Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C3648/20448 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

60. Kongres "Sława"
Kongresowy 9
piątek, 7 lipca 2017r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.02590
02631
Józef Barczyk
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
7
5
61.976131III
III
2.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
13
61.955729III
III
3.12266
04242
Marek Drukier
Andrzej Fronczak
WP
WM
4
18
60.985427 
 
4.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
SW
SW
19
18
60.845126 
 
5.01508
01772
Jarosław Molenda
Sławomir Zimniak
DS
DS
9
5
60.804824 
 
6.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
12
11
60.524523 
 
7.05307
07849
Zbigniew Papierniak
Bogdan Szulejewski
SL
MA
13
21
59.814121 
 
8.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
LU
PK
19
2
59.683819 
 
9.01726
09550
Tomasz Winciorek
Jakub Wojcieszek
WP
SW
18
17
59.463518 
 
10.01019
07431
Andrzej Byzdra
Marek Witek
PK
PK
5
21
59.363216 
 
11.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
4
4
57.552915 
 
12.17214
11550
Karol Konopko
Piotr Marcinowski
MA
DS
2
7
57.252613 
 
13.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
7
5
56.972312 
 
14.02121
09146
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuczyński
LB
MA
17
15
56.932010 
 
15.16070
16377
Krystian Bączek
Karolina Kupczyk
MA
MA
3
2
55.28168 
 
16.06540
06963
Bartosz Chmurski
Marek Szymanowski
MA
WP
21
24
55.21137 
 
17.06274
03401
Ryszard Kiełczewski
Jarosław Ostrowski
SL
WP
18
15
55.19126 
 
18.08769
05483
Sławomir Piechocki
Tomasz Wasilewski
LB
WP
9
7
54.96126 
 
19.06689
01910
Andrzej Kondeja
Roman Zabłocki
MA
OP
13
5
54.78116 
 
20.10045
01493
Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
DS
DS
3
13
54.73116 
 
21. 
15615
Philip Calder
Waldemar Pietrasiewicz
GER
LB
6
2
54.33105 
 
22.15519
11554
Piotr Kulesza
Bartłomiej Okopiński
DS
DS
5
2
54.19105 
 
23.13065
15143
Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
DS
DS
3
2.5
53.5995 
 
24.01318
06973
Stanisław Gołębiowski
Piotr Tuszyński
DS
LB
24
24
53.5095 
 
25.04873
02262
Bogusław Barański
Zbigniew Halat
WP
LB
3
12
53.4784 
 
26.05111
05718
Wit Klapper
Jerzy Michałek
SL
SL
21
21
53.2174 
 
27.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
7
52.9874 
 
28.01385
01693
Tomasz Klukowski
Maciej Terpiłowski
DS
DS
11
5
52.7763 
 
29.04078
09924
Jan Gardocki
Jacek Kowalski
PD
MA
7
5
52.5563 
 
30.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
LB
9
17
52.2153 
 
31.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
13
52.1553 
 
32.07190
11296
Paweł Chindelewicz
Artur Pomarański
PM
ZP
12
4
52.1142 
 
33.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
51.5842 
 
34.01627
01727
Waldemar Siuda
Artur Winkler
DS
DS
12
9
51.3532 
 
35.01224
16255
Marek Bałdysz
Joanna Kokot
DS
DS
13
1.5
50.7432 
 
36.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
50.5821 
 
37.02013
11466
Andrzej Jeleniewski
Tadeusz Laszczak
WP
MA
18
7
50.4821 
 
38.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
50.4011 
 
39.03498
03530
Zbigniew Słaby
Fabian Szczerek
SL
SL
5
4
50.28   
 
40.17513
16000
Bartosz Bunar
Szymon Superson
MP
MP
2
1.5
50.12   
 
41.05226
05282
Andrzej Mazurek
Jerzy Nowak
WP
WP
11
12
49.80   
 
42.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
WP
WP
4
12
49.52   
 
43.17934
15746
Szymon Ostrowski
Tomasz Pawełczyk
DS
SL
1
2.5
49.46   
 
44.16544
17030
Hanna Ciuńczyk
Anna Zaręba
MA
MA
2
2
49.32   
 
45.07155
10094
Andrzej Lembas
Karol Suchoń
MP
MP
2
2.5
48.26   
 
46.13471
03356
Jacek Bryja
Katarzyna Michałek
SL
SL
4
7
47.85   
 
47.01287
10503
Marek Drecki
Bronisław Tabisz
DS
DS
7
3
47.23   
 
48.12158
16716
Izabella Jaworska
Lena Ostrowska
LD
MA
3
2.5
47.21   
 
49.18147
17723
Grzegorz Gruza
Michał Lange
MA
MA
0.5
0.5
47.17   
 
50.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
46.66   
 
51.12376
18251
Dorota Kwintkiewicz
Elżbieta Lis
DS
DS
2.5
1
46.48   
 
52.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
3
3
46.43   
 
53.17832
18149
Bartosz Macioł
Karolina Melkonyan
DS
MA
0.5
0.5
46.37   
 
54.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
46.14   
 
55.01361
01634
Tomasz Jaworski
Agnieszka Skrybant-Jaworska
DS
DS
9
3
45.87   
 
56.03206
13174
Maciej Janeczko
Ryszard Zwolak
OP
OP
7
4
45.84   
 
57.17935
16926
Ryszard Rosikiewicz
Oskar Tokarczuk
DS
DS
1
1.5
45.83   
 
58.05635
03472
Bogusław Jakóbczyk
Kazimierz Róg
LD
SL
5
9
45.72   
 
59.15340
03561
Aleksander Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
3
12
45.65   
 
60.13828
01711
Kamila Kukuła
Lech Warężak
DS
DS
5
9
45.02   
 
61.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2.5
12
44.56   
 
62.04909
04915
Dariusz Brudnowski
Tomasz Buchnajzer
WP
WP
3
5
44.04   
 
63.06580
17167
Piotr Dybicz
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
11
2.5
43.71   
 
64.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
43.67   
 
65.16903
16908
Roman Madej
Mateusz Słuszniak
MP
MP
2
2
43.12   
 
66.05064
05243
Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
WP
WP
5
4
42.63   
 
67.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1
1
41.55   
 
68.17554
17725
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
MA
MA
1
0.5
41.32   
 
69. 
11653
Ekatirina Dobrushina
Igor Kravchenko
RUS
PD
6
5
41.05   
 
70.06556
09520
Sylwester Cieślak
Marek Przybyła
MA
LD
12
5
40.17   
 
71.17775
17789
Maciej Betliński
Sebastian Zimorski
DS
DS
0
0
39.93   
 
72.03188
01641
Michał Haczewski
Zbigniew Sobczyk
SL
DS
5
12
39.81   
 
73.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
5
38.88   
 
74.07052
10570
Edmund Czubak
Wojciech Kaźmierczak
MA
LD
11
12
36.89   
 
75.18794
17625
Danuta Kaczmarek
Honorata Sobolewska
LB
MA
0.5
2.5
35.02   
 
76.18493
 
Jarosław Chłądowicz
Maria Wasilewska
DS
-
0.5
0
34.67   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1472 punkty PKL, w tym 756 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-25 g.23:38:16 (0.2639/162) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.