Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4721/25478 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** o puchar Prezydenta Płocka
OTP** o Puchar Prezydenta Płocka
niedziela, 9 lutego 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.14728
06963
Kamil Nowak
Marek Szymanowski
MA
LD
13
24
66.79100
2.02966
02977
Stanisław Pająk
Mirosław Rafalski
SW
SW
15
18
62.0893
3.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
12
11
61.5987
4.09774
06904
Krzysztof Kwiatkowski
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
60.4581
5.06512
17082
Jerzy Boczar
Maciej Boczar
MA
MA
5
5
58.5676
6.19705
13379
Jan Syska
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
1.5
4
58.0870
7.06554
03724
Jarosław Cieślak
Leszek Hejne
DS
KP
19
7
57.8264
8.15032
10056
Rafał Maszenda
Piotr Nowicki
MA
MA
4
5
57.6159
9.06765
06818
Piotr Łyczkowski
Wiesław Niedziela
MA
MA
11
7
56.7953
10.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
56.7248
11.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
LU
4
7
55.9642
12.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
13
55.7836
13.06334
11245
Dariusz Krajewski
Jarosław Szczygieł
MA
MA
13
4
55.6331
14.18417
16803
Robert Czernecki
Dariusz Kosiorek
LD
LD
1.5
2
55.4725
15.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
2.5
7
54.4720
16.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
53.9719
17.10023
06845
Leszek Łuniewski
Tomasz Paluchowski
MA
MA
12
13
53.9118
18.06186
11900
Sławomir Grędziński
Dawid Kołodziejski
WM
WM
7
2.5
53.8417
19.05751
05772
Roman Owsiak
Krzysztof Porczyński
LD
LD
5
5
53.5316
20.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
53.5015
21.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
9
53.4215
22.07810
12012
Waldemar Kostrzewa
Jacek Koter
MA
MA
4
5
53.1914
23.06348
07544
Tomasz Radwański
Marek Tyran
LD
LD
5
13
53.1613
24.16461
19663
Sławomir Rokicki
Ewa Wawrowska
MA
MA
3
1
52.7212
25.10191
11447
Artur Duczmalewski
Paweł Lasota
MA
MA
4
2
52.6411
26.11591
07830
Tadeusz Bożek
Jerzy Pawelec
MA
MA
7
5
52.5910
27.05675
05876
Mariusz Kraśnicki
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
9
7
52.519
28.09607
12264
Henryk Przybysławski
Paweł Rokoszyński
MA
MA
5
4
52.368
29.02913
14609
Edmund Jas
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
4
52.137
30.06331
20041
Roman Kiełkiewicz
Sławomir Krajewski
MA
MA
5
0
51.916
31.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
51.495
32.12006
06335
Danuta Krupnik
Bolesław Krzewski
MA
MA
7
9
51.434
33.10674
16368
Grzegorz Górecki
Stanislaw Holtyn
MA
MA
4
2.5
51.163
34.07555
17363
Stanisław Stachlewski
Janusz Tomaszczuk
MA
MA
9
2.5
50.812
35.16888
16373
Ireneusz Liberadzki
Krzysztof Pietruszka
MA
MA
2.5
2.5
50.221
36.06488
06556
Wiesław Andruk
Sylwester Cieślak
PM
MA
9
12
50.201
37.06321
08299
Leszek Dzieńkowski
Tadeusz Gawroński
MA
MA
7
5
50.101
38.06320
14090
Władysław Dziachan
Grzegorz Zgorzelski
MA
MA
4
4
49.971
39.16456
16707
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
MA
4
2.5
49.881
40.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
4
7
49.731
41.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
49.431
42.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
49.381
43.06526
07053
Waldemar Burakowski
Krzysztof Gołaś
MA
MA
15
5
49.361
44.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
48.391
45.06337
06352
Jerzy Manecki
Leszek Szeląg
MA
MA
5
5
48.121
46.08252
18801
Dariusz Poniatowski
Radosław Rozman
MA
MA
3
2
47.761
47.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
2.5
3
47.321
48.06329
06350
Andrzej Jaroński
Alina Rodzeń
MA
MA
4
0.5
46.911
49.06325
06357
Ireneusz Głowacki
Jolanta Wiśniewska
MA
MA
4
4
46.731
50.11899
08271
Dominik Głowacki
Adam Karczmarz
MA
MA
3
5
45.941
51.06628
06797
Krzysztof Hordyński
Andrzej Miszewski
MA
MA
3
18
45.781
52.06721
18603
Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
MA
MA
7
2
44.951
53.13920
06175
Wojciech Adamkiewicz
Kazimierz Dobrzyniecki
MA
MA
4
5
44.941
54.13908
13903
Jerzy Cichowski
Bogdan Jaskulski
MA
MA
1.5
4
44.731
55.15352
05517
Michał Maszenda
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
4
7
44.141
56.16473
11191
Wojciech Niewiadomski
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
2.5
5
43.621
57.16537
07901
Marek Bytof
Rafał Łuczak
MA
MA
2.5
4
43.511
58.16885
14240
Dariusz Jagodziński
Karol Sawicki
MA
MA
2
1
42.961
59.18932
16936
Krzysztof Dzierżak
Bolesław Radko
KP
KP
1.5
2.5
42.801
60.13906
13905
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
WM
WM
3
3
42.801
61.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
42.511
62.18350
12650
Wanda Jeleniewicz
Janusz Justyński
MA
MA
1.5
1.5
42.141
63.08970
08428
Bogusław Pawszak
Krzysztof Sokół
MA
MA
12
4
41.911
64.16694
16372
Zenon Filipiak
Tadeusz Osiecki
MA
MA
2.5
2.5
41.181
65.19783
19784
Dominik Wrzesiński
Mateusz Wrzesiński
MA
MA
1
1
39.031
66.19810
15824
Bartłomiej Gala
Tomasz Kopka
MA
MA
0.5
3
38.991
67.16377
15514
Karolina Kupczyk
Przemysław Nitek
MA
MA
2.5
2.5
36.851
68.18028
18029
Andrzej Mazur
Jan Milewski
MA
MA
1.5
1.5
36.171
69.04682
04696
Jacek Piotrowski
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
31.501

Łącznie 2248 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/wyniki/2020/plock/W-20plock.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-10-29 g.23:16:37 (0.3286/150) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.