Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4278/23626 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (5)
BUDIMEX GRAND PRIX POLSKI PAR
niedziela, 10 marca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01318
05856
Stanisław Gołębiowski
Piotr Walczak
DS
WP
24
21
63.91231I
I
2.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
5
7
62.93224II
II
3.17161
17167
Krzysztof Cichy
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
4
5
61.22217II
II
4.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
WP
WP
21
21
59.84210III
III
5.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
WP
PM
17
15
59.80205III
III
6.04527
04696
Krzysztof Antas
Antoni Sękowski
PM
PM
19
18
59.37199III
III
7.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
SW
MA
21
18
58.99194 
 
8.09755
09550
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
SW
LB
13
17
58.62188 
 
9.18382
17030
Jakub Urbanowicz
Anna Zaręba
MA
MA
2
3
58.00183 
 
10.05111
04665
Wit Klapper
Kazimierz Omernik
SL
PM
21
19
57.98177 
 
11.04535
06973
Dariusz Bogucki
Piotr Tuszyński
ZP
LB
13
24
57.90172 
 
12.17346
17348
Roman Babiy
Andrii Bulyk
LU
LU
1
1.5
57.69166 
 
13.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
13
17
57.62161 
 
14.11681
12987
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
PM
PM
5
2.5
57.58156 
 
15.04040
04042
Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
PD
PD
9
12
57.54150 
 
16.09138
06909
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
WM
WM
17
19
57.51145 
 
17.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
18
17
57.31139 
 
18.06382
08308
Maciej Dobrzyński
Kamil Walczyk
SW
SW
7
7
57.06134 
 
19.17082
14971
Maciej Boczar
Bartosz Ćwiek
MA
MA
4
3
56.98128 
 
20.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
56.82123 
 
21.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
9
56.82117 
 
22.04670
04748
Mariusz Pater
Andrzej Wyborski
PM
PM
11
7
56.74112 
 
23.04531
11296
Marek Barylewski
Artur Pomarański
WP
LU
18
5
56.57107 
 
24.08318
08158
Piotr Łopusiewicz
Piotr Zatorski
DS
MP
4
21
56.48101 
 
25.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
KP
KP
12
9
56.4496 
 
26.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
56.2990 
 
27.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
56.1885 
 
28.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
13
13
55.6979 
 
29.02673
04682
Marek Jaworski
Jacek Piotrowski
MP
PM
13
12
55.4074 
 
30.10721
15802
Sławomir Czech
Adam Suchodolski
LU
PM
7
4
55.3568 
 
31.15519
01617
Piotr Kulesza
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
55.2963 
 
32.11809
14965
Krzysztof Mielnik
Marta Wójcik
PM
MA
7
3
55.2858 
 
33.09679
12802
Krzysztof Meyer
Mariusz Pankiewicz
PM
PM
3
3
54.8752 
 
34.05226
05436
Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
WP
WP
12
4
54.5047 
 
35.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
13
54.3546 
 
36.02495
02519
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
LU
LU
9
7
54.3445 
 
37.01865
11600
Andrzej Pawlak
Jarosław Stach
OP
OP
17
9
54.3244 
 
38.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
LU
19
4
54.2443 
 
39.06175
06225
Kazimierz Dobrzyniecki
Wojciech Palmowski
MA
MA
5
9
54.0842 
 
40.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
7
5
54.0241 
 
41.14444
04329
Edward Kończak
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
3
5
53.9040 
 
42.09763
16829
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
5
5
53.8239 
 
43.04622
04701
Jan Kuchta
Jan Staniszewski
PM
PM
4
5
53.7138 
 
44.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
LB
LB
19
21
53.4637 
 
45.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
11
53.4436 
 
46.05156
05510
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
WP
WP
12
9
53.4335 
 
47.03512
07431
Wojciech Sołtysik
Marek Witek
SL
SL
5
21
53.4135 
 
48.04043
04360
Mirosław Liszewski
Mirosław Makatrewicz
PD
WM
9
13
53.3834 
 
49.13018
18482
Rafał Szafranek
Piotr Zalcman
KP
KP
4
1.5
53.2933 
 
50.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
19
19
53.1132 
 
51.08078
08119
Edmund Pinkiewicz
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
53.1031 
 
52.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
19
53.0230 
 
53.04067
14252
Tomasz Bliński
Stefan Kopyt
PD
PD
7
4
52.9029 
 
54.04108
11319
Przemysław Janiszewski
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
52.8328 
 
