Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4380/24276 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

62. Kongres "Sława"
OTP* - 4 Kongresowy TP - boczniak
sobota, 29 czerwca 2019r., godz. 15:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.07052
09020
Edmund Czubak
Kazimierz Grzeszkowiak
MA
MA
11
4
64.146734III
III
2.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
63.916432III
III
3.05213
11809
Paweł Małecki
Krzysztof Mielnik
WP
PM
11
7
62.366030 
 
4.10721
15595
Sławomir Czech
Maciej Dąbrowski
LU
OP
7
9
60.575729 
 
5.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
60.545427 
 
6.03104
03387
Kazimierz Cios
Tadeusz Nędzi
SL
SL
11
7
59.135126 
 
7.04242
04360
Andrzej Fronczak
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
18
13
57.774824 
 
8.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
3
12
57.764523 
 
9.05670
05691
Andrzej Kozikowski
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
15
18
57.744221 
 
10.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
2
5
57.733920 
 
11.02934
07603
Krzysztof Kujawa
Tomasz Pilch
SL
SL
19
19
56.443618 
 
12.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
56.403317 
 
13.03434
03529
Grzegorz Plewniak
Jacek Szczerbowski
MP
SL
7
7
56.033015 
 
14.01840
14782
Leszek Majdański
Jakub Patreuha
KP
DS
15
5
55.872714 
 
15.03423
05520
Marek Pieczka
Marek Wójcicki
SL
SL
11
19
55.472412 
 
16.05611
09357
Dominik Filipowicz
Arkadiusz Majcher
DS
PK
21
11
55.312111 
 
17.05454
02158
Bogdan Świątek
Zdzisław Świątek
WP
LB
12
13
55.12189 
 
18.01352
01554
Bernard Jadczak
Janusz Pawlicki
DS
DS
9
5
55.08158 
 
19.09303
05822
Jarosław Łaszczuk
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
7
13
54.99147 
 
20.16699
16586
Arkadiusz Poziemski
Maciej Racewicz
DS
DS
3
2.5
54.85137 
 
21.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
WP
15
13
54.71137 
 
22.02804
02831
Piotr Stopa
Włodzimierz Wala
MP
MP
13
19
54.47126 
 
23.05111
08308
Wit Klapper
Kamil Walczyk
SL
SW
21
7
54.44126 
 
24.03029
12846
Stanisław Adamczyk
Andrzej Hermansdorfer
SL
SL
7
7
54.26116 
 
25.12575
06116
Wojciech Bondarewicz
Radosław Szymczak
ZP
ZP
4
5
54.01116 
 
26.18699
07431
Piotr Ciszak
Marek Witek
LD
SL
1.5
21
54.00105 
 
27.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
53.9095 
 
28.01234
01608
Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
DS
DS
9
5
53.5295 
 
29.18895
16898
Kacper Błasiak
Maciej Kędzierski
DS
MP
1.5
4
53.2584 
 
30.06080
06112
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
53.1684 
 
31.01508
14784
Jarosław Molenda
Dawid Permus
DS
DS
9
2.5
52.5474 
 
32.02937
07491
Nikander Kuszewski
Tadeusz Sobota
SW
SW
11
7
52.2774 
 
33.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
52.1763 
 
34.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
3
4
51.7263 
 
35.05156
05510
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
WP
WP
12
9
51.7153 
 
36.16070
14286
Krystian Bączek
Błażej Krawczyk
MA
MP
4
5
51.6853 
 
37.06559
08165
Tadeusz Cymbalista
Marek Czerniawski
DS
DS
5
4
51.0242 
 
38.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
LU
4
7
50.9642 
 
39.05797
05876
Karol Ruszkiewicz
Piotr Wulkiewicz
SL
PD
5
7
50.6932 
 
40.02673
01770
Marek Jaworski
Aleksander Zdybel
MP
MP
13
9
50.5332 
 
41.07140
01892
Jerzy Ignyś
Leszek Szymaniec
LB
OP
7
5
50.5321 
 
42.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
7
50.0821 
 
43.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
12
50.0411 
 
44.16903
16000
Roman Madej
Szymon Superson
MP
MP
2.5
2.5
49.5311 
 
45.09464
13084
Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
LB
LB
4
3
49.3711 
 
