Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4100/23023 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** XLVI Wawelski Smok
II Memoriał Jana Blajdy
niedziela, 25 listopada 2018r., godz. 10:15

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1. 
15040
Frorian Alter
Thomas Gotard
-
WP
0
5
60.16125 
II
2.01223
04108
Cathy Bałdysz
Przemysław Janiszewski
DS
MA
19
21
59.78120III
III
3.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
DS
WP
7
9
59.69115III
III
4.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
5
4
59.41111 
 
5.11882
14619
Elżbieta Chodacka
Maksymilian Chodacki
SL
SL
2.5
7
58.96107 
 
6.02812
02831
Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
MP
MP
4
19
58.57103 
 
7.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
58.4799 
 
8.02671
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
MP
MP
11
12
58.2995 
 
9.18128
01152
Wojciech Kurkowski
Grzegorz Rewer
LU
LU
3
9
57.9791 
 
10.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
57.4087 
 
11.07271
03206
Adrian Bakalarz
Maciej Janeczko
SL
MP
7
7
56.8583 
 
12.17877
17895
Szymon Ciosek
Tomasz Ustrzycki
MP
MP
1.5
1.5
56.7479 
 
13.17167
13438
Tomasz Kiełbasa
Rafał Marks
MA
SL
5
11
56.6975 
 
14.11110
13019
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
5
4
56.6771 
 
15.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
SW
13
21
55.8367 
 
16.08312
12474
Piotr Bizoń
Marek Blat
MP
SL
21
11
55.6363 
 
17.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
55.6059 
 
18.08308
07431
Kamil Walczyk
Marek Witek
SW
SL
7
21
55.4456 
 
19.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
55.2452 
 
20.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
9
55.1348 
 
21.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
55.0544 
 
22.08182
01749
Paweł Kowalczewski
Maciej Wręczycki
DS
DS
9
15
54.8340 
 
23.02676
12999
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
PK
PK
13
11
54.7836 
 
24.01066
01189
Andrzej Janda
Tadeusz Urbanek
PK
PK
5
5
54.6332 
 
25.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
13
54.4128 
 
26.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
54.1625 
 
27.01054
03356
Tadeusz Garbacik
Katarzyna Michałek
MP
MP
13
7
54.0625 
 
28.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
5
7
53.9324 
 
29.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
4
53.8423 
 
30.05574
05691
Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
15
18
53.7423 
 
31.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
5
5
53.6222 
 
32.19440
19442
Przemysław Ciosek
Andrzej Miazga
MP
MP
0
0
53.6021 
 
33.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
5
5
53.5620 
 
34.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
53.5120 
 
35.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
3
53.3819 
 
36.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
11
53.3418 
 
37.01318
11550
Stanisław Gołębiowski
Piotr Marcinowski
DS
DS
24
9
53.3418 
 
38.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
53.2517 
 
39.17176
07401
Dariusz Motyl
Janusz Wrześniak
MP
MP
1
4
53.1916 
 
40.17911
14626
Łukasz Baniak
Mateusz Dominik
MP
MP
1.5
1.5
53.1316 
 
41.08781
02819
Maria Krasowska
Halina Święch
MP
MP
4
7
53.1115 
 
42.09797
03347
Janusz Buksa
Maciej Mąka
MP
MP
7
5
53.0614 
 
43.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
7
19
52.9614 
 
44.02580
08785
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
MP
MP
7
5
52.8913 
 
45.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
52.8412 
 
46.07352
02823
Marek Orłowicz
Andrzej Trygar
MP
MP
2.5
12
52.6912 
 
47.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
4
2.5
52.3811 
 
48.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
52.2610 
 
49.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
4
5
52.1210 
 
50.08519
02804
Jacek Młyńczyk
Piotr Stopa
MP
MP
13
13
52.119 
 
51.12984
07621
Robert Mostek
Jerzy Wielgus
MP
MP
4
4
51.888 
 
52.05111
11296
Wit Klapper
Artur Pomarański
SL
LU
21
5
51.688 
 
53.15235
13970
Marek Dąbek
Leszek Faber
MP
MP
2.5
3
51.557 
 
54.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
51.436 
 
55.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
51.336 
 
56.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
12
5
51.285 
 
57.15413
07312
Sławomir Reising
Dariusz Sosin
MP
MP
4
5
51.264 
 
58.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
OP
5
19
51.064 
 
59.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
50.973 
 
60.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
50.972 
 
61.04793
06707
Krzysztof Kluf
Maciej Kowalski
MA
MA
12
12
50.632 
 
62.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
5
4
50.451 
 
63.18410
18411
Stanisław Osmenda
Bogdan Pasich
MP
MP
1
1
50.141 
 
64.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
50.031 
 
65.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
49.971 
 
66.01220
05611
Grzegorz Bajek
Dominik Filipowicz
DS
DS
11
21
49.751 
 
67.02666
11471
Andrzej Hycnar
Maciej Rodzaj
PK
MP
13
9
49.741 
 
68.07623
07619
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
MP
MP
3
3
49.521 
 
