Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2093/9916 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (14)
2. Memoriałowy turniej - maxy
sobota, 5 listopada 2011r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05069
09550
Paweł Jassem
Jakub Wojcieszek
WP
WP
7
7
62.00200I
I
2.06620
01347
Igor Grzejdziak
Piotr Ilczuk
MA
SL
13
18
61.90191II
II
3.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
MA
MA
19
19
60.47181II
II
4.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
18
19
59.66173III
III
5.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
PD
PD
19
13
58.97166III
III
6.05920
06112
Andrzej Dębowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
7
57.92158III
III
7.01865
08350
Andrzej Pawlak
Władysław Tomasiak
SL
ZP
12
12
57.63150 
 
8.07891
02121
Piotr Klimacki
Ryszard Sakowicz
MA
LB
18
12
56.95143 
 
9.04588
04593
Sławomir Henclik
Wacław Janicki
PM
WP
18
13
56.74135 
 
10.08328
06033
Piotr Kiełczewski
Włodzimierz Mysłek
ZP
ZP
4
4
56.45127 
 
11.12450
04662
Katarzyna Dufrat
Michał Nowosadzki
DS
MA
4
18
56.30120 
 
12.01577
02436
Aleksander Poznysz
Krzysztof Tumielewicz
DS
LB
12
7
56.28112 
 
13.05981
06079
Bogdan Kreft
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
4
55.90105 
 
14.07812
06954
Zygmunt Kuczyński
Adam Suwik
MA
MA
7
18
55.2897 
 
15.15610
08978
Janko Katerbau
Jacek Leśniczak
WP
WP
1.5
13
55.2689 
 
16.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
7
12
55.1882 
 
17.05611
03401
Dominik Filipowicz
Jarosław Ostrowski
WP
WP
12
7
54.8674 
 
18.06165
06249
Dariusz Biedrzycki
Przemysław Ślesicki
MA
MA
4
4
54.5966 
 
19.12176
12177
Aneta Jarmocik
Michał Szelągowski
ZP
ZP
2.5
1
54.5759 
 
20.15633
06126
Bogusław Drozd
Krzysztof Walerowski
ZP
ZP
2
4
54.3451 
 
21.04602
04626
Aleksander Kasprzak
Krzysztof Kurkiewicz
PM
PM
18
4
54.2044 
 
22.06658
06706
Jacek Kalita
Apolinary Kowalski
MA
WP
19
24
54.0840 
 
23.05932
05953
Remigiusz Góralczyk
Wojciech Jarząbek
ZP
ZP
4
4
53.8938 
 
24.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
WP
7
18
53.4837 
 
25.08811
08839
Jan Achrem
Jan Rusin
ZP
ZP
2
2.5
53.3836 
 
26.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
WP
4
19
53.2734 
 
27.06528
08337
Włodzimierz Buze
Jarosław Nawrot
MA
ZP
18
4
53.2533 
 
28.04812
04815
Marta Ostrowska
Małgorzata Pawłowska
WP
WP
4
4
53.1932 
 
29.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
4
4
53.0131 
 
30. 
06097
Andrew Proczkowski
Jerzy Stańczyk
CAN
ZP
5
4
52.4729 
 
31.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
18
18
52.4628 
 
32.07815
06129
Lena Leszczyńska
Piotr Wasylko
MA
ZP
4
7
52.3927 
 
33.02000
02025
Janusz Hliwa
Roman Klejny
LB
LB
7
7
52.3625 
 
34.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
MA
MA
7
7
51.9724 
 
35.09393
11104
Damian Ćwirko
Sławomir Niajko
ZP
ZP
4
7
51.9223 
 
36.06274
12197
Ryszard Kiełczewski
Michał Klukowski
ZP
DS
18
4
51.8621 
 
37.10533
10534
Ryszard Pałasz
Waldemar Sroczyński
WP
WP
4
4
51.7620 
 
38.01952
06130
Andrzej Choniawko
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
12
2.5
51.7419 
 
39.06042
06152
Zbigniew Nowak
Maciej Zembrzuski
ZP
ZP
2.5
7
51.5317 
 
40.06077
06080
Tomasz Rusiecki
Jerzy Sadowski
ZP
ZP
7
12
51.5216 
 
41.14565
02103
Daniel Fira
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
1
7
51.5015 
 
42.04535
04665
Dariusz Bogucki
Kazimierz Omernik
PM
WP
12
18
51.4714 
 
43.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
7
4
51.0112 
 
44.14370
14369
Marek Figurski
Józef Klimowski
ZP
ZP
1.5
1.5
51.0011 
 
45.05111
04731
Wit Klapper
Sylwester Walerowicz
MP
WP
19
12
50.8310 
 
46.05135
06086
Włodzimierz Kozicki
Ryszard Sawicki
WP
WP
4
4
50.468 
 
47.05957
 
Edward Kaczmarek
Agata Pyclik-Chojenka
ZP
NZ
7
0
50.427 
 
48.04823
06085
Małgorzata Sawicka
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
18
7
50.236 
 
49.04848
08346
Maria Tomczewska
Piotr Węgrzyn
PM
ZP
7
2.5
50.214 
 
50.08341
05989
Jan Chmielewski
Jerzy Kullass
ZP
ZP
4
4
50.143 
 
51. 
05856
Janusz Korwin Mikke
Piotr Walczak
MA
WP
12
18
50.082 
 
52.11416
14943
Marek Gackowski
Monika Okuniewska
PM
PM
0.5
0.5
49.95  
 
53.05889
06113
Patryk Araszkiewicz
Kazimierz Szlachta
ZP
ZP
4
7
49.78  
 
54.13715
08855
Piotr Jankowski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
2
2.5
49.69  
 
