Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C1460/7524 turniej par

szczegóły imprezy

38. Grand Prix Warszawy
XII Kongresowy turniej par
sobota, 28 sierpnia 2010r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.06356
06994
Maciej Wiącek
Tomasz Wiśniewski
PM
PM
7
12
65.3843III
III
2.06693
06800
Jacek Korpetta
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
64.9041 
 
3.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
MA
MA
24
18
61.7139 
 
4.06580
09550
Piotr Dybicz
Jakub Wojcieszek
MA
MA
7
7
61.2337 
 
5.07891
01865
Piotr Klimacki
Andrzej Pawlak
LU
OP
18
12
60.7135 
 
6.04802
01539
Cezary Krzemiński
Wojciech Olański
PM
DS
18
19
60.5633 
 
7.02916
02927
Marcin Kielan
Paweł Kowalski
SW
SW
7
7
60.4532 
 
8.03345
05718
Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
SL
SL
18
18
60.2830 
 
9.11441
12275
Mateusz Andrzejewski
Michał Gulczyński
WP
WP
2.5
4
59.5128 
 
10.04670
12196
Mariusz Pater
Zbigniew Skibicki
PM
MA
7
2
59.3226 
 
11.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
SW
SW
12
12
58.9924 
 
12.06526
06932
Waldemar Burakowski
Sylwester Smoluchowski
MA
MA
13
7
58.8423 
 
13.13993
13706
Grzegorz Cieślak
Magdalena Niebuda
LU
PM
1.5
1.5
58.0321 
 
14.05561
07099
Włodzimierz Andrejew
Jerzy Olczyk
MA
LD
7
7
57.8119 
 
15.07066
 
Anna Wojtyra
Romuald Wojtyra
MA
NZ
4
0
57.5017 
 
16.06703
09277
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
7
2.5
57.3215 
 
17.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
4
56.9213 
 
18.07799
06823
Piotr Józefaciuk
Tomasz Nowacki
MA
MA
2.5
2.5
56.2612 
 
19.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
12
2.5
56.1510 
 
20.02703
02844
Marcin Krawczyk
Joanna Wiśniewska
MP
MP
7
7
55.169 
 
21.05624
05681
Jacek Grzelczak
Tomasz Krysztofiak
LD
WP
7
12
55.109 
 
22.01516
04731
Karol Mykietyn
Sylwester Walerowicz
DS
PM
18
12
54.958 
 
23.08218
12123
Tomasz Nadolski
Mateusz Stępiński
KP
MA
2.5
2.5
54.608 
 
24.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
12
13
53.708 
 
25.06817
06879
Renata Neronowicz
Adam Ratyński
MA
MA
12
18
53.527 
 
26.04144
13316
Adam Chmielewski
Jerzy Żebrowski
PD
SW
4
1.5
53.407 
 
27.15040
02667
Thomas Gotard
Bartłomiej Igła
WP
MP
0
7
52.937 
 
28.06338
06351
Aleksander Marciniak
Piotr Sobczak
MA
MA
4
4
52.916 
 
29.06710
06951
Tomasz Kozarzewski
Marian Stupkiewicz
MA
MA
2
2
52.756 
 
30.06567
06845
Czesław Czyżkowski
Tomasz Paluchowski
MA
MA
12
12
52.726 
 
31.12450
12158
Katarzyna Dufrat
Izabella Jaworska
DS
LD
4
2
52.355 
 
32.05703
05852
Marcin Majak
Maciej Turant
MA
MA
2.5
2.5
52.265 
 
33.01439
08978
Lech Kurowski
Jacek Leśniczak
DS
WP
7
13
51.965 
 
34.07777
06877
Ewa Banaszkiewicz
Waldemar Radziak
PM
MA
13
12
51.555 
 
35.06628
14534
Krzysztof Hordyński
Roman Wajs
MA
MA
2
1.5
51.544 
 
36.11173
11610
Zbigniew Grzeszczyk
Paweł Starnawski
MA
MA
2.5
4
51.454 
 
37.06564
06927
Gerard Czernohorski
Waldemar Składanowski
MA
MA
4
4
51.444 
 
38.02904
05695
Janusz Gawęcki
Andrzej Lućko
SW
SW
18
18
51.083 
 
39.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
7
12
50.863 
 
40.06334
10023
Dariusz Krajewski
Leszek Łuniewski
PM
PM
12
12
50.683 
 
41.07867
08893
Maria Turant
Michał Wosik
MA
MA
2.5
2
50.582 
 
42.08976
13001
Maciej Pielaszkiewicz
Anna Puczyńska
MA
MA
2.5
2
50.572 
 
43.12968
06904
Andrzej Piesiewicz
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
50.282 
 