69.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
3
49.401 
 
70.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
11
24
49.101 
 
71.18222
17593
Konrad Ciborowski
Kinga Kowal
MP
MP
1.5
1.5
48.751 
 
72.11770
11766
Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
MP
MP
4
4
48.721 
 
73.14428
15899
Wiktor Pantak
Grzegorz Walczewski
SL
SL
2
1.5
48.321 
 
74.07539
02786
Andrzej Juszczyk
Janusz Rżewski
MP
MP
4
5
48.301 
 
75.07234
15056
Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
MP
MP
4
2.5
48.061 
 
76.11092
02793
Tytus Bisping
Paweł Skałacki
MP
MP
7
7
48.021 
 
77.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
3
48.011 
 
78.16585
16000
Adam Pigulski
Szymon Superson
DS
MP
2.5
2.5
47.941 
 
79.14226
09433
Zbigniew Przeginiak
Bogusław Wardzała
MP
MP
4
7
47.831 
 
80.17082
14965
Maciej Boczar
Marta Wójcik
MA
MA
4
3
47.811 
 
81.14856
14525
Wojciech Krawczyk
Przemysław Kurzak
MP
MP
2.5
2.5
47.561 
 
82. 
19601
Jacek Surdej
Jan Surdej
-
MP
0
1
47.471 
 
83.13660
09785
Jarosław Duda
Tomasz Twaróg
MP
MP
4
4
47.351 
 
84.17907
13966
Lech Adamus
Maciej Śliwiński
MP
MP
1.5
2
47.251 
 
85.07636
07639
Adam Lenda
Kazimierz Lenda
MP
MP
4
4
47.211 
 
86.02683
16140
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Szepczyński
MP
MP
12
4
47.071 
 
87.07437
02722
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
MP
MP
5
7
46.881 
 
88.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
46.631 
 
89.04535
18890
Dariusz Bogucki
Vasil Valchev
ZP
ZP
13
3
46.561 
 
90.03091
03300
Andrzej Cholewa
Tomasz Kuś
SL
SL
5
7
46.461 
 
91.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
5
5
46.371 
 
92.17892
17899
Aron Shindler
Bartosz Żbik
MP
MP
2
2
46.241 
 
93.16616
18382
Paweł Sankowski
Jakub Urbanowicz
MA
MA
2
1.5
46.201 
 
94.06554
01272
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
DS
DS
19
12
46.191 
 
95.02774
07617
Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
MP
MP
12
12
46.151 
 
96.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
46.071 
 
97.02760
09501
Jerzy Pasich
Jan Skuciński
MP
MP
7
5
45.851 
 
98.02888
07491
Zbigniew Borkowski
Tadeusz Sobota
SW
SW
12
5
45.761 
 
99.03199
03234
Zbigniew Hylaszek
Krzysztof Kalita
SL
SL
7
5
45.751 
 
100.11466
05307
Tadeusz Laszczak
Zbigniew Papierniak
MA
SL
7
13
45.331 
 
101.07687
09466
Mirosław Kołton
Piotr Ludwikowski
MP
MP
9
5
45.101 
 
102.07327
01893
Andrzej Huńka
Janusz Środa
OP
OP
4
3
44.611 
 
103.14585
17543
Anna Burda
Zdzisław Burda
MP
MP
2.5
1.5
44.031 
 
104.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
43.781 
 
105.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
2.5
2.5
43.451 
 
106.01781
01556
Andrzej Aleksandrzak
Jan Pawlikaniec
WP
WP
15
5
43.361 
 
107.18221
19371
Łucja Ciborowska
Magdalena Fornal
MP
MP
1.5
0
43.241 
 
108.17544
18066
Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
MP
MP
2
1.5
42.711 
 
109.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
2.5
2
42.581 
 
110.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
42.211 
 
111.07283
03170
Jarosław Figlus
Cezary Góra
SL
SL
13
7
41.361 
 
112.07644
07642
Piotr Markiewicz
Witold Stachnik
MP
MA
5
9
41.121 
 
113.02631
02826
Kazimierz Dziadkowiec
Stanisław Urbanowski
MP
MP
7
7
40.741 
 
114.02590
07536
Józef Barczyk
Andrzej Borek
MP
MP
7
5
40.701 
 
115.18917
18916
Albert Mosiałek
Patryk Mrukot
MP
MP
1
1
39.561 
 
116.02669
15815
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
MP
MP
5
2.5
38.911 
 
117.09835
05282
Tomasz Kłys
Jerzy Nowak
WP
WP
5
13
36.861 
 
118.05759
12777
Zdzisław Pawlicki
Piotr Piotrowski
LD
LD
4
5
34.531 
 
119.15988
15989
Ryszard Cieślik
Artur Korzybski
MP
MP
3
2
34.421 
 
120.02663
15599
Jacek Herman
Jerzy Jeleń
MP
MP
11
2.5
33.381 
 
121.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
32.461 
 
122.02121
02827
Ryszard Sakowicz
Marek Urbański
LB
LB
18
13
31.311 
 
123.12075
02741
Marzena Kwiecińska-Wilk
Stanisław Mierzwa
MP
MP
5
7
29.091 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 4860 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/kjb/W-18smok.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-05-10 g.07:44:27 (0.4559/262) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.