Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C1538/7056 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT** (1) Grand Prix Polski Teamów 2010/2011
MTT im. Pawła Lubińskiego
niedziela, 9 maja 2010r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.08513
01318
01661
06973
Piotr Gawryś
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
Piotr Tuszyński
MA
DS
DS
MA
24
18
19
24
171.00100I
I
I
I
2.04588
01516
04731
04735
Sławomir Henclik
Karol Mykietyn
Sylwester Walerowicz
Wacław Wejknis
PM
DS
PM
PM
18
18
12
13
165.0090II
II
II
II
3.01223
01224
06542
06543
Cathy Bałdysz
Marek Bałdysz
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
LB
LB
MA
MA
12
12
18
18
157.0082II
II
II
II
4.04250
05056
05176
04451
Bogusław Gierulski
Rafał Jagniewski
Michał Kwiecień
Jerzy Skrzypczak
WM
WP
WP
WM
19
18
24
19
156.0074 
 
 
 
5.04760
14011
09333
07221
Antoni Adamiec
Ulana Haponowa
Aleksander Korzun
Andrej Kowalenko
PM
PD
PD
PD
4
1.5
2.5
2.5
154.4066 
 
 
 
6.06526
06551
12450
04662
Waldemar Burakowski
Jacek Ciechomski
Katarzyna Dufrat
Michał Nowosadzki
MA
LU
DS
LU
12
18
4
18
152.0058 
 
 
 
7.07283
03170
05307
07603
Jarosław Figlus
Cezary Góra
Zbigniew Papierniak
Tomasz Pilch
MA
SW
MP
MA
12
7
12
18
152.0050 
 
 
 
8.05611
05670
06795
05822
Dominik Filipowicz
Andrzej Kozikowski
Ewa Miszewska
Tomasz Spodenkiewicz
WP
LD
WP
LD
12
12
18
12
151.0042 
 
 
 
9.09594
01291
01397
01433
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
Piotr Korecki
Aleksander Kud
DS
DS
DS
DS
4
7
4
7
150.0033 
 
 
 
10.03464
01726
07431
01749
Adam Robak
Tomasz Winciorek
Marek Witek
Maciej Wręczycki
MA
MA
MA
DS
12
18
18
13
148.0025 
 
 
 
11.06554
02667
08158
07044
Jarosław Cieślak
Bartłomiej Igła
Piotr Zatorski
Piotr Żak
WP
MP
DS
WP
13
7
12
7
148.0020 
 
 
 
12.02673
02727
02774
02831
Marek Jaworski
Andrzej Lubojemski
Jarosław Posłuszny
Włodzimierz Wala
MP
MP
MP
MP
7
12
7
18
148.0019 
 
 
 
13.01347
05213
03401
05859
Piotr Ilczuk
Paweł Małecki
Jarosław Ostrowski
Artur Wasiak
SL
SL
SL
SL
18
7
7
12
147.0017 
 
 
 
14.02907
02913
02932
02986
Waldemar Haponiuk
Edmund Jas
Daniel Ksyta
Wojciech Stanula
SW
SW
SW
SW
4
4
4
4
146.2016 
 
 
 
15.05069
08979
06706
07811
Paweł Jassem
Krzysztof Jassem
Apolinary Kowalski
Marcin Krupowicz
WP
DS
MA
MA
7
24
24
18
146.0014 
 
 
 
16.12176
04823
10937
02804
Aneta Jarmocik
Małgorzata Sawicka
Jacek Stasica
Piotr Stopa
ZP
ZP
MP
MP
2.5
18
7
12
144.0013 
 
 
 
17.13616
04164
10238
04162
Arunas Jankauskas
Alexander Karbanovich
Alexander Zhukov
Valentin Zhuravel
PD
PD
PD
PD
2.5
4
7
7
141.0012 
 
 
 
18.08978
02959
05856
07869
Jacek Leśniczak
Sławomir Olech
Piotr Walczak
Sławomir Zawiślak
WP
LU
WP
MA
13
18
18
19
141.0010 
 
 
 
19.01272
01320
07124
01502
Marek Czerepak
Andrzej Górzyński
Ryszard Lachowicz
Mirosław Miłaszewski
DS
DS
DS
MP
7
4
7
18
140.809 
 
 
 
20.06488
07291
06689
11466
Wiesław Andruk
Krzysztof Buras
Andrzej Kondeja
Tadeusz Laszczak
MA
MA
MA
MA
4
19
12
4
134.007 
 
 
 
21.13699
07164
14158
01643
Zoya Beliankina
Swietłana Bodrenkowa
Juste Rotomskyte
Ewa Sobolewska
PD
PD
PD
SL
1.5
4
1
13
133.006 
 
 
 
22.04922
08485
09138
05374
Piotr Busse
Grażyna Busse
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
WP
WP
18
7
4
7
132.405 
 
 
 
23.06800
06765
06915
08434
Sylwester Młynarczuk
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
Witold Tomaszek
MA
MA
MA
MA
18
7
7
7
132.003 
 
 
 
24.01846
07101
01858
07545
Andrzej Materla
Kajetan Olewicz
Marek Oliwa
Aleksander Wład
OP
SL
OP
SL
4
4
4
4
131.002 
 
 
 
