Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C1452/7357 turniej par

szczegóły imprezy

50. Międzynarodowy Kongres Bałtycki
VI Kongresowy Turniej Par
piątek, 23 lipca 2010r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.04527
07777
Krzysztof Antas
Ewa Banaszkiewicz
WP
PM
18
12
64.9050III
III
2.07526
05363
Aleksander Jezioro
Jerzy Russyan
SL
MA
19
18
63.4949 
 
3.08129
09012
Edward Bednarczyk
Bolesław Ostrowski
PM
PM
4
13
63.4647 
 
4.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
61.6045 
 
5.02703
02844
Marcin Krawczyk
Joanna Wiśniewska
MP
MP
7
7
60.5844 
 
6.06526
06551
Waldemar Burakowski
Jacek Ciechomski
MA
LU
12
18
60.1343 
 
7.08056
10118
Marek Jacyków
Jarosław Pęski
PM
PM
2.5
2.5
60.1241 
 
8. 
 
Janet De Botton
Artur Malinowski
GBR
GBR
10
10
59.8440 
 
9.05084
04665
Tadeusz Kaczanowski
Kazimierz Omernik
WP
WP
18
18
59.5238 
 
10.04670
04701
Mariusz Pater
Jan Staniszewski
PM
PM
7
4
59.2137 
 
11.03696
03920
Leszek Falkowski
Grzegorz Rojewski
KP
KP
12
12
59.0536 
 
12.06528
06705
Włodzimierz Buze
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
18
12
58.9934 
 
13.03939
04022
Aleksander Skop
Adam Wujków
KP
KP
7
12
58.8333 
 
14.04535
04563
Dariusz Bogucki
Ireneusz Dzikowski
PM
PM
12
18
58.7432 
 
15. 
 
Thomas Charlsen
Thor Eric Hoftaniska
NOR
NOR
10
5
58.6630 
 
16.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
18
58.4129 
 
17.03266
05695
Stefan Kowalczyk
Andrzej Lućko
SL
SW
18
18
58.3727 
 
18.04802
04812
Cezary Krzemiński
Marta Ostrowska
PM
MA
18
4
58.2926 
 
19.12127
04531
Jarosław Bartosiński
Marek Barylewski
PM
MA
4
18
58.2925 
 
20.01952
02133
Andrzej Choniawko
Mirosław Soroka
ZP
LB
12
12
58.0023 
 
21.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
WP
WP
13
12
57.9922 
 
22.05670
05822
Andrzej Kozikowski
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
12
12
57.4221 
 
23.11942
06956
Bogdan Radwański
Bogdan Szlacheta
MA
MA
4
4
57.1419 
 
24.04643
04696
Bogdan Małysz
Antoni Sękowski
PM
PM
18
18
56.9518 
 
25.04198
06954
Adolf Bocheński
Adam Suwik
MA
WP
12
18
56.8217 
 
26.13639
04737
Krzysztof Bazeli
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
0.5
7
56.2915 
 
27.05386
03987
Paweł Siwiński
Piotr Turowski
LB
KP
7
7
56.2114 
 
28.12926
12927
Jakub Kwiecień
Adam Waszkiewicz
DS
DS
1.5
1.5
55.9312 
 
29.09935
06731
Andrzej Kudelski
Jan Kudelski
MA
MA
2.5
4
55.8211 
 
30.04601
04710
Witold Kaliński
Stanisław Szejko
PM
PM
12
4
55.7210 
 
31.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Konczak
PM
WP
2
4
55.7010 
 
32.04108
05856
Przemysław Janiszewski
Piotr Walczak
WM
WP
18
18
55.6210 
 
33.13666
13697
Marta Ozimek
Przemysław Wiśniewski
MA
MA
1
1
55.6010 
 
34.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
4
7
55.439 
 
35.05776
08903
Jakub Przerembski
Olga Zabulewicz
LD
PM
4
2.5
55.439 
 
36.04544
04562
Piotr Buczkowski
Piotr Dybowski
PM
PM
4
4
55.419 
 
37.04760
09778
Antoni Adamiec
Szczepan Chruścicki
PM
PM
4
2.5
55.359 
 
38.05739
05830
Robert Nowicki
Robert Stoliński
WP
MA
13
12
55.258 
 
39.04165
12357
Igor Radiukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
2.5
4
55.208 
 