55.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
52.5327 
 
56.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
9
52.5126 
 
57.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
KP
7
9
52.4825 
 
58.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
11
52.4824 
 
59.04365
04497
Krzysztof Michalczyk
Mirosław Wilga
WM
WM
12
5
52.3923 
 
60.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
52.1422 
 
61.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
5
5
51.9521 
 
62.11652
10238
Alexander Nekhoroshev
Alexander Zhukov
PD
PD
7
9
51.9521 
 
63.04198
02666
Adolf Bocheński
Andrzej Hycnar
WM
PK
13
13
51.9120 
 
64.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
51.8819 
 
65.04424
04473
Jerzy Ratkowski
Jerzy Sukow
PM
PM
5
12
51.7518 
 
66.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
51.7117 
 
67.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
7
18
51.5716 
 
68.05084
18890
Tadeusz Kaczanowski
Vasil Valchev
ZP
ZP
19
4
51.4815 
 
69.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
WP
15
13
51.4114 
 
70.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
51.3513 
 
71.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
7
51.1812 
 
72.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
51.1511 
 
73.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
7
7
51.1310 
 
74.10533
02827
Ryszard Pałasz
Marek Urbański
WP
LB
9
13
51.109 
 
75.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
MA
7
12
50.768 
 
76.06697
18724
Jarosław Kostrzewa
Piotr Wierzbicki
MA
MA
11
1
50.567 
 
77.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
50.547 
 
78.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
50.486 
 
79.11899
04480
Dominik Głowacki
Waldemar Ślesicki
WM
WM
2
2.5
50.265 
 
80.04461
04355
Karolina Macielak
Mariusz Macielak
MA
MA
3
5
50.244 
 
81.03847
04829
Jarosław Michałowski
Marek Pietrzak
KP
PM
18
5
50.173 
 
82.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
WP
13
13
50.132 
 
83.09303
05830
Jarosław Łaszczuk
Robert Stoliński
LD
WP
7
15
50.121 
 
84.07809
02121
Piotr Kołuda
Ryszard Sakowicz
LU
LB
17
18
50.061 
 
85.08117
04547
Grażyna Brewiak
Andrzej Bunikowski
PM
PM
19
18
50.041 
 
86.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
49.851 
 
87.13438
14728
Rafał Marks
Kamil Nowak
SL
MA
11
13
49.751 
 
88.02013
07277
Andrzej Jeleniewski
Aliaksandr Prakapenka
ZP
PD
18
4
49.581 
 
89.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
49.461 
 
90.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
3
49.361 
 
91.01230
03030
Witold Deorocki
Zbigniew Listewnik
WM
WM
0.5
1
49.321 
 
92.08129
11248
Edward Bednarczyk
Radosław Szczepanowski
PM
PM
7
3
49.191 
 
93.13693
08951
Curt Sjolin
Janusz Tchórzewski
LB
WM
2
2
49.161 
 
94.04563
04751
Ireneusz Dzikowski
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
9
49.121 
 