46.07283
03170
Jarosław Figlus
Cezary Góra
SL
SL
13
7
49.2911 
 
47.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
DS
9
7
49.2611 
 
48.11466
05307
Tadeusz Laszczak
Zbigniew Papierniak
MA
SL
7
13
49.1811 
 
49.17161
17892
Krzysztof Cichy
Aron Shindler
MA
MP
5
2
49.1011 
 
50.01373
01727
Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
DS
DS
12
9
48.9811 
 
51.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
48.7411 
 
52.05574
02121
Przemysław Błaszczyk
Ryszard Sakowicz
LD
LB
15
18
48.6311 
 
53.01224
02827
Marek Bałdysz
Marek Urbański
DS
LB
13
13
48.5811 
 
54.13181
20031
Sławomir Bogdanowicz
Marek Nowak
DS
WP
3
0
48.3811 
 
55.04906
01437
Jan Borychowski
Zdzisław Kunc
WP
DS
13
11
48.3711 
 
56.02235
07130
Jacek Corn
Eugeniusz Konik
LB
OP
4
4
48.2611 
 
57.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
3
48.2611 
 
58.06382
03003
Maciej Dobrzyński
Hubert Urban
SW
SW
7
7
48.1611 
 
59.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
KP
9
9
47.9811 
 
60.06556
02402
Sylwester Cieślak
Zygmunt Sanocki
MA
LB
12
5
47.9711 
 
61.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
47.9711 
 
62.04797
02382
Ryszard Konopka
Sławomir Polak
PM
WP
12
7
47.8311 
 
63.13411
03546
Michał Kaleta
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
4
13
47.7211 
 
64.04682
06355
Jacek Piotrowski
Lech Warwocki
PM
LD
12
9
47.4311 
 
65.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
WP
WP
21
21
47.1111 
 
66.05282
05483
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
WP
WP
13
7
46.9411 
 
67.01272
01299
Marek Czerepak
Karol Filipowicz
DS
WP
12
13
46.6411 
 
68.11834
18494
Jakub Jagodziński
Jakub Wieleba
LU
LU
5
1.5
46.5911 
 
69.01239
01713
Robert Biel
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
7
46.3711 
 
70.17167
15511
Tomasz Kiełbasa
Kacper Kopka
MA
MA
5
7
46.0711 
 
71.10533
01617
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
WP
DS
11
9
45.6511 
 
72.04829
04103
Marek Pietrzak
Dariusz Sterniczuk
PM
PD
5
5
45.2911 
 
73.01450
01587
Bogdan Leśniak
Marek Rajca
DS
DS
5
7
45.1011 
 
74.06612
02013
Jerzy Góralczyk
Andrzej Jeleniewski
PK
ZP
5
18
44.8011 
 
75.02597
18788
Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
MP
MP
12
2
44.5111 
 
76.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
SL
SL
11
5
44.0011 
 
77.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
43.7711 
 
78.07710
02631
Andrzej Dudzik
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
12
7
43.7011 
 
79.17513
17008
Bartosz Bunar
Filip Trojański
MP
MA
2.5
2.5
43.4411 
 
80.10709
08041
Piotr Frankowski
Eligiusz Wojakowski
LU
LU
4
2
43.3611 
 
81.14533
03472
Maciej Mendrek
Kazimierz Róg
SL
SL
2
9
41.5111 
 
82.07093
05678
Tomasz Krym
Adam Krysiak
LD
LD
2.5
5
40.6711 
 
83.19106
18166
Piotr Piątkiewicz
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
1.5
2.5
38.2911 
 
84.18671
13830
Dariusz Gwiazda
Tadeusz Szczęch
DS
DS
1
2
37.1511 
 
85.04078
14660
Jan Gardocki
Zbigniew Ruchlicki
PD
PD
7
3
36.2511 
 
86.19445
09924
Kajetan Granops
Jacek Kowalski
WP
MA
0.5
5
35.4011 
 
87.20026
20027
Maria Huzar
Małgorzata Świerczyńska-Chlaściak
DS
DS
0
0
27.1411 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1920 punktów PKL, w tym 1026 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-12 g.22:41:02 (0.3047/184) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.