44.02876
06436
Wojciech Arczewski
Jerzy Skoczylas
SW
MA
18
7
50.031 
 
45.06654
06793
Dariusz Kaczmarski
Wiesław Miłkowski
MA
MA
2
4
50.021 
 
46.04531
06683
Marek Barylewski
Jerzy Kniga-Leosz
MA
MA
18
13
49.991 
 
47. 
07859
Tomasz Kluk
Maciej Urbaniak
-
MA
0
1.5
49.89  
 
48.06717
10119
Jolanta Krogulska
Mirosława Siwek
MA
MA
18
4
49.69  
 
49.13438
11291
Rafał Marks
Przemysław Ohrysko
MA
MA
2
2
49.66  
 
50.10105
06758
Robert Głowacki
Tadeusz Luzak
MA
MA
7
12
49.64  
 
51.02489
02495
Jarosław Kaczorowski
Andrzej Kokoryka
SW
SW
12
7
49.62  
 
52.01347
10148
Piotr Ilczuk
Paulina Klimentowska
SL
MA
18
4
49.53  
 
53.14584
10979
Marek Heichel
Mirosław Zarzycki
MP
MP
0
2
49.17  
 
54.06950
11279
Piotr Strzelczyk
Jan Węcławik
MA
MA
4
2.5
48.90  
 
55.06363
06355
Andrzej Tybura
Lech Warwocki
LD
LD
4
4
48.77  
 
56.12440
07428
Maciej Bojarski
Izabela Weinhold
DS
SL
2
4
48.72  
 
57.06797
07020
Andrzej Miszewski
Jan Zabrocki
MA
MA
18
7
48.54  
 
58.01223
01224
Cathy Bałdysz
Marek Bałdysz
LB
LB
12
12
48.54  
 
59.14529
14530
Ireneusz Cybulski
Anna Michniewicz
MA
MA
0.5
0.5
47.93  
 
60.13920
06186
Wojciech Adamkiewicz
Sławomir Grędziński
MA
MA
2
4
47.89  
 
61.08394
06707
Marian Anisimowicz
Maciej Kowalski
MA
MA
2
7
47.80  
 
62.06528
12176
Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik
MA
ZP
18
2.5
47.49  
 
63.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
47.10  
 
64.13060
11903
Dominika Piesiewicz
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
1.5
2.5
46.94  
 
65.14008
14009
Urszula Wiśniewska
Julian Wiśniewski
MA
MA
2.5
2.5
46.92  
 
66.06801
06864
Maciej Modrzejewski
Andrzej Potyński
MA
MA
7
18
46.83  
 
67.09734
09932
Krzysztof Kowalczyk
Arkadiusz Szymiel
MA
MA
2
2.5
46.72  
 
68.14232
14363
Eugeniusz Błachnio
Sławomir Prządka
MA
MA
1
0.5
46.67  
 
69.09931
14006
Janusz Szymot
Andrzej Tarlecki
MA
MA
2
1.5
46.02  
 
70.07555
07068
Stanisław Stachlewski
Elżbieta Wróblewska
MA
MA
7
2.5
45.77  
 
71.08553
03003
Jerzy Pisarek
Hubert Urban
SW
SW
4
4
45.55  
 
72.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
7
7
45.22  
 
73.12108
10778
Aleksandra Jarosz
Joanna Kazmucha
WP
WP
2.5
2.5
44.73  
 
74.07190
06883
Paweł Chindelewicz
Sławomir Rokicki
MA
MA
12
7
44.59  
 
75. 
 
Małgorzata Purta
Marcin Purta
NZ
NZ
0
0
43.97  
 
76. 
09620
Jerzy Nowacki
Adam Żelazny
NZ
MA
0
2.5
43.90  
 
77.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
2
2
43.88  
 
78.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
7
7
43.53  
 
79.05675
 
Mariusz Kraśnicki
Jacek Ochijewicz
LD
GER
4
5
43.21  
 
80.12047
03861
Andrzej Gołygowski
Leszek Moszczyński
WP
KP
7
7
42.96  
 
81.06530
06959
Jerzy Cel
Zofia Szuchnik
MA
MA
2.5
2.5
42.83  
 
82.01345
01739
Maciej Hutyra
Rafał Wolański
DS
DS
2.5
4
42.71  
 
83.09210
08930
Tatiana Verkhos
Maja Żabierek
MA
MA
1.5
2
41.90  
 
84.06634
07851
Stefan Jakubowski
Mirosław Szymański
MA
MA
2
1.5
40.59  
 
85.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
7
4
39.93  
 
86.06525
10435
Henryk Brzózka
Waldemar Putz
MA
MA
2.5
2.5
39.73  
 
87.12006
06354
Danuta Krupnik
Tomasz Urbański
LD
LD
4
2.5
39.50  
 
88.06569
06744
Antoni Demczyk
Jacek Kwiatkowski
MA
MA
4
2.5
38.52  
 
89.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
1
1
37.79  
 
90.10356
12250
Agnieszka Jończyk
Małgorzata Rozman
MA
MA
2.5
2
36.08  
 
91.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
12
7
27.26  
 
92.13882
13782
Agnieszka Sławenta
Dominika Sławenta
DS
DS
1
0.5
26.59  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1258 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-25 g.23:22:09 (0.2837/194) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.