Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4417/24737 turniej teamów
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

58. Festiwal Brydżowy
58th Bridge Festival
MEN TEAMS
niedziela, 8 września 2019r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1. 
 
 
 
Andrea Stanković
Alexander Hydes
Filip Jelić
Slobodan Simić
CRO
ENG
SRB
CRO
0
0
0
0
94.897035
2.02966
02460
02904
02501
02806
11319
Stanisław Pająk
Marek Atalski
Janusz Gawęcki
Mariusz Kowalski
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
POL
POL
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
0
0
92.046432
3. 
 
 
 
 
 
Janko Mijoč
Slavko Dujmić
Milan Pavlin
Janez Pavšek
Silvana Rojko
Alfonz Šumer
SLO
CRO
SLO
SLO
SLO
SLO
0
0
0
0
0
0
86.965930
4.02836
02671
02672
02820
02846
Stanisław Waśko
Ryszard Jaśkiewicz
Stanisław Jaśkiewicz
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
POL
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
0
82.805427
5. 
 
 
 
Berend Van den bos
Hans Bouman
Paul Van den bos
Tim Van den bos
NED
NED
NED
NED
0
0
0
0
82.404925
6. 
 
 
 
Zhivko Draganov
Mark Andonov
Grozyo Donev
Dobromir Lazarov
BUL
BUL
BUL
BUL
0
0
0
0
77.414422
7. 
 
 
 
Kiril Marinovski
Rosen Gunev
Nikolay Kermedchiev
Ivan Nanev
CRO
BUL
BUL
BUL
0
0
0
0
76.843920
8. 
 
 
 
Srđan Katušić
Drazen Martinović
Faruk Mašić
Igor Novosel
CRO
CRO
BIH
CRO
0
0
0
0
74.683417
9. 
 
 
 
Dean Spasov
Grozdan Rusinov
Zhivko Siderov
Nikolay Vasilev
BUL
BUL
BUL
BUL
0
0
0
0
72.962915
10. 
 
 
 
Klaus Spiegelberg
Martin Jentsch
Laurence Kane
Ulrich Schweding
GER
GER
ENG
GER
0
0
0
0
71.592412
11. 
 
 
 
John Vaage
John helge Herland
Mark Thiele
Renee Verdegaal
NOR
NOR
NED
NED
0
0
0
0
71.321910
12.05111
01054
06845
07725
Wit Klapper
Tadeusz Garbacik
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
70.29147
13. 
 
 
 
Arie Teeuw
Adrians Imsa
Martin Maasik
Robbie Teunissen
NED
LAT
EST
NED
0
0
0
0
68.48137
14. 
 
 
 
David Vozábal
Ondřej Bahník
Jakub Šlemr
Kamil Žylka
CZE
CZE
CZE
CZE
0
0
0
0
68.35137
15. 
 
 
 
 
 
Georg Weisz
Eduard Schnoell
Tomasz Scholl
Ulrich Staber
Dani Vikor
Petra Von malchus
HUN
AUT
GER
GER
HUN
GER
0
0
0
0
0
0
67.42126
16. 
 
 
 
 
Conor Boland
Wojciech Gorczyca
Michael Mcauliffe
Billy Ronan
Robert Winkler
IRL
POL
IRL
IRL
AUT
0
0
0
0
0
66.83116
17.05822
01272
07114
05464
Tomasz Spodenkiewicz
Marek Czerepak
Waldemar Skóra
Witold Turant
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
66.81105
18. 
 
 
 
Goran Lamza
Jack Johnson
Ed Lheureux
Darko Šeremet
CRO
CAN
CAN
CRO
0
0
0
0
66.7795
19.08930
02937
07491
03003
Maja Żabierek
Nikander Kuszewski
Tadeusz Sobota
Hubert Urban
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
66.6384
20. 
 
 
 
Mate Meštrić
Goran Dražić
Tomislav Šašek
Luka Žunić
CRO
CRO
CRO
CRO
0
0
0
0
65.5774
21.09594
01291
09568
01437
01577
01599
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
Mariusz Ilnicki
Zdzisław Kunc
Aleksander Poznysz
Maciej Rochowicz
POL
POL
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
0
0
65.4574
22.12634
02666
12999
03960
Monika Sautaux
Andrzej Hycnar
Adam Krysa
Radosław Szczepański
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
65.2063
23. 
04250
12220
 
 
Vesa Leskela
Bogusław Gierulski
Kazimierz Konefał
Marko Tenn
Kirsi Virtanen
FIN
POL
POL
EST
FIN
0
0
0
0
0
64.1353
24. 
 
 
 
Gary Donner
Vlad Isporski
Yoko Sobel
Phyllis Yates
USA
BUL
USA
USA
0
0
0
0
62.6442
25.02597
05097
07614
05856
Tadeusz Biernat
Janusz Kalida
Marek Kiepura
Piotr Walczak
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
62.5332
26. 
 
