Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4401/24481 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

59. Kongres Bałtycki
59th Bridge Baltic Congress
VII Kongresowy Turniej Par - Miksty - OTP**
środa, 7 sierpnia 2019r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.12197
10085
Michał Klukowski
Justyna Żmuda
MP
MP
24
19
65.958442
2.17361
02806
Marta Makarewicz
Wojciech Strzemecki
MA
MA
4
21
64.278040
3.13882
04740
Agnieszka Wiankowska
Piotr Wiankowski
PM
MA
4
21
63.447638
4.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
60.437337
5.15059
08158
Agata Zatorska
Piotr Zatorski
PM
MP
3
21
59.326935
6.06909
11319
Anna Sarniak
Przemysław Zawada
WM
MA
21
19
59.076633
7.12450
09146
Katarzyna Dufrat
Piotr Tuczyński
MP
MA
15
17
59.046231
8.13359
11809
Dominika Gierczyńska
Krzysztof Mielnik
ZP
PM
1.5
9
58.795930
9.08117
04547
Grażyna Brewiak
Andrzej Bunikowski
PM
PM
19
18
58.045628
10.04775
04772
Karina Drobiniak
Bogusław Dyk
PM
PM
5
12
58.035226
11.06815
18760
Piotr Nawrocki
Joanna Zalewska
MA
MA
19
3
57.814925
12.05574
12272
Przemysław Błaszczyk
Anna Makarewicz
LD
MA
15
5
56.824623
13.12154
14317
Mateusz Sobczak
Aleksandra Talaczek
DS
MP
11
2
56.714221
14.04553
04588
Elżbieta Czekaj
Sławomir Henclik
PM
PM
12
18
56.693920
15.12006
06973
Danuta Krupnik
Piotr Tuszyński
MA
LB
7
24
56.383518
16.17082
10148
Maciej Boczar
Paulina Klimentowska
MA
PM
4
7
55.963216
17.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
SL
17
7
55.792915
18.14707
10238
Iryna Azarava
Alexander Zhukov
PD
PD
1.5
9
55.762513
19.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
55.622211
20.16544
09357
Hanna Ciuńczyk
Arkadiusz Majcher
MA
PK
3
11
55.541910
21.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
7
7
55.34179
22.04852
01661
Marta Sikora
Włodzimierz Starkowski
PM
MP
4
24
55.34168
23.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
54.95168
24.02501
08903
Mariusz Kowalski
Olga Zabulewicz
LU
PM
15
5
54.86158
25.08434
01705
Witold Tomaszek
Małgorzata Turska-Marcinowska
WP
DS
12
7
54.83158
26.05059
05242
Stanisław Janik
Ewa Knapik
LB
WP
13
5
54.72147
27.15595
06817
Maciej Dąbrowski
Renata Neronowicz
OP
MA
9
12
54.02137
28.06539
18479
Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
MA
MA
7
2
53.92137
29.14145
11489
Katarzyna Abratkiewicz
Wojciech Abratkiewicz
ZP
ZP
3
2.5
53.85126
30.15669
07277
Galina Koroleva
Aliaksandr Prakapenka
PD
PD
1.5
4
53.56126
31.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
53.21116
32.05718
03356
Jerzy Michałek
Katarzyna Michałek
SL
MP
21
7
52.86116
33. 
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
GER
PM
6
19
52.85105
34. 
11653
Ekaterina Dobrushina
Igor Kravchenko
RUS
PD
6
7
52.8195
35.13796
04632
Marzena Banach
Jacek Lew
PM
PM
2
15
52.7395
36.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
7
5
52.1384
37.12709
05822
Katarzyna Perkowska
Tomasz Spodenkiewicz
MA
LD
1.5
13
51.9684
38.04696
04755
Antoni Sękowski
Danuta Żabicka
PM
PM
18
7
51.9274
39.11882
14619
Elżbieta Chodacka
Maksymilian Chodacki
SL
SL
2.5
9
51.5974
40.05611
17030
Dominik Filipowicz
Anna Zaręba
DS
MA
21
3
50.9963
41.04531
04848
Marek Barylewski
Maria Tomczewska
WP
PM
18
7
50.9853
42.04198
04491
Adolf Bocheński
Ewa Tutaj
WM
WM
13
5
50.6753
43.14728
14965
Kamil Nowak
Marta Wójcik
MA
MA
13
3
50.5642
44.14703
14990
Illia Feranchuk
Liudmila Nestsiaronak
PD
PD
2.5
0
50.4442
45. 
 
David Dunne
Sheila Kelly
IRE
IRE
6
6
50.3732
46.13628
12357
Larysa Kuzniatsova
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
2.5
11
50.3632
47.04548
19556
Andrzej Burczyk
Dorota Malec
PM
PM
4
0.5
50.2521
48.12263
12503
Anna Jaguszewska
Wojciech Uszynski
MA
MA
4
13
49.6411
49.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2
2
49.6111
50. 
 
