Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4313/23834 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

20. Mityng "Hotel Senator"**
III MTP
piątek, 12 kwietnia 2019r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06815
11319
Piotr Nawrocki
Przemysław Zawada
MA
MA
19
19
62.699347II
II
2.02671
18890
Ryszard Jaśkiewicz
Vasil Valchev
MP
ZP
11
4
59.968945III
III
3.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
59.578543III
III
4.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
59.568141 
 
5.02966
15120
Stanisław Pająk
Agnieszka Pietrzyk
SW
SL
15
7
58.587839 
 
6.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
58.267437 
 
7.14710
15670
Yauheni Hardzei
Aliaksandr Kotau
PD
PD
2.5
1.5
57.547136 
 
8.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
57.396734 
 
9.11092
06551
Tytus Bisping
Jacek Ciechomski
MP
SW
7
19
57.386432 
 
10.19349
19268
Marius Barysas
Remigijus Mackus
PD
PD
0.5
1
57.106030 
 
11.13622
04829
Mirosław Łopaciuk
Marek Pietrzak
MA
PM
4
5
56.945729 
 
12.04242
04279
Andrzej Fronczak
Jan Janiak
WM
WM
18
7
56.625327 
 
13.05574
05691
Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
15
18
56.525025 
 
14.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
11
56.514623 
 
15.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
OP
9
19
56.414322 
 
16.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
56.243920 
 
17.06382
08283
Maciej Dobrzyński
Andrzej Iwański
SW
SW
7
13
56.003618 
 
18.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
55.993216 
 
19.13709
07849
Grzegorz Głasek
Bogdan Szulejewski
SW
SW
9
21
55.872915 
 
20.11296
02114
Artur Pomarański
Sebastian Rawlik
LU
LB
5
3
55.862513 
 
21.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
13
13
55.332211 
 
22.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
55.311910 
 
23.04622
04701
Jan Kuchta
Jan Staniszewski
PM
PM
4
5
55.18189 
 
24.17161
17167
Krzysztof Cichy
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
5
5
54.86189 
 
25.06973
09550
Piotr Tuszyński
Jakub Wojcieszek
LB
LB
24
17
54.62179 
 
26.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
MA
PK
21
7
54.48179 
 
27.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
4
7
54.06168 
 
28.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
54.06158 
 
29.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
11
54.00158 
 
30.04535
01865
Dariusz Bogucki
Andrzej Pawlak
ZP
OP
13
17
54.00147 
 
31.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
53.86147 
 
32.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
53.80137 
 
33.10687
02519
Lech Adach
Bartosz Matras
LU
LU
5
7
53.76126 
 
34.18788
12999
Adam Brodowski
Adam Krysa
MP
PK
1.5
11
53.35126 
 
35.19957
18832
Alexander Belov
Vołodymyr Dragan
MA
PD
0
0
53.12116 
 
36.02913
15916
Edmund Jas
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
7
4
52.92116 
 
37.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
52.73105 
 
38.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
52.6995 
 
39.02904
03001
Janusz Gawęcki
Marek Tutka
SW
SW
18
18
52.4895 
 
40.12123
11903
Mateusz Stępiński
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
9
9
52.3584 
 
41.02827
07722
Marek Urbański
Janusz Wesołowski
LB
PK
13
13
52.3384 
 
42.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
WP
LB
15
21
52.0174 
 
43.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
52.0163 
 
44.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
LD
LD
13
4
51.9163 
 
45.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
51.7853 
 
46.04670
04748
Mariusz Pater
Andrzej Wyborski
PM
PM
11
7
51.6553 
 
47.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
5
51.5142 
 
48.12266
07090
Marek Drukier
Anna Kowalska
LD
LD
5
13
51.4232 
 
49.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
4
51.3732 
 
50.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
9
9
51.1721 
 
51.02666
15413
Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
PK
MP
13
4
51.1221 
 
52.16217
10533
Patrycja Krupnik
Ryszard Pałasz
DS
WP
1.5
11
51.0811 
 
53.02955
10219
Wojciech Nowak
Jacek Stokowacki
SW
SL
4
5
50.9111 
 
54.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
2.5
3
50.3411 
 
55.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
3
4
50.3011 
 
56.05242
04848
Ewa Knapik
Maria Tomczewska
WP
PM
5
7
50.2811 
 
57.10709
08041
Piotr Frankowski
Eligiusz Wojakowski
LU
LU
4
2
49.3311 
 
58.05611
07809
Dominik Filipowicz
Piotr Kołuda
DS
LU
21
17
49.1411 
 
59.11834
02524
Jakub Jagodziński
Józef Myć
LU
LU
5
7
49.0211 
 
60.17544
18066
Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
MP
MP
2
2
48.9111 
 
