Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4748/26133 turniej par

szczegóły imprezy

OTP Memoriał Zbigniewa Zemanowicza - online
Memorial Z. Zemanowicza o puchar Wójta Gminy Lubomino Andrzeja Mazura
niedziela, 8 listopada 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
71.4750
2.12575
05084
Wojciech Bondarewicz
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
4
19
61.8349
3.16898
16926
Maciej Kędzierski
Oskar Tokarczuk
MP
DS
5
2.5
50.9847
4.01054
02727
Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
15
13
48.9445
5.06795
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
WP
WP
19
4
48.1343
6.18890
07431
Vasil Valchev
Marek Witek
SL
PM
5
21
46.4442
7.03763
15477
Leszek Kawski
Krzysztof Żak
KP
PM
9
7
44.2440
8.12899
11319
Michał Wróbel
Przemysław Zawada
SL
SW
7
19
42.9339
9.05944
12006
Adam Hintertan
Danuta Krupnik
PD
MA
12
7
42.4337
10.06370
02990
Jacek Bors
Adam Strzelecki
SW
SW
5
7
40.8735
11.12009
10428
Mirosław Hryszko
Waldemar Miłuński
PD
PD
5
4
40.5534
12.05834
12923
Roman Supeł
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
4
38.2632
13.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
37.3631
14.17155
06963
Sławomir Bąk
Marek Szymanowski
MA
LD
5
24
35.9629
15.11296
02131
Artur Pomarański
Ryszard Smejda
WM
ZP
7
7
35.7928
16.12983
04682
Janusz Kobylarski
Jacek Piotrowski
PM
PM
5
12
35.7126
17.04677
04634
Barbara Pietruszka
Grażyna Piszczek
WM
WM
2
1.5
32.5325
18.05691
06346
Grzegorz Lewaciak
Adam Pawłowski
LD
LD
18
13
30.4523
19.09387
06130
Cezary Jarmuł
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
7
5
29.9322
20.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
29.6920
21.09357
12154
Arkadiusz Majcher
Mateusz Sobczak
MA
DS
11
11
27.9119
22.03780
03847
Rafał Konieczny
Jarosław Michałowski
KP
KP
12
18
24.6617
23.11573
13156
Piotr Kazub
Paweł Szymański
LD
LU
4
2.5
24.1815
24.02666
12634
Andrzej Hycnar
Monika Sautaux
PK
KP
13
5
22.5114
25.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
7
5
20.7112
26.06822
05876
Anna Nosalska
Piotr Wulkiewicz
PM
PD
7
7
20.4711
27.18165
13622
Dariusz Kłodos
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
2.5
5
20.3810
28.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
19.2910
29.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
18.4410
30.04353
04405
Krzysztof Łukaszewicz
Krzysztof Pikus
WM
WM
15
19
18.209
31.01502
09424
Mirosław Miłaszewski
Stefan Szenberg
DS
DS
19
13
17.289
32.10721
09491
Sławomir Czech
Rafał Niedzielski
LU
LU
7
9
16.849
33.01587
01617
Marek Rajca
Przemysław Saliński
DS
DS
7
11
16.139
34.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
16.028
35.04319
04347
Dariusz Kozłowski
Henryk Łakomski
WM
WM
12
12
15.438
36.04067
16829
Tomasz Bliński
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
5
15.308
37.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
LB
13
13
14.518
38.04665
04735
Kazimierz Omernik
Wacław Wejknis
PM
PM
21
17
13.727
39.06539
04793
Robert Chmielak
Krzysztof Kluf
MA
MA
7
12
13.687
40.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
1.5
2
13.197
41.12573
12571
Zdzisław Koza
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
3
2.5
13.197
42.10105
15822
Robert Głowacki
Jacek Metter
MA
MA
13
3
12.856
43.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
11.876
44.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
2.5
2.5
11.456
45.06186
08271
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
WM
MA
7
5
11.426
46.12985
01205
Eugeniusz Strzyż
Ryszard Zdon
PK
PK
5
5
11.235
47.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
5
10.885
48.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
9.395
49.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
PM
WM
5
7
9.084
50.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
SL
17
7
8.774
51.03170
04707
Cezary Góra
Mirosław Szaliński
SL
PM
9
12
6.404
52.19724
17554
Bartosz Bejenka
Jakub Dziuba
PD
MA
1.5
2
6.204
53.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
WP
DS
11
24
5.923
54.17082
06904
Maciej Boczar
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
5.753
55.02519
01152
Bartosz Matras
Grzegorz Rewer
LU
LU
9
11
5.673
56.13087
06612
Mariusz Czesnar
Jerzy Góralczyk
PK
PK
2.5
5
4.853
57.07605
04808
Zdzisław Godlewski
Krzysztof Pękała
WM
WM
5
3
4.372
58.04797
04798
Ryszard Konopka
Mirosław Kopowski
PM
PM
12
12
3.972
59.13602
15757
Ewa Kwiecień
Marcin Wilczyński
MP
MP
3
5
3.652
60.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
WM
WM
2
2
1.922
61.04294
03636
Józef Kamiński
Mieczysław Lebiecki
WM
WM
9
2.5
1.311
62.06488
01444
Wiesław Andruk
Ryszard Laskowski
PM
DS
9
7
1.241
63.07572
04509
Ireneusz Jagielski
