Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4023/22536 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

40. Podkarpacki Mityng Brydżowy - Mistrzostwa Polaki BAM
OTP* O Puchar Senatora Aleksandra Bobko
sobota, 18 sierpnia 2018r., godz. 16:15

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.12266
06904
Marek Drukier
Lech Sadoś
WP
MA
5
12
63.346231III
III
2.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
62.705729III
III
3.05574
05691
Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
15
18
60.495327 
 
4.01291
01617
Krzysztof Dziekański
Przemysław Saliński
DS
DS
12
9
60.094824 
 
5.08294
07809
Mariusz Bartkowski
Piotr Kołuda
SW
LU
17
17
58.994422 
 
6.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
2.5
58.324020 
 
7.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WP
WP
24
21
58.163518 
 
8.01054
02519
Tadeusz Garbacik
Bartosz Matras
MP
LU
13
7
58.013116 
 
9.11471
02846
Maciej Rodzaj
Ryszard Woliński
MP
MP
9
12
57.892714 
 
10.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
11
7
57.882211 
 
11.07271
05624
Adrian Bakalarz
Jacek Grzelczak
SL
LD
7
13
57.56189 
 
12.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
17
56.63147 
 
13.01037
01146
Stanisław Drobot
Robert Przybyło
PK
PK
9
7
55.98126 
 
14.01072
01126
Waldemar Kaszuba
Bogusław Nidecki
PK
PK
3
5
54.93126 
 
15.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
54.46116 
 
16.01183
01200
Tadeusz Szemraj
Józef Wrona
PK
PK
5
5
54.31105 
 
17.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
53.5495 
 
18.02723
01138
Bogusław Lesiecki
Marek Pietraszek
MP
PK
12
18
53.3795 
 
19.08776
14525
Michał Igła
Przemysław Kurzak
MP
MP
4
2.5
53.2684 
 
20.02013
11320
Andrzej Jeleniewski
Robert Kwiatkowski
ZP
PK
18
3
53.2374 
 
21.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
SW
SW
21
18
52.9263 
 
22.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
SW
SW
7
18
52.4263 
 
23.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
52.1153 
 
24.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
4
51.4142 
 
25.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
51.3732 
 
26.14361
18018
Jerzy Matelowski
Zbigniew Niziołek
PK
PK
3
2.5
51.3232 
 
27.01066
10554
Andrzej Janda
Zbigniew Kozioł
PK
PK
5
4
51.1321 
 
28.10450
06845
Jacek Dmowski
Tomasz Paluchowski
OP
MA
13
13
50.3611 
 
29.13993
07939
Grzegorz Cieślak
Elżbieta Waniurska
LU
LU
4
7
50.01   
 
30.05675
05797
Mariusz Kraśnicki
Karol Ruszkiewicz
LD
LD
9
5
49.99   
 
31.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
49.18   
 
32.12985
09785
Eugeniusz Strzyż
Tomasz Twaróg
PK
MP
5
4
49.04   
 
33.17082
14971
Maciej Boczar
Bartosz Ćwiek
MA
MA
3
2.5
48.87   
 
34.09794
07346
Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
SL
SL
5
11
48.51   
 
35. 
 
Ricard Boada
Victor Checa
ESP
ESP
0
0
48.19   
 
36. 
 
Guzman Gemero
Esther Penalba
ESP
ESP
0
0
47.78   
 
37.10721
01152
Sławomir Czech
Grzegorz Rewer
LU
LU
7
9
47.27   
 
38.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
4
18
46.65   
 
39.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
13
7
46.40   
 
40.01006
06612
Zdzisław Baryła
Jerzy Góralczyk
PK
PK
4
5
46.20   
 
41.01074
01173
Zbigniew Kiełbasa
Bolesław Smorąg
PK
PK
4
5
46.06   
 
42.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
7
19
45.69   
 
43.01053
07727
Leszek Garbacik
Przemysław Iwoński
PK
PK
5
2.5
44.09   
 
44.03185
03546
Zbigniew Guła
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
43.97   
 
45.01108
12629
Hanna Łazarska
Tomasz Magryś
PK
PK
4
1.5
43.08   
 
46.09568
15519
Mariusz Ilnicki
Piotr Kulesza
DS
DS
7
7
42.95   
 
47.01024
01158
Władysław Chodziński
Jan Rusin
PK
PK
7
5
42.89   
 
48.18035
11316
Wacław Kuźniar
Jan Worek
PK
PK
1
1.5
42.27   
 
49. 
11195
Krystyna Sum
Tadeusz Sum
PK
PK
0
1
41.98   
 
50.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
40.87   
 
51.01069
16778
Tomasz Jędrzejek
Jerzy Rybarski
PK
PK
4
2.5
40.75   
 
52.01027
01142
Stanisław Cisek
Jan Porada
PK
PK
5
5
40.02   
 
53.12382
01707
Zygmunt Adamski
Stanisław Wachel
DS
DS
2
5
39.74   
 
54.18508
05830
Monika Kowner
Robert Stoliński
LD
ZP
1
15
38.93   
 
55.01001
17540
Andrzej Ankiersztejn
Leokadia Weryńska-Leja
PK
PK
4
1
38.42   
 
56. 
 
X Curra
Axia Reyes
ESP
ESP
0
0
35.04   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1118 punktów PKL, w tym 572 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pwzbs.pl/Wyniki/pmb/2018/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-05-10 g.07:17:51 (0.2838/122) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.