Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4356/24325 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Maj 2019
Dolnośląski WZBS
Lokalne Turnieje KMP

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1. Władysław Baniewski-04
2.11577Marcin ArszyłoDS04
3.13726Krzysztof BaranowskiDS1.51
4.01234Kazimierz BednarekDS97
5. Józef BrzuchalskiDS01
6.12383Andrzej ChodowskiDS21
7.19536Jerzy ChopcianDS01
8.01265Stanisław CieślaDS53
9.15228Stanisław CyganDS21
10.01269Aleksander CzajkaDS74
11.01270Grzegorz CzapulakDS51
12.08165Marek CzerniawskiDS41
13.01274Marek CzolijDS92
14.12387Jan DawidowskiDS31
15.01287Marek DreckiDS78
16.01288Janusz DrozdowskiDS125
17.01302Janisław FituchDS41
18.11758Eugeniusz GąskaDS31
19.09563Jerzy GdeczykDS42
20.16756Marian GołąbekDS1.57
21.18473Małgorzata GostyńskaDS1.51
22.01324Stanisław GresztaDS21
23.11533Jan GrocholskiDS39
24.01336Leszek HaberDS51
25.13583Jerzy HawryliszynDS21
26.18869Dominik HołyśDS1.55
27.17013Stanisław HorochowskiDS11
28.19073Marian HutnikDS11
29.14563Marek JakubowskiDS2.51
30.09569Tadeusz JaneczekDS31
31.13775Piotr JanichDS21
32.13065Anna JankowskaDS412
33.01359Albert JasiorowskiDS31
34.19158Tadeusz KazimirowiczDS0.51
35.01373Andrzej KaźmierczakDS1211
36.01374Gerard KempińskiDS41
37.01381Piotr KlubińskiDS96
38.01402Lech KosteckiDS56
39.15756Joanna KotwicaDS1.58
40. Henryk KowalDS01
41.01410Tadeusz KowalikDS54
42.01412Wiesław KoziełDS27
43.13179Janusz KoziołDS21
44.17314Marian KrzypkowskiDS21
45.19408Marek KubickiDS01
46.13828Kamila KukułaDS515
47.15751Jan KulczyckiDS21
48.15519Piotr KuleszaDS75
49.01436Stanisław KulpaczyńskiDS51
50.19753Ireneusz KwiatoszDS0.51
51.12376Dorota KwintkiewiczDS34
52.12448Andrzej LeszczyńskiDS2.58
53.18223Krzysztof LickiewiczDS01
54.01455Roland LippikDS54
55.01459Tadeusz ŁabikDS41
56.13123Andrzej ŁadaDS29
57.01464Leon ŁukaszewiczDS410
58.01466Stanisław MachowskiDS58
59.01467Waldemar MaciejewskiDS43
60.01478Zdzisław MalkiewiczDS41
61.01479Marian MalungDS41
62.09595Jan MarcinkowskiDS59
63.01490Jan MaślankaDS41
64.01495Ryszard MenzfeldDS54
65.01502Mirosław MiłaszewskiDS196
66.01508Jarosław MolendaDS91
67.10988Lech MolińskiDS2.51
68.14454Marcin MotykiewiczDS41
69.15125Daniel MujstraDS11
70.09599Stanisław NadkiernicznyDS39
71.01523Jan NiebudekDS2.51
72.19728Zdzisław NiemirskiDS01
73.10479Krzysztof ObłójDS415
74.01540Józef OlejnikDS51
75.01542Andrzej OłpińskiDS41
76.12374Zdzisław PatreuhaDS54
77.01563Ireneusz PikulskiDS51
78. Zygmunt PołećDS01
79.01575Wojciech PotocznyDS51
80.01577Aleksander PoznyszDS126
81.13125Wiesław PytkaDS2.53
82.01585Wojciech RaczyńskiDS31
83.10318Barbara RadomskaDS412
84.08143Piotr RapackiDS1.51
85.01592Ryszard RączkowskiDS41
86.01595Andrzej RobakDS41
87.01596Małgorzata RobakDS41
88.01603Ryszard RolkaDS51
89.01604Jerzy RomańczykDS51
90.16795Marcin RójDS23
91.13784Wacław RójDS1.51
92.09003Zbigniew SamekDS91
93.01628Roman SiwiecDS33
94.01631Wojciech SkoniecznyDS54
95.01632Aleksander SkorupaDS57
96.13911Zbigniew SkóreckiDS31
97.01637Antoni SłowikDS31
98.01638Mariusz SłowikDS31
99.01641Zbigniew SobczykDS121
100.10301Andrzej SobinaDS32
101.18265Ewa SokolińskaDS1.51
102.01645Bogdan SokółDS41
103.01648Zbigniew SosnaDS43
104.12377Albina SuderDS2.52
105.08148Ryszard SuderDS32
106.13127Stanisław SulimaDS23
107.09652Radosław SurowiakDS44
108.16233Eugeniusz SwendrowskiDS1.51
109.01668Edward SzafraniecDS112
110.11572Wojciech SzałapakDS41
111.01671Zbigniew SzandułaDS31
112.18921Bolesław SzkodzińskiDS11
113.14060Adam SzuszkiewiczDS31
114.16669Ireneusz ŚlęzakDS1.51
115.10503Bronisław TabiszDS41
116.01718Bogumił WegnerDS1210
117.01724Jerzy WięcławskiDS42
118.01727Artur WinklerDS91
119.13776Roman WisłockiDS0.51
120.08153Henryk WiszniewskiDS41
121.08157Andrzej WyrzykowskiDS21
122.13122Sławomir ZagórskiDS31
123.01759Gwidon ZajączkowskiDS33
124.19931Janusz ZajączkowskiDS01
125.01768Jerzy ZatorskiDS41
126.18871Piotr ZborowskiDS1.55
127.01772Sławomir ZimniakDS711
128.01397Piotr KoreckiLB71
129. Barbara HołyszewskaNZ01
130. Kazimierz HołyszewskiNZ01
131. Andrzej JabłonowskiNZ01
132.05426Andrzej StypczyńskiWP42

Łącznie 394 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.dzbs.com.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-16 g.06:35:57 (0.2823/142) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.