Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4343/24037 turniej par

szczegóły imprezy

40. Błękitna Wstęga Odry
II Mityngowy Turniej Par im. Tadeusza Hutyry
piątek, 24 maja 2019r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.05739
05386
Robert Nowicki
Paweł Siwiński
WP
LB
15
12
66.0558
2.04887
07815
Olech Bestrzyński
Lena Leszczyńska
WP
MA
15
7
63.8056
3.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
63.7153
4.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
62.2651
5.01234
01608
Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
DS
DS
9
5
61.6248
6.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
WP
WP
21
21
61.1846
7.05670
05876
Andrzej Kozikowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
13
7
61.0544
8.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
4
4
60.6842
9.05611
09138
Dominik Filipowicz
Danuta Kazmucha
DS
WM
21
17
60.5739
10.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
MP
MP
24
24
60.5537
11.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
60.3835
12.14885
02013
Marcin Dobrowolski
Andrzej Jeleniewski
WP
ZP
7
18
60.2533
13.06554
01272
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
DS
DS
19
12
59.4830
14.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
59.1028
15.09357
07849
Arkadiusz Majcher
Bogdan Szulejewski
PK
SW
9
21
58.6326
16.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
5
58.2924
17.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
DS
9
7
57.8821
18.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
9
57.6519
19.10938
01736
Wojciech Rozwadowski
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
7
11
56.6017
20.01840
05856
Leszek Majdański
Piotr Walczak
KP
WP
15
21
56.4515
21.01288
15519
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
DS
DS
12
7
56.3613
22.08312
06963
Piotr Bizoń
Marek Szymanowski
WP
LD
21
24
56.1412
23.01286
01345
Maciej Dorabiała
Maciej Hutyra
DS
DS
9
7
55.7311
24.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
55.7211
25.16585
17935
Adam Pigulski
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
3
2.5
55.5611
26.06909
11319
Anna Sarniak
Przemysław Zawada
WM
MA
19
19
55.2910
27.17161
14782
Krzysztof Cichy
Jakub Patreuha
MA
DS
5
5
54.5110
28.05111
03847
Wit Klapper
Jarosław Michałowski
SL
KP
21
18
54.449
29.13709
07431
Grzegorz Głasek
Marek Witek
SW
SL
9
21
54.229
30.09549
08158
Maciej Bielawski
Piotr Zatorski
DS
MP
11
21
54.039
31.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
53.598
32.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
13
7
53.508
33.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
53.388
34.12152
14619
Marcin Bojarski
Maksymilian Chodacki
MP
SL
7
7
53.287
35.18896
19189
Jakub Franczak
Zofia Trojan
DS
DS
1.5
0.5
53.197
36.06540
01726
Bartosz Chmurski
Tomasz Winciorek
MA
MA
21
18
52.896
37.16255
15632
Joanna Kokot
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
2.5
2.5
52.696
38.07052
12450
Edmund Czubak
Katarzyna Dufrat
MA
MP
11
15
52.666
39.06512
06513
Jerzy Boczar
Maria Boczar
MA
MA
5
4
52.565
40.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
52.165
41.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
13
18
52.095
42.15040
15621
Thomas Gotard
Tomasz Gotard
WP
PM
5
19
51.604
43.18221
03096
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
11
51.554
44.18128
08308
Wojciech Kurkowski
Kamil Walczyk
LU
SW
4
7
51.483
45.17775
17789
Maciej Betliński
Sebastian Zimorski
DS
DS
2
1.5
50.873
46.02831
01770
Włodzimierz Wala
Aleksander Zdybel
MP
MP
19
9
50.673
47.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
50.612
48.01865
06973
Andrzej Pawlak
Piotr Tuszyński
OP
LB
17
24
50.282
49.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
15
50.251
50.05691
07544
Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
LD
LD
18
13
49.681
51.05574
08549
Przemysław Błaszczyk
Anna Maduzia
LD
WP
15
7
49.351
52.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
OP
9
19
49.311
53.17721
16645
Jakub Bazyluk
Piotr Jasiński
MA
MA
3
5
49.221
54.01224
01617
Marek Bałdysz
Przemysław Saliński
DS
DS
13
9
49.131
55.01215
01402
Dariusz Artmański
Lech Kostecki
DS
DS
5
5
49.111
56.10495
10501
Łukasz Rokita
Ireneusz Szulc
DS
DS
4
5
49.101
57.01283
01912
Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
DS
DS
12
13
48.941
58.11521
01563
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
DS
DS
4
5
48.621
59.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
11
48.601
60.01311
01408
Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
DS
DS
12
5
48.441
61.12927
17030
Adam Waszkiewicz
Anna Zaręba
DS
MA
4
3
48.401
62.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
48.351
63.08182
01438
Paweł Kowalczewski
Jerzy Kurianowicz
DS
DS
9
5
48.141
64.01299
10533
Karol Filipowicz
Ryszard Pałasz
WP
WP
13
11
48.091
65.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
7
4
47.981
66.07725
18890
Grzegorz Superson
Vasil Valchev
MP
ZP
12
4
47.761
67.01436
01575
Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
DS
DS
5
5
47.641
68.04535
11296
Dariusz Bogucki
Artur Pomarański
ZP
LU
15
5
47.591
69.01054
02519
Tadeusz Garbacik
Bartosz Matras
MP
LU
13
7
47.421
70.01261
18907
Tadeusz Chrost
Marian Cząstka
DS
DS
3
2.5
47.341
71.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
5
5
47.201
72.18068
01458
Teresa Lubas
Wojciech Lubas
DS
DS
1
5
46.841
73.02671
07473
Ryszard Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
46.791
74.06556
06559
Sylwester Cieślak
Tadeusz Cymbalista
MA
DS
12
4
46.671
75.01223
10472
Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
19
5
45.701
76.05059
04829
Stanisław Janik
Marek Pietrzak
LB
PM
13
5
45.431
77.01297
01740
Mirosław Fechner
Marek Woźniak
DS
DS
7
4
45.141
78.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
MA
4
21
44.931
79.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
44.901
80.13065
01670
Anna Jankowska
Jan Szamkołowicz
DS
DS
4
7
43.681
81.01634
01693
Agnieszka Skrybant-Jaworska
Maciej Terpiłowski
DS
DS
4
5
43.581
82.17544
18066
Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
MP
MP
2
2
43.261
83.14454
09654
Marcin Motykiewicz
Lilianna Szatańska
DS
DS
4
3
43.181
84.17337
 