40.05069
09146
Paweł Jassem
Piotr Tuczyński
WP
WP
7
12
55.118 
 
41.04543
04639
Stanisław Brzozowski
Andrzej Malinowski
PM
PM
7
4
54.858 
 
42.08271
06249
Adam Karczmarz
Przemysław Ślesicki
MA
MA
2.5
4
54.338 
 
43.08513
06973
Piotr Gawryś
Piotr Tuszyński
MA
MA
24
24
53.897 
 
44.08314
12391
Krzysztof Bunikowski
Tomasz Klimkiewicz
PM
PM
4
2
53.697 
 
45.04632
08078
Jacek Lew
Edmund Pinkiewicz
PM
PM
13
12
53.487 
 
46.11834
13651
Jakub Jagodziński
Roman Kowalewski
LU
PM
2
2
53.217 
 
47.09768
04848
Sebastian Piepióra
Maria Tomczewska
PM
PM
7
7
53.176 
 
48.04662
04740
Michał Nowosadzki
Piotr Wiankowski
LU
LU
18
12
53.156 
 
49.04731
04735
Sylwester Walerowicz
Wacław Wejknis
PM
PM
12
13
53.086 
 
50.04539
04673
Edmund Bortkun
Witold Piątkowski
PM
PM
4
4
53.006 
 
51.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
DS
PD
19
7
52.895 
 
52.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
4
4
52.865 
 
53.01439
08978
Lech Kurowski
Jacek Leśniczak
DS
WP
7
13
52.545 
 
54.09009
03992
Tomasz Kupczyk
Roman Wachowiak
KP
KP
4
18
52.395 
 
55.05996
02324
Zbigniew Lasocki
Andrzej Łagosz
ZP
LB
7
7
52.364 
 
56.04659
04672
Krzysztof Niemkiewicz
Andrzej Pella
PM
PM
4
2.5
52.314 
 
57.06747
13910
Krzysztof Latoszewski
Lesław Mandecki
MA
MA
7
2
52.214 
 
58.05170
05504
Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Witkowski
WP
WP
12
18
52.214 
 
59.04610
04633
Przemysław Koc
Marek Lewandowski
PM
PM
2.5
2
51.624 
 
60. 
 
Paula Leslie
Solvi Remen
GBR
NOR
5
5
51.513 
 
61. 
 
Andrew McIntosh
Nick Sandqvist
GBR
GBR
5
5
51.513 
 
62.06556
10354
Sylwester Cieślak
Krzysztof Przybielski
MA
PM
7
2.5
51.313 
 
63. 
 
Helmut Lux
Irene Lux
GER
GER
5
5
51.223 
 
64.01224
05651
Marek Bałdysz
Edward Kaczmarek
LB
WP
12
13
51.052 
 
65.12152
14036
Marcin Bojarski
Joanna Michalska
LD
DS
2.5
0
50.992 
 
66.04691
11509
Eugeniusz Rogiński
Czesław Thrun
PM
PM
4
4
50.832 
 
67.09562
01731
Łukasz Gaweł
Paweł Wittenbeck
DS
DS
4
7
50.642 
 
68.02959
07869
Sławomir Olech
Sławomir Zawiślak
LU
MA
18
19
50.391 
 
69.07775
04602
Piotr Anastaziak
Aleksander Kasprzak
PM
PM
7
18
50.371 
 
70.12450
11211
Katarzyna Dufrat
Wojciech Racz
DS
MA
4
2.5
49.891 
 
71.06683
06845
Jerzy Kniga-Leosz
Tomasz Paluchowski
MA
MA
13
12
49.821 
 
72.06904
12196
Lech Sadoś
Zbigniew Skibicki
MA
MA
12
2
49.80  
 
73.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
18
19
49.79  
 
74.05642
05789
Barbara Jarota
Jarosław Romaniuk
MA
MA
7
7
49.70  
 
75.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
4
7
49.66  
 
76.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
19
19
49.64  
 
77.11428
05884
Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
LD
LD
2.5
4
49.62  
 
