Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4401/24477 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

59. Kongres Bałtycki
59th Bridge Baltic Congress
VI Kongresowy Turniej Par - OTP**
wtorek, 6 sierpnia 2019r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
19
21
66.4811055
2.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
MP
MP
24
21
66.1010754
3.03168
11471
Roman Goszcz
Maciej Rodzaj
SL
MP
5
9
63.1610352
4.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
61.4510050
5.02157
08434
Paweł Szymonik
Witold Tomaszek
LU
WP
7
12
59.789749
6.03992
03999
Roman Wachowiak
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
18
5
59.749447
7.01318
14782
Stanisław Gołębiowski
Jakub Patreuha
DS
DS
24
5
59.629146
8.05611
06909
Dominik Filipowicz
Anna Sarniak
DS
WM
21
21
59.158945
9.13706
04719
Magdalena Machczyńska
Artur Toeplitz
PM
PM
2
5
59.148643
10.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
58.888342
11.08979
11550
Krzysztof Jassem
Piotr Marcinowski
DS
DS
24
11
58.698040
12.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
58.177839
13.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
WP
LB
15
21
57.827538
14. 
11653
Ekaterina Dobrushina
Igor Kravchenko
RUS
PD
6
7
57.467236
15.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MP
MP
15
19
57.466935
16.14728
09550
Kamil Nowak
Jakub Wojcieszek
MA
LB
13
17
57.416734
17.07617
16140
Mirosław Sady
Andrzej Szepczyński
MP
MP
12
4
57.296432
18.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
15
13
57.286131
19.14885
03266
Marcin Dobrowolski
Stefan Kowalczyk
WP
SL
7
18
56.995829
20.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
MP
MP
24
24
56.905628
21.06963
09146
Marek Szymanowski
Piotr Tuczyński
LD
MA
24
17
56.755327
22.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
KP
5
18
56.745025
23.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
56.614724
24.18197
 
Andrzej Knap
Alan Maddock
PK
ESP
5
6
56.554523
25.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
4
5
56.524221
26.04531
12123
Marek Barylewski
Mateusz Stępiński
WP
MA
18
9
55.843920
27.02794
07642
Ryszard Skotarski
Witold Stachnik
MA
MA
12
9
55.833618
28.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
7
9
55.703417
29.18699
07431
Piotr Ciszak
Marek Witek
LD
SL
1.5
21
55.583116
30.01054
05059
Tadeusz Garbacik
Stanisław Janik
MP
LB
13
13
55.552814
31.04242
05084
Andrzej Fronczak
Tadeusz Kaczanowski
WM
ZP
18
19
55.522513
32.14965
17030
Marta Wójcik
Anna Zaręba
MA
MA
3
3
55.362211
33.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
18
17
54.872211
34.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
54.782211
35.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
LD
MA
13
13
54.722111
36.11591
10930
Tadeusz Bożek
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
5
5
54.662111
37.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
54.422010
38.05282
05534
Jerzy Nowak
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
13
17
54.322010
39.01865
07849
Andrzej Pawlak
Bogdan Szulejewski
OP
SW
17
21
54.141910
40.12983
04682
Janusz Kobylarski
Jacek Piotrowski
PM
PM
5
12
54.081910
41.03750
04670
Julian Jurski
Mariusz Pater
KP
PM
11
11
53.89189
42.17721
13438
Jakub Bazyluk
Rafał Marks
MA
SL
3
11
53.77189
43.14145
11489
Katarzyna Abratkiewicz
Wojciech Abratkiewicz
ZP
ZP
3
2.5
53.71179
44.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
5
7
53.47179
45.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
53.34168
46.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
52.98168
47.04665
12503
Kazimierz Omernik
Wojciech Uszynski
PM
MA
19
13
52.76158
48.16147
04710
Marek Bednarczyk
Stanisław Szejko
PM
PM
3
7
52.65158
49.02501
02934
Mariusz Kowalski
Krzysztof Kujawa
LU
SL
15
19
52.51147
50.14845
04707
Robert Krawczyk
Mirosław Szaliński
PM
PM
5
12
52.47147
51.11757
09689
Paweł Anastaziak
Joanna Śliwowska
PM
PM
3
3
52.36147
52.05932
10148
Remigiusz Góralczyk
Paulina Klimentowska
ZP
PM
5
7
52.36137
53.07190
04602
Paweł Chindelewicz
Aleksander Kasprzak
PM
PM
12
18
52.18137
54.07667
08797
Barbara Batkiewicz
Michał Tuszyński
MP
MP
9
4
52.17126
55.06539
06577
Robert Chmielak
Zygmunt Dumała
MA
MA
7
5
52.12126
56.11882
12272
Elżbieta Chodacka
Anna Makarewicz
SL
MA
2.5
5
52.11116
57.03206
13174
Maciej Janeczko
Ryszard Zwolak
MP
SL
7
4
52.05116
58.06817
09643
Renata Neronowicz
Tomasz Sielicki
MA
MA
12
7
51.89105
59.04399
04411
Tomasz Patalan
Zbigniew Prasek
WM
PM
4
5
51.89105
60.05691
05708
Grzegorz Lewaciak
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
51.8095
61.15120
03529
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
7
51.3595
62.04198
15621
Adolf Bocheński
Tomasz Gotard
WM
PM
13
19
51.2384
63.19384
 
