Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4793/25648 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2019/2020
III Liga Dolnośląska
wtorek, 30 czerwca 2020r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.01508Jarosław MolendaDS9220BKB I Bolesławiec
2.01641Zbigniew SobczykDS12220BKB I Bolesławiec
3.01711Lech WarężakDS11220BKB I Bolesławiec
4.01727Artur WinklerDS9220BKB I Bolesławiec
5.01772Sławomir ZimniakDS7220BKB I Bolesławiec
6.12374Zdzisław PatreuhaDS5195BKB I Bolesławiec
7.12871Rafał MolendaDS2.5169BKB I Bolesławiec
8.12418Artur JanośDS3190BKS Miles Milicz
9.10495Łukasz RokitaDS4190BKS Miles Milicz
10.01635Jolanta SławentaDS5190BKS Miles Milicz
11.01636Józef SławentaDS5190BKS Miles Milicz
12.10501Ireneusz SzulcDS5190BKS Miles Milicz
13.10494Krzysztof TokarDS4190BKS Miles Milicz
14.10497Ryszard WojtalaDS4179BKS Miles Milicz
15.01779Roman ŻytoDS4179BKS Miles Milicz
16.01255Janusz CabajDS4150FAMA KS Lotnik Wrocław
17.01261Tadeusz ChrostDS3150FAMA KS Lotnik Wrocław
18.18907Marian CząstkaDS2.5150FAMA KS Lotnik Wrocław
19.01626Henryk SitkiewiczDS4150FAMA KS Lotnik Wrocław
20.01005Andrzej BilińskiDS0120FAMA KS Lotnik Wrocław
21.01045Jacek SroczyńskiDS0120FAMA KS Lotnik Wrocław
22.18908Marian JaśkówDS260FAMA KS Lotnik Wrocław
23.01222Maciej BałazińskiDS7260KBS Kolejarz II Wrocław
24.01369Piotr KalinowskiDS7260KBS Kolejarz II Wrocław
25.01533Marek NowotarskiDS4260KBS Kolejarz II Wrocław
26.01670Jan SzamkołowiczDS7260KBS Kolejarz II Wrocław
27.01674Włodzimierz SzczepanikDS11260KBS Kolejarz II Wrocław
28.01314Gerard GodlewskiDS7219KBS Kolejarz II Wrocław
29.01662Tomasz StruzikDS5192KBS Kolejarz II Wrocław
30.01274Marek CzolijDS9200KBS Piast I Lubań
31.18869Dominik HołyśDS1.5200KBS Piast I Lubań
32.01668Edward SzafraniecDS11200KBS Piast I Lubań
33.18871Piotr ZborowskiDS2200KBS Piast I Lubań
34.01500Wiktor MieszczanowiczDS3150KBS Piast I Lubań
35.01769Jerzy ZatylnyDS5138KBS Piast I Lubań
36.01612Dariusz RymaszewskiDS5113KBS Piast I Lubań
37.08188Robert KsiężopolskiDS5155KS AZS Wratislavia V WR
38.08145Dominik SobańskiDS4155KS AZS Wratislavia V WR
39.16217Patrycja KrupnikDS1.5146KS AZS Wratislavia V WR
40.01620Robert SekulskiDS13136KS AZS Wratislavia V WR
41.11803Agnieszka MałasDS3117KS AZS Wratislavia V WR
42.01546Artur PaceltDS397KS AZS Wratislavia V WR
43.20862Janusz IłowskiDS078KS AZS Wratislavia V WR
44.18946Jacek LesiczkaDS249KS AZS Wratislavia V WR
45.08476Grzegorz DebitaDS316KS AZS Wratislavia V WR
46.18895Kacper BłasiakDS1.5180KS AZS Wratislavia VII WR
47.18896Jakub FranczakDS2180KS AZS Wratislavia VII WR
48.18897Kornel KrawiecDS1.5180KS AZS Wratislavia VII WR
49.18899Jan PytelDS1.5180KS AZS Wratislavia VII WR
50.19189Zofia TrojanDS1180KS AZS Wratislavia VII WR
51.17931Szymon ArmataDS277KS AZS Wratislavia VII WR
52.01465Robert ŁukomskiDS3160KS Gwardia I Wrocław
53.01478Zdzisław MalkiewiczDS4160KS Gwardia I Wrocław
54.14454Marcin MotykiewiczDS4160KS Gwardia I Wrocław
55.16775Elżbieta NiewiadomskaDS2160KS Gwardia I Wrocław
56.16776Szymon NiewiadomskiDS3160KS Gwardia I Wrocław
57.15143Marcin PastudzkiDS3160KS Gwardia I Wrocław
58.01269Aleksander CzajkaDS7144KS Gwardia I Wrocław
59.07759Marcin PaplaczykDS2144KS Gwardia I Wrocław
60.01215Dariusz ArtmańskiDS5175KS Gwardia III Wrocław
61.01277Krzysztof ĆwikDS5175KS Gwardia III Wrocław
62.01615Jan SadowskiDS4175KS Gwardia III Wrocław
63.09654Lilianna SzatańskaDS3175KS Gwardia III Wrocław
64.18925Andrzej BojdaDS1.5148KS Gwardia III Wrocław
65.01631Wojciech SkoniecznyDS5129KS Gwardia III Wrocław
66.01484Dariusz MarczakDS593KS Gwardia III Wrocław
67.01645Bogdan SokółDS447KS Gwardia III Wrocław
68.01462Tadeusz ŁukasiewiczDS437KS Gwardia III Wrocław
