Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C1439/7136 turniej teamów

szczegóły imprezy

50. Poznański Kongres Brydżowy
Turniej teamów INOTEL-Cup
niedziela, 6 czerwca 2010r., godz. 09:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.07779
11358
09755
09550
Jan Betley
Aleksander Krych
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
MA
MA
MA
MA
4
4
4
7
149.0180I
I
I
I
2.07796
06845
07849
05534
Marek Jeleniewski
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
Stanisław Zakrzewski
MA
MA
MA
WP
13
12
18
12
141.1971II
II
II
II
3.07190
07052
08970
06883
Paweł Chindelewicz
Edmund Czubak
Bogusław Pawszak
Sławomir Rokicki
MA
MA
PK
MA
12
7
12
7
139.6463II
II
II
II
4.07283
03170
05307
03464
Jarosław Figlus
Cezary Góra
Zbigniew Papierniak
Adam Robak
MA
SW
MP
MA
12
7
12
12
124.1955 
 
 
 
5.07596
04922
04985
05120
Krzysztof Brudka
Piotr Busse
Rafał Gardzielewski
Paweł Kolwicz
WP
WP
WP
WP
12
18
7
7
144.7848 
 
 
 
6.03109
09828
07603
03542
Andrzej Czech
Waldemar Jaworski
Tomasz Pilch
Andrzej Szymczak
SL
SL
MA
SL
12
7
18
13
131.6440 
 
 
 
7.04198
02013
12253
01439
07591
02109
Adolf Bocheński
Andrzej Jeleniewski
Jerzy Kozyczkowski
Lech Kurowski
Aleksander Nowakowski
Jerzy Poślednik
MA
LB
KP
DS
WP
WP
12
18
4
7
7
4
125.0532 
 
 
 
 
 
8.05111
01138
06978
11319
Wit Klapper
Marek Pietraszek
Tomasz Ukraiński
Przemysław Zawada
SL
PK
PK
PK
19
18
12
7
110.9424 
 
 
 
9.09333
07221
04165
12357
Aleksander Korzun
Andrej Kowalenko
Igor Radiukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
PD
PD
2.5
2.5
2.5
4
134.1316 
 
 
 
10.01347
03274
03549
05859
Piotr Ilczuk
Joanna Krawczyk
Mikołaj Taczewski
Artur Wasiak
SL
SL
SL
SL
18
12
7
12
122.0315 
 
 
 
11.02489
02501
02502
02934
Jarosław Kaczorowski
Mariusz Kowalski
Andrzej Kozak
Krzysztof Kujawa
SW
SW
SW
SW
12
7
12
18
113.8114 
 
 
 
12.06800
06765
06915
08434
Sylwester Młynarczuk
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
Witold Tomaszek
MA
MA
MA
MA
18
7
7
7
105.5412 
 
 
 
13.02912
02673
05695
02843
Jacek Janowski
Marek Jaworski
Andrzej Lućko
Andrzej Wilkosz
SW
MP
SW
MP
18
7
18
24
122.5411 
 
 
 
14.08485
09138
05353
05374
Grażyna Busse
Danuta Kazmucha
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Cezary Serek
WP
WP
WP
WP
7
4
7
7
113.7110 
 
 
 
15.08979
05069
06336
07869
Krzysztof Jassem
Paweł Jassem
Piotr Lutostański
Sławomir Zawiślak
DS
WP
MA
MA
24
7
18
19
112.208 
 
 
 
16.05059
05170
05282
01556
05504
Stanisław Janik
Włodzimierz Kwiatkowski
Jerzy Nowak
Jan Pawlikaniec
Andrzej Witkowski
WP
WP
WP
DS
WP
12
12
12
4
18
108.257 
 
 
 
 
17.05213
05264
03401
08158
Paweł Małecki
Jerzy Mścisz
Jarosław Ostrowski
Piotr Zatorski
SL
WP
SL
DS
7
12
7
12
120.456 
 
 
 
18.05568
06554
05611
05691
05856
07044
Zdzisław Beling
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Grzegorz Lewaciak
Piotr Walczak
Piotr Żak
WP
WP
WP
WP
WP
WP
18
13
12
18
18
7
115.194 
 
 
 
 
 
19.02219
05045
05350
05356
05357
Beata Bojarska
Przemysław Hauser
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
Jerzy Roszak
WP
WP
WP
WP
WP
2.5
7
4
4
7
111.743 
 
 
 
