Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4231/22388 zbitka
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2018/2019
Ekstraklasa
piątek, 31 maja 2019r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK aPKL drużyna ks*
1.04762Konrad AraszkiewiczWP212100CONNECTOR PoznańMM
2.04163Andrei ArlovichDS171910ERA KS AZS Wratislavia I WRM
3.03633Mariusz ArutiuniancKP131556LKS Kasztelan Konkret ChełmnoI
4.19120David BakhshiWP191925CONNECTOR PoznańMM
5.01223Cathy BałdyszDS191600Objectivity KS AZS Wratislavia III WRI
6.12320Sophia BałdyszDS51600Objectivity KS AZS Wratislavia III WRI
7.08294Mariusz BartkowskiSW171381SPS CONSTRUCTION Kielce 
8.18257Thomas BergDS21800Objectivity KS AZS Wratislavia III WRI
9.04887Olech BestrzyńskiWP152100CONNECTOR PoznańMM
10.09549Maciej BielawskiDS111273ERA KS AZS Wratislavia I WR 
11.08312Piotr BizońWP211750CONNECTOR PoznańMM
12.12474Marek BlatSL111300BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała 
13.03644Adam BłachnioKP131167LKS Kasztelan Konkret ChełmnoI
14.04198Adolf BocheńskiWM131134SYNTEX Łączność ŁowiczM
15.17299Roger BryantDS71000Objectivity KS AZS Wratislavia III WRI
16.07291Krzysztof BurasMA24819Bridge24.pl 
17.04922Piotr BusseLB191400Ilanka 1 Rzepin 
18.14619Maksymilian ChodackiSL91300BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała 
19.04212Mirosław CichockiWM191700SYNTEX Łączność ŁowiczI
20.06551Jacek CiechomskiSW191174SPS CONSTRUCTION Kielce 
21.01032Jacek CzaykowskiPK12648Skobud Joker Tarnobrzeg 
22.02894Krzysztof CzulPK181850Skobud Joker TarnobrzegM
23.15595Maciej DąbrowskiOP91350AJ SYNIS DIAMENT Opole 
24.10450Jacek DmowskiOP13791AJ SYNIS DIAMENT Opole 
25.12450Katarzyna DufratMP15625Diebold Nixdorf Cracovia 
26.08203Wojciech GawełMA192250Bridge24.plMM
27.08513Piotr GawryśDS242000ERA KS AZS Wratislavia I WRM
28.04250Bogusław GierulskiWM211900ESBS VITAS ElblągM
29.13709Grzegorz GłasekSW91312SPS CONSTRUCTION Kielce 
30.01318Stanisław GołębiowskiDS241728ERA KS AZS Wratislavia I WRM
31.18378Steve GreenDS2.51000Objectivity KS AZS Wratislavia III WRI
32.06620Igor GrzejdziakLU151600SYNERGIA Lublin 
33.06621Sabina GrzejdziakLU131600SYNERGIA Lublin 
34.03184Artur GułaSL151375TB Silesia I GliwiceI
35.17298Rob HelleDS71800Objectivity KS AZS Wratislavia III WRI
36.18252Ed HoogenkampDS31800Objectivity KS AZS Wratislavia III WRI
37.02666Andrzej HycnarPK13185Skobud Joker Tarnobrzeg 
38.02667Bartłomiej IgłaWP12963CONNECTOR Poznań 
39.01347Piotr IlczukLU181600SYNERGIA Lublin 
40.05056Rafał JagniewskiMA212250Bridge24.plMM
41.04108Przemysław JaniszewskiMA211330Bridge24.plMM
42.08979Krzysztof JassemDS242000ERA KS AZS Wratislavia I WRM
43.05069Paweł JassemSW171450SPS CONSTRUCTION Kielce 
44.07796Marek JeleniewskiSW181174SPS CONSTRUCTION Kielce 
45.18648Geert JorgensenDS21800Objectivity KS AZS Wratislavia III WRI
46.02676Jarosław JurkiewiczPK131850Skobud Joker TarnobrzegM
47.06658Jacek KalitaMA242250Bridge24.plMM
48.04303Roman KierznowskiWM211700SYNTEX Łączność ŁowiczI
49.10563Paweł KlapperSL5743BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała 
50.05111Wit KlapperSL211300BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała 
51.12197Michał KlukowskiMP242500Diebold Nixdorf CracoviaMM
52.07809Piotr KołudaLU171600SYNERGIA Lublin 
53.02497Dariusz KoprońLU151482SYNERGIA Lublin 
54.04111Krzysztof KotorowiczWP212100CONNECTOR PoznańMM
55.06706Apolinary KowalskiWM241900ESBS VITAS ElblągM
56.02501Mariusz KowalskiLU151304SYNERGIA Lublin 
57.07811Marcin KrupowiczLU211600SYNERGIA Lublin 
58.12999Adam KrysaPK111850Skobud Joker TarnobrzegM
59.04802Cezary KrzemińskiWM181267ESBS VITAS ElblągM
60.02934Krzysztof KujawaSL191650TB Silesia I GliwiceI
