Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4324/24255 turniej par

szczegóły imprezy

29. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par Seniorów
MP Seniorów - Eliminacje
poniedziałek, 1 lipca 2019r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.03345
05718
Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
SL
SL
18
21
1335.6383
2.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
1319.3776
3.01865
07431
Andrzej Pawlak
Marek Witek
OP
SL
17
21
1298.6270
4.07710
02673
Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
MP
MP
12
13
1251.9864
5.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
1241.7559
6.05059
02158
Stanisław Janik
Zdzisław Świątek
LB
LB
13
13
1234.6553
7.03847
04823
Jarosław Michałowski
Małgorzata Sawicka
KP
KP
18
18
1216.5447
8.03266
06355
Stefan Kowalczyk
Lech Warwocki
SL
LD
18
9
1210.8141
9.08978
05856
Jacek Leśniczak
Piotr Walczak
LB
WP
15
21
1177.3536
10.03455
03562
Jerzy Radomski
Jerzy Ujma
SL
SL
12
12
1174.6430
11.01054
05307
Tadeusz Garbacik
Zbigniew Papierniak
MP
SL
13
13
1162.2724
12.03104
07346
Kazimierz Cios
Kazimierz Lichawski
SL
SL
11
11
1158.0218
13.05264
05454
Jerzy Mścisz
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
1155.3716
14.02804
02831
Piotr Stopa
Włodzimierz Wala
MP
MP
13
19
1147.1715
15.06274
07090
Ryszard Kiełczewski
Anna Kowalska
SL
LD
18
13
1146.5614
16.11423
05863
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
WP
WP
5
5
1142.6613
17.01502
07869
Mirosław Miłaszewski
Sławomir Zawiślak
DS
LB
19
21
1139.7212
18.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
1139.3511
19.01381
01711
Piotr Klubiński
Lech Warężak
DS
DS
9
11
1129.2910
20.04906
02174
Jan Borychowski
Wojciech Waszkowiak
WP
LB
13
12
1121.649
21.05084
10533
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Pałasz
ZP
WP
19
11
1120.868
22.02262
03472
Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
LB
SL
12
9
1119.787
23.01744
01770
Krzysztof Wójcik
Aleksander Zdybel
DS
MP
7
9
1110.376
24.12266
13693
Marek Drukier
Curt Sjolin
LD
LB
5
2
1109.325
25.07190
06963
Paweł Chindelewicz
Marek Szymanowski
PM
LD
12
24
1108.344
26.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
1093.433
27.01905
01910
Andrzej Wojnarowski
Roman Zabłocki
OP
OP
7
5
1092.042
28.05064
05243
Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
WP
WP
7
4
1090.171
29.06612
02013
Jerzy Góralczyk
Andrzej Jeleniewski
PK
ZP
5
18
1087.391
30.06795
05464
Ewa Miszewska
Witold Turant
WP
LD
19
18
1085.821
31.07591
05446
Aleksander Nowakowski
Marek Szukała
WP
WP
11
19
1079.651
32.03249
05996
Ryszard Kłosiński
Zbigniew Lasocki
LD
ZP
7
12
1070.951
33.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
5
1069.321
34.04078
14660
Jan Gardocki
Zbigniew Ruchlicki
PD
PD
7
3
1066.631
35.05111
05691
Wit Klapper
Grzegorz Lewaciak
SL
LD
21
18
1061.951
36.04105
16317
Andrzej Jakimiec
Marian Krasowski
PD
PD
5
7
1054.891
37.06689
11191
Andrzej Kondeja
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
1053.561
38.03423
05520
Marek Pieczka
Marek Wójcicki
SL
SL
11
19
1040.941
39.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
9
7
1039.541
40.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
MA
12
12
1021.401
41.01222
01670
Maciej Bałaziński
Jan Szamkołowicz
DS
DS
7
7
1018.251
42.04797
04848
Ryszard Konopka
Maria Tomczewska
PM
PM
12
7
1011.611
43.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
3
5
989.251
44.09037
15620
Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
WM
WM
11
2.5
985.651
45.05017
05038
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
WP
WP
7
7
980.591
46.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
970.411
47.01369
01674
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
DS
DS
7
11
968.461
48.12263
20031
Anna Jaguszewska
Marek Nowak
MA
WP
4
0
956.411
49.02040
02102
Skarbimir Kozar
Czesław Plachimowicz
LB
LB
5
5
943.671
50.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
2
943.061
51.14043
14252
Alfred Koda
Stefan Kopyt
PD
PD
4
4
918.191
52.02937
07491
Nikander Kuszewski
Tadeusz Sobota
SW
SW
11
7
907.181
53.01224
10403
Marek Bałdysz
Andrzej Wielowieyski
DS
ZP
13
3
899.651
54.06705
12196
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
5
871.061
55.06615
06898
Jerzy Greś
Włodzimierz Rutkowski
MA
MA
9
4
848.001
56.05785
12923
Krzysztof Robaszek
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
4
842.831

Łącznie 1530 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-18 g.10:04:53 (0.2845/122) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.