Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4073/22975 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** XXXIII Mauzoleum Bema
II Memoriał Renaty Wajdowicz
niedziela, 4 listopada 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.02723
08986
Bogusław Lesiecki
Józef Małysz
MP
LU
12
5
58.61107II
II
2.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
57.6098III
III
3.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
56.8691III
III
4.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
5
7
56.6683 
 
5.11471
03529
Maciej Rodzaj
Jacek Szczerbowski
MP
SL
9
7
55.9276 
 
6.01137
01155
Robert Piechota
Małgorzata Rojkowicz
PK
PK
5
5
55.9269 
 
7.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
5
4
55.4761 
 
8.01032
01171
Jacek Czaykowski
Stefan Skowron
PK
PK
12
12
55.2254 
 
9.11110
13019
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
5
4
55.1647 
 
10.18788
01054
Adam Brodowski
Tadeusz Garbacik
MP
MP
1.5
13
55.1639 
 
11.02836
02846
Stanisław Waśko
Ryszard Woliński
MP
MP
9
12
55.0632 
 
12.02698
11769
Jakub Kowal
Tomasz Stryszawski
MP
MP
12
9
54.7225 
 
13.08026
08043
Andrzej Potrzyszcz
Piotr Zawiślak
LU
LU
5
5
54.7121 
 
14.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
9
12
53.9020 
 
15.11974
11153
Mirosław Homa
Jarosław Malawski
PK
PK
4
3
53.8819 
 
16.03170
03464
Cezary Góra
Adam Robak
SL
SL
7
13
53.8217 
 
17.02666
07725
Andrzej Hycnar
Grzegorz Superson
PK
MP
13
12
53.5716 
 
18.14142
02752
Ryhor Abramovich
Leszek Nowak
SW
MP
2.5
7
53.4215 
 
19.14379
01189
Józef Turecki
Tadeusz Urbanek
PK
PK
4
5
53.2714 
 
20.02597
02678
Tadeusz Biernat
Jacek Kalinowski
MP
MP
12
7
53.1712 
 
21.13074
14286
Maciej Grabiec
Błażej Krawczyk
MP
MP
7
5
53.1311 
 
22.02827
07722
Marek Urbański
Janusz Wesołowski
LB
PK
13
13
52.9010 
 
23.02888
07491
Zbigniew Borkowski
Tadeusz Sobota
SW
SW
12
5
52.729 
 
24.02671
07473
Ryszard Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
51.617 
 
25.09466
07405
Piotr Ludwikowski
Piotr Radzikowski
MP
MP
5
9
51.566 
 
26.02736
03351
Stanisław Malinowski
Marek Michalski
PK
PK
5
5
51.415 
 
27.16434
16274
Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
SL
SL
3
5
51.384 
 
28.01128
01208
Roman Opaliński
Adam Żarnowski
PK
PK
18
12
51.142 
 
29.02760
02793
Jerzy Pasich
Paweł Skałacki
MP
MP
7
7
51.111 
 
30.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
50.991 
 
31.13660
15757
Jarosław Duda
Marcin Wilczyński
MP
MP
4
5
50.981 
 
32.07229
09835
Kazimierz Banek
Tomasz Kłys
MP
WP
7
5
50.071 
 
33.07322
07613
Andrzej Pietrucha
Marek Surmiak
MP
MP
7
5
50.001 
 
34.14882
02660
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
MP
MP
4
5
49.271 
 
35.02904
05111
Janusz Gawęcki
Wit Klapper
SW
SL
18
21
49.251 
 
36.03005
15916
Piotr Waluszewski
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
4
4
49.001 
 
37.02676
12999
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
PK
PK
13
11
48.671 
 
38.01066
02672
Andrzej Janda
Stanisław Jaśkiewicz
PK
MP
5
7
48.221 
 
39.09345
02955
Norbert Krzystanek
Wojciech Nowak
SW
SW
3
4
47.421 
 
40.11233
19144
Marcin Radwański
Grzegorz Woskowicz
MP
MP
1
1
47.371 
 
41.12984
07621
Robert Mostek
Jerzy Wielgus
MP
MP
4
4
46.421 
 
42.15413
07312
Sławomir Reising
Dariusz Sosin
MP
MP
4
5
46.301 
 
43.14287
02853
Stanisław Miłkowski
Jacek Zając
MP
MP
2
11
46.141 
 
44.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
4
2.5
45.741 
 
45.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
45.491 
 
46.11092
12075
Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
7
5
45.441 
 
47.01104
15601
Jan Lipior
Tomasz Mazur
PK
PK
5
4
45.341 
 
48.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
3
44.081 
 
49.07644
12753
Piotr Markiewicz
Stanisław Prokuszki
MP
MP
5
4
43.921 
 
50.02819
09433
Halina Święch
Bogusław Wardzała
MP
MP
7
7
43.761 
 
51.14864
14856
Wojciech Garncarz
Wojciech Krawczyk
MP
MP
2
2.5
43.371 
 
52.07623
07619
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
MP
MP
3
3
42.721 
 
53.07616
02803
Jerzy Stępień
Adam Stono
MP
MP
4
11
42.561 
 
54. 
11232
Zdzisław Czajkowski
Zbigniew Świderek
-
MP
0
4
41.571 
 
55.15810
14866
Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
MP
MP
2.5
2.5
41.071 
 
56. 
19435
Maria Karolewska
Włodzimierz Rączka
-
DS
0
4
39.551 
 
57.19269
19160
Magdalena Matuszewska
Paweł Miłkowski
MP
MP
0
0.5
35.471 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1998 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-05-10 g.06:49:06 (0.2800/124) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.