Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4425/24651 turniej par

szczegóły imprezy

28. Bolesławiecka Trzydniówka
I Turniej Par im. Antoniego Ochota o puchar Prezesa PZU S.A.
piątek, 20 września 2019r., godz. 18:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.02131
08350
Ryszard Smejda
Władysław Tomasiak
ZP
ZP
7
13
63.2746
2.15621
03497
Tomasz Gotard
Jerzy Skwark
PM
SL
19
15
58.4644
3.01345
01865
Maciej Hutyra
Andrzej Pawlak
OP
OP
7
17
58.2341
4.02495
07722
Andrzej Kokoryka
Janusz Wesołowski
LU
PK
11
13
57.9339
5.08294
12272
Mariusz Bartkowski
Anna Makarewicz
SW
MA
17
5
57.7036
6.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
57.4334
7.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
WP
13
11
56.9432
8.07271
09835
Adrian Bakalarz
Tomasz Kłys
SL
WP
7
7
56.8630
9. 
 
Petr Bahnik
Eva Bahnikova
CZE
CZE
6
6
56.8227
10.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
19
56.7025
11.03052
03170
Janis Bendiks
Cezary Góra
SL
SL
7
7
56.6323
12.01502
01770
Mirosław Miłaszewski
Aleksander Zdybel
DS
MP
19
9
56.4521
13.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
56.3418
14.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
56.3116
15.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
7
56.2314
16.15595
05423
Maciej Dąbrowski
Jeremi Stępiński
OP
OP
11
19
55.7812
17.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
55.4110
18.07642
13463
Witold Stachnik
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
9
3
55.419
19.10533
07725
Ryszard Pałasz
Grzegorz Superson
WP
MP
11
13
55.379
20.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
54.898
21.01641
01711
Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
DS
DS
12
11
54.798
22.07283
03464
Jarosław Figlus
Adam Robak
SL
SL
13
13
54.688
23.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
LU
4
7
54.677
24.01287
01772
Marek Drecki
Sławomir Zimniak
DS
DS
7
7
54.527
25.09303
05822
Jarosław Łaszczuk
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
7
13
53.737
26.12846
03546
Andrzej Hermansdorfer
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
7
13
53.346
27.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
13
53.266
28.01508
01727
Jarosław Molenda
Artur Winkler
DS
DS
9
9
53.185
29.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
52.575
30.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
52.345
31.05314
05400
Marcin Pędziński
Maciej Sobieralski
WP
WP
15
15
52.324
32.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
52.064
33.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
7
52.063
34.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
SL
SL
11
5
52.013
35.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
51.773
36.10217
17030
Urszula Kędzierska
Anna Zaręba
MA
MA
5
3
51.662
37.01495
09652
Ryszard Menzfeld
Radosław Surowiak
DS
DS
5
4
51.502
38.08340
06042
Romuald Markowski
Zbigniew Nowak
ZP
ZP
1
4
51.341
39.12123
11903
Mateusz Stępiński
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
9
9
51.051
40.09951
03530
Jacek Michalski
Fabian Szczerek
SL
SL
4
4
50.521
41.01397
01578
Piotr Korecki
Marcin Preisner
LB
LB
7
3
50.161
42.01328
01592
Józef Grybel
Ryszard Rączkowski
DS
DS
3
4
49.971
43.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
49.901
44.15519
18890
Piotr Kulesza
Vasil Valchev
ZP
ZP
7
5
49.791
45.12382
01615
Zygmunt Adamski
Jan Sadowski
DS
DS
2
4
49.591
46.18284
01556
Aleks Bukat
Jan Pawlikaniec
DS
WP
2
5
49.381
47.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
48.991
48.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
48.641
49.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2.5
48.621
50.08859
01493
Krzysztof Lewandowski
Bohdan Mazur
DS
DS
7
13
48.321
51.17892
16000
Aron Shindler
Szymon Superson
MP
MP
2.5
2.5
48.271
52.17721
17008
Jakub Bazyluk
Filip Trojański
MA
MA
4
3
48.211
53.12374
01607
Zdzisław Patreuha
Jacek Rutowicz
DS
DS
5
4
48.161
54.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
47.961
55.08164
01480
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
DS
DS
5
4
47.791
56.18088
03498
Józef Kowalik
Zbigniew Słaby
SL
SL
1.5
7
46.881
57.18896
19189
Jakub Franczak
Zofia Trojan
DS
DS
2
1
46.651
58.03422
18392
Andrzej Piecuch
Anna Stelmach
SL
SL
9
1.5
46.381
59.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
46.281
60.05670
05730
Andrzej Kozikowski
Wiesław Niciński
LD
LD
15
13
46.161
61.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
4
45.921
62.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
45.731
63.18897
18899
Kornel Krawiec
Jan Pytel
DS
DS
1.5
1.5
45.321
64.17775
17789
Maciej Betliński
Sebastian Zimorski
DS
DS
2
1.5
45.091
65.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
45.061
66.13899
14789
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
WP
WP
4
4
44.981
67.01720
16777
Ryszard Wiącek
Tomasz Wiącek
DS
DS
2
1.5
44.941
68.01474
10503
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
4
44.561
69.02774
07617
Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
MP
MP
12
12
44.231
70.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
7
7
43.371
71.01455
19035
Roland Lippik
Paulina Mrozińska
DS
DS
5
0
43.161
72.14060
01713
Adam Szuszkiewicz
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
3
7
42.961
73.15120
03529
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
7
42.151
74.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
41.921
75.15751
16233
Jan Kulczycki
Eugeniusz Swendrowski
DS
DS
2
2
40.791
76.01239
01433
Robert Biel
Aleksander Kud
LB
LB
11
11
37.861
77.13179
18265
Janusz Kozioł
Ewa Sokolińska
DS
DS
2.5
1.5
37.321
78.12377
08148
Albina Suder
Ryszard Suder
DS
DS
2.5
3
35.761
79.17013
08143
Stanisław Horochowski
Piotr Rapacki
DS
DS
1
1.5
30.281

Łącznie 1242 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp1920/01boles/program.htm

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-13 g.06:45:37 (0.2654/168) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.