Leszek Ekert
Maciej Raczkiewicz
PM
-
3
0
51.2284
64.04601
04621
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
PM
PM
12
5
51.0974
65.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
51.0774
66.01272
05822
Marek Czerepak
Tomasz Spodenkiewicz
DS
LD
12
13
51.0363
67.03847
03920
Jarosław Michałowski
Grzegorz Rojewski
KP
WP
18
13
51.0263
68.05989
06112
Jerzy Kullass
Roman Szlachetka
ZP
ZP
7
12
50.8753
69.04691
11509
Eugeniusz Rogiński
Czesław Thrun
PM
PM
5
5
50.8453
70.17001
17834
Jakub Lenkiewicz
Alicja Myśliwiec
MP
DS
2.5
1.5
50.8053
71.07725
12899
Grzegorz Superson
Michał Wróbel
MP
SL
13
7
50.6042
72. 
 
Ashley Bach
Arlene Dalley
NZL
AUS
24
6
50.4942
73.06973
01726
Piotr Tuszyński
Tomasz Winciorek
LB
MA
24
18
50.4332
74.05246
05279
Zofia Mikołajczyk
Jadwiga Nowak
WP
WP
4
11
50.3132
75.17495
17494
Robert Barankiewicz
Aleksander Zatke
LD
LD
2.5
2
50.2721
76.11462
15049
Olga Bytskevitch
Siarhei Ramanovich
PD
PD
2.5
2
50.2521
77.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2
2
50.1011
78.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
SL
MA
7
24
49.9311
79.02666
07341
Andrzej Hycnar
Ireneusz Kowalczyk
PK
SL
13
21
49.7311
80.04593
04696
Wacław Janicki
Antoni Sękowski
WP
PM
17
18
49.5511
81.06507
10023
Wojciech Biegajło
Leszek Łuniewski
MA
MA
13
12
49.5411
82.04643
04660
Bogdan Małysz
Marek Niesłuchowski
PM
PM
18
5
49.3611
83.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
7
11
49.2211
84.08104
08087
Zbigniew Kamiński
Jan Maciejewski
PM
PM
4
9
49.1311
85.12253
10533
Jerzy Kozyczkowski
Ryszard Pałasz
LB
WP
11
11
49.1111
86.14619
14783
Maksymilian Chodacki
Patryk Patreuha
SL
DS
9
5
49.0111
87. 
15666
Mikhail Chorny
Henadzi Medusheuski
ISR
PD
6
3
48.9311
88.13707
08057
Mirosław Małypan
Zbigniew Pinkiewicz
PM
PM
4
13
48.8411
89.04535
07794
Dariusz Bogucki
Marta Janeczek
ZP
PM
15
9
48.8311
90.04760
13698
Antoni Adamiec
Dmitry Khodkov
PM
PD
4
2.5
48.8111
91.10790
08563
Grzegorz Antosz
Andrzej Osiński
PM
PM
2.5
2.5
48.6311
92.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2.5
3
48.4711
93.05242
08859
Ewa Knapik
Krzysztof Lewandowski
WP
DS
5
7
48.4011
94.08166
08978
Renata Dancewicz
Jacek Leśniczak
MA
LB
7
15
48.3511
95.12006
04463
Danuta Krupnik
Jan Stańczak
MA
WM
7
9
48.1311
96.02812
02831
Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
MP
MP
4
19
48.1311
97.04922
07815
Piotr Busse
Lena Leszczyńska
LB
MA
19
7
47.9611
98.04573
09675
Michał Gapa
Sławomir Lejk
PM
PM
5
3
47.9211
99.05675
07543
Mariusz Kraśnicki
Przemysław Teleszyński
LD
LD
9
13
47.9011
100.04829
16810
Marek Pietrzak
Przemysław Stefanowski
PM
ZP
5
0.5
47.8311
101.17810
14282
Tomasz Czekała
Mirosław Giełczyński
PM
PM
1.5
1.5
47.7111
102.04250
11681
Bogusław Gierulski
Ziemowit Nowak
WM
PM
21
5
47.6811
103.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
47.6411
104.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
47.5011
105.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
2
47.4911
106.09357
12154
Arkadiusz Majcher
Mateusz Sobczak
PK
DS
11
11
47.4711
107.04699
04731
Krzysztof Sikorski
Sylwester Walerowicz
PM
WP
19
15
47.4611
108.12575
06116
Wojciech Bondarewicz
Radosław Szymczak
ZP
ZP
4
5
47.3311
109.01502
09424
Mirosław Miłaszewski
Stefan Szenberg
DS
DS
19
13
47.2611
110.08117
04547
Grażyna Brewiak
Andrzej Bunikowski
PM
PM
19
18
47.1211