Dariusz Morawski
Irmieli Wuoristo-Salonen
FRA
FRA
6
6
49.5711
51.14961
14962
Krzysztof Jamka
Urszula Jamka
DS
DS
4
4
49.2711
52.07667
08797
Barbara Batkiewicz
Michał Tuszyński
MP
MP
9
4
49.1711
53. 
 
Ashley Bach
Arlene Dalley
NZL
AUS
24
6
49.1711
54.04887
07815
Olech Bestrzyński
Lena Leszczyńska
WP
MA
15
7
49.1511
54.14982
18845
Paweł Łużecki
Krystyna Marson
PM
PM
1.5
0.5
49.1511
56.08166
01726
Renata Dancewicz
Tomasz Winciorek
MA
MA
7
18
48.9911
57.05279
04665
Jadwiga Nowak
Kazimierz Omernik
WP
PM
11
19
48.7211
58. 
19121
Marylin Malinowska
Artur Malinowski
-
WP
0
19
48.6111
59.06822
09696
Anna Nosalska
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
7
5
48.4711
60.04922
05246
Piotr Busse
Zofia Mikołajczyk
LB
WP
19
4
48.3411
61.16235
13877
Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
PM
PM
2.5
2.5
47.7511
62.15733
11490
Maria Domagałło
Mieczysław Manik
PM
ZP
1.5
3
47.6511
63.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
47.5611
64.19391
19390
Barbara Tuma
Krzysztof Tuma
PM
PM
0.5
0.5
47.5411
64.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
KP
5
18
47.5411
66.08485
06706
Grażyna Busse
Apolinary Kowalski
WP
WM
15
24
47.4111
67.20067
13800
Ewa Jaworska
Jarosław Jaworski
PM
PM
0
2
47.0511
68.15933
15286
Krystian Bojeczko
Angelika Konderak
PM
PM
1.5
2
46.5811
69.19904
17572
Arkadiusz Czarkowski
Michalina Krysiak
PM
PM
0
1
46.3311
70.19908
17916
Marianna Gołębiewska
Kajetan Gościański
PM
WP
0
2
45.7711
71.14847
04165
Nataliya Koshcheyeva
Ihar Radziukevich
PD
PD
1.5
7
45.3811
72.15478
11462
Igor Bytskevich
Olga Bytskevitch
PD
PD
2.5
2.5
45.3011
73.06923
15803
Jacek Sikora
Monika Suchodolska
PM
PM
7
3
45.2711
74.04535
07794
Dariusz Bogucki
Marta Janeczek
ZP
PM
15
9
45.1911
75.18197
18835
Andrzej Knap
Małgorzata Knap
PK
PK
5
0
45.1211
76.19377
19376
Tomasz Onoszko
Ewa Zagórska-Onoszko
PM
PM
0.5
0.5
44.8011
77.06488
18347
Wiesław Andruk
Lidia Chłąd
MA
PM
9
2
44.7211
78.17048
17024
Marcin Ozga
Grażyna Płocka
PM
PM
0
0.5
44.5211
79.14430
04341
Teresa Górkiewicz
Jan Lech
PM
PM
3
5
43.4811
80.01318
17834
Stanisław Gołębiowski
Alicja Myśliwiec
DS
DS
24
1.5
43.4011
81.16478
17210
Elżbieta Szymańska
Olgierd Zieliński
PM
PM
0
0.5
43.3811
82.08316
04506
Krzysztof Nagielski
Regina Wołek
WM
WM
9
2.5
43.3411
83. 
 
Lars Erik Moberg
Galina Nilsson
SWE
SWE
6
6
43.1311
84.15700
19382
Barbara Boros
Piotr Szpryngier
PM
PM
2
0.5
43.1211
85.16719
11724
Janina Buszman
Leszek Sapiński
PM
PM
2
2.5
43.0811
86. 
 
Kennet Christiansen
Keiko Otvosi
DEN
-
6
6
42.6911
87.13706
04719
Magdalena Machczyńska
Artur Toeplitz
PM
PM
2
5
42.2711
88. 
01101
Jerzy Kwoczek
Iwona Smilgin
-
WM
0
0
42.2311
89.11731
12562
Zbigniew Kamiński
Krystyna Rogala
PM
PM
3
2.5
41.4411
90.18272
18273
Dorota Niewińska
Waldemar Niewiński
PM
PM
1
1
41.0711
91.08946
07431
Małgorzata Sokołowska
Marek Witek
LD
SL
4
21
41.0411
92. 
08565
Barbara Ludwikowska
Lechosław Suszka
-
PM
0
5
40.9911
93.18666
 
Dominik Gulgowski
Julia Korol
PM
-
0
0
40.5211
94.15136
10348
Olena Gruca
Dariusz Podfigurny
PM
PM
2
4
39.1011
95.12452
16292
Andrzej Dobkowicz
Katarzyna Sapińska
PM
PM
4
1.5
37.9511
96.11757
09689
Paweł Anastaziak
Joanna Śliwowska
PM
PM
3
3
33.0511

Łącznie 2638 punktów PKL, w tym 1392 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-20 g.12:00:16 (0.4602/202) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.