Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3501/20223 zbitka
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2016/2017
Ekstraklasa
środa, 31 maja 2017r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK aPKL drużyna ks*
1.04527Krzysztof AntasWP19795UNIA WINKHAUS Leszno 
2.04762Konrad AraszkiewiczWP212100CONNECTOR PoznańM
3.03633Mariusz ArutiuniancKP131850Konkret ChełmnoI
4.04531Marek BarylewskiWP182143RAL PoznańMM
5.08396Andrzej BernatowiczMA51008AZS UW Warszawa 
6.07779Jan BetleyMA91319AZS UW Warszawa 
7.09549Maciej BielawskiKP111850Konkret ChełmnoI
8.08312Piotr BizońWP192100CONNECTOR PoznańM
9.05574Przemysław BłaszczykLD151600KDK1 Kutno 
10.04535Dariusz BoguckiPM131700ANDRZEJKI Gdańsk 
11.07291Krzysztof BurasMA24385Bridge24.pl 
12.08485Grażyna BusseSL15453TB Silesia I Gliwice 
13.04922Piotr BusseSL191900TB Silesia I GliwiceI
14.07782Piotr ButrynLU131375SYNERGIA Lublin 
15.14420Igor ChalupecMA2.51350Bridge24.pl 2. 
16.06540Bartosz ChmurskiMA211350Bridge24.pl 2. 
17.06554Jarosław CieślakWP171750CONSUS Kalisz 
18.01032Jacek CzaykowskiPK121421SKOBUD Tarnobrzeg 
19.02894Krzysztof CzulPK181550SKOBUD Tarnobrzeg 
20.14885Marcin DobrowolskiMA51363AZS UW Warszawa 
21.12450Katarzyna DufratMA131350Bridge24.pl 2. 
22.04563Ireneusz DzikowskiPM181039ANDRZEJKI Gdańsk 
23.05611Dominik FilipowiczWP191750CONSUS Kalisz 
24.06598Karol GałązkaMA91200AZS UW Warszawa 
25.08203Wojciech GawełMA192000Bridge24.plM
26.08513Piotr GawryśDS241800KS AZS Wratislavia I WR 
27.04250Bogusław GierulskiWP212500RAL PoznańMM
28.01318Stanisław GołębiowskiDS241800KS AZS Wratislavia I WR 
29.15621Tomasz GotardPM191700ANDRZEJKI Gdańsk 
30.06620Igor GrzejdziakLU151650SYNERGIA Lublin 
31.06621Sabina GrzejdziakLU131650SYNERGIA Lublin 
32.01807Roman GrzelakDS15300KS AZS Wratislavia I WR 
33.05624Jacek GrzelczakLD111600KDK1 Kutno 
34.04588Sławomir HenclikPM181700ANDRZEJKI Gdańsk 
35.02666Andrzej HycnarPK131486SKOBUD Tarnobrzeg 
36.01347Piotr IlczukWP181750CONSUS Kalisz 
37.09822Zdzisław IngielewiczMA5616Bridge24.pl 
38.05056Rafał JagniewskiMA212000Bridge24.plM
39.04593Wacław JanickiWP171228UNIA WINKHAUS Leszno 
40.04108Przemysław JaniszewskiMA211924Bridge24.plM
41.08979Krzysztof JassemKP241586Konkret Chełmno 
42.02013Andrzej JeleniewskiWP18795UNIA WINKHAUS Leszno 
43.02676Jarosław JurkiewiczPK12905SKOBUD Tarnobrzeg 
44.05084Tadeusz KaczanowskiWP191300UNIA WINKHAUS Leszno 
45.06658Jacek KalitaMA241231Bridge24.pl 
46.09138Danuta KazmuchaWP151553CONNECTOR Poznań 
47.06680Julian KlukowskiWP24715RAL Poznań 
48.12197Michał KlukowskiDS241800KS AZS Wratislavia I WR 
49.07809Piotr KołudaLU151650SYNERGIA Lublin 
50.06706Apolinary KowalskiWP242233RAL PoznańMM
51.08195Dariusz KowalskiWP212100CONNECTOR PoznańM
52.02501Mariusz KowalskiLU131650SYNERGIA Lublin 
53.05670Andrzej KozikowskiLD131600KDK1 Kutno 
54.07811Marcin KrupowiczLB212250Latteria Tinis-Steinpol 1 RzepinMM
55.06723Roman KrzemieńWP9553ELEKTROWNIA Żelichowo 
56.04802Cezary KrzemińskiWP182143RAL PoznańMM
57.01831Marian KupnickiWP17584CONSUS Kalisz 
58.05176Michał KwiecieńDS241800KS AZS Wratislavia I WR 
59.05691Grzegorz LewaciakLD18204KDK1 Kutno 
60.02515Piotr LutekLU71009SYNERGIA Lublin 
61.08549Anna MaduziaMA51363AZS UW Warszawa 
62.05701Marta Maj-RudnickaLD131600KDK1 Kutno 
63.01840Leszek MajdańskiWP15584CONSUS Kalisz 
64.13438Rafał MarksMA71319AZS UW Warszawa 