111.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
47.0611
112.05574
08549
Przemysław Błaszczyk
Anna Maduzia
LD
WP
15
7
47.0311
113.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
MA
7
12
46.8811
114.06488
10354
Wiesław Andruk
Krzysztof Przybielski
MA
PM
9
4
46.8411
115.02671
07501
Ryszard Jaśkiewicz
Jan Styczyński
MP
SL
11
5
46.8411
116.05111
11296
Wit Klapper
Artur Pomarański
SL
LU
21
5
46.6511
117.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
46.5911
118.06689
12196
Andrzej Kondeja
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
5
46.4011
119.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WM
WP
17
15
46.3711
120.09778
06573
Szczepan Chruścicki
Bogusław Domaszewski
PM
MA
4
3
46.3211
121.06822
15802
Anna Nosalska
Adam Suchodolski
PM
PM
7
4
46.1811
122.08129
03696
Edward Bednarczyk
Leszek Falkowski
PM
KP
7
13
46.0811
123.01066
02760
Andrzej Janda
Jerzy Pasich
PK
MP
5
7
46.0611
124.19098
06321
Waldemar Duczmański
Leszek Dzieńkowski
LD
MA
0.5
7
45.9111
125.05213
08769
Paweł Małecki
Sławomir Piechocki
WP
WP
11
11
45.8511
126.04622
04701
Jan Kuchta
Jan Staniszewski
PM
PM
4
5
45.3811
127.14430
04341
Teresa Górkiewicz
Jan Lech
PM
PM
3
5
45.3311
128.19908
17916
Marianna Gołębiewska
Kajetan Gościański
PM
WP
0
2
45.2111
129.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
SW
SW
18
17
45.1811
130.14650
07221
Dmitry Kamlyuk
Andrei Kavalenka
PD
PD
2
7
45.0311
131.16187
04686
Krzysztof Czapczyk
Janusz Przybyszewski
PM
PM
4
11
44.8811
132.17921
18645
Józef Bugajewski
Ewa Morawska
WP
WP
1.5
1.5
44.7311
133.14703
14990
Illia Feranchuk
Liudmila Nestsiaronak
PD
PD
2.5
0
44.6811
134.06556
12263
Sylwester Cieślak
Anna Jaguszewska
MA
MA
12
4
44.5611
135.10794
16784
Aleksander Chrenowski
Władysław Łobacz
PM
PM
13
3
44.4611
136.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
44.3811
137.13580
04659
Marek Fijałkowski
Krzysztof Niemkiewicz
PM
PM
2.5
5
43.7811
138.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
4
5
42.9911
139.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
42.7711
140.17361
09491
Marta Makarewicz
Rafał Niedzielski
MA
LU
4
7
42.5111
141. 
11936
Kennet Christiansen
Ervin Otvosi
DEN
PM
6
9
42.0011
142.08109
04755
Krzysztof Borkowski
Danuta Żabicka
PM
PM
4
7
41.9811
143.06325
07102
Ireneusz Głowacki
Jacek Omelańczuk
MA
LD
4
4
41.5311
144.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
2.5
41.3511
145.04143
16829
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
5
41.2011
146.14847
13628
Nataliya Koshcheyeva
Larysa Kuzniatsova
PD
PD
1.5
2.5
40.8511
147.04551
04559
Robert Czarnecki
Kazimierz Dominiak
PM
PM
5
9
40.7211
148.19904
19648
Arkadiusz Czarkowski
Wojciech Paupa
PM
PM
0
0
39.9411
149.11246
08056
Aleksander Gruca
Marek Jacyków
PM
PM
5
5
38.6211
150. 
 
Lars Erik Moberg
Galina Nilsson
SWE
SWE
6
6
38.6011
151.20067
13800
Ewa Jaworska
Jarosław Jaworski
PM
PM
0
2
37.6211
152.17291
17049
Marek Piętak
Michał Samet
PM
PM
2
2
36.6111
153.18849
 
Andrzej Piwakowski
Sylwester Rajewski
PM
-
0
0
35.3811
154.16544
14317
Hanna Ciuńczyk
Aleksandra Talaczek
MA
MP
3
2
35.2611
155.04639
04712
Andrzej Malinowski
Leszek Szkudlarek
PM
PM
5
9
34.6711

Łącznie 5388 punktów PKL, w tym 2810 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-17 g.03:32:34 (0.5245/320) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.