Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4231/23970 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2018/2019
DS - Liga okręgowa Karkonosze
niedziela, 30 czerwca 2019r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.01216Andrzej AugustyniakDS5114ZKBS III Zgorzelec
2.17775Maciej BetlińskiDS1.5130KBS Miłkowice Miłkowice
3.15769Piotr BirowskiDS2140KKS Ren But Złotoryja
4.01247Zbigniew BobakDS330ZKBS II Zgorzelec
5.13181Sławomir BogdanowiczDS3144ZKBS I Zgorzelec
6.15749Mirosław BryndziaDS130ZKBS II Zgorzelec
7.18284Aleks BukatDS2130KBS Miłkowice Miłkowice
8.01257Lesław CegielDS4124ZKBS I Zgorzelec
9.01260Maciej ChojnackiDS5134KB Zabobrze 1 Jelenia Góra
10.19536Jerzy ChopcianDS016KS Konfeks II Legnica
11.01265Stanisław CieślaDS5120KS Konfeks II Legnica
12.01266Andrzej CieślikDS499ZKBS I Zgorzelec
13.08164Jerzy CychowskiDS5137BKB II Pogrom Bolesławiec
14.15228Stanisław CyganDS299KB Zabobrze 2 Jelenia Góra
15.08165Marek CzerniawskiDS472KS Konfeks II Legnica
16.12387Jan DawidowskiDS3150SBS Impas Lubin
17.09558Waldemar DębiczakDS598Klub Logiczny Piechowice
18.01287Marek DreckiDS715BKB III Bolesławiec
19.17316Stanisław DuckiDS2117ŚWSBS CHEŁMIEC II DOLGAZ WB
20.17265Darek DworzyńskiDS1100KS Bazalt Sulików
21.15324Henryk GaynyDS2114ZKBS III Zgorzelec
22.11758Eugeniusz GąskaDS396KS Konfeks II Legnica
23.09563Jerzy GdeczykDS4108KB Zabobrze 1 Jelenia Góra
24.16756Marian GołąbekDS1.5120KS Konfeks II Legnica
25.13843Stanisław GołdynDS1.5114ZKBS III Zgorzelec
26.14165Sylwester GołdynDS2.5147ZKBS II Zgorzelec
27.18263Aleksander GosDS1114ZKBS III Zgorzelec
28.18473Małgorzata GostyńskaDS1.567KB Zabobrze 2 Jelenia Góra
29.10488Krzysztof GrelaDS4137BKB II Pogrom Bolesławiec
30.11533Jan GrocholskiDS3150SBS Impas Lubin
31.01328Józef GrybelDS388KKS Ren But Złotoryja
32.18671Dariusz GwiazdaDS1100KS Bazalt Sulików
33.13583Jerzy HawryliszynDS2100KB Zabobrze 2 Jelenia Góra
34.18869Dominik HołyśDS1.5127KBS Piast II Lubań
35.01342Dominik HomoncikDS330KTB Impas Kamienna Góra
36.19073Marian HutnikDS134KB Zabobrze 2 Jelenia Góra
37.14563Marek JakubowskiDS2.5120SBS Impas Lubin
38.09569Tadeusz JaneczekDS3124KB Zabobrze 2 Jelenia Góra
39.13118Andrzej JaniakDS2.5140KKS Ren But Złotoryja
40.01354Stanisław JaniakDS5144ZKBS I Zgorzelec
41.13775Piotr JanichDS2150SBS Impas Lubin
42.01359Albert JasiorowskiDS385KBS Piast II Lubań
43.19571Ryszard JuchaDS022ZKBS II Zgorzelec
44.09572Edward KasińskiDS5117ŚWSBS CHEŁMIEC II DOLGAZ WB
45.01374Gerard KempińskiDS443KBS Piast II Lubań
46.01380Zdzisław KlimczakDS4147ZKBS II Zgorzelec
47.09575Krzysztof KomendaDS5147ZKBS II Zgorzelec
48.14457Tadeusz KotlarskiDS332ŚWSBS CHEŁMIEC II DOLGAZ WB
49.01410Tadeusz KowalikDS5137BKB II Pogrom Bolesławiec
50.13184Dariusz KowalskiDS1.5104Klub Logiczny Piechowice
51.01412Wiesław KoziełDS2120KS Konfeks II Legnica
52.13179Janusz KoziołDS2100BKB III Bolesławiec
53.01423Adam KrólDS394KBS Piast II Lubań
54.01426Jerzy KubicaDS332ŚWSBS CHEŁMIEC II DOLGAZ WB
55.01429Ryszard KubikDS571ŚWSBS CHEŁMIEC II DOLGAZ WB
56.18023Leopold KujawaDS2.518KBS Miłkowice Miłkowice
57.15751Jan KulczyckiDS255BKB II Pogrom Bolesławiec
58.01438Jerzy KurianowiczDS5144ZKBS I Zgorzelec
59.17266Edward KurjańskiDS1.5100KS Bazalt Sulików
60.13185Jarosław KuźniarDS2104Klub Logiczny Piechowice
61.12376Dorota KwintkiewiczDS3100BKB III Bolesławiec
62.12448Andrzej LeszczyńskiDS2.5127KBS Piast II Lubań
63.18223Krzysztof LickiewiczDS0.532KS Konfeks II Legnica
64.18251Elżbieta LisDS2108KB Zabobrze 1 Jelenia Góra
65.01466Stanisław MachowskiDS517KBS Piast II Lubań