25.05264
03960
03971
04740
Jerzy Mścisz
Radosław Szczepański
Karol Szwenkel
Piotr Wiankowski
WP
KP
KP
LU
12
18
4
12
129.00  
 
 
 
26.02681
02723
07642
02827
02846
Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
Witold Stachnik
Marek Urbański
Ryszard Woliński
MP
MP
MP
MP
MP
12
12
4
7
7
127.00  
 
 
 
 
27.06629
10563
05111
09012
Włodzimierz Ilnicki
Paweł Klapper
Wit Klapper
Bolesław Ostrowski
MA
MP
SL
PM
13
2.5
19
13
126.00  
 
 
 
28.04948
12047
10533
05431
Grzegorz Dembiński
Andrzej Gołygowski
Ryszard Pałasz
Andrzej Syrek
WP
WP
WP
WP
4
4
4
12
124.00  
 
 
 
29.01816
01345
01739
01912
Tadeusz Hutyra
Maciej Hutyra
Rafał Wolański
Franciszek Zarzecki
DS
DS
DS
DS
12
2.5
2.5
12
123.00  
 
 
 
30.02262
07815
02395
02157
Zbigniew Halat
Lena Leszczyńska
Krzysztof Rogoziński
Paweł Szymonik
LB
LU
LB
LU
12
2.5
12
4
122.00  
 
 
 
31.01615
04712
01720
08903
Jan Sadowski
Leszek Szkudlarek
Ryszard Wiącek
Olga Zabulewicz
WP
PM
DS
PM
2.5
4
1.5
2.5
121.00  
 
 
 
32.05649
10570
07378
07415
Tomasz Jochymski
Wojciech Kaźmierczak
Mateusz Mroczkowski
Adam Śmieszkoł
MA
MA
DS
SL
4
4
4
4
120.00  
 
 
 
33.11305
10043
07409
09550
Łukasz Golder
Łukasz Kalbarczyk
Anna Pełszyńska
Jakub Wojcieszek
SL
MA
SL
MA
2.5
4
2.5
7
120.00  
 
 
 
34.01290
09562
08318
08145
Kazimierz Dulas
Łukasz Gaweł
Piotr Łopusiewicz
Dominik Sobański
DS
DS
DS
DS
4
4
2.5
2.5
119.00  
 
 
 
35.02219
05059
05242
05282
Beata Bojarska
Stanisław Janik
Ewa Mielcarzewicz
Jerzy Nowak
WP
WP
WP
WP
2.5
12
2.5
12
119.00  
 
 
 
36.08950
10148
06845
07849
Iwona Czajka
Paulina Klimentowska
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
MA
MA
4
4
12
18
118.00  
 
 
 
37.01539
04163
10370
07242
Wojciech Olański
Andrey Orlovich
Erikas Vainikonis
Vytautas Vainikonis
DS
PD
PD
PD
19
12
4
7
115.00  
 
 
 
38.01416
01511
01598
04848
Marek Kozłowski
Robert Mroczek
Sławek Robel
Maria Tomczewska
DS
DS
DS
PM
2.5
2.5
2.5
7
113.00  
 
 
 
39.12824
01514
01635
01636
Marian Kwolczak
Aleksander Murtazajew
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
DS
DS
1.5
4
4
4
113.00  
 
 
 
40.10472
10476
13129
01632
Sammy Bałdysz
Anna Czarnowska
Ryszard Korpalski
Aleksander Skorupa
LB
DS
DS
DS
1.5
1.5
0.5
4
109.00  
 
 
 
41.12440
11388
12926
12927
Maciej Bojarski
Jan Grzeszczak
Jakub Kwiecień
Adam Waszkiewicz
DS
DS
DS
DS
2
2
1.5
1.5
108.00  
 
 
 
42.07777
04535
04563
04626
Ewa Banaszkiewicz
Dariusz Bogucki
Ireneusz Dzikowski
Krzysztof Kurkiewicz
PM
PM
PM
PM
12
12
18
4
106.00  
 
 
 
43.06528
06705
06872
01910
Włodzimierz Buze
Zdzisław Kowalewski
Kazimierz Puczyński
Roman Zabłocki
MA
MA
MA
OP
18
12
12
4
105.00  
 
 
 
44.04531
07190
08970
06877
Marek Barylewski
Paweł Chindelewicz
Bogusław Pawszak
Waldemar Radziak
MA
MA
PK
MA
18
12
12
12
103.00  
 
 
 
45.01222
01311
01674
01683
Maciej Bałaziński
Jerzy Gładysz
Włodzimierz Szczepanik
Marian Szymonowicz
DS
DS
DS
DS
7
12
7
7
101.00  
 
 
 
46.12197
01483
01693
01705
Michał Klukowski
Adam Marcinowski
Maciej Terpiłowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
DS
DS
2.5
4
4
4
100.00  
 
 
 
47.12139
13934
13880
13882
Remigiusz Kaźmierczak
Dominik Pająk
Krzysztof Pająk
Agnieszka Sławenta
WP
DS
DS
DS
2
0
0
0.5
89.00  
 
 
 
48.01370
01488
01530
01707
Jan Kamionka
Henryk Masłowski
Grzegorz Nowakowski
Stanisław Wachel
DS
DS
DS
DS
2.5
4
4
4
82.00  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3092 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://michzimny.pl/bridge/2010/wroclaw/ttleaderb.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-21 g.18:57:54 (0.2706/203) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.