61.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
5
5
48.7711 
 
62.17834
14782
Alicja Myśliwiec
Jakub Patreuha
DS
DS
1.5
5
48.5911 
 
63.07710
02631
Andrzej Dudzik
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
12
7
48.4811 
 
64.08970
16461
Bogusław Pawszak
Sławomir Rokicki
MA
MA
12
2.5
48.4211 
 
65.05084
05856
Tadeusz Kaczanowski
Piotr Walczak
ZP
WP
19
21
48.3211 
 
66.07729
01138
Wojciech Paszko
Marek Pietraszek
PK
PK
7
18
48.2811 
 
67.11466
05307
Tadeusz Laszczak
Zbigniew Papierniak
MA
SL
7
13
48.2611 
 
68.17766
18833
Julij Chumak
Oleg Rovyshyn
PD
LU
3
0
48.1911 
 
69.01025
12985
Roman Cieśla
Eugeniusz Strzyż
PK
PK
9
5
48.1811 
 
70.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
SL
4
21
48.0511 
 
71.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
47.6711 
 
72.02523
15913
Ludwik Murat
Adam Rydz
LU
SW
4
3
47.5511 
 
73.01397
01437
Piotr Korecki
Zdzisław Kunc
LB
DS
7
11
47.4311 
 
74.02931
08460
Sławomir Król
Andrzej Prokop
SW
SW
4
5
47.4011 
 
75.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
47.2411 
 
76.09322
07975
Mirosław Kotowski
Jerzy Maludziński
SW
SW
5
11
46.9311 
 
77.06402
06430
Sławomir Kamiński
Henryk Pysiak
MA
MA
5
4
46.6811 
 
78.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
46.3811 
 
79.14651
14650
Sergey Belko
Dmitry Kamlyuk
PD
PD
2
2
46.0111 
 
80.06385
06447
Zygmunt Figura
Jan Zalewski
SW
SW
7
7
45.9811 
 
81.07271
15259
Adrian Bakalarz
Dominika Ocylok
SL
DS
7
2.5
45.9111 
 
82.06380
06445
Stanisław Dąbrowski
Ryszard Wójcik
MA
SW
4
4
45.6511 
 
83.05983
06093
Marian Kryger
Marian Siwy
ZP
ZP
4
11
45.1411 
 
84.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
4
9
44.9311 
 
85.05944
03345
Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
PD
SL
12
18
44.8711 
 
86.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
44.7911 
 
87.17528
17409
Dominik Rajtar
Rafał Skalny
MP
MP
2
1.5
44.5711 
 
88.13474
16128
Valery Kanstantsinau
Pavel Peradziryi
PM
PD
4
3
43.9211 
 
89.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
2.5
43.5711 
 
90.06403
09210
Eugeniusz Karski
Tatiana Verkhos
MA
MA
7
4
43.3611 
 
91.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
42.9011 
 
92.02013
06130
Andrzej Jeleniewski
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
18
4
42.5811 
 
93.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
42.4011 
 
94.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
5
5
41.3411 
 
95.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
2
40.7411 
 
96.15081
04111
Jarosław Baran
Krzysztof Kotorowicz
ZP
WP
2.5
21
40.5511 
 
97.14446
07480
Ryszard Korba
Zdzisław Madej
SW
SW
2
3
40.2811 
 
98.17775
17789
Maciej Betliński
Sebastian Zimorski
DS
DS
1.5
1.5
40.1111 
 
99.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
39.3311 
 
100.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
5
38.6311 
 
101.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
2.5
2.5
36.7911 
 
102.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2
36.5011 
 
103.02873
17036
Jacek Adamczyk
Małgorzata Golec
SW
SW
7
2
35.9411 
 
104.13087
06612
Mariusz Czesnar
Jerzy Góralczyk
PK
PK
2.5
5
26.0411 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3112 punktów PKL, w tym 1636 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-06-26 g.23:05:27 (0.3540/218) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.