29.002312 
 
16.14983
18695
Andrzej Konczak
Andreas Visetti
LD
LD
4
0
26.001910 
 
17.07053
16473
Krzysztof Gołaś
Wojciech Niewiadomski
MA
MA
5
2
26.001910 
 
18.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
LD
LD
11
4
25.00179 
 
19.06368
06408
Jerzy Bednarz
Jarosław Kosior
MA
MA
4
4
25.00179 
 
20.06327
11600
Paweł Górmiński
Jarosław Stach
MA
MA
5
7
20.00158 
 
21.02928
15916
Marek Kozdrach
Grzegorz Wieczorkiewicz
OP
SW
4
3
19.00158 
 
22.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
9
16.00147 
 
23.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
MP
SW
18
13
15.00126 
 
24.07158
09210
Zbigniew Hałaczkiewicz
Tatiana Verkhos
MA
MA
5
3
15.00126 
 
25.06014
06148
Adam Małdyk
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
3
7
15.00126 
 
26.02673
01437
Marek Jaworski
Zdzisław Kunc
MP
DS
12
11
14.00116 
 
27.09322
07975
Mirosław Kotowski
Jerzy Maludziński
SW
SW
4
11
14.00116 
 
28.14651
14650
Sergey Belko
Dmitry Kamlyuk
PD
PD
1.5
2
13.0084 
 
29.06367
18399
Andrzej Bator
Piotr Mazurek
MA
MA
3
0
13.0084 
 
30.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
13.0084 
 
31.12197
11319
Michał Klukowski
Przemysław Zawada
DS
LB
24
17
12.0074 
 
32.07271
09835
Adrian Bakalarz
Tomasz Kłys
SL
WP
5
5
12.0074 
 
33.08986
07722
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
PK
5
13
11.0053 
 
34.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
15
8.0042 
 
35.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
MA
SW
5
18
7.0032 
 
36.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
5
6.0032 
 
37.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2
12
6.0032 
 
38.14704
04165
Igor Godun
Ihar Radziukevich
PD
PD
3
7
4.0011 
 
39.11296
07849
Artur Pomarański
Bogdan Szulejewski
ZP
MA
4
21
2.00   
 
40.10721
01152
Sławomir Czech
Grzegorz Rewer
LU
LU
5
9
1.00   
 
41.08978
05856
Jacek Leśniczak
Piotr Walczak
LB
WP
15
21
1.00   
 
42.12450
04662
Katarzyna Dufrat
Michał Nowosadzki
MA
MA
13
24
-2.00   
 
43.13993
07939
Grzegorz Cieślak
Elżbieta Waniurska
LU
LU
4
5
-2.00   
 
44.10533
01617
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
DS
DS
9
7
-3.00   
 
45.02931
02930
Sławomir Król
Stanisław Król
SW
SW
3
4
-3.00   
 
46.15595
06845
Maciej Dąbrowski
Tomasz Paluchowski
MA
MA
5
13
-3.00   
 
47.18143
18180
Michał Mac
Karol Otawski
SW
SW
0
0
-5.00   
 
48.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
4
-9.00   
 
49.02671
02827
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Urbański
MP
LB
11
12
-9.00   
 
50.02121
04842
Ryszard Sakowicz
Leszek Sztyrak
LB
WM
17
19
-9.00   
 
51.04360
02524
Mirosław Makatrewicz
Józef Myć
WM
LU
13
7
-10.00   
 
52.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
-10.00   
 
53.14142
08308
Ryhor Abramovich
Kamil Walczyk
SW
SW
1.5
5
-14.00   
 
54.04198
05830
Adolf Bocheński
Robert Stoliński
WM
LD
12
15
-16.00   
 
55.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
4
5
-17.00   
 
56.02820
02846
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
MP
MP
7
12
-17.00   
 
57.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
-18.00   
 
58.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
-20.00   
 
59.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2.5
3
-20.00   
 
60.08460
09371
Andrzej Prokop
Zbigniew Swat
SW
SW
4
1.5
-22.00   
 
61.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
1
7
-23.00   
 
62.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
-23.00   
 
63.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
4
4
-28.00   
 
64.11591
06689
Tadeusz Bożek
Andrzej Kondeja
MA
MA
5
13
-29.00   
 
65. 
07481
Danuta Kaczmarek
Jacek Maj
GER
SW
6
4
-33.00   
 
66.07291
09643
Krzysztof Buras
Tomasz Sielicki
MA
MA
24
5
-36.00   
 
67.02896
02956
Jarosław Dębicki
Zdzisław Nowak
SW
SW
5
4
-38.00   
 
68.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
2.5
2.5
-44.00   
 
69.15062
09345
Sviatlana Aleinikova
Norbert Krzystanek
SW
SW
1.5
3
-47.00   
 
70.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
2.5
2
-49.00   
 
71.02522
11828
Leszek Młodziński
Edward Wójcik
LU
LU
4
4
-51.00   
 
72. 
06405
Krzysztof Fijałkowski
Jerzy Kazubski
-
MA
0
7
-53.00   
 
73.17167
15976
Tomasz Kiełbasa
Stanisław Mączka
MA
MA
2.5
4
-54.00   
 
74.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
0.5
0.5
-110.00   
 
75.17036
17390
Małgorzata Golec
Zofia Wciślik
SW
SW
1.5
1.5
-126.00   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2164 punkty PKL, w tym 1106 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2017/gpp/04starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-11 g.19:44:56 (0.2581/160) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.