 
20.06672
07809
05670
05822
Urban Kielichowski
Piotr Kołuda
Andrzej Kozikowski
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
LD
LD
7
13
12
12
93.872 
 
 
 
21.04535
04563
04602
04626
Dariusz Bogucki
Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
Krzysztof Kurkiewicz
PM
PM
PM
PM
12
18
18
4
115.79  
 
 
 
22.04662
11936
05423
04740
Michał Nowosadzki
Ervin Otvosi
Jeremi Stępiński
Piotr Wiankowski
LU
MA
OP
LU
18
7
18
12
114.18  
 
 
 
23.01539
04163
10370
07242
Wojciech Olański
Andrey Orlovich
Erikas Vainikonis
Vytautas Vainikonis
DS
PD
PD
PD
19
12
4
7
109.10  
 
 
 
24.02262
11296
02395
02131
Zbigniew Halat
Artur Pomarański
Krzysztof Rogoziński
Ryszard Smejda
LB
ZP
LB
ZP
12
2
12
4
94.05  
 
 
 
25.06542
06543
02716
04823
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
Andrzej Kusion
Małgorzata Sawicka
MA
MA
MP
ZP
18
18
7
18
120.72  
 
 
 
26.03266
07341
03467
03523
Stefan Kowalczyk
Ireneusz Kowalczyk
Ryszard Rogala
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
SL
SL
18
18
12
18
103.46  
 
 
 
27.04109
08203
06613
03960
Łukasz Brede
Wojciech Gaweł
Ewa Grabowska
Radosław Szczepański
MA
DS
MA
KP
12
7
7
18
98.77  
 
 
 
28.05651
08978
05314
05548
Edward Kaczmarek
Jacek Leśniczak
Marcin Pędziński
Janusz Zwierzyński
WP
WP
WP
WP
13
13
13
7
88.23  
 
 
 
29.04797
04712
08903
12010
Ryszard Konopka
Leszek Szkudlarek
Olga Zabulewicz
Dariusz Zieliński
PM
PM
PM
PM
12
4
2.5
2
106.03  
 
 
 
30.02644
02698
02703
02844
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
Marcin Krawczyk
Joanna Wiśniewska
MP
MP
MP
MP
7
7
7
7
104.19  
 
 
 
31.13364
13365
11809
11813
Adam Lonski
Kamil Madej
Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
PM
PM
PM
WP
2.5
2.5
4
4
92.29  
 
 
 
32.05017
09012
05354
04848
Józef Grewling
Bolesław Ostrowski
Zdzisław Romaniszyn
Maria Tomczewska
WP
PM
PM
PM
4
13
7
7
87.58  
 
 
 
33.14184
14157
14156
 
Żaneta Pisarskiene
Sonata Simanaitiene
Gintaras Simanaitis
Albertas Tyla
PD
PD
PD
NZ
1
1.5
1.5
0
102.81  
 
 
 
34.06522
06528
12176
06705
Henryk Brodawski
Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
ZP
MA
12
18
2.5
12
101.36  
 
 
 
35.02904
07642
02827
02846
Janusz Gawęcki
Witold Stachnik
Marek Urbański
Ryszard Woliński
SW
MP
MP
MP
18
4
7
7
91.54  
 
 
 
36.13931
10424
06712
05242
09006
Jarosław Bojko
Bogumiła Jakubowska
Ewa Kozyra
Ewa Mielcarzewicz
Adam Peszke
WP
WP
MA
WP
WP
7
2
7
2.5
2.5
70.74  
 
 
 
 
37.12266
14981
11573
14983
Marek Drukier
Uschi Husten
Piotr Kazub
Andrzej Konczak
PM
WP
PM
WP
2.5
0
2
4
98.81  
 
 
 
38.11802
04036
04788
06864
Marek Banasiński
Janusz Ciruk
Ireneusz Jarosz
Andrzej Potyński
PM
WM
PM
MA
12
7
18
18
97.29  
 
 
 
39.13699
07164
13616
04162
Zoya Beliankina
Swietłana Bodrenkowa
Arunas Jankauskas
Valentin Zhuravel
PD
PD
PD
PD
1.5
4
2.5
7
61.75  
 
 
 
40.08117
06551
02959
 
Grażyna Brewiak
Jacek Ciechomski
Sławomir Olech
P Piasecki
PM
LU
LU
NZ
18
18
18
0
59.05  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2166 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kongres.brydz.wlkp.pl/wyniki2010/W-ttleaderb.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-19 g.05:37:11 (0.3367/177) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.