Ariel Chlaściak
Konrad Grzywa
DS
-
0
0
43.111
85.01641
01711
Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
DS
DS
12
11
43.071
86.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
2.5
2.5
42.331
87.19985
19986
Florian Alter
Sibrand van Oosten
DS
DS
0
0
42.021
88.01478
13122
Zdzisław Malkiewicz
Sławomir Zagórski
DS
DS
4
3
41.891
89.02913
07491
Edmund Jas
Tadeusz Sobota
SW
SW
7
7
41.891
90.09595
09599
Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
DS
DS
5
3
41.571
91.01397
02934
Piotr Korecki
Krzysztof Kujawa
LB
SL
7
19
41.461
92.07080
18251
Tomasz Freitag
Elżbieta Lis
WP
DS
5
2
40.511
93.17314
19408
Marian Krzypkowski
Marek Kubicki
DS
DS
2
0.5
39.761
94.17834
16926
Alicja Myśliwiec
Oskar Tokarczuk
DS
DS
1.5
2
39.571
95.01803
01910
Stanisław Górski
Roman Zabłocki
OP
OP
5
5
38.651
96.17843
14060
Mariana Hernandez
Adam Szuszkiewicz
MA
DS
2
3
38.491
97.09568
01599
Mariusz Ilnicki
Maciej Rochowicz
DS
DS
7
5
38.321
98.13828
10479
Kamila Kukuła
Krzysztof Obłój
DS
DS
5
4
36.071
99.18897
18899
Kornel Krawiec
Jan Pytel
DS
DS
1.5
1.5
34.171
100.12383
01324
Andrzej Chodowski
Stanisław Greszta
DS
DS
2
2
33.921
101.18284
16971
Aleks Bukat
Paweł Świątkowski
DS
DS
2
1.5
30.631

Łącznie 1944 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp/wroclaw/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-15 g.02:12:28 (0.3220/212) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.