Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5039/26140 zbitka

szczegóły imprezy

OTP* 25. Memoriał Irka Nowaka- online
Memoriał Irka Nowaka 2020 - Online
niedziela, 6 grudnia 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.19063Małgorzata Bajerska-WasiliusKP25
2.01224Marek BałdyszDS1311
3.10472Samuel BałdyszDS511
4.12320Sophia BałdyszDS740
5.04876Romuald BartoszkoWP544
6.01234Kazimierz BednarekDS932
7.04883Witold BegerWP41
8.05572Bogdan BiałoszyńskiWP59
9.11092Tytus BispingMP738
10.03644Adam BłachnioKP1345
11.05574Przemysław BłaszczykLB157
12.04157Sławomir BolestaPD943
13.17404Zbigniew Borejsza-WysockiWP2.51
14.08117Grażyna BrewiakOP1945
15.04916Beata Buczkowska-LinkeWP38
16.04921Cezary BuraWP918
17.01952Andrzej ChoniawkoZP1334
18.08950Iwona CzajkaMA914
19.18417Robert CzerneckiLD1.58
20.08166Renata DancewiczMA720
21.05918Tomasz DerbaZP1149
22.09807Piotr DrągSL419
23.04961Stanisław DrzymałaWP53
24.09594Ewa DziekańskaDS939
25.01291Krzysztof DziekańskiDS1239
26.18681Paweł FiebigWP37
27.20136Adrian FoltynWP04
28.03143Edmund GabryśSL519
29.17984Krzysztof GalubińskiWP32
30.06599Waldemar GałekLD49
31.17740Lidia GapińskaWP2.52
32.17741Marek GapińskiWP22
33.02904Janusz GawęckiSW1828
34.09563Jerzy GdeczykDS45
35.10798Kazimierz GierulskiPM44
36.01318Stanisław GołębiowskiDS243
37.04783Michał GórskiPM931
38.01803Stanisław GórskiOP51
39.05017Józef GrewlingWP78
40.04160Mirosław HanuszPD943
41.01345Maciej HutyraOP79
42.05059Stanisław JanikLB1347
43.04108Przemysław JaniszewskiSW2110
44.05642Barbara Jarota-RomaniukMA927
45.05081Marek JuszczakWP510
46.05084Tadeusz KaczanowskiZP1950
47.09138Danuta KazmuchaOP179
48.17061Urszula KielakMA2.55
49.20304Aleksandra KlupśWP04
50.05242Ewa KnapikWP57
51.03775Jacek KokocińskiWP734
52.01397Piotr KoreckiLB77
53.07810Waldemar KostrzewaMA46
54.07695Czesław KościelakWP49
55.01826Janusz KościelnyWP936
56.07090Anna KowalskaLD1310
57.17046Jerzy KuhnMA35
58.02507Grzegorz KułakLU136
59.18128Wojciech KurkowskiLU542
60.05170Włodzimierz KwiatkowskiWP127
61.18554Hanna LeskiewiczMP42
62.05691Grzegorz LewaciakLD1810
63.11198Krzysztof LipowskiZP46
64.18251Elżbieta LisDS2.52
65.07928Mariusz ŁasiewickiMA49
66.05202Przemysław MachowczykWP1236
67.05203Sławomir MaciejewskiWP524
68.01840Leszek MajdańskiKP1522
69.11386Anna MakuchLB0.54
70.11153Jarosław MalawskiPK44
71.05221Tadeusz MasłowskiWP917
72.07902Damian MazurakLB535
73.09995Karol MońkoWP57
74.05264Jerzy MściszWP1330
75.05279Jadwiga NowakWP113
76.10056Piotr NowickiMA51
77.19775Ewa NowińskaKP15
78.19776Roman NowińskiKP15
79.11293Radzisław OczkowiczWP544
80.20680Wojciech OkrzesikSL18
81.04665Kazimierz OmernikPM2126
82.05298Michał PabichWP47
83.20663Maja PacholecSL0.58
84.02966Stanisław PająkSW1528
85.10533Ryszard PałaszZP117
86.13841Marek ParolPM43
87.05315Maciej PiaseckiWP718
88.09768Sebastian PiepióraPM931
89.18413Grażyna PiorunLD210
90.12777Piotr PiotrowskiLD55
91.02382Sławomir PolakWP717
92.11296Artur PomarańskiWM710
93.11664Halina PrzygodzkaSW2.53
94.11665Andrzej PrzygodzkiSW33
95.16470Agata Pyclik-ChojenkaZP2.523
96.16936Bolesław RadkoMA2.56
97.02114Sebastian RawlikLB435
98.03920Grzegorz RojewskiWP1330
99.05789Jarosław RomaniukMA927
100.05356Leszek RosochowiczWP57
101.01608Marek RużyłoDS532
102.06904Lech SadośMA125
103.02787Zbigniew SaganMP92
104.01617Przemysław SalińskiDS117
105.05371Grzegorz SamolWP510
106.06909Anna SarniakOP2115
107.12634Monika SautauxKP58
108.04823Małgorzata SawickaKP1822
109.03933Eugeniusz SeichterKP125
110.04852Marta SikoraPM53
111.04699Krzysztof SikorskiPM1926
112.14767Mariusz SkrzypczakPM1.54
113.05400Maciej SobieralskiWP1550
114.16456Sylwester SokółLD48
115.05403Piotr SoleckiWP747
116.10534Waldemar SroczyńskiWP112
117.02143Mieczysław StefańskiLB79
118.05830Robert StolińskiLD1520
119.05426Andrzej StypczyńskiDS45
120.15044Piotr SurdykWP41
121.03960Radosław SzczepańskiKP188
122.08994Jacek SzkupLD510
123.06112Roman SzlachetkaZP1249
124.04842Leszek SztyrakMA1914
125.07663Krzysztof SzymczakWP524
126.07937Michał ŚwidzińskiLU542
127.04848Maria TomczewskaPM73
128.06121Bogdan TrunZP56
129.19391Barbara TumaPM1.51
130.05464Witold TurantLD183
131.08797Michał TuszyńskiMP513
132.07544Marek TyranLD153
133.03003Hubert UrbanMA74
134.09210Tatiana VerkhosMA410
135.02166Jarosław WachnowskiLB189
136.14229Daniel WacławekMA2.56
137.05856Piotr WalczakSW2140
138.07939Elżbieta WaniurskaLU76
139.18502Małgorzata WęglewskaWP21
140.09427Mariusz WierzchowskiZP36
141.15757Marcin WilczyńskiMP538
142.12680Michał WróblewskiPM423
143.18220Janusz ZabackiWP1.52
144.01910Roman ZabłockiOP51
145.11319Przemysław ZawadaSW1915
146.05880Marcin ZbrojaLD513
147.02862Krzysztof ZiewaczMP510
148.08930Maja ŻabierekMA54

Łącznie 2314 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/turnieje/2020/irek/ireksuma/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-03-02 g.06:38:36 (0.3163/158) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.