66.01467Waldemar MaciejewskiDS4108KB Zabobrze 1 Jelenia Góra
67.01474Ryszard MakuchDS5110BKB II Pogrom Bolesławiec
68.01480Eugeniusz MałeckiDS4110BKB II Pogrom Bolesławiec
69.01482Stefan MałowieckiDS3118ZKBS II Zgorzelec
70.19367Mieczysław MarcinkjanDS0.5117ŚWSBS CHEŁMIEC II DOLGAZ WB
71.19443Kajetan MarcinkowskiDS0114ZKBS III Zgorzelec
72.01490Jan MaślankaDS464KS Konfeks II Legnica
73.19572Zbigniew MatyjaszczukDS022ZKBS II Zgorzelec
74.01495Ryszard MenzfeldDS5134KB Zabobrze 1 Jelenia Góra
75.12868Ewa MiakiszDS2133ZKBS II Zgorzelec
76.11710Franciszek MiazgaDS398SBS Impas Lubin
77.08478Władysław MyśkówDS4110KTB Impas Kamienna Góra
78.09600Ewa NazarukDS3147ZKBS II Zgorzelec
79.19728Zdzisław NiemirskiDS034KB Zabobrze 2 Jelenia Góra
80.09631Bogdan NowakowskiDS499KB Zabobrze 2 Jelenia Góra
81.01540Józef OlejnikDS594KBS Piast II Lubań
82.01542Andrzej OłpińskiDS417KBS Piast II Lubań
83.08139Stanisław OwockiDS2102ŚWSBS CHEŁMIEC II DOLGAZ WB
84.17759Andrzej PawłowskiDS2140KKS Ren But Złotoryja
85.13831Ireneusz PiątekDS1.5100KS Bazalt Sulików
86.14514Halina PietrzykowskaDS3100KB Zabobrze 2 Jelenia Góra
87.01568Ryszard PlutaDS3110KTB Impas Kamienna Góra
88.01571Tadeusz PogwizdDS5132ZKBS I Zgorzelec
89.17386Wojciech PotapczykDS0.556Klub Logiczny Piechowice
90.13125Wiesław PytkaDS2.5128SBS Impas Lubin
91.01592Ryszard RączkowskiDS4104KBS Miłkowice Miłkowice
92.14124Katarzyna RębiszDS1.598Klub Logiczny Piechowice
93.13187Lech RębiszDS1.584Klub Logiczny Piechowice
94.15260Zbigniew RoguszDS187KBS Miłkowice Miłkowice
95.01604Jerzy RomańczykDS599KB Zabobrze 1 Jelenia Góra
96.16795Marcin RójDS2134KB Zabobrze 1 Jelenia Góra
97.13784Wacław RójDS1.566KB Zabobrze 2 Jelenia Góra
98.09003Zbigniew SamekDS998SBS Impas Lubin
99.08144Ireneusz SiemieniakoDS5117ŚWSBS CHEŁMIEC II DOLGAZ WB
100.01628Roman SiwiecDS3120KS Konfeks II Legnica
101.01633Grzegorz SkowronekDS3140KKS Ren But Złotoryja
102.13911Zbigniew SkóreckiDS3124KB Zabobrze 2 Jelenia Góra
103.01644Eugeniusz SoińskiDS585KBS Piast II Lubań
104.18265Ewa SokolińskaDS1.5100BKB III Bolesławiec
105.19439Andrzej StachowiakDS2.5140KKS Ren But Złotoryja
106.09646Adam StachuraDS2130KBS Miłkowice Miłkowice
107.12377Albina SuderDS2.586BKB III Bolesławiec
108.08148Ryszard SuderDS386BKB III Bolesławiec
109.13127Stanisław SulimaDS230SBS Impas Lubin
110.09652Radosław SurowiakDS436KB Zabobrze 1 Jelenia Góra
111.08135Stanisław SutkowskiDS367KB Zabobrze 2 Jelenia Góra
112.16233Eugeniusz SwendrowskiDS1.586BKB III Bolesławiec
113.01671Zbigniew SzandułaDS332KS Konfeks II Legnica
114.13830Tadeusz SzczęchDS2100KS Bazalt Sulików
115.17761Ryszard SzermerDS1.5110KTB Impas Kamienna Góra
116.15770Adam SzewczakDS2140KKS Ren But Złotoryja
117.18921Bolesław SzkodzińskiDS130SBS Impas Lubin
118.16205Zbigniew ŚliwińskiDS084Klub Logiczny Piechowice
119.16971Paweł ŚwiątkowskiDS1.5130KBS Miłkowice Miłkowice
120.10503Bronisław TabiszDS4137BKB II Pogrom Bolesławiec
121.01703Jan TurDS7110KTB Impas Kamienna Góra
122.01722Józef WieseDS5144ZKBS I Zgorzelec
123.08153Henryk WiszniewskiDS435KBS Miłkowice Miłkowice
124.08157Andrzej WyrzykowskiDS286BKB III Bolesławiec
125.17272Sylwia Zabłocka-ŚledzkaDS180KS Bazalt Sulików
126.18871Piotr ZborowskiDS1.5127KBS Piast II Lubań
127.17789Sebastian ZimorskiDS1.5130KBS Miłkowice Miłkowice

Łącznie 12468 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://mzbskarkonsze.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-06-18 g.19:57:07 (0.3078/137) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.