Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4793/25512 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2019/2020
Zachodniopomorska Liga Okręgowa 2019/2020
Stargard
wtorek, 30 czerwca 2020r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.10385Wiesław AdamowiczZP3150SSBPB DAMA PIK Białogard
2.18877Bolesław AleksandrowiczZP1.5100SSBPB DAMA PIK II Białogard
3.18846Ewa BargłowskaZP1.5103MŁODZI ENTUZJAŚCI Szczecin
4.18847Ewa BączkowskaZP1.579MIXTYRIANIE Szczecin
5.18848Narcyz BączkowskiZP1.579MIXTYRIANIE Szczecin
6.14772Marian BiałeckiZP2.533MŁODZI ENTUZJAŚCI Szczecin
7.18873Piotr BłaszkiewiczZP0.598MŁODZI ENTUZJAŚCI Szczecin
8.20120Artur BuciakZP0103MŁODZI ENTUZJAŚCI Szczecin
9.15267Lucjan BuławaZP288FLOTA I Świnoujście
10.20003Katarzyna CantwellZP0.523MIXTYRIANIE Szczecin
11.18880Roman ChmieleckiZP1.579SSBPB DAMA PIK Białogard
12.09588Tadeusz CzajkaZP2.5119FLOTA I Świnoujście
13.10183Jan CzajkowskiZP4150SSBPB DAMA PIK Białogard
14.01958Andrzej CzernowZP379FREE Drawno
15.08344Jerzy CzeszewskiZP4150SSBPB DAMA PIK Białogard
16.09389Jan DamazynZP244FLOTA I Świnoujście
17.05916Zenon DecykZP2.552SZLEMIK Mielno
18.05921Paweł DickertZP2.5131AD2 Szczecin
19.15633Bogusław DrozdZP3128FREE Drawno
20.18887Andrzej DziemiankoZP0.522FREE Drawno
21.15055Jerzy DziemidowiczZP3115SSMBS KLUB WOJSKOWY BLUE-STAR Stargard
22.18874Juliusz EngelhardtZP176MŁODZI ENTUZJAŚCI Szczecin
23.20165Elżbieta FedorowiczZP022SSBPB DAMA PIK II Białogard
24.19581Stanisław FiedkiewiczZP1.585SSBPB DAMA PIK II Białogard
25.14370Marek FigurskiZP381SZLEMIK Mielno
26.03135Andrzej FilasZP3111KLUB PICWICKA II Szczecin
27.19419Marian FirlitZP183AD2 Szczecin
28.10104Ryszard GacaZP4143MDK Międzyzdroje
29.18886Jarosław GancarczykZP0.58FREE Drawno
30.08819Marek GorajZP4131AD2 Szczecin
31.19398Ewa HryćZP1107MIXTYRIANIE Szczecin
32.03134Halina Jabłońska-FilasZP2.5111KLUB PICWICKA II Szczecin
33.14576Anna JaniszewskaZP2.591PIĄTEK Szczecin
34.18882Wiesław JarmułowiczZP148SSBPB DAMA PIK II Białogard
35.08335Kazimierz JordanZP4123PIĄTEK Szczecin
36.19421Jacek KalickiZP0.5127AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI II Szczecin
37.15227Piotr KalinowskiZP1.571MŁODZI ENTUZJAŚCI Szczecin
38.05961Stanisław KamińskiZP597SSMBS KLUB WOJSKOWY BLUE-STAR Stargard
39.11477Ryszard KirkowskiZP4150SSBPB DAMA PIK Białogard
40.14369Józef KlimowskiZP4139SZLEMIK Mielno
41.08327Lech KlorekZP4123PIĄTEK Szczecin
42.19579Kazimierz KłysZP1100SSBPB DAMA PIK II Białogard
43.12327Anna KondyjowskaZP4115SSMBS KLUB WOJSKOWY BLUE-STAR Stargard
44.12328Zygmunt KondyjowskiZP3115SSMBS KLUB WOJSKOWY BLUE-STAR Stargard
45.15086Patryk KoślaZP1.594AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI II Szczecin
46.16179Rafał KowalczykZP2127AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI II Szczecin
47.14503Ryszard KowalskiZP1.582FLOTA I Świnoujście
48.19580Andrzej KryńZP185SSBPB DAMA PIK II Białogard
49.05988Stanisław KuleszaZP11143MDK Międzyzdroje
50.05990Zbigniew KułaczkowskiZP1193SSMBS BRYDŻ-STAR ZIELONI Stargard
51.19399Bogumiła KuryjZP179MIXTYRIANIE Szczecin
52.18879Zbigniew LangeZP2150SSBPB DAMA PIK Białogard
53.06001Tadeusz LeszczyńskiZP5119FLOTA I Świnoujście
54.19578Marek LeśZP1100SSBPB DAMA PIK II Białogard
55.06003Robert LewandowskiZP2.5135FREE Drawno
56.18878Bogdan LipińskiZP1.5100SSBPB DAMA PIK II Białogard
57.11198Krzysztof LipowskiZP4139SZLEMIK Mielno
58.18367Bożena ListwońZP1.5107MIXTYRIANIE Szczecin