78.05059
05446
Stanisław Janik
Marek Szukała
WP
WP
12
13
49.55  
 
79.07796
01643
Marek Jeleniewski
Ewa Sobolewska
MA
SL
13
13
49.17  
 
80.04693
04715
Andrzej Rutkiewicz
Henryk Szwarc
PM
PM
2.5
2.5
49.17  
 
81.06436
07550
Jerzy Skoczylas
Krzysztof Zając
MA
LD
7
2.5
49.15  
 
82.01831
01840
Marian Kupnicki
Leszek Majdański
WP
WP
13
13
49.04  
 
83.05213
03401
Paweł Małecki
Jarosław Ostrowski
SL
SL
7
7
48.96  
 
84.04567
11617
Teresa Fabijanowska
Grażyna Juszczak
PM
PM
4
2.5
48.87  
 
85.10721
13706
Sławomir Czech
Magdalena Niebuda
LU
PM
2.5
1.5
48.82  
 
86.02685
12006
Jacek Klimczak
Danuta Krupnik
MP
LD
7
4
48.44  
 
87.02876
02966
Wojciech Arczewski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
12
48.41  
 
88. 
 
Helge Stornes
Frank Svindahl
GER
NOR
5
5
48.29  
 
89.11305
07409
Łukasz Golder
Anna Pełszyńska
SL
SL
2.5
2.5
48.13  
 
90.14353
06780
Roman Kurzydłowski
Anna Mandecka
DS
MA
4
7
48.07  
 
91.07610
13316
Jan Skąpski
Jerzy Żebrowski
WM
SW
2.5
1.5
47.88  
 
92. 
 
Gunn Angelsk?r
Torbj?rn Pedersen
NOR
NOR
5
5
47.82  
 
93.01223
06795
Cathy Bałdysz
Ewa Miszewska
LB
WP
12
18
47.66  
 
94.09423
06822
Jacek Kostur
Anna Nosalska
MP
MA
4
7
47.59  
 
95.08970
07555
Bogusław Pawszak
Stanisław Stachlewski
PK
MA
12
7
47.53  
 
96.06500
06817
Krzysztof Bąder
Renata Neronowicz
MA
MA
12
12
47.24  
 
97.04675
04751
Sławomir Piekut
Andrzej Zaleski
PM
PM
13
4
47.10  
 
98.07794
02722
Marta Janeczek
Barbara Lesiecka
PM
SL
4
7
47.01  
 
99.08485
05246
Grażyna Busse
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
7
2.5
46.97  
 
100.10032
13650
Katarzyna Tyszkiewicz
Marcin Wasłowicz
PM
PM
2.5
0.5
46.72  
 
101.04640
04702
Brunon Malinowski
Andrzej Stankiewicz
PM
PM
2.5
4
46.65  
 
102.04560
04591
Jarosław Drewing
Tadeusz Jakubiak
PM
PM
2.5
2.5
46.54  
 
103.11584
01901
Wanda Wiszniewska
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
1.5
4
46.28  
 
104.04626
04707
Krzysztof Kurkiewicz
Mirosław Szaliński
PM
PM
4
12
46.16  
 
105.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
LU
MA
2.5
7
46.13  
 
106.08117
04549
Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
PM
PM
18
2.5
45.94  
 
107.03822
03999
Lech Łaniewski
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
12
4
45.93  
 