65.03844Marcin MazurkiewiczKP241850Konkret ChełmnoI
66.10095Paweł MiechowiczLB151980Latteria Tinis-Steinpol 1 RzepinMM
67.06795Ewa MiszewskaWP191450ELEKTROWNIA Żelichowo 
68.06341Grzegorz NarkiewiczMA241000Bridge24.pl 
69.06815Piotr NawrockiMA171154Bridge24.pl 
70.05730Wiesław NicińskiLD131575KDK1 Kutno 
71.14728Kamil NowakMA91770Bridge24.plIII
72.04662Michał NowosadzkiMA241231Bridge24.pl 
73.01539Wojciech OlańskiWP211875RAL PoznańMM
74.04665Kazimierz OmernikPM191700ANDRZEJKI Gdańsk 
75.07729Wojciech PaszkoPK7582SKOBUD Tarnobrzeg 
76.06346Adam PawłowskiLD131600KDK1 Kutno 
77.05310Bogusław PazurSL211900TB Silesia I GliwiceI
78.03423Marek PieczkaSL11181TB Silesia I Gliwice 
79.07603Tomasz PilchSL191900TB Silesia I GliwiceI
80.06873Mariusz PuczyńskiWP212100CONNECTOR PoznańM
81.06887Jacek RomańskiDS24300KS AZS Wratislavia I WR 
82.05363Jerzy RussyanWP212054RAL PoznańMM
83.02121Ryszard SakowiczLB172250Latteria Tinis-Steinpol 1 RzepinMM
84.10793Natalia SakowskaLU151375SYNERGIA Lublin 
85.05374Cezary SerekWP151827CONNECTOR PoznańM
86.09643Tomasz SielickiMA51350Bridge24.pl 2. 
87.05378Jerzy SierackiWP121300UNIA WINKHAUS Leszno 
88.04699Krzysztof SikorskiPM181606ANDRZEJKI Gdańsk 
89.05808Adam SkalskiLU9550SYNERGIA Lublin 
90.01171Stefan SkowronPK121550SKOBUD Tarnobrzeg 
91.04451Jerzy SkrzypczakWP212500RAL PoznańMM
92.05400Maciej SobieralskiWP151450ELEKTROWNIA Żelichowo 
93.01661Włodzimierz StarkowskiDS241800KS AZS Wratislavia I WR 
94.12123Mateusz StępińskiMA71400AZS UW Warszawa 
95.02806Wojciech StrzemeckiLB212250Latteria Tinis-Steinpol 1 RzepinMM
96.16717Aleksander SwatlerWP13829ELEKTROWNIA Żelichowo 
97.03960Radosław SzczepańskiLB181890Latteria Tinis-Steinpol 1 RzepinMM
98.08619Anna SztyberMA4786AZS UW Warszawa 
99.05446Marek SzukałaWP19898ELEKTROWNIA Żelichowo 
100.06963Marek SzymanowskiWP24208ELEKTROWNIA Żelichowo 
101.11903Paweł SzymaszczykMA71400AZS UW Warszawa 
102.03978Jarosław ŚmieszekKP151850Konkret ChełmnoI
103.09146Piotr TuczyńskiMA151350Bridge24.pl 2. 
104.06973Piotr TuszyńskiLB242250Latteria Tinis-Steinpol 1 RzepinMM
105.02827Marek UrbańskiLB121440Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin 
106.07242Vytautas VainikonisWP151875RAL PoznańMM
107.02830Renata WajdowiczPK12582SKOBUD Tarnobrzeg 
108.05856Piotr WalczakWP211750CONSUS Kalisz 
109.04731Sylwester WalerowiczWP151300UNIA WINKHAUS Leszno 
110.04735Wacław WejknisPM151323ANDRZEJKI Gdańsk 
111.07722Janusz WesołowskiPK131550SKOBUD Tarnobrzeg 
112.04740Piotr WiankowskiMA191154Bridge24.pl 
113.01726Tomasz WinciorekWP181450ELEKTROWNIA Żelichowo 
114.05505Tomasz WłodarczakWP121300UNIA WINKHAUS Leszno 
115.05519Marcin WoźniakWP7548CONNECTOR Poznań 
116.05520Marek WójcickiSL191900TB Silesia I GliwiceI
117.04022Adam WujkówKP151850Konkret ChełmnoI
118.05534Stanisław ZakrzewskiWP131450ELEKTROWNIA Żelichowo 
119.04751Andrzej ZaleskiPM9567ANDRZEJKI Gdańsk 
120.07025Jerzy ZarembaWP211264CONSUS Kalisz 
121.08158Piotr ZatorskiDS191400KS AZS Wratislavia I WR 
122.11319Przemysław ZawadaLB172250Latteria Tinis-Steinpol 1 RzepinMM
123.07869Sławomir ZawiślakSL211900TB Silesia I GliwiceI
124.07044Piotr ŻakWP191264CONSUS Kalisz 
125.10085Justyna ŻmudaMA151350Bridge24.pl 2. 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 181270 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-12 g.22:06:55 (0.2845/135) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.