 
 
Sorin Ionescu
Marius Sarb
Gheorghe Tamas
Alex Toma
ROU
ROU
ROU
ROU
0
0
0
0
60.6121
27.03345
03153
03422
07475
Zbigniew Mącior
Krzysztof Gaweł
Andrzej Piecuch
Jerzy Stworzewicz
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
59.4111
28.07710
02673
02727
06973
Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
Andrzej Lubojemski
Piotr Tuszyński
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
58.8311
29.13028
10721
03454
09903
Piotr Suchodolski
Sławomir Czech
Jacek Radomski
Michał Witkowski
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
58.2511
30. 
 
 
 
12735
Hristo Myahov
Seker Doga
Ronan Mcmaugh
Atanas Myahov
Marcin Rudziński
BUL
TUR
IRL
BUL
POL
0
0
0
0
0
58.0811
31.05403
06556
05017
05038
Piotr Solecki
Sylwester Cieślak
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
57.9311
32. 
 
 
 
Thorsten Kootz
Hilmar Benecke
Bjoern Janson
Zsofi Kertesz
GER
GER
GER
HUN
0
0
0
0
57.8511
33.06612
01006
18676
01053
01090
01142
Jerzy Góralczyk
Zdzisław Baryła
Tadeusz Dańczak
Leszek Garbacik
Bogusław Kruczek
Jan Porada
POL
POL
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
0
0
55.8211
34. 
 
 
 
Hans Riesebos
Peter Dekker
Rijk Van der krol
Anton Zegwaard
NED
NED
NED
NED
0
0
0
0
53.3411
35. 
 
 
 
Lars erik Thomassen
Anne lise Bru
Lisbeth Eide
Jan Lovfall
NOR
NOR
NOR
NOR
0
0
0
0
53.0911
36. 
 
 
 
Mikk Mirme
Jyri Aava
Tiit Jakobson
Ivar Kalma
EST
EST
EST
EST
0
0
0
0
52.8411
37.19957
 
18833
 
Alexander Belov
Eugenii Baidin
Oleg Rovyshyn
Boris Shusterman
UKR
RUS
UKR
UKR
0
0
0
0
52.4911
38. 
 
 
 
Filip Katušić
Borna Cicvarić
Viktor Leskovar
Ivan Petković
CRO
CRO
CRO
CRO
0
0
0
0
52.4211
39. 
 
 
 
Mike Eden
Andy Cleary
Andy Conway
Carrie Eden
ENG
ENG
ENG
ENG
0
0
0
0
51.5911
40.06689
04797
04818
06903
Andrzej Kondeja
Ryszard Konopka
Krzysztof Materek
Józef Rzepka
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
49.8411
41. 
 
 
 
Billy Rohan
Alexander Budaev
Yuliy Chumak
Joe Walsh
IRL
RUS
UKR
IRL
0
0
0
0
48.4811
42.17082
06512
06513
04829
Maciej Boczar
Jerzy Boczar
Maria Boczar
Marek Pietrzak
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
44.7111
43. 
 
 
 
Valery Yovchev
Igor Mandalinić
Vuk Marković
Ivan Mladenov
BUL
CRO
SRB
BUL
0
0
0
0
44.6811
44.12176
09025
18554
02775
Aneta Buze
Andrzej Gelberg
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
43.5411
45.02934
07341
03423
06994
Krzysztof Kujawa
Ireneusz Kowalczyk
Marek Pieczka
Tomasz Wiśniewski
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
42.8511
46.01718
12278
01444
03562
Bogumił Wegner
Michał Dolny
Ryszard Laskowski
Jerzy Ujma
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
42.4911
47.08592
 
12266
 
Jerzy Uscki
Ive Alfirev
Marek Drukier
Csaba Raduly
POL
CRO
SWE
ROU
0
0
0
0
40.6611
48. 
 
 
 
Gerhard Gries
Christa Gries
Marles Matzel
Vera Soditt
GER
GER
GER
GER
0
0
0
0
40.0311
49. 
 
 
 
Leo Huvers
Rob Jagroop
Cristian Raducanu
Anneke Van der meer
NED
NED
NED
NED
0
0
0
0
40.0011
50. 
 
 
 
 
 
Eija Tornio
Esa Halminen
Ritva Kulju
Pia Petaja
Ari Ruusunen
Paivi Salonen
FIN
FIN
FIN
FIN
FIN
FIN
0
0
0
0
0
0
39.4611
51.18508
10563
05830
11428
Monika Kowner
Paweł Klapper
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
37.5611
52. 
 
 
 
Laszlo Meszegeto
Csenge Foldesi
Laszlo Foldesy
Peter Rona
HUN
HUN
HUN
HUN
0
0
0
0
34.2211
53.02928
11466
03464
07431
Marek Kozdrach
Tadeusz Laszczak
Adam Robak
Marek Witek
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
33.3311
54.04186
04360
04427
04463
Janina Bakuła
Mirosław Makatrewicz
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
33.2211

Łącznie 2907 punktów PKL, w tym 1541 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/pula/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-21 g.13:09:43 (0.3753/242) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.