55.12108
04788
Aleksandra Jarosz
Ireneusz Jarosz
WP
WP
2.5
18
49.68  
 
56.08326
06148
Leszek Konieczny
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
4
4
49.67  
 
57.01967
02184
Aleksander Downar-Zapolski
Sławomir Wrona
ZP
ZP
7
2.5
49.47  
 
58.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
7
49.25  
 
59.02262
02395
Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
12
12
49.09  
 
60.02275
02311
Tomasz Jarmoliński
Edward Kulus
LB
LB
4
7
49.08  
 
61.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
48.90  
 
62.02163
14368
Henryk Tyburczy
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
4
2.5
48.86  
 
63.07777
07114
Ewa Banaszkiewicz
Waldemar Skóra
MA
LD
13
7
48.77  
 
64.02040
02372
Skarbimir Kozar
Wiesław Pastuszko
LB
LB
4
4
48.72  
 
65.13899
13566
Grzegorz Jędrzejewski
Przemysław Polowczyk
WP
WP
1.5
1.5
48.22  
 
66.09735
06144
Czesław Majewski
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
4
4
48.21  
 
67.06119
06151
Alina Talaga-Drabik
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
4
7
48.20  
 
68.01234
05452
Kazimierz Bednarek
Zdzisław Szyszkowski
DS
LB
7
4
48.16  
 
69.05900
06067
Lechosław Błaziński
Julian Pisarek
ZP
ZP
12
12
48.03  
 
70.10104
13249
Ryszard Gaca
Krzysztof Małolepszy
ZP
ZP
2.5
2
47.79  
 
71.13651
13054
Roman Kowalewski
Wojciech Mikusek
PM
PM
2.5
1.5
47.77  
 
72.05906
05996
Stanisław Charkot
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
4
7
47.28  
 
73.08335
06101
Kazimierz Jordan
Paweł Stężała
ZP
ZP
2.5
4
47.09  
 
74.02966
04844
Stanisław Pająk
Jacek Szutowicz
SW
PM
12
18
47.08  
 
75.05983
11378
Marian Kryger
Mirosław Zieliński
ZP
ZP
2.5
1
47.02  
 
76.09794
06157
Joanna Brede
Marek Żakowicz
SL
ZP
4
12
46.74  
 
77.15082
15084
Krzysztof Lubkowski
Mirosław Stelmaszyk
ZP
ZP
0.5
0.5
46.56  
 
78.05572
05915
Bogdan Białoszyński
Krzysztof Cywiński
WP
ZP
4
2.5
46.21  
 
79.06121
14900
Bogdan Trun
Tomasz Żmiejko
ZP
ZP
2
1
46.06  
 
80.05910
05956
Marian Chromy
Tadeusz Joniec
ZP
ZP
1.5
4
45.90  
 
81.03184
03549
Artur Guła
Mikołaj Taczewski
SL
SL
13
13
45.79  
 
82.05348
06125
Włodzimierz Reszelski
Ryszard Urbański
ZP
ZP
7
4
45.78  
 
83.05939
09387
Stanisław Grzyb
Cezary Jarmuł
ZP
ZP
4
4
45.76  
 
84.14372
14371
Eugeniusz Karczyński
Leszek Piechocki
ZP
ZP
1.5
1
44.75  
 
85.06551
07052
Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
MA
MA
18
7
44.42  
 
86. 
09262
Jolanta Marynczak
Barbara Zacharzewska
NZ
MA
0
0
44.34  
 
87.05973
08334
Ryszard Kłosiński
Czesław Osmólski
ZP
ZP
7
7
44.30  
 
88.08325
06021
Witold Kozłowski
Witold Mateńko
ZP
ZP
1
2.5
44.02  
 
89.06093
06120
Marian Siwy
Jerzy Taźbierski
ZP
ZP
7
4
43.75  
 
90.08825
06074
Cezary Kawiak
Mieczysław Rogowski
ZP
ZP
2.5
4
43.29  
 
91.05941
06156
Tadeusz Gutowski
Aleksander Żakowicz
ZP
ZP
2
4
43.17  
 
92.05990
06049
Zbigniew Kułaczkowski
Krzysztof Orzechowski
ZP
ZP
7
4
42.99  
 
93.11094
14775
Jacek Adamczyk
Paweł Kaczyński
ZP
ZP
2.5
1
42.38  
 
94.15696
11198
Grzegorz Adler
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
0
1.5
41.79  
 
95.03135
03134
Andrzej Filas
Halina Jabłońska-Filas
SL
SL
2
2
41.36  
 
96.15074
06139
Danuta Skowronek
Wojciech Witkowski
ZP
ZP
0.5
2
39.64  
 
97.11508
02057
Wiesław Krzyżanek
Radosław Liskowiak
LB
LB
2
4
39.62  
 
98.10148
07849
Paulina Klimentowska
Bogdan Szulejewski
MA
MA
4
18
38.78  
 
99.01958
02094
Andrzej Czernow
Romuald Paszkowski
ZP
ZP
2.5
4
38.72  
 
100.06746
06845
Zdzisław Laszczak
Tomasz Paluchowski
MA
MA
13
12
37.98  
 
101.05909
05961
Jan Chojankowski
Stanisław Kamiński
ZP
ZP
4
4
33.62  
 
102.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
19
19
28.96  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 6290 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-19 g.05:45:52 (0.3860/214) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.