Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4436/24344 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** GPPT 2018/19 (11) Memoriał Andrzeja Żurka
2. Memoriał Andrzeja Żurka - GPPT
piątek, 12 lipca 2019r., godz. 18:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05520
06554
05611
05310
Marek Wójcicki
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Bogusław Pazur
SL
DS
DS
SL
19
19
21
21
40124.54362I
I
I
I
2.09755
04762
04108
04111
Łukasz Witkowski
Konrad Araszkiewicz
Przemysław Janiszewski
Krzysztof Kotorowicz
SW
WP
MA
WP
15
21
21
21
39110.97320II
II
II
II
3.02673
05718
07725
15477
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
SL
MP
MP
13
21
13
7
38117.32286II
II
II
II
4.12154
14619
09357
11550
Mateusz Sobczak
Maksymilian Chodacki
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
DS
SL
PK
DS
11
9
11
11
37103.18251 
 
 
 
5.02831
10533
01617
02804
Włodzimierz Wala
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
Piotr Stopa
MP
WP
DS
MP
19
11
9
13
36131.36217 
 
 
 
6.06620
10450
06621
06795
Igor Grzejdziak
Jacek Dmowski
Sabina Grzejdziak
Ewa Miszewska
LU
OP
LU
WP
15
13
13
19
35125.07183 
 
 
 
7.03434
03206
03529
13174
Grzegorz Plewniak
Maciej Janeczko
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
MP
MP
SL
SL
7
7
7
4
34113.85148 
 
 
 
8.02727
07710
01054
18815
Andrzej Lubojemski
Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
Wiesław Kalita
MP
MP
MP
MP
13
12
13
7
33105.98114 
 
 
 
9.05314
03633
15519
03960
Marcin Pędziński
Mariusz Arutiunianc
Piotr Kulesza
Radosław Szczepański
WP
KP
DS
KP
15
15
7
18
32127.4780 
 
 
 
10.02642
02644
02698
02809
Przemysław Gałek
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
Rafał Synowiec
MP
MP
MP
MP
7
12
12
9
31126.3668 
 
 
 
11.01318
06580
17167
14782
14783
Stanisław Gołębiowski
Piotr Dybicz
Tomasz Kiełbasa
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
MA
MA
DS
DS
24
11
5
5
5
30119.2862 
 
 
 
 
12.08797
07667
02723
07642
Michał Tuszyński
Barbara Batkiewicz
Bogusław Lesiecki
Witold Stachnik
MP
MP
MP
MA
4
9
12
9
29117.4456 
 
 
 
13.02650
15120
03454
12899
Krzysztof Góra
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Radomski
Michał Wróbel
SL
SL
SL
SL
7
7
11
7
28110.5051 
 
 
 
14.14286
16070
16898
12123
14250
11903
Błażej Krawczyk
Krystian Bączek
Maciej Kędzierski
Mateusz Stępiński
Marcin Szymański
Paweł Szymaszczyk
MP
MA
MP
MA
MP
MA
5
4
4
9
5
9
27103.0945 
 
 
 
 
 
15.11652
07221
09333
11653
Alexander Nekhoroshev
Andrei Kavalenka
Aliaksandr Korzun
Igor Kravchenko
PD
PD
PD
PD
7
5
4
7
26107.5039 
 
 
 
16.04451
04198
04250
04405
Jerzy Skrzypczak
Adolf Bocheński
Bogusław Gierulski
Krzysztof Pikus
WM
WM
WM
WM
21
13
21
19
25116.5133 
 
 
 
17.05423
06540
09822
06815
09146
04740
Jeremi Stępiński
Bartosz Chmurski
Zdzisław Ingielewicz
Piotr Nawrocki
Piotr Tuczyński
Piotr Wiankowski
OP
MA
SL
MA
MA
MA
19
21
7
19
17
21
24100.5027 
 
 
 
 
 
18.05111
06706
02934
05363
18890
07431
Wit Klapper
Apolinary Kowalski
Krzysztof Kujawa
Jerzy Russyan
Vasil Valchev
Marek Witek
SL
WM
SL
WM
ZP
SL
21
24
19
21
4
21
23101.5721 
 
 
 
 
 
19.11319
12197
14728
01138
02806
01206
Przemysław Zawada
Michał Klukowski
Kamil Nowak
Marek Pietraszek
Wojciech Strzemecki
Jacek Znamirowski
MA
MP
MA
PK
MA
PK
19
24
13
18
21
15
22101.7115 
 
 
 
 
 
20.17911
14862
14626
18916
Łukasz Baniak
Krzysztof Cetera
Mateusz Dominik
Patryk Mrukot
MP
MP
MP
MP
2
3
2
1.5
21102.519 
 
