Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3713/21081 turniej par

szczegóły imprezy

Krakowska Jesień Brydżowa
Turniej par na maxy
sobota, 25 listopada 2017r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.05111
14783
Wit Klapper
Patryk Patreuha
SL
DS
21
4
63.3347
2.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
61.7943
3.11660
02952
Paweł Łysek
Ireneusz Michalski
SW
SW
2.5
7
61.4340
4.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
3
4
60.4437
5.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
60.2334
6.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
59.8630
7.10721
01152
Sławomir Czech
Grzegorz Rewer
LU
LU
7
9
59.3927
8.14782
07431
Jakub Patreuha
Marek Witek
DS
SL
4
21
58.9724
9.05574
11428
Przemysław Błaszczyk
Paweł Zubiel
LD
LD
15
7
58.2821
10.07405
02784
Piotr Radzikowski
Robert Różak
MP
MP
9
5
58.2018
11.13661
08979
Adam Harasimowicz
Krzysztof Jassem
MP
DS
4
24
57.0914
12.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
PK
4
18
56.7711
13.01347
07815
Piotr Ilczuk
Lena Leszczyńska
LU
MA
18
7
56.0510
14.06554
01749
Jarosław Cieślak
Maciej Wręczycki
DS
DS
17
15
55.929
15.04842
11319
Leszek Sztyrak
Przemysław Zawada
OP
MA
19
17
55.398
16.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
55.248
17.15802
17610
Adam Suchodolski
Tytus Żurawski
PM
PM
3
2
54.707
18.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
5
5
54.147
19.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
53.766
20.06382
15916
Maciej Dobrzyński
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
5
3
53.756
21.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
12
3
53.705
22.07809
02501
Piotr Kołuda
Mariusz Kowalski
LU
LU
15
13
53.645
23.02820
02846
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
MP
MP
7
12
53.554
24.13411
15414
Michał Kaleta
Wojciech Okuniewski
SL
SL
3
2
53.324
25.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
4
53.073
26.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
5
5
53.002
27.16645
13438
Piotr Jasiński
Rafał Marks
MA
MA
4
9
52.762
28.12444
07968
Krzysztof Gawor
Marek Kowalski
MP
MP
3
3
52.161
29.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
50.871
30.14226
09501
Zbigniew Przeginiak
Jan Skuciński
MP
MP
4
5
50.30 
31.04885
05367
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
WP
WP
4
12
50.04 
32.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
49.13 
33.07667
07617
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
MP
MP
9
12
48.27 
34.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
48.09 
35.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
13
12
47.58 
36.14619
03529
Maksymilian Chodacki
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
7
47.54 
37.02666
11471
Andrzej Hycnar
Maciej Rodzaj
PK
MP
13
7
47.35 
38.02631
02826
Kazimierz Dziadkowiec
Stanisław Urbanowski
MP
MP
5
7
46.94 
39.13660
15757
Jarosław Duda
Marcin Wilczyński
MP
MP
4
5
46.90 
40.16898
16903
Maciej Kędzierski
Roman Madej
MP
MP
2.5
2
46.00 
41.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
2.5
45.38 
42.11466
04360
Tadeusz Laszczak
Mirosław Makatrewicz
MA
WM
7
13
44.88 
43.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
WP
7
21
44.75 
44.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
44.62 
45.02907
11089
Waldemar Haponiuk
Marek Michalczyk
SW
LU
5
3
44.56 
46.01220
08182
Grzegorz Bajek
Paweł Kowalczewski
DS
DS
11
7
43.72 
47.17951
18382
Jakub Bojanowski
Jakub Urbanowicz
MA
MA
1
0.5
43.24 
48.17843
15800
Mariana Hernandez
Barbara Superson
MA
MP
1.5
2
42.05 
49.02760
09433
Jerzy Pasich
Bogusław Wardzała
MP
MP
7
7
41.77 
50.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
41.40 
51.10533
10534
Ryszard Pałasz
Waldemar Sroczyński
DS
LB
9
9
41.35 
52.14585
17543
Anna Burda
Zdzisław Burda
MP
MP
2.5
1
41.24 
53.07512
07480
Stanisław Budzyń
Zdzisław Madej
SW
SW
2.5
3
40.90 
54.16585
17892
Adam Pigulski
Aron Shindler
DS
MP
2.5
1.5
40.88 
55.02775
02819
Małgorzata Praszałowicz
Halina Święch
MP
MP
5
7
37.46 
56.16000
16926
Szymon Superson
Oskar Tokarczuk
MP
DS
2
1.5
35.68 
57.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
27.16 

Łącznie 868 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2017/kjb/wyniki/W-max.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-05-10 g.07:33:31 (0.2835/130) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.