Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4428/24644 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

61. Mityng Bursztynowy (OTP**)
OTP** BURSZTYNOWY
Szczecin, 14 września 2019 r.
niedziela, 15 września 2019r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05944
05973
Adam Hintertan
Ryszard Kłosiński
ZP
ZP
12
7
62.82100II
II
2.02013
11296
Andrzej Jeleniewski
Artur Pomarański
ZP
LU
18
5
62.1293III
III
3.09387
05954
Cezary Jarmuł
Aleksander Jasiukiewicz
ZP
ZP
7
2.5
61.3586III
III
4.14565
17100
Daniel Fira
Andrzej Waszyński
ZP
ZP
4
3
61.0980 
 
5.05996
06086
Zbigniew Lasocki
Ryszard Sawicki
ZP
WP
12
5
60.6274 
 
6.05982
05348
Waldemar Krych
Włodzimierz Reszelski
ZP
ZP
4
11
59.8168 
 
7.02025
02166
Roman Klejny
Jarosław Wachnowski
LB
LB
11
18
59.5262 
 
8.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
59.1756 
 
9.05988
06101
Stanisław Kulesza
Paweł Stężała
ZP
ZP
11
5
58.6450 
 
10.02131
08350
Ryszard Smejda
Władysław Tomasiak
ZP
ZP
7
13
58.0644 
 
11.06003
06125
Robert Lewandowski
Ryszard Urbański
ZP
ZP
2.5
5
57.7138 
 
12.12914
07906
Łukasz Frąckowiak
Andrzej Parmonik
LB
LB
2.5
5
57.3832 
 
13.05953
02185
Wojciech Jarząbek
Damian Wroński
ZP
ZP
5
11
57.3126 
 
14.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
7
5
56.7020 
 
15.06051
06066
Marek Ostrowski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
7
9
56.1019 
 
16.08327
16139
Lech Klorek
Dorota Sosinowicz
ZP
ZP
4
2
55.7918 
 
17.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
4
12
55.0917 
 
18.06067
09394
Julian Pisarek
Marek Siech
ZP
ZP
13
5
54.5416 
 
19.17294
13018
Marek Bałabuch
Rafał Szafranek
KP
KP
2.5
4
54.3515 
 
20.11444
05889
Grzegorz Adamski
Patryk Araszkiewicz
ZP
ZP
4
5
54.0614 
 
21.08328
04848
Piotr Kiełczewski
Maria Tomczewska
ZP
PM
7
7
53.9413 
 
22.06079
06112
Grzegorz Rybacki
Roman Szlachetka
ZP
ZP
7
12
53.8112 
 
23.07928
02162
Mariusz Łasiewicki
Grzegorz Trojanowski
MA
ZP
4
3
52.8811 
 
24.05890
06116
Marek Banach
Radosław Szymczak
ZP
ZP
5
5
52.1610 
 
25.08343
08347
Andrzej Gil
Krzysztof Wielemborek
ZP
ZP
4
3
52.119 
 
26.02094
08847
Romuald Paszkowski
Marek Tuziemski
ZP
ZP
5
3
52.088 
 
27.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2
51.877 
 
28.08825
06148
Cezary Kawiak
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
5
7
51.826 
 
29.05900
06115
Lechosław Błaziński
Radosław Szopiński
ZP
ZP
12
7
51.825 
 
30.06014
06033
Adam Małdyk
Włodzimierz Mysłek
ZP
ZP
4
5
51.644 
 
31.06080
06120
Jerzy Sadowski
Jerzy Taźbierski
ZP
ZP
12
5
51.543 
 
32.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
51.512 
 
33.11104
06088
Sławomir Niajko
Zbigniew Sękowski
MA
ZP
12
3
50.271 
 
34.12269
06151
Tomasz Jakóbczak
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
4
9
50.201 
 
35.08326
06074
Leszek Konieczny
Mieczysław Rogowski
ZP
ZP
5
5
50.161 
 
36.09385
14835
Wojciech Morawski
Andrzej Pożerski
ZP
ZP
3
5
50.141 
 
37.02121
06129
Ryszard Sakowicz
Piotr Wasylko
LB
ZP
18
12
50.041 
 
38.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
3
49.791 
 
39.08335
08346
Kazimierz Jordan
Piotr Węgrzyn
ZP
ZP
4
3
49.761 
 
40.02115
13693
Czesław Rekret
Curt Sjolin
LB
LB
4
2.5
48.411 
 
41.02261
08330
Krzysztof Hajkowski
Paweł Marczak
LB
LB
9
3
46.941 
 
42.05920
15104
Andrzej Dębowski
Jacek Reszczyński
ZP
ZP
12
2
46.731 
 
43.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
9
5
46.491 
 
44.08833
09427
Zdzisław Michalski
Mariusz Wierzchowski
ZP
ZP
4
2.5
46.071 
 
45.16257
08851
Ryszard Szewczyk
Edmund Zarzycki
ZP
ZP
2
2.5
46.041 
 
46.01952
02103
Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
13
11
46.001 
 
47.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
5
45.761 
 
48.19418
18482
Artur Chibowski
Piotr Zalcman
KP
KP
1
1.5
45.761 
 
49. 
 
Tomas Bergelin
Nils Nykvist
SWE
SWE
6
6
45.321 
 
50.08356
08990
Jan Purczyński
Ryszard Sałata
ZP
ZP
7
4
45.221 
 
51.05983
06093
Marian Kryger
Marian Siwy
ZP
ZP
4
11
44.911 
 
52. 
 
Lars-Eric Moberg
Per-Olaf Toreborg
SWE
SWE
6
6
44.851 
 
53.06042
07169
Zbigniew Nowak
Jerzy Siwicki
ZP
ZP
4
4
44.261 
 
54.11356
06157
Janusz Linkiewicz
Marek Żakowicz
ZP
ZP
4
12
44.221 
 
55.12177
 
Michał Szelągowski
Stefan Zylberstein
ZP
SWE
2
6
44.011 
 
56.02099
02163
Stanisław Pietrzak
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
4
5
43.851 
 
57.14326
10171
Justyna Duszyńska
Yan Shpuntou
ZP
ZP
3
7
43.771 
 
58.15625
16823
Maryla Nakoneczna
Jan Włoszek
ZP
ZP
1.5
1
43.531 
 
59.09464
13084
Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
LB
LB
4
3
42.251 
 
60.14576
06118
Anna Janiszewska
Jerzy Świderski
ZP
ZP
2.5
7
41.131 
 
61.10651
14368
Eligiusz Śmieja
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
1.5
4
40.871 
 
62.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
40.371 
 
63.18846
15082
Ewa Bargłowska
Krzysztof Lubkowski
ZP
ZP
1
2
39.311 
 
64.18877
 
Bolesław Aleksandrowicz
Agata Stasiorowska
ZP
NZ
1.5
0
32.331 
 
65. 
 
Claes-Goran Edlund
Lisbet Edlund
SWE
SWE
6
6
26.971 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2102 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.zzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-15 g.17:12:08 (0.2963/142) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.