 
 
21.02827
02904
02966
06973
Marek Urbański
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
Piotr Tuszyński
LB
SW
SW
LB
13
18
15
24
20101.773 
 
 
 
22.03724
05675
05797
05876
Leszek Hejne
Mariusz Kraśnicki
Karol Ruszkiewicz
Piotr Wulkiewicz
KP
LD
SL
PD
7
9
5
7
19101.951 
 
 
 
23.10085
12450
01347
07809
Justyna Żmuda
Katarzyna Dufrat
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
MP
MP
LU
LU
17
15
18
17
18099.661 
 
 
 
24.05464
05670
05730
07544
Witold Turant
Andrzej Kozikowski
Wiesław Niciński
Marek Tyran
LD
LD
LD
LD
18
15
13
13
17098.831 
 
 
 
25.18166
18165
06697
13463
Arkadiusz Wódkowski
Dariusz Kłodos
Jarosław Kostrzewa
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
MA
MA
2.5
2
11
3
16096.301 
 
 
 
26.03170
07283
07341
03464
Cezary Góra
Jarosław Figlus
Ireneusz Kowalczyk
Adam Robak
SL
SL
SL
SL
7
13
21
13
15099.721 
 
 
 
27.07617
02460
05307
02774
02976
02833
Mirosław Sady
Marek Atalski
Zbigniew Papierniak
Jarosław Posłuszny
Tomasz Raczkiewicz
Edward Warząchowski
MP
LU
SL
MP
LU
MP
12
13
13
12
12
12
14098.291 
 
 
 
 
 
28.13886
10237
07405
02784
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
Piotr Radzikowski
Robert Różak
MP
MP
MP
MP
3
4
9
7
13099.591 
 
 
 
29.07722
08986
08026
08043
Janusz Wesołowski
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
Piotr Zawiślak
PK
LU
LU
LU
13
7
7
5
12093.271 
 
 
 
30.08308
04535
15595
01865
Kamil Walczyk
Dariusz Bogucki
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
SW
ZP
OP
OP
7
15
9
17
11085.531 
 
 
 
31.07940
02703
11471
02846
Piotr Waniurski
Marcin Krawczyk
Maciej Rodzaj
Ryszard Woliński
MP
MP
MP
MP
12
12
9
12
10088.461 
 
 
 
32.09550
13438
13060
14965
Jakub Wojcieszek
Rafał Marks
Dominika Ogłoblin
Marta Wójcik
LB
SL
WP
MA
17
11
4
3
9089.811 
 
 
 
33.02669
14287
13282
15815
Stanisław Jaros
Stanisław Miłkowski
Marek Pietrzak
Eugenia Stefanów
MP
MP
MP
MP
5
2
2.5
2.5
8091.231 
 
 
 
34.01053
13087
06612
01126
Leszek Garbacik
Mariusz Czesnar
Jerzy Góralczyk
Bogusław Nidecki
PK
PK
PK
PK
5
2.5
5
5
7082.241 
 
 
 
35.08485
04922
06336
07869
Grażyna Busse
Piotr Busse
Piotr Lutostański
Sławomir Zawiślak
WP
LB
WP
LB
15
19
18
21
6077.951 
 
 
 
36.07614
02597
02678
09433
Marek Kiepura
Tadeusz Biernat
Jacek Kalinowski
Bogusław Wardzała
MP
MP
MP
MP
5
12
7
7
5081.781 
 
 
 
37.06909
13661
09138
11769
Anna Sarniak
Adam Harasimowicz
Danuta Kazmucha
Tomasz Stryszawski
WM
MP
WM
MP
19
4
17
9
4079.951 
 
 
 
38.12999
02666
02676
01171
Adam Krysa
Andrzej Hycnar
Jarosław Jurkiewicz
Stefan Skowron
PK
PK
PK
PK
11
13
13
12
3076.931 
 
 
 
39.17545
17539
17889
18066
Franciszek Kurlit
Kacper Kuflowski
Przemysław Pasiński
Michał Stasik
MP
MP
MP
MP
2.5
2.5
2
2
2076.961 
 
 
 
40.02631
09422
08793
02793
Kazimierz Dziadkowiec
Marek Adamczyk
Tadeusz Rejdych
Paweł Skałacki
MP
MP
MP
MP
7
7
7
7
1069.711 
 
 
 
41.11092
02663
02671
15757
01744
Tytus Bisping
Jacek Herman
Ryszard Jaśkiewicz
Marcin Wilczyński
Krzysztof Wójcik
MP
MP
MP
MP
DS
7
11
11
5
7
68.301 
 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 9921 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://zurek.mzbs.pl/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-13 g.06:47:40 (0.2748/186) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.