Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4380/24274 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

62. Kongres "Sława"
OTP* - 3 Kongresowy TP
sobota, 29 czerwca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.16184
15519
Tomasz Bartnicki
Piotr Kulesza
LB
DS
5
7
63.996633III
III
2.01352
01554
Bernard Jadczak
Janusz Pawlicki
DS
DS
9
5
62.566432III
III
3.12575
06116
Wojciech Bondarewicz
Radosław Szymczak
ZP
ZP
4
5
61.406231 
 
4.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
7
60.555930 
 
5.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
12
59.775729 
 
6.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
5
5
59.275528 
 
7.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
SW
MA
19
18
58.975427 
 
8.01713
01744
Stanisław Wawszczyk
Krzysztof Wójcik
DS
DS
7
7
58.725226 
 
9.08978
01840
Jacek Leśniczak
Leszek Majdański
LB
KP
15
15
58.375025 
 
10.03434
12899
Grzegorz Plewniak
Michał Wróbel
MP
SL
7
7
57.994824 
 
11.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
5
5
57.784623 
 
12.18895
18896
Kacper Błasiak
Jakub Franczak
DS
DS
1.5
1.5
57.594422 
 
13.16586
17008
Maciej Racewicz
Filip Trojański
DS
MA
2.5
2.5
56.764221 
 
14.03423
05520
Marek Pieczka
Marek Wójcicki
SL
SL
11
19
56.694020 
 
15.04829
04103
Marek Pietrzak
Dariusz Sterniczuk
PM
PD
5
5
56.623819 
 
16.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
56.423618 
 
17.17724
18011
Maksymilian Grochowski
Filip Parol
MA
MA
2
3
56.213417 
 
18.02495
01397
Andrzej Kokoryka
Piotr Korecki
LU
LB
11
7
56.093216 
 
19.10709
08041
Piotr Frankowski
Eligiusz Wojakowski
LU
LU
4
2
56.013116 
 
20.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
55.932915 
 
21.07283
03464
Jarosław Figlus
Adam Robak
SL
SL
13
13
55.852714 
 
22.14783
18760
Patryk Patreuha
Joanna Zalewska
DS
MA
5
2.5
55.782513 
 
23.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
3
12
55.562312 
 
24.18671
13830
Dariusz Gwiazda
Tadeusz Szczęch
DS
DS
1
2
55.542111 
 
25.01239
01291
Robert Biel
Krzysztof Dziekański
LB
DS
11
12
55.481910 
 
26.02235
07130
Jacek Corn
Eugeniusz Konik
LB
OP
4
4
55.45179 
 
27.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
PK
DS
11
11
55.32158 
 
28.04797
04848
Ryszard Konopka
Maria Tomczewska
PM
PM
12
7
55.24147 
 
29.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
LU
4
7
55.02137 
 
30.13411
03546
Michał Kaleta
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
4
13
54.60137 
 