61.05176Michał KwiecieńMP242500Diebold Nixdorf CracoviaMM
62.02515Piotr LutekLU9712SYNERGIA Lublin 
63.04353Krzysztof ŁukaszewiczWM13378SYNTEX Łączność Łowicz 
64.09357Arkadiusz MajcherPK91550Elektromontaż Joker Rzeszów 
65.01840Leszek MajdańskiKP151070LKS Kasztelan Konkret ChełmnoI
66.19121Artur MalinowskiWP191138CONNECTOR PoznańMM
67.11550Piotr MarcinowskiDS112000ERA KS AZS Wratislavia I WRM
68.13438Rafał MarksSL111300BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała 
69.05718Jerzy MichałekSL21520BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała 
70.10095Paweł MiechowiczLB171400Ilanka 1 Rzepin 
71.06341Grzegorz NarkiewiczMA24819Bridge24.pl 
72.04662Michał NowosadzkiMA242250Bridge24.plMM
73.07827Lech OhryskoSW171174SPS CONSTRUCTION Kielce 
74.01539Wojciech OlańskiWM211267ESBS VITAS ElblągM
75.01128Roman OpalińskiPK181550Elektromontaż Joker Rzeszów 
76.05307Zbigniew PapierniakSL1392TB Silesia I Gliwice 
77.01865Andrzej PawlakOP171350AJ SYNIS DIAMENT Opole 
78.05310Bogusław PazurSL211650TB Silesia I GliwiceI
79.03423Marek PieczkaSL111467TB Silesia I GliwiceI
80.01138Marek PietraszekPK181550Elektromontaż Joker Rzeszów 
81.04405Krzysztof PikusWM191700SYNTEX Łączność ŁowiczI
82.07603Tomasz PilchSL191650TB Silesia I GliwiceI
83.04431Zbigniew RogowskiWM181323SYNTEX Łączność ŁowiczI
84.06887Jacek RomańskiWM24528ESBS VITAS Elbląg 
85.05363Jerzy RussyanWM211900ESBS VITAS ElblągM
86.02121Ryszard SakowiczLB181267Ilanka 1 Rzepin 
87.05374Cezary SerekWP152100CONNECTOR PoznańMM
88.03939Aleksander SkopKP131750LKS Kasztelan Konkret ChełmnoI
89.01171Stefan SkowronPK12833Skobud Joker Tarnobrzeg 
90.04451Jerzy SkrzypczakWM211900ESBS VITAS ElblągM
91.03497Jerzy SkwarkSL151300BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała 
92.12154Mateusz SobczakDS111728ERA KS AZS Wratislavia I WRM
93.10534Waldemar SroczyńskiLB11800Ilanka 1 Rzepin 
94.11600Jarosław StachOP91318AJ SYNIS DIAMENT Opole 
95.01661Włodzimierz StarkowskiMP242500Diebold Nixdorf CracoviaMM
96.05423Jeremi StępińskiOP191350AJ SYNIS DIAMENT Opole 
97.02806Wojciech StrzemeckiMA211841Bridge24.plMM
98.07725Grzegorz SupersonMP121965Diebold Nixdorf CracoviaMM
99.03960Radosław SzczepańskiKP181750LKS Kasztelan Konkret ChełmnoI
100.04842Leszek SztyrakOP191350AJ SYNIS DIAMENT Opole 
101.07849Bogdan SzulejewskiSW211450SPS CONSTRUCTION Kielce 
102.03978Jarosław ŚmieszekKP151750LKS Kasztelan Konkret ChełmnoI
103.03549Mikołaj TaczewskiSL15275TB Silesia I Gliwice 
104.07854Witalis TalarOP13791AJ SYNIS DIAMENT Opole 
105.09146Piotr TuczyńskiMA171330Bridge24.plMM
106.06973Piotr TuszyńskiLB241400Ilanka 1 Rzepin 
107.02827Marek UrbańskiLB13734Ilanka 1 Rzepin 
108.10370Erikas VainikonisDS131910ERA KS AZS Wratislavia I WRM
109.07242Vytautas VainikonisWM17950ESBS VITAS Elbląg 
110.07722Janusz WesołowskiPK131850Skobud Joker TarnobrzegM
111.09755Łukasz WitkowskiSW151450SPS CONSTRUCTION Kielce 
112.09550Jakub WojcieszekLB171400Ilanka 1 Rzepin 
113.05520Marek WójcickiSL191650TB Silesia I GliwiceI
114.04022Adam WujkówKP171750LKS Kasztelan Konkret ChełmnoI
115.08158Piotr ZatorskiMP212500Diebold Nixdorf CracoviaMM
116.14234Jakub ZawadaPK91550Elektromontaż Joker Rzeszów 
117.11319Przemysław ZawadaMA191841Bridge24.plMM
118.07869Sławomir ZawiślakLB211267Ilanka 1 Rzepin 
119.01206Jacek ZnamirowskiPK151550Elektromontaż Joker Rzeszów 
120.15477Krzysztof ŻakMP51965Diebold Nixdorf CracoviaMM
121.01208Adam ŻarnowskiPK121518Elektromontaż Joker Rzeszów 
122.10085Justyna ŻmudaMP17625Diebold Nixdorf Cracovia 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 179562 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-20 g.03:59:39 (0.3560/135) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.