69.10493Janusz PękalaDS419KS Gwardia III Wrocław
70.08165Marek CzerniawskiDS4170KS Konfeks I Legnica
71.01444Ryszard LaskowskiDS7170KS Konfeks I Legnica
72.01523Jan NiebudekDS2.5170KS Konfeks I Legnica
73.01621Wojciech SękowskiDS5170KS Konfeks I Legnica
74.01768Jerzy ZatorskiDS4108KS Konfeks I Legnica
75.01498Marek MichalskiDS599KS Konfeks I Legnica
76.01718Bogumił WegnerDS1272KS Konfeks I Legnica
77.01270Grzegorz CzapulakDS5170KS Konfeks II Legnica
78.16213Dariusz BudnikDS3240MKS Rokita Brzeg Dolny
79.01357Roman JarmużDS4240MKS Rokita Brzeg Dolny
80.10479Krzysztof ObłójDS5240MKS Rokita Brzeg Dolny
81.15122Wojciech PeisertDS2.5240MKS Rokita Brzeg Dolny
82.01608Marek RużyłoDS5240MKS Rokita Brzeg Dolny
83.01657Waldemar StaniszewskiDS3240MKS Rokita Brzeg Dolny
84.09595Jan MarcinkowskiDS5230MKS Zakrzów Wrocław
85.01488Henryk MasłowskiDS5230MKS Zakrzów Wrocław
86.01234Kazimierz BednarekDS9220MKS Zakrzów Wrocław
87.01707Stanisław WachelDS7209MKS Zakrzów Wrocław
88.01402Lech KosteckiDS5187MKS Zakrzów Wrocław
89.01632Aleksander SkorupaDS5187MKS Zakrzów Wrocław
90.18189Marcin MarcinkowskiDS1.5154MKS Zakrzów Wrocław
91.01684Jacek SzymuraDS4154MKS Zakrzów Wrocław
92.01456Andrzej LitwińskiDS5143MKS Zakrzów Wrocław
93.01370Jan KamionkaDS422MKS Zakrzów Wrocław
94.09599Stanisław NadkiernicznyDS322MKS Zakrzów Wrocław
95.17834Alicja MyśliwiecDS1.530Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR
96.04958Tomasz DorobekDS4165OKBS Progress Ostrzeszów
97.12365Mirosław DrabczyńskiDS2.5165OKBS Progress Ostrzeszów
98.05289Jerzy OfierskiDS3165OKBS Progress Ostrzeszów
99.05333Mirosław PowązkaDS3165OKBS Progress Ostrzeszów
100.05531Zdzisława ZabłockaDS3143OKBS Progress Ostrzeszów
101.11512Dariusz PannekDS2.563OKBS Progress Ostrzeszów
102.09452Maciej PileckiDS354OKBS Progress Ostrzeszów
103.12366Andrzej WójtowiczDS2.536OKBS Progress Ostrzeszów
104.12387Jan DawidowskiDS3185SBS Impas Lubin
105.11533Jan GrocholskiDS3185SBS Impas Lubin
106.13123Andrzej ŁadaDS2162SBS Impas Lubin
107.14563Marek JakubowskiDS2.5151SBS Impas Lubin
108.18921Bolesław SzkodzińskiDS1151SBS Impas Lubin
109.11710Franciszek MiazgaDS3128SBS Impas Lubin
110.11534Marek MazurekDS1105SBS Impas Lubin
111.13775Piotr JanichDS293SBS Impas Lubin
112.19931Janusz ZajączkowskiDS1.570SBS Impas Lubin
113.13125Wiesław PytkaDS347SBS Impas Lubin
114.09003Zbigniew SamekDS947SBS Impas Lubin
115.20216Zygmunt PołećDS024SBS Impas Lubin
116.10584Wiesław PutonDS5300ŚWSBS Chełmiec Termet WB
117.01613Marek RzeszutekDS7300ŚWSBS Chełmiec Termet WB
118.01744Krzysztof WójcikDS7300ŚWSBS Chełmiec Termet WB
119.01450Bogdan LeśniakDS5258ŚWSBS Chełmiec Termet WB
120.08567Maciej BarszczewskiDS2.5229ŚWSBS Chełmiec Termet WB
121.08574Mariusz SzumskiDS1.5200ŚWSBS Chełmiec Termet WB
122.08155Ryszard WróblewskiDS2.5143ŚWSBS Chełmiec Termet WB
123.01587Marek RajcaDS7115ŚWSBS Chełmiec Termet WB
124.08194Leszek UrbańczykDS443ŚWSBS Chełmiec Termet WB
125.01582Janusz PrzybyłowiczDS329ŚWSBS Chełmiec Termet WB
126.01257Lesław CegielDS4188ZKBS II Zgorzelec
127.01273Janusz CzerniawskiDS4188ZKBS II Zgorzelec
128.01354Stanisław JaniakDS5188ZKBS II Zgorzelec
129.09575Krzysztof KomendaDS5188ZKBS II Zgorzelec
130.01380Zdzisław KlimczakDS4177ZKBS II Zgorzelec
131.09600Ewa Lis-NazarukDS3177ZKBS II Zgorzelec
132.12868Ewa MiakiszDS2.5133ZKBS II Zgorzelec
133.13181Sławomir BogdanowiczDS3111ZKBS II Zgorzelec
134.14165Sylwester GołdynDS2.5111ZKBS II Zgorzelec
135.01482Stefan MałowieckiDS3111ZKBS II Zgorzelec
136.01571Tadeusz PogwizdDS5111ZKBS II Zgorzelec

Łącznie 21382 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.dzbs.com.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-09 g.00:51:42 (0.2471/147) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.