31.16070
16645
Krystian Bączek
Piotr Jasiński
MA
MA
4
5
54.44137 
 
32.05635
14533
Bogusław Jakóbczyk
Maciej Mendrek
LD
SL
5
2
54.10126 
 
33.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
3
54.09126 
 
34.05574
02121
Przemysław Błaszczyk
Ryszard Sakowicz
LD
LB
15
18
54.07126 
 
35.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
13
53.96116 
 
36.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
7
9
53.78116 
 
37.17167
15511
Tomasz Kiełbasa
Kacper Kopka
MA
MA
5
7
53.72116 
 
38.07190
01054
Paweł Chindelewicz
Tadeusz Garbacik
PM
MP
12
13
53.70105 
 
39.02937
07491
Nikander Kuszewski
Tadeusz Sobota
SW
SW
11
7
53.47105 
 
40.03104
03387
Kazimierz Cios
Tadeusz Nędzi
SL
SL
11
7
53.40105 
 
41.18554
03356
Hanna Leskiewicz
Katarzyna Michałek
MP
MP
3
7
53.3995 
 
42.01444
01498
Ryszard Laskowski
Marek Michalski
DS
DS
7
5
53.3895 
 
43.17834
14782
Alicja Myśliwiec
Jakub Patreuha
DS
DS
1.5
5
53.2895 
 
44.12266
09520
Marek Drukier
Marek Przybyła
LD
LD
5
5
53.1484 
 
45.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
DS
9
7
52.8984 
 
46.04078
14660
Jan Gardocki
Zbigniew Ruchlicki
PD
PD
7
3
52.8284 
 
47.19482
19483
Magda Urbańska
Piotr Urbański
MA
MA
0.5
0.5
52.6674 
 
48.01437
20031
Zdzisław Kunc
Marek Nowak
DS
WP
11
0
52.4074 
 
49.17721
01726
Jakub Bazyluk
Tomasz Winciorek
MA
MA
3
18
52.3674 
 
50.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
51.9063 
 
51.04887
07815
Olech Bestrzyński
Lena Leszczyńska
WP
MA
15
7
51.8163 
 
52.06112
06131
Roman Szlachetka
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
12
7
51.5863 
 
53.01599
01617
Maciej Rochowicz
Przemysław Saliński
DS
DS
5
9
51.5353 
 
54.07052
12158
Edmund Czubak
Izabella Jaworska
MA
LD
11
4
51.4253 
 
55.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
51.2753 
 
56.11444
10403
Grzegorz Adamski
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
4
3
51.2042 
 
57.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
3
51.0842 
 
58.01523
01718
Jan Niebudek
Bogumił Wegner
DS
DS
2.5
12
51.0742 
 
59.02804
02831
Piotr Stopa
Włodzimierz Wala
MP
MP
13
19
50.8932 
 
60.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
KP
9
9
50.7232 
 
61.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
50.6432 
 
62.03847
04823
Jarosław Michałowski
Małgorzata Sawicka
KP
KP
18
18
50.6121 
 
63.12176
13029
Aneta Buze
Dominik Jarmocik
ZP
ZP
5
3
50.5521 
 
64.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
MA
7
12
50.4021 
 
65.06612
02013
Jerzy Góralczyk
Andrzej Jeleniewski
PK
ZP
5
18
50.3911 
 
66.04242
04360
Andrzej Fronczak
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
18
13
50.3811 
 
67.12123
05859
Mateusz Stępiński
Artur Wasiak
MA
LD
9
12
50.3811 
 
68.06697
18724
Jarosław Kostrzewa
Piotr Wierzbicki
MA
MA
11
1.5
50.3311 
 
69.10721
09491
Sławomir Czech
Rafał Niedzielski
LU
LU
7
7
50.2711 
 
70.16255
07849
Joanna Kokot
Bogdan Szulejewski
DS
SW
2.5
21
49.9911 
 
71.01270
01768
Grzegorz Czapulak
Jerzy Zatorski
DS
DS
5
4
49.7311 
 
72.06615
06898
Jerzy Greś
Włodzimierz Rutkowski
MA
MA
9
4
49.6911 
 
73.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
49.3711 
 
74.19106
18166
Piotr Piątkiewicz
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
1.5
2.5
49.3511 
 
75.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
7
7
49.2611 
 
76.01234
01608
Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
DS
DS
9
5
49.2211 
 
77.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
49.1811 
 
78.13438
13412
Rafał Marks
Zuzanna Moszczyńska
SL
LD
11
5
49.0611 
 
79.02673
01770
Marek Jaworski
Aleksander Zdybel
MP
MP
13
9
48.9911 
 
80.02934
07603
Krzysztof Kujawa
Tomasz Pilch
SL
SL
19
19
48.9011 
 
81.12263
05059
Anna Jaguszewska
Stanisław Janik
MA
LB
4
13
48.7811 
 
82.05282
05856
Jerzy Nowak
Piotr Walczak
WP
WP
13
21
48.7011 
 
83.05670
05691
Andrzej Kozikowski
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
15
18
48.6311 
 