108.06815
07061
Piotr Nawrocki
Marek Różański
MA
MA
12
7
45.90  
 
109.09358
07975
Stanisława Maludzińska
Jerzy Maludziński
SW
SW
2
7
45.12  
 
110. 
12010
Krzysztof Szygowski
Dariusz Zieliński
GER
PM
5
2
45.05  
 
111.13364
13365
Adam Lonski
Kamil Madej
PM
PM
2.5
2.5
44.80  
 
112.03884
08052
Wiesław Paczkowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
4
4
44.59  
 
113.13667
12848
Aleksandra Hilcher
Natalia Rajczyk
MA
WP
0.5
1.5
44.59  
 
114.09135
08899
Aleksandra Górska
Marcin Osmański
WP
PM
2
2.5
44.50  
 
115.07301
08797
Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
MP
MP
4
2.5
44.34  
 
116.04648
04734
Edward Meller
Oskar Wawrzyniak
PM
PM
2.5
1.5
43.75  
 
117.08125
08068
Michał Armatyński
Rafał Smoczyński
PM
PM
2.5
2
43.63  
 
118.07437
07362
Aleksandra Jurkiewicz
Stanisław Król
MP
MP
4
4
43.54  
 
119.10472
13594
Sammy Bałdysz
Patryk Nazaruk
LB
PM
2
0.5
43.12  
 
120.11466
06746
Tadeusz Laszczak
Zdzisław Laszczak
MA
MA
4
13
43.09  
 
121.12320
13882
Zofia Bałdysz
Agnieszka Sławenta
LB
DS
0
0.5
43.06  
 
122.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
MA
MA
7
7
43.04  
 
123.13056
13696
Łukasz Wilamowski
Tomasz Wiśniewski
PM
MA
2
1.5
42.93  
 
124. 
 
Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
NZ
NZ
0
0
42.23  
 
125.12419
 
Iwona Sarkowska
Bogdan Warchałowski
DS
NZ
0
0
41.91  
 
126.10720
12159
Maria Dum
Kazimierz Pamuła
LU
MP
1
0.5
41.77  
 
127. 
 
Dag Stokkvik
Jorn Thunestvedt
NOR
NOR
5
5
41.67  
 
128.09210
08930
Tatiana Verkhos
Maja Żabierek
MA
MA
1.5
2
41.53  
 
129.10146
07068
Katarzyna Paluchowska
Elżbieta Wróblewska
MA
MA
1
2.5
41.15  
 
130.12983
04621
Janusz Kobylarski
Marek Kryniewski
KP
PM
2
4
40.86  
 
131.03651
08421
Dariusz Borysow
Jolanta Przeorowska
KP
MA
4
7
40.78  
 
132.14509
14508
Anatol Kupryciuk
Zdzisław Stoszek
LD
LD
0.5
2
40.08  
 
133.04660
02760
Marek Niesłuchowski
Jerzy Pasich
PM
MP
2.5
7
39.16  
 
134.04739
08131
Janusz Węgrzyn
Regina Ziębicka
PM
PM
4
2.5
38.86  
 
135.11809
11815
Krzysztof Mielnik
Aleksandra Wolska
PM
PM
4
2
38.39  
 
136.14961
14962
Krzysztof Jamka
Urszula Jamka
DS
DS
4
4
38.39  
 
137.04578
04596
Józef Gnaciński
Ryszard Jarmużewski
PM
PM
4
4
38.01  
 
138.12445
11633
Tomasz Brzęcki
Zdzisław Cherek
PM
PM
4
2
36.71  
 
139.11757
 
Paweł Anastaziak
Eugeniusz Migielicz
PM
NZ
2
0
36.48  
 
140.08130
04590
Grzegorz Dłutowski
Józef Idczak
PM
PM
4
7
36.47  
 
141.15059
14424
Agata Chojnicka
Adam Gadomski
PM
PM
0
0
32.22  
 
142.15062
15066
Sviatlana Aleinikova
Nadezhda Shtanyuk
PD
PD
0
0
26.52  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2220 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-25 g.03:48:17 (0.5385/294) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.