59.15082Krzysztof LubkowskiZP2103MŁODZI ENTUZJAŚCI Szczecin
60.16159Radosław MaćczakZP2127AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI II Szczecin
61.13249Krzysztof MałolepszyZP4143MDK Międzyzdroje
62.08340Romuald MarkowskiZP147SSMBS BRYDŻ-STAR ZIELONI Stargard
63.06021Witold MateńkoZP455SSMBS KLUB WOJSKOWY BLUE-STAR Stargard
64.06023Andrzej MatysekZP369AD2 Szczecin
65.14205Bartosz MuszyńskiZP1.576MŁODZI ENTUZJAŚCI Szczecin
66.15625Maryla NakonecznaZP1.5111KLUB PICWICKA II Szczecin
67.06042Zbigniew NowakZP493SSMBS BRYDŻ-STAR ZIELONI Stargard
68.06048Roman OlszewskiZP397AD2 Szczecin
69.06049Krzysztof OrzechowskiZP585SSMBS KLUB WOJSKOWY BLUE-STAR Stargard
70.02094Romuald PaszkowskiZP5147SSMBS BRYDŻ-STAR ZIELONI Stargard
71.14364Roman PawłowskiZP2.546MDK Międzyzdroje
72.20164Lech PietrońZP027SSBPB DAMA PIK II Białogard
73.02099Stanisław PietrzakZP493FREE Drawno
74.14502Waldemar PietrzakZP2107FLOTA I Świnoujście
75.10324Filip PiotrowskiZP2.5125SZLEMIK Mielno
76.06066Ludwik PiotrowskiZP9139SZLEMIK Mielno
77.11563Andrzej PopinigisZP316SSBPB DAMA PIK Białogard
78.08838Dżemil PółtorzyckiZP465PIĄTEK Szczecin
79.20303Tadeusz ProkopowiczZP0.543SSBPB DAMA PIK II Białogard
80.18206Sławomir PudlisZP1.5127AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI II Szczecin
81.16470Agata Pyclik-ChojenkaZP2.557FREE Drawno
82.20903Wiesław RadziwanowskiZP032SSBPB DAMA PIK Białogard
83.08363Marian RosenbajgerZP316SSBPB DAMA PIK Białogard
84.07169Jerzy SiwickiZP4131AD2 Szczecin
85.18866Paweł SkierśZP155MŁODZI ENTUZJAŚCI Szczecin
86.15074Danuta SkowronekZP2.546MDK Międzyzdroje
87.20004Mariusz SoldatZP0.546MIXTYRIANIE Szczecin
88.16139Dorota SosinowiczZP2123PIĄTEK Szczecin
89.11673Gabriela StężałaZP1.554AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI II Szczecin
90.06108Sławomir SzczełkunZP5143MDK Międzyzdroje
91.16173Beata SzczepańskaZP172PIĄTEK Szczecin
92.06111Andrzej SzczodryZP398MDK Międzyzdroje
93.16257Ryszard SzewczykZP249AD2 Szczecin
94.10651Eligiusz ŚmiejaZP1.5104PIĄTEK Szczecin
95.08350Władysław TomasiakZP13147SSMBS BRYDŻ-STAR ZIELONI Stargard
96.15460Ryszard TosiekZP0111KLUB PICWICKA II Szczecin
97.06121Bogdan TrunZP5139SZLEMIK Mielno
98.08847Marek TuziemskiZP3147SSMBS BRYDŻ-STAR ZIELONI Stargard
99.02163Henryk TyburczyZP5135FREE Drawno
100.18368Mieczysław UniejewskiZP1.5107MIXTYRIANIE Szczecin
101.06125Ryszard UrbańskiZP5135FREE Drawno
102.08346Piotr WęgrzynZP3123PIĄTEK Szczecin
103.20118Bogdan WilińskiZP091SSMBS KLUB WOJSKOWY BLUE-STAR Stargard
104.06136Kazimierz WilińskiZP7115SSMBS KLUB WOJSKOWY BLUE-STAR Stargard
105.19087Tomasz WiśniewskiZP1.5127AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI II Szczecin
106.09587Zbigniew WiśniewskiZP3119FLOTA I Świnoujście
107.16823Jan WłoszekZP1111KLUB PICWICKA II Szczecin
108.17707Jacek WojteckiZP1.594AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI II Szczecin
109.11235Sławomir WojtyłkoZP3119FLOTA I Świnoujście
110.15461Ireneusz WojtyniakZP0111KLUB PICWICKA II Szczecin
111.08851Edmund ZarzyckiZP2.5131AD2 Szczecin
112.06157Marek ŻakowiczZP12147SSMBS BRYDŻ-STAR ZIELONI Stargard
113.14368Andrzej ŻmudaZP4135FREE Drawno
114.19400Zygmunt Żmuda-TrzebiatowskiZP1107MIXTYRIANIE Szczecin
115.16742Piotr ŻmudzkiZP298PIĄTEK Szczecin

Łącznie 11251 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://zzbs.pl/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-05-29 g.08:44:19 (0.2267/126) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.