84.05213
11809
Paweł Małecki
Krzysztof Mielnik
WP
PM
11
7
48.4211 
 
85.18699
05797
Piotr Ciszak
Karol Ruszkiewicz
LD
SL
1.5
5
48.2711 
 
86.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
LB
LB
19
21
48.0911 
 
87.12846
09903
Andrzej Hermansdorfer
Michał Witkowski
SL
SL
7
5
47.8811 
 
88.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
47.7311 
 
89.01272
08166
Marek Czerepak
Renata Dancewicz
DS
MA
12
7
47.6211 
 
90.18495
18494
Alicja Jaskulecka
Jakub Wieleba
LU
LU
1.5
1.5
47.5211 
 
91.06382
03003
Maciej Dobrzyński
Hubert Urban
SW
SW
7
7
47.3911 
 
92.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
2
2.5
47.1111 
 
93.05084
18890
Tadeusz Kaczanowski
Vasil Valchev
ZP
ZP
19
4
47.0811 
 
94.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
46.8411 
 
95.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
46.7711 
 
96.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
46.6611 
 
97.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
46.6411 
 
98.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
WP
15
13
46.5411 
 
99.17001
13520
Jakub Lenkiewicz
Przemysław Picheta
MP
MP
2.5
4
46.0211 
 
100.09037
15620
Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
WM
WM
11
2.5
45.8911 
 
101.02331
02433
Edward Makarewicz
Zbigniew Telec
LB
LB
3
3
45.8711 
 
102.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
45.5511 
 
103.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
45.4111 
 
104.16903
17935
Roman Madej
Ryszard Rosikiewicz
MP
DS
2.5
2.5
45.3411 
 
105.15803
17030
Monika Suchodolska
Anna Zaręba
PM
MA
3
3
45.3311 
 
106.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
13
18
45.2511 
 
107.15120
03529
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
7
45.1311 
 
108.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
4
45.0411 
 
109.06556
09416
Sylwester Cieślak
Sławomir Łojewski
MA
MA
12
5
44.9211 
 
110.18829
11191
Gerhard Langenmayr
Dariusz Węgrowicz
LB
MA
0.5
5
44.6111 
 
111.01905
01910
Andrzej Wojnarowski
Roman Zabłocki
OP
OP
7
5
44.4011 
 
112.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
44.2911 
 
113.02468
02157
Jerzy Brzustowski
Paweł Szymonik
LU
LU
5
7
44.1911 
 
114.18778
19484
Robert Głodowski
Urszula Staniszewska
MA
MA
1.5
1
44.1411 
 
115.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2.5
2
44.1011 
 
116.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
3
4
44.0311 
 
117.01373
01641
Andrzej Kaźmierczak
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
12
12
43.9611 
 
118.18861
18996
Małgorzata Dmowska
Natalia Węgleńska
MA
MA
1
1
43.9511 
 
119.11296
02166
Artur Pomarański
Jarosław Wachnowski
LU
LB
5
18
43.8811 
 
120.09550
14965
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
LB
MA
17
3
43.8511 
 
121.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
3
43.8411 
 
122.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
43.6611 
 
123.02244
07917
Stanisław Droszcz
Jerzy Sosiński
LB
LB
5
5
42.1511 
 
124.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
2
42.0411 
 
125. 
09003
Roman Komisarz
Zbigniew Samek
-
DS
0
9
41.7511 
 
126.18858
18774
Michał Frączek
Ewa Orłowska
MA
MA
1.5
1.5
41.5011 
 
127.01224
01450
Marek Bałdysz
Bogdan Leśniak
DS
DS
13
5
41.2811 
 
128.04161
08854
Bartosz Mer
Joanna Przytycka
MA
MA
4
3
40.1911 
 
129.19445
08139
Kajetan Granops
Stanisław Owocki
WP
DS
0.5
2
39.6811 
 
130.05836
19065
Piotr Szczeciński
Jacek Zubiel
LD
LD
4
0.5
38.5211 
 
131.15292
16875
Maja Mrozek
Edward Sucharda
SL
MA
2
5
38.3211 
 
132.18493
10318
Jarosław Chłądowicz
Barbara Radomska
DS
DS
1.5
4
38.0011 
 
133.16616
18382
Paweł Sankowski
Jakub Urbanowicz
MA
MA
2.5
2
37.7111 
 
134.20028
 
Anna Kołodziejczyk
Aleksander Reczuch
DS
-
0
0
30.6311 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2880 punktów PKL, w tym 1540 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-21 g.10:51:39 (0.3988/278) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.