95.17294
03650
Marek Bałabuch
Tomasz Borucki
KP
KP
2.5
5
49.061 
 
96.04191
04412
Przemysław Bednarski
Dariusz Prawdzik
WM
WM
7
11
49.061 
 
97.11092
04303
Tytus Bisping
Roman Kierznowski
MP
WM
7
21
49.031 
 
98.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
2
49.031 
 
99.04797
03562
Ryszard Konopka
Jerzy Ujma
PM
SL
12
12
48.981 
 
100.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
4
48.591 
 
101.19384
13707
Leszek Ekert
Mirosław Małypan
PM
PM
3
4
48.521 
 
102.16470
06923
Agata Pyclik-Chojenka
Jacek Sikora
ZP
PM
2
5
48.501 
 
103.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
MA
4
21
48.431 
 
104.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
SL
OP
7
19
48.181 
 
105.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
48.171 
 
106.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2
2.5
47.971 
 
107.15595
04842
Maciej Dąbrowski
Leszek Sztyrak
OP
OP
9
19
47.911 
 
108.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
4
21
47.811 
 
109.10148
07854
Paulina Klimentowska
Witalis Talar
PM
OP
7
13
47.721 
 
110.04562
13841
Piotr Dybowski
Marek Parol
PM
PM
7
4
47.681 
 
111.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
5
47.651 
 
112.06186
11900
Sławomir Grędziński
Dawid Kołodziejski
WM
WM
7
2
47.531 
 
113.05691
07109
Grzegorz Lewaciak
Jerzy Ronke
LD
WP
18
13
47.521 
 
114.08166
10217
Renata Dancewicz
Urszula Kędzierska
MA
MA
5
5
47.431 
 
115.08213
04034
Rafał Borgula
Tadeusz Żurek
KP
KP
2
4
47.371 
 
116.06165
03724
Dariusz Biedrzycki
Leszek Hejne
MA
KP
7
7
47.371 
 
117.16850
17349
Yaroslav Kryvko
Denis Mylyi
LU
LU
2
1.5
47.251 
 
118.04233
04390
Andrzej Dzikowski
Stanisław Orzoł
WM
WM
4
2.5
47.111 
 
119.12220
04402
Kazimierz Konefał
Ryszard Pichla
PM
WM
5
7
47.061 
 
120.04124
04052
Roman Kruk
Adam Szempliński
PD
PD
7
5
46.951 
 
121.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
46.801 
 
122.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
11
46.691 
 
123.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
46.681 
 
124.09355
03763
Mariusz Grabowski
Leszek Kawski
KP
KP
9
9
46.511 
 
125.17766
13616
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
PD
PD
3
4
45.761 
 
126.06313
06352
Adam Amrozy
Leszek Szeląg
MA
MA
4
5
45.621 
 
127.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
45.501 
 
128.04279
06904
Jan Janiak
Lech Sadoś
WM
MA
7
12
45.471 
 
129.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
45.451 
 
130.19349
19268
Marius Barysas
Remigijus Mackus
PD
PD
0.5
0.5
45.451 
 
131.14369
06066
Józef Klimowski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
4
9
45.391 
 
132.07572
10335
Ireneusz Jagielski
Sławomir Wrzosek
MA
WM
7
11
45.371 
 
133.04601
04621
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
PM
PM
12
5
45.191 
 
134.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
45.121 
 
135.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
44.991 
 
136.15874
16849
Andrii Garbar
Yurii Rudyk
LU
LU
2
2
44.791 
 
137.12009
14043
Mirosław Hryszko
Alfred Koda
PD
PD
5
4
44.691 
 
138.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
12
5
44.571 
 
139.04144
04150
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
PD
PD
7
5
44.561 
 
140.14655
04033
Arkadiusz Stanisławski
Mariusz Żurek
KP
KP
2.5
4
44.391 
 
141.12452
04596
Andrzej Dobkowicz
Ryszard Jarmużewski
PM
PM
4
5
44.311 
 
142.01101
04506
Iwona Smilgin
Regina Wołek
WM
WM
0
2.5
44.251 
 
143.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
15
13
44.251 
 
144.12783
03884
Robert Mrukowski
Wiesław Paczkowski
KP
KP
5
5
44.021 
 
145.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
2.5
3
43.621 
 
146.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
43.451 
 
147.13920
04350
Wojciech Adamkiewicz
Jarosław Łosiak
MA
WM
4
11
43.001 
 
148.13623
09602
Robert Kras
Sławomir Woźniak
PM
LD
2
1.5
42.691 
 
149.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
9
13
42.301 
 
150. 
04455
Jerzy Kwoczek
Mieczysław Sokołowski
-
WM
0
0.5
42.151 
 
151.14156
 
Gintaras Simanaitis
Laimutis Zuromskas
PD
LTU
2
6
41.511 
 
152.06512
06513
Jerzy Boczar
Maria Boczar
MA
MA
5
4
41.221 
 
153.19755
05876
Marek Łukaszewski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
0
7
40.881 
 
154.11466
05307
Tadeusz Laszczak
Zbigniew Papierniak
MA
SL
7
13
40.531 
 
155.14230
10798
Adam Betliński
Kazimierz Gierulski
PM
PM
4
4
39.901 
 
156.01345
01739
Maciej Hutyra
Rafał Wolański
DS
DS
7
7
39.791 
 
157.11757
09689
Paweł Anastaziak
Joanna Śliwowska
PM
PM
3
3
37.391 
 
158. 
 
Wojciech Krzyszczak
Andrzej Skoczylas
-
-
0
0
36.981 
 
159.10799
10813
Michał Gutowski
Bartłomiej Nowak
PM
PM
4
3
36.251 
 
160.07559
 
Henryk Łęcki
Janina Sojka
WM
-
1.5
0
32.841 
 
161.04242
04509
Andrzej Fronczak
Janusz Wróblewski
WM
WM
18
9
26.851 
 
162.04559
04712
Kazimierz Dominiak
Leszek Szkudlarek
PM
PM
9
9
24.831 
 
163.14845
04411
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
PM
PM
5
5
24.561 
 
164. 
 
Janusz Ciszak
Tadeusz Mialko
-
-
0
0
18.571 
 
165.04319
07563
Dariusz Kozłowski
Radosław Kozłowski
WM
WM
12
7
6.721 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 11754 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp/elblag/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-17 g.09:50:32 (0.4656/340) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.