Janusz Wróblewski
WM
WM
7
9
1.201
64.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
7
7
0.55 
65.04404
04494
Wiesław Pietrzak
Zenon Wawer
WM
WM
5
5
0.16 
66.17495
05670
Robert Barankiewicz
Andrzej Kozikowski
LD
LD
3
15
-1.18 
67.04750
04767
Ewa Wyszomierska
Marek Wyszomierski
WM
WM
1.5
1.5
-2.18 
68.04559
04621
Kazimierz Dominiak
Marek Kryniewski
PM
PM
9
5
-3.24 
69.17046
17083
Jerzy Kuhn
Paweł Płocki
MA
MA
3
3
-3.58 
70.12481
12475
Barbara Królak
Kazimierz Krupiński
MA
MA
2.5
3
-3.95 
71.11423
05192
Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
-4.84 
72.03644
04842
Adam Błachnio
Leszek Sztyrak
KP
MA
13
19
-4.99 
73.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
4
4
-5.55 
74.08529
02845
Antoni Paja
Aleksander Wodyński
MP
MP
4
4
-5.66 
75.18413
08994
Grażyna Piorun
Jacek Szkup
LD
LD
2
5
-6.50 
76.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
-6.78 
77.01590
14006
Piotr Ratajski
Andrzej Tarlecki
DS
MA
7
4
-7.51 
78.14783
12374
Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
DS
DS
7
5
-7.52 
79.19926
08206
Jacek Barski
Norbert Wolski
DS
DS
1.5
2.5
-8.39 
80.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
-8.68 
81.17380
04633
Grzegorz Głowacki
Adam Lewandowski
PM
PM
2
3
-10.62 
82.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1.5
7
-10.99 
83.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
-11.07 
84.04342
04490
Bogdan Lesiński
Andrzej Tutaj
WM
WM
7
5
-11.64 
85.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
-11.68 
86.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
2
2
-12.52 
87.06551
03960
Jacek Ciechomski
Radosław Szczepański
MA
KP
19
18
-12.83 
88.14530
15263
Anna Michniewicz
Andrzej Rzechuła
MA
MA
2.5
3
-13.25 
89.20989
08592
Marcin Nowicki
Jerzy Uscki
WM
WM
0
1.5
-13.67 
90.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
LB
PK
0.5
4
-13.90 
91.04198
04212
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
WM
WM
13
19
-13.93 
92.11932
16473
Marek Borewicz
Wojciech Niewiadomski
MA
MA
9
2.5
-14.20 
93.04329
04396
Zbigniew Krzepkowski
Krzysztof Pakuła
WM
WM
5
9
-15.95 
94.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
-17.25 
95.09563
05426
Jerzy Gdeczyk
Andrzej Stypczyński
DS
DS
4
4
-17.79 
96.20000
18830
Wojciech Bartnik
Stanisław Rękas
MA
MA
1.5
1.5
-18.06 
97.04985
02121
Rafał Gardzielewski
Ryszard Sakowicz
LU
LU
12
18
-18.31 
98.08593
08388
Marcin Bartoszewski
Tomasz Kuś
WM
WM
7
4
-18.61 
99.01272
08182
Marek Czerepak
Paweł Kowalczewski
DS
DS
13
9
-18.78 
100.14307
17675
Jadwiga Bakalarska
Janusz Królikowski
LB
MA
2
4
-19.54 
101.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
-19.82 
102.03221
07817
Paweł Jończyk
Ewa Łukowska
SL
SL
4
2.5
-19.84 
103.20186
20026
Anna Górska
Maria Huzar
DS
DS
0
0
-21.81 
104.07575
01169
Marian Grzyb
Waldemar Sadurski
WM
WM
2.5
1.5
-24.00 
105.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
4
-24.44 
106.20136
20304
Adrian Foltyn
Aleksandra Klupś
DS
WP
0
0
-24.94 
107.10709
07965
Piotr Frankowski
Zdzisław Herbut
MA
MA
4
5
-26.16 
108.06648
07809
Piotr Jurek
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
-26.67 
109.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
4
4
-27.21 
110.04030
04017
Marek Nasiłowski
Iwona Puczyłowska
WM
WM
2.5
2.5
-27.90 
111.06697
19938
Jarosław Kostrzewa
Miłosz Polak
MA
MA
11
1
-28.75 
112.03234
19320
Krzysztof Kalita
Marek Orzeł
SL
SL
5
2
-29.21 
113.12987
12777
Witold Pietrzak
Piotr Piotrowski
PM
LD
3
5
-29.87 
114.10447
07928
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
3
4
-31.70 
115.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
-31.70 
116.12861
16789
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
KP
KP
2.5
2.5
-32.58 
117.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
-35.49 
118.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
19
21
-40.88 
119.04535
04751
Dariusz Bogucki
Andrzej Zaleski
PM
PM
17
9
-44.65 
120.07810
16936
Waldemar Kostrzewa
Bolesław Radko
MA
MA
4
2.5
-45.18 
121.16765
12574
Mirosław Makurat
Waldemar Wnuk
PM
PM
2.5
2.5
-46.12 
122.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
-52.79 
123.20260
20261
Anna Diakun
Roger Szarek
DS
DS
0.5
0.5
-71.15 
124.04438
04152
Alina Gudecka
Leszek Ostrowski
WM
WM
2.5
2
-75.23 
125.19071
19474
Wojciech Gajzler
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
1.5
1
-77.16 
126.21122
21124
Ewa Cieśla
Katarzyna Pogłód
MA
MA
0
0
-84.59 

Łącznie 1978 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/turnieje/2020/lubomino/pary/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-03-02 g.06